Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/QUALITY MOBILA PAL AND MDF S.R.L.

QUALITY MOBILA PAL AND MDF S.R.L.

CUI 42129893 · SRL· Sat Remetea Chioarului, Comuna Remetea Chioarului

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

QUALITY MOBILA PAL AND MDF S.R.L. are sediul în Sat Remetea Chioarului, Comuna Remetea Chioarului. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Datoriile au scăzut-80,4%

Datoriile raportate sunt 925 lei în 2025, față de 4,7 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
30/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil2020: 10.2502021: 52.000
Rezultat net 20254,9 K leiFără an comparabil2020: 1.1412021: -5.6982022: -3102023: 02024: 02025: 4.872
Angajați 2025—Fără an comparabil2020: 22021: 1
Capitaluri proprii 2025205 lei+104,4% față de anul anterior2020: 1.3412021: -4.3572022: -4.6672023: -4.6672024: -4.6672025: 205
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate026 K52 K2020: 10,3 K lei10,3 K20202021: 52 K lei52 K2021—2022—2023—2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-11%0,1%11,1%Mediana sectorului (2025): 1,7% · n=22972020: 11,1%11,1%20202021: -11%-11%20212022202320242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii205 lei+104,4% față de anul anterior
Datorii925 lei-80,4% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri———Fără an comparabil
Rezultat net0 lei0 lei4,9 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii-4,7 K lei-4,7 K lei205 lei+104,4% față de anul anterior
Datorii4,7 K lei4,7 K lei925 lei-80,4% față de anul anterior
Creanțe3 lei3 lei—Fără an comparabil
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)—10,1%n=2.046-9,1%11,4%n=3.001
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)—80%n=2.0469,3%74,8%n=3.001
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)—34,3%n=2.04699,9%35,1%n=3.001
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)—0,4%n=2.0460%0,2%n=3.001
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive2.376,6%8,8%n=1.700—11,9%n=2.512
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,22×0,74×n=2.8970,01×0,8×n=4.196

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
4.872
Angajați
—
Datorii
925
Active imobilizate
—
Active circulante
1.130
Capitaluri proprii
205
Venituri totale
56.769
Cheltuieli totale
50.969
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
1.130
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
4.720
Active imobilizate
50.969
Active circulante
53
Capitaluri proprii
-4.667
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
—
Creanțe
3
Casă și conturi la bănci
50
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
50.969
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
0
Angajați
—
Datorii
4.720
Active imobilizate
50.969
Active circulante
53
Capitaluri proprii
-4.667
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
—
Stocuri
—
Creanțe
3
Casă și conturi la bănci
50
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
50.969
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-310
Angajați
—
Datorii
4.720
Active imobilizate
50.969
Active circulante
53
Capitaluri proprii
-4.667
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
310
Stocuri
—
Creanțe
3
Casă și conturi la bănci
50
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
50.969
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
52.000
Rezultat net
-5.698
Angajați
1
Datorii
4.400
Active imobilizate
50.969
Active circulante
43
Capitaluri proprii
-4.357
Venituri totale
71.070
Cheltuieli totale
76.247
Stocuri
—
Creanțe
3
Casă și conturi la bănci
40
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
50.969
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
10.250
Rezultat net
1.141
Angajați
2
Datorii
5.066
Active imobilizate
60.132
Active circulante
16.313
Capitaluri proprii
1.341
Venituri totale
53.812
Cheltuieli totale
52.568
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
16.313
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
70.038
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

30/ 100Atenție moderată
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
42129893
Număr de înregistrare
J24/73/2020
Înmatriculare
20 ianuarie 2020
EUID
ROONRC.J24/73/2020
Formă juridică
SRL
Sediu social
REMETEA CHIOARULUI 249A Sat Remetea Chioarului, Comuna Remetea Chioarului Maramureş
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
LICĂ CEZAR-BOGDAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
QUALITY MOBILA PAL AND MDF S.R.L.
Stare de înregistrare
RADIERE din data 03.06.2026
Înregistrare fiscală
20 ianuarie 2020
Număr registrul comerțului
J24/73/2020
Cod CAEN
3109
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. MARAMUREŞ, SAT REMETEA CHIOARULUI COM. REMETEA CHIOARULUI, REMETEA CHIOARULUI, NR.249A
Cod poștal fiscal
437230
Strada sediului
REMETEA CHIOARULUI
Numărul sediului
249A
Localitatea sediului
Sat Remetea Chioarului Com. Remetea Chioarului
Județul sediului
MARAMUREŞ
Codul poștal al sediului
437230
Strada domiciliului fiscal
REMETEA CHIOARULUI
Numărul domiciliului fiscal
249A
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Remetea Chioarului Com. Remetea Chioarului
Județul domiciliului fiscal
MARAMUREŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
437230

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

1 activități autorizate

CAEN 3109 Rev. 2Fabricarea de mobilă n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul MaramureşSat Remetea Chioarului, Comuna Remetea ChioaruluiCAEN 3109
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI