Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/PRO SYS SRL

PRO SYS SRL

CUI 7706497 · SRL· Bucureşti Sectorul 2

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

PRO SYS SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 2. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+1,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 4,8 mil. lei, față de 4,7 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât14,2%

Marja netă calculată este 14,2% în 2025, față de 17,3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+66,6%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20254,8 mil. lei+1,1% față de anul anterior2020: 6.669.8842021: 3.035.1502022: 3.545.6762023: 3.703.9492024: 4.725.8732025: 4.777.909
Rezultat net 2025678 K lei-17,1% față de anul anterior2020: 666.8252021: 136.2942022: 476.9292023: 575.3982024: 817.7392025: 677.988
Angajați 20259-10% față de anul anterior2020: 122021: 102022: 92023: 102024: 102025: 9
Capitaluri proprii 20252 mil. lei-6,6% față de anul anterior2020: 2.429.2662021: 2.345.5602022: 1.761.5982023: 2.317.4672024: 2.102.4082025: 1.962.657
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate03 mil.7 mil.2020: 6,7 mil. lei6,7 mil.20202021: 3 mil. lei3 mil.20212022: 3,5 mil. lei3,5 mil.20222023: 3,7 mil. lei3,7 mil.20232024: 4,7 mil. lei4,7 mil.20242025: 4,8 mil. lei4,8 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%8,7%17,3%2020: 10%10%20202021: 4,5%4,5%20212022: 13,5%13,5%20222023: 15,5%15,5%20232024: 17,3%17,3%20242025: 14,2%14,2%2025Reper 2025: mediana sectorului 5,3% · n=33

Cifra de afaceri: +1,1% față de anul anterior.Marjă netă 14,2% · -3,1 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20242,1 mil. lei
20252 mil. lei

Datorii raportate

20241,4 mil. lei
20252 mil. lei

Disponibilități bănești

20242,3 mil. lei
20252,7 mil. lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri3,7 mil. lei4,7 mil. lei4,8 mil. lei+1,1% față de anul anterior
Rezultat net575,4 K lei817,7 K lei678 K lei-17,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii2,3 mil. lei2,1 mil. lei2 mil. lei-6,6% față de anul anterior
Datorii211,4 K lei1,4 mil. lei2 mil. lei+46% față de anul anterior
Creanțe271,8 K lei241 K lei401,6 K lei+66,6% față de anul anterior
Angajați10109-10% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă14,2%17,3%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 5,3% (n=33) · 2024: 5,8% (n=36)

Rezultat / active (A+B)17,1%23,6%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 8,4% (n=32) · 2024: 6,4% (n=33)

Rezultat / capitaluri proprii34,5%38,9%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 17,2% (n=34) · 2024: 15,1% (n=35)

Vânzări per angajat530.879 lei472.587 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 810.477 lei (n=31) · 2024: 575.716 lei (n=35)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)49,6%60,6%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 31,4% (n=32) · 2024: 31,1% (n=33)

Datorii / active (A+B)50,5%39,4%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 65,6% (n=32) · 2024: 65,4% (n=33)

Ponderea activelor imobilizate15,7%18,1%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 12,3% (n=32) · 2024: 12,6% (n=33)

Active circulante / datorii totale1,67×2,08×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,34× (n=36) · 2024: 1,29× (n=38)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări30,3 zile18,4 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 80,2 zile (n=33) · 2024: 81,4 zile (n=36)

Stocuri în zile de vânzări14 zile19,4 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 49,2 zile (n=31) · 2024: 35,8 zile (n=35)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
4.777.909
Rezultat net
677.988
Angajați
9
Datorii
1.997.042
Active imobilizate
621.255
Active circulante
3.333.781
Capitaluri proprii
1.962.657
Venituri totale
4.868.649
Cheltuieli totale
4.071.096
Stocuri
185.817
Creanțe
401.603
Casă și conturi la bănci
2.746.361
Cheltuieli în avans
4.663
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
4.725.873
Rezultat net
817.739
Angajați
10
Datorii
1.367.575
Active imobilizate
626.761
Active circulante
2.843.222
Capitaluri proprii
2.102.408
Venituri totale
4.797.861
Cheltuieli totale
3.830.845
Stocuri
255.316
Creanțe
241.026
Casă și conturi la bănci
2.346.880
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.703.949
Rezultat net
575.398
Angajați
10
Datorii
211.386
Active imobilizate
621.891
Active circulante
1.906.476
Capitaluri proprii
2.317.467
Venituri totale
3.717.917
Cheltuieli totale
3.074.966
Stocuri
260.318
Creanțe
271.823
Casă și conturi la bănci
1.374.335
Cheltuieli în avans
486
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.545.676
Rezultat net
476.929
Angajați
9
Datorii
1.454.377
Active imobilizate
624.383
Active circulante
2.591.592
Capitaluri proprii
1.761.598
Venituri totale
3.571.463
Cheltuieli totale
3.063.318
Stocuri
541.629
Creanțe
132.621
Casă și conturi la bănci
1.917.342
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.035.150
Rezultat net
136.294
Angajați
10
Datorii
711.969
Active imobilizate
633.387
Active circulante
2.423.837
Capitaluri proprii
2.345.560
Venituri totale
3.082.724
Cheltuieli totale
2.926.494
Stocuri
436.143
Creanțe
170.442
Casă și conturi la bănci
1.817.252
Cheltuieli în avans
305
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.669.884
Rezultat net
666.825
Angajați
12
Datorii
1.047.868
Active imobilizate
645.399
Active circulante
2.831.735
Capitaluri proprii
2.429.266
Venituri totale
6.850.953
Cheltuieli totale
6.063.173
Stocuri
139.559
Creanțe
187.241
Casă și conturi la bănci
2.504.935
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-11-02

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-26Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1995-09-13 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-11-01–2026-11-02 · verificat 2026-11-02.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

78 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
7706497
Număr de înregistrare
J40/7644/1995
Înmatriculare
13 septembrie 1995
EUID
ROONRC.J40/7644/1995
Formă juridică
SRL
Sediu social
B-dul PACHE PROTOPOPESCU 108 Bucureşti Sectorul 2 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
B-dul PACHE PROTOPOPESCU 108 BUCURESTI MUNICIPIUL BUCUREŞTI
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
13 septembrie 1995
Înregistrare fiscală
13 octombrie 2023
Fax
0212524232

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BARBIERU PETRISOR

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 7 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
PRO SYS SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 13.09.1995
Înregistrare fiscală
18 septembrie 1995
Număr registrul comerțului
J1995007644403
Cod CAEN
2620
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0212524232 · Firme cu același număr
Fax
0212524232 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL PACHE PROTOPOPESCU, NR.108
Strada sediului
B-dul PACHE PROTOPOPESCU
Numărul sediului
108
Localitatea sediului
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Strada domiciliului fiscal
B-dul PACHE PROTOPOPESCU
Numărul domiciliului fiscal
108
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 decembrie 1995
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 noiembrie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Istoric al schimbărilor observate

Sunt păstrate numai diferențele dintre verificări, începând cu activarea istoricului. Data cererii ANAF nu este tratată ca schimbare.

  1. 7 noiembrie 2026
    • adresa domiciliu fiscal.dcod Postal: 21415 → fără valoare
    • adresa domiciliu fiscal.ddenumire Strada: Bld. Emanuel Pake-Protopopescu → B-dul PACHE PROTOPOPESCU
    • adresa sediu social.scod Postal: 21415 → fără valoare
    • adresa sediu social.sdenumire Strada: Bld. Emanuel Pake-Protopopescu → B-dul PACHE PROTOPOPESCU
    • date generale.codPostal: 21415 → fără valoare
    • Denumire fiscală: PRO SYS S.R.L. → PRO SYS SRL
    • date generale.nrRegCom: J40/7644/1995 → J1995007644403
    • Telefon: fără valoare → 0212524232

Achiziții publice

Explorează toate (78) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului23 din 78 înregistrări (29,5%) · Vezi relația

Curtea de Conturi a Romaniei14 din 78 înregistrări (17,9%) · Vezi relația

ARHIVA NATIONALA DE FILME6 din 78 înregistrări (7,7%) · Vezi relația

Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti4 din 78 înregistrări (5,1%) · Vezi relația

Directia Judeteana de Statistica Ilfov4 din 78 înregistrări (5,1%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Unitati de hard disk (Rev.2)7 din 78 înregistrări (9%) · Vezi selecția

Servere (Rev.2)7 din 78 înregistrări (9%) · Vezi selecția

Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)7 din 78 înregistrări (9%) · Vezi selecția

Componente de retea (Rev.2)6 din 78 înregistrări (7,7%) · Vezi selecția

Servere de retea (Rev.2)6 din 78 înregistrări (7,7%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

26 iunie 2026Achiziție directă

Hard disk 12TB SAS enterprise

Autoritate: ARHIVA NATIONALA DE FILME

CPV 30233132-5 — Unitati de hard disk (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30233132-5

Vezi detaliile atribuirii →
3.380 leiValoare publicată
25 iunie 2026Achiziție directă

Sistem Stocare Date

Autoritate: Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului

CPV 48823000-3 — Servere de fisiere (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 48823000-3

Vezi detaliile atribuirii →
46.978 leiValoare publicată
16 iunie 2026Achiziție directă

Reînnoire subscripție și servicii de suport și mentenanță pentru aplicația electronică Axigen Mail

Autoritate: FONDUL DE GARANTARE A ASIGURATILOR

CPV 48223000-7 — Pachete software pentru posta electronica (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 48223000-7

Vezi detaliile atribuirii →
13.450 leiValoare publicată
2 iunie 2026Achiziție directă

Server TRUSTER RX2708

Autoritate: TRIBUNALUL NEAMT

CPV 48821000-9 — Servere de retea (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 48821000-9

Vezi detaliile atribuirii →
144.700 leiValoare publicată
28 mai 2026Achiziție directă

Server TRUSTER AX91

Autoritate: Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului

CPV 48820000-2 — Servere (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 48820000-2

Vezi detaliile atribuirii →
61.300 leiValoare publicată
23 aprilie 2026Achiziție directă

Achiziție 2000 licențe pentru sistemul de mesagerie electronică Axigen

Autoritate: Curtea de Conturi a Romaniei

CPV 48219700-3 — Pachete software pentru server de comunicatii (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 48219700-3

Vezi detaliile atribuirii →
206.500 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

33 activități autorizate

CAEN 1820 Rev. 2Reproducerea înregistrărilor

CAEN 2611 Rev. 2Fabricarea subansamblurilor electronice (module)

CAEN 2620 Rev. 2Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

CAEN 2630 Rev. 2Fabricarea echipamentelor de comunicații

CAEN 2640 Rev. 2Fabricarea produselor electronice de larg consum

CAEN 2670 Rev. 2Fabricarea de instrumente optice și echipamente fotografice

CAEN 2712 Rev. 2Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității

CAEN 2790 Rev. 2Fabricarea altor echipamente electrice

CAEN 2823 Rev. 2Fabricarea mașinilor și echipamentelor de birou (exclusiv fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice)

CAEN 3312 Rev. 2Repararea mașinilor

CAEN 3313 Rev. 2Repararea echipamentelor electronice și optice

CAEN 3320 Rev. 2Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4651 Rev. 2Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului

CAEN 4652 Rev. 2Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații

CAEN 4669 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 5819 Rev. 2Alte activități de editare

CAEN 5829 Rev. 2Activități de editare a altor produse software

CAEN 6201 Rev. 2Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6202 Rev. 2Activități de consultanță în tehnologia informației

CAEN 6203 Rev. 2Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6209 Rev. 2Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6311 Rev. 2Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6312 Rev. 2Activități ale portalurilor web

CAEN 6399 Rev. 2Alte activități de servicii informaționale n.c.a.

CAEN 7219 Rev. 2Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie

CAEN 7410 Rev. 2Activități de design specializat

CAEN 7490 Rev. 2Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7733 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)

CAEN 8299 Rev. 2Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 9511 Rev. 2Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-02Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 2Bulevardul Pache ProtopopescuCAEN 2620
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI