Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/PROMOTION SRL FILIALA BLAJ

PROMOTION SRL FILIALA BLAJ

CUI 11685538 · SRL· Sat Jidvei, Comuna Jidvei

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

PROMOTION SRL FILIALA BLAJ are sediul în Sat Jidvei, Comuna Jidvei. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+33,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,7 mil. lei, față de 2 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut0%

Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-13,3%

Datoriile raportate sunt 7 mil. lei în 2025, față de 8,1 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252,7 mil. lei+33,8% față de anul anterior2020: 3.434.7212021: 6.800.0912022: 4.219.4042023: 7.631.2612024: 2.037.2292025: 2.725.493
Rezultat net 20250 leiFără an comparabil2020: 02021: 02022: 02023: 02024: 02025: 0
Angajați 20253+0% față de anul anterior2020: 62021: 52022: 42023: 32024: 32025: 3
Capitaluri proprii 20259,4 mil. lei+22,4% față de anul anterior2020: 7.425.6592021: 7.454.4802022: 7.552.0052023: 7.426.5202024: 7.663.9502025: 9.377.565
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate04 mil.8 mil.2020: 3,4 mil. lei3,4 mil.20202021: 6,8 mil. lei6,8 mil.20212022: 4,2 mil. lei4,2 mil.20222023: 7,6 mil. lei7,6 mil.20232024: 2 mil. lei2 mil.20242025: 2,7 mil. lei2,7 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%0,5%1%Mediana sectorului (2025): 0% · n=602020: 0%0%20202021: 0%0%20212022: 0%0%20222023: 0%0%20232024: 0%0%20242025: 0%0%2025

Cifra de afaceri: +33,8% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii9,4 mil. lei+22,4% față de anul anterior
Datorii7 mil. lei-13,3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri7,6 mil. lei2 mil. lei2,7 mil. lei+33,8% față de anul anterior
Rezultat net0 lei0 lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii7,4 mil. lei7,7 mil. lei9,4 mil. lei+22,4% față de anul anterior
Datorii8,9 mil. lei8,1 mil. lei7 mil. lei-13,3% față de anul anterior
Creanțe558 K lei1,4 mil. lei1,5 mil. lei+5,1% față de anul anterior
Angajați333+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=600%0%n=64
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)46,2%25,5%n=6238,4%22,4%n=66
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)34,6%58,1%n=6240,7%59,6%n=66
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)72,7%61,1%n=6269%58%n=66
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=620%0%n=66
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%0%n=530%0%n=54
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,79×0,73×n=630,76×0,7×n=70
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360195,2 zile126,3 zilen=58248,58 zile121,83 zilen=62
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360533,13 zile312,09 zilen=57814,09 zile272,51 zilen=61
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați908.498 lei261.704 lein=59679.076 lei254.443 lein=59

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.725.493
Rezultat net
0
Angajați
3
Datorii
7.038.436
Active imobilizate
14.774.382
Active circulante
5.539.008
Capitaluri proprii
9.377.565
Venituri totale
2.598.944
Cheltuieli totale
2.390.313
Stocuri
4.036.248
Creanțe
1.477.844
Casă și conturi la bănci
24.916
Cheltuieli în avans
26.522
Venituri în avans
3.923.911
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.037.229
Rezultat net
0
Angajați
3
Datorii
8.116.925
Active imobilizate
13.773.971
Active circulante
6.180.226
Capitaluri proprii
7.663.950
Venituri totale
4.106.281
Cheltuieli totale
3.911.490
Stocuri
4.606.924
Creanțe
1.406.682
Casă și conturi la bănci
166.620
Cheltuieli în avans
2.074
Venituri în avans
4.175.396
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
7.631.261
Rezultat net
0
Angajați
3
Datorii
8.852.127
Active imobilizate
16.999.398
Active circulante
5.579.011
Capitaluri proprii
7.426.520
Venituri totale
7.244.033
Cheltuieli totale
7.133.118
Stocuri
4.924.708
Creanțe
557.989
Casă și conturi la bănci
96.314
Cheltuieli în avans
5.185
Venituri în avans
6.304.947
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
4.219.404
Rezultat net
0
Angajați
4
Datorii
10.107.560
Active imobilizate
18.013.824
Active circulante
6.369.726
Capitaluri proprii
7.552.005
Venituri totale
4.764.002
Cheltuieli totale
4.604.653
Stocuri
5.736.471
Creanțe
532.934
Casă și conturi la bănci
100.321
Cheltuieli în avans
14.220
Venituri în avans
6.738.205
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.800.091
Rezultat net
0
Angajați
5
Datorii
11.138.372
Active imobilizate
18.122.564
Active circulante
7.561.513
Capitaluri proprii
7.454.480
Venituri totale
7.993.953
Cheltuieli totale
7.911.601
Stocuri
6.463.062
Creanțe
1.038.869
Casă și conturi la bănci
59.582
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
7.091.225
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.434.721
Rezultat net
0
Angajați
6
Datorii
12.827.318
Active imobilizate
16.236.821
Active circulante
10.239.775
Capitaluri proprii
7.425.659
Venituri totale
8.068.214
Cheltuieli totale
7.958.699
Stocuri
9.352.228
Creanțe
652.619
Casă și conturi la bănci
234.928
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
6.223.619
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-01

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1999-04-26 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-09-30–2026-10-01 · verificat 2026-10-01.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC · relații de grup declarate.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
11685538
Număr de înregistrare
J1999000168018
Înmatriculare
20 aprilie 1999
EUID
ROONRC.J1999000168018
Formă juridică
SRL
Sediu social
GĂRII 34 Sat Jidvei, Comuna Jidvei Alba · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str GĂRII 34 Jidvei ALBA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
26 aprilie 1999
Înregistrare fiscală
14 aprilie 2025
Telefon
0258711667 · Firme cu același număr

Relații de grup declarate

CUI-ul părinte provine din evidența fiscală, iar țara firmei-mamă din registrul comerțului. Aceste câmpuri nu indică procentul deținut și nu identifică beneficiarul real.

Țara firmei-mamă declarate
România

țara firmei-mamă, registrul comerțului: 3 septembrie 2026.

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
NECȘULESCU CLAUDIU

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
PROMOTION SRL FILIALA BLAJ
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 26.04.1999
Înregistrare fiscală
26 aprilie 1999
Număr registrul comerțului
J1999000168018
Cod CAEN
121
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Blaj

Contact și adrese

Telefon
0258711667 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ALBA, SAT JIDVEI COM. JIDVEI, STR. GĂRII, NR.34
Cod poștal fiscal
517385
Strada sediului
Str. Gării
Numărul sediului
34
Localitatea sediului
Sat Jidvei Com. Jidvei
Județul sediului
ALBA
Codul poștal al sediului
517385
Strada domiciliului fiscal
Str. Gării
Numărul domiciliului fiscal
34
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Jidvei Com. Jidvei
Județul domiciliului fiscal
ALBA
Cod poștal domiciliu fiscal
517385

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
26 aprilie 1999
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

2 înregistrări · valoare publicată 5.915.525 lei · 30 iunie 2022

Programul RURAL INVEST pentru susţinerea activităţii întreprinderilor care îşi localizează producţia în mediul rural şi urban mic în contextul crizei economice generate de pandemia de COVID-1930 iunie 2022 · SA.103035/2022 · 4.410.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 1102
Programul RURAL INVEST pentru susţinerea activităţii întreprinderilor care îşi localizează producţia în mediul rural şi urban mic în contextul crizei economice generate de pandemia de COVID-1930 iunie 2022 · SA.103035/2022 · 1.505.525 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 1102

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

61 activități autorizate

CAEN 0121 Rev. 3Cultivarea strugurilor

CAEN 0122 Rev. 3Cultivarea fructelor tropicale și subtropicale

CAEN 0124 Rev. 3Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase

CAEN 0125 Rev. 3Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor

CAEN 0126 Rev. 3Cultivarea fructelor oleaginoase

CAEN 0127 Rev. 3Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor

CAEN 0128 Rev. 3Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic

CAEN 0145 Rev. 3Creșterea ovinelor și caprinelor

CAEN 0150 Rev. 3Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)

CAEN 0161 Rev. 3Activități auxiliare pentru producția vegetală

CAEN 0163 Rev. 3Activități după recoltare și pregătirea semințelor

CAEN 1032 Rev. 3Fabricarea sucurilor de fructe și legume

CAEN 1039 Rev. 3Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.

CAEN 1101 Rev. 3Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice

CAEN 1102 Rev. 3Fabricarea vinurilor din struguri

CAEN 1103 Rev. 3Fabricarea cidrului și a altor vinuri din fructe

CAEN 1104 Rev. 3Fabricarea altor băuturi nedistilate, obținute prin fermentare

CAEN 1105 Rev. 3Fabricarea berii

CAEN 1106 Rev. 3Fabricarea malțului

CAEN 1107 Rev. 3Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate

CAEN 2014 Rev. 3Fabricarea altor produse chimice organice, de bază

CAEN 2016 Rev. 3Fabricarea materialelor plastice în forme primare

CAEN 2020 Rev. 3Fabricarea pesticidelor și a altor produse agrochimice

CAEN 2041 Rev. 3Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere

CAEN 3811 Rev. 3Colectarea deșeurilor nepericuloase

CAEN 3821 Rev. 3Recuperarea materialelor reciclabile

CAEN 3822 Rev. 3Producția de energie (electrică sau termică) prin tratarea deșeurilor (inclusiv prin incinerare)

CAEN 4617 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4621 Rev. 3Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat

CAEN 4622 Rev. 3Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor

CAEN 4623 Rev. 3Comerț cu ridicata al animalelor vii

CAEN 4624 Rev. 3Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate

CAEN 4631 Rev. 3Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor

CAEN 4634 Rev. 3Comerț cu ridicata al băuturilor

CAEN 4639 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4647 Rev. 3Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat

CAEN 4650 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4661 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor

CAEN 4662 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte

CAEN 4664 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4685 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor chimice

CAEN 4687 Rev. 3Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4721 Rev. 3Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete

CAEN 4725 Rev. 3Comerț cu amănuntul al băuturilor

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 5621 Rev. 3Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CAEN 5622 Rev. 3Alte servicii de alimentație n.c.a.

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7210 Rev. 3Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie

CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7320 Rev. 3Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN 8230 Rev. 3Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 8292 Rev. 3Activități de ambalare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-01Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul AlbaSat Jidvei, Comuna JidveiCAEN 0121
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI