Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/QUALITY CHOICE INVESTMENT S.R.L.

QUALITY CHOICE INVESTMENT S.R.L.

CUI 42096451 · SRL· Loc. Techirghiol, Oraş Techirghiol

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

QUALITY CHOICE INVESTMENT S.R.L. are sediul în Loc. Techirghiol, Oraş Techirghiol. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 12,9 K lei, față de 11,8 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut55%

Marja netă calculată este 55% în 2025, față de 53,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-93,5%

Datoriile raportate sunt 368 lei în 2025, față de 5,6 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202512,9 K lei+9% față de anul anterior2020: 2.9522021: 17.0262022: 13.2832023: 9.6622024: 11.8052025: 12.864
Rezultat net 20257,1 K lei+12% față de anul anterior2020: -7.2172021: 9.9082022: 1.1922023: 5.0322024: 6.3102025: 7.070
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 20257,6 K lei-36,1% față de anul anterior2020: -6.8172021: 3.0912022: 1.6722023: 5.5122024: 11.8222025: 7.550
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate09 K17 K2020: 3 K lei3 K20202021: 17 K lei17 K20212022: 13,3 K lei13,3 K20222023: 9,7 K lei9,7 K20232024: 11,8 K lei11,8 K20242025: 12,9 K lei12,9 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-244,5%-93,1%58,2%Mediana sectorului (2025): 3,7% · n=139152020: -244,5%-244,5%20202021: 58,2%58,2%20212022: 9%9%20222023: 52,1%52,1%20232024: 53,5%53,5%20242025: 55%55%2025

Cifra de afaceri: +9% față de anul anterior. Marja netă: 55%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii7,6 K lei-36,1% față de anul anterior
Datorii368 lei-93,5% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri9,7 K lei11,8 K lei12,9 K lei+9% față de anul anterior
Rezultat net5 K lei6,3 K lei7,1 K lei+12% față de anul anterior
Capitaluri proprii5,5 K lei11,8 K lei7,6 K lei-36,1% față de anul anterior
Datorii6 K lei5,6 K lei368 lei-93,5% față de anul anterior
Creanțe949 lei213 lei—Fără an comparabil
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri55%3,7%n=13.91553,5%3,4%n=17.569
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive93,6%35,6%n=10.98953,4%37,8%n=13.396
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii19,24×0,91×n=19.2622,93×0,93×n=23.783
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—41,77 zilen=12.6716,5 zile34,08 zilen=15.568

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
12.864
Rezultat net
7.070
Angajați
—
Datorii
368
Active imobilizate
—
Active circulante
7.079
Capitaluri proprii
7.550
Venituri totale
12.864
Cheltuieli totale
4.479
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
7.079
Cheltuieli în avans
839
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
11.805
Rezultat net
6.310
Angajați
—
Datorii
5.645
Active imobilizate
—
Active circulante
16.516
Capitaluri proprii
11.822
Venituri totale
11.805
Cheltuieli totale
4.502
Stocuri
—
Creanțe
213
Casă și conturi la bănci
16.303
Cheltuieli în avans
951
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
9.662
Rezultat net
5.032
Angajați
—
Datorii
5.987
Active imobilizate
—
Active circulante
10.653
Capitaluri proprii
5.512
Venituri totale
9.664
Cheltuieli totale
3.711
Stocuri
12
Creanțe
949
Casă și conturi la bănci
9.692
Cheltuieli în avans
846
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
13.283
Rezultat net
1.192
Angajați
—
Datorii
8.098
Active imobilizate
—
Active circulante
9.770
Capitaluri proprii
1.672
Venituri totale
13.283
Cheltuieli totale
11.700
Stocuri
—
Creanțe
720
Casă și conturi la bănci
9.050
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
17.026
Rezultat net
9.908
Angajați
—
Datorii
7.123
Active imobilizate
52
Active circulante
10.162
Capitaluri proprii
3.091
Venituri totale
17.043
Cheltuieli totale
6.624
Stocuri
—
Creanțe
2.676
Casă și conturi la bănci
7.486
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.952
Rezultat net
-7.217
Angajați
—
Datorii
11.140
Active imobilizate
405
Active circulante
3.918
Capitaluri proprii
-6.817
Venituri totale
2.954
Cheltuieli totale
10.082
Stocuri
283
Creanțe
60
Casă și conturi la bănci
3.575
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2020-01-14 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
42096451
Număr de înregistrare
J2020000056133
Înmatriculare
14 ianuarie 2020
EUID
ROONRC.J2020000056133
Formă juridică
SRL
Sediu social
ECATERINA TEODOROIU 12 Loc. Techirghiol, Oraş Techirghiol Constanţa
Adresă fiscală
Str. ECATERINA TEODOROIU 12 Techirghiol CONSTANŢA · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
14 ianuarie 2020
Înregistrare fiscală
28 octombrie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
ZDRALI BOGDAN-GEORGE
administrator
ZDRALI SAMIRA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
QUALITY CHOICE INVESTMENT S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 14.01.2020
Înregistrare fiscală
14 ianuarie 2020
Număr registrul comerțului
J2020000056133
Cod CAEN
6220
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. TECHIRGHIOL, STR. ECATERINA TEODOROIU, NR.12, CAMERA NR.1
Cod poștal fiscal
906100
Strada sediului
Str. Ecaterina Teodoroiu
Numărul sediului
12
Localitatea sediului
Orş. Techirghiol
Județul sediului
CONSTANŢA
Codul poștal al sediului
906100
Detalii sediu
Camera nr.1
Strada domiciliului fiscal
Str. Ecaterina Teodoroiu
Numărul domiciliului fiscal
12
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Techirghiol
Județul domiciliului fiscal
CONSTANŢA
Cod poștal domiciliu fiscal
906100
Detalii domiciliu fiscal
Camera nr.1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

13 activități autorizate

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 6110 Rev. 3Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

CAEN 6190 Rev. 3Alte activități de telecomunicații

CAEN 6210 Rev. 3Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6290 Rev. 3Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6391 Rev. 3Activități ale portalurilor web

CAEN 6392 Rev. 3Alte activități de servicii informaționale n.c. a

CAEN 9510 Rev. 3Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

CAEN 9540 Rev. 3Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ConstanţaLoc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCAEN 4791
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI