Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/R3 PROMO STAR S.R.L.

R3 PROMO STAR S.R.L.

CUI 43289264 · SRL· Loc. Predeal, Oraş Predeal

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

R3 PROMO STAR S.R.L. are sediul în Loc. Predeal, Oraş Predeal. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+91,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 255,8 K lei, față de 133,7 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut36,9%

Marja netă calculată este 36,9% în 2025, față de -1,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+13,3%

Datoriile raportate sunt 73,6 K lei în 2025, față de 65 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025255,8 K lei+91,3% față de anul anterior2020: 5002021: 52.0052022: 83.3592023: 94.2502024: 133.7482025: 255.804
Rezultat net 202594,5 K lei+5.027,4% față de anul anterior2020: -6792021: 32.7912022: 50.2662023: 23.5532024: -1.9182025: 94.507
Angajați 2025—Fără an comparabil
Capitaluri proprii 2025116,9 K lei+44,6% față de anul anterior2020: -4792021: 32.3122022: 61.8612023: 85.4142024: 80.7962025: 116.857
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0128 K256 K2020: 500 lei50020202021: 52 K lei52 K20212022: 83,4 K lei83,4 K20222023: 94,3 K lei94,3 K20232024: 133,7 K lei133,7 K20242025: 255,8 K lei255,8 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-135,8%-36,4%63,1%Mediana sectorului (2025): 24,5% · n=115102020: -135,8%-135,8%20202021: 63,1%63,1%20212022: 60,3%60,3%20222023: 25%25%20232024: -1,4%-1,4%20242025: 36,9%36,9%2025

Cifra de afaceri: +91,3% față de anul anterior. Marja netă: 36,9%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii116,9 K lei+44,6% față de anul anterior
Datorii73,6 K lei+13,3% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri94,3 K lei133,7 K lei255,8 K lei+91,3% față de anul anterior
Rezultat net23,6 K lei-1,9 K lei94,5 K lei+5.027,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii85,4 K lei80,8 K lei116,9 K lei+44,6% față de anul anterior
Datorii11,4 K lei65 K lei73,6 K lei+13,3% față de anul anterior
Creanțe19,1 K lei23,7 K lei16,3 K lei-31,3% față de anul anterior
Angajați———Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri36,9%24,5%n=11.510-1,4%27,4%n=11.469
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)61,4%54,8%n=9.14655,4%61,5%n=8.919
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)38,6%43,4%n=9.14644,6%37,2%n=8.919
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)53,9%16,5%n=9.14665,4%14,8%n=8.919
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)49,6%23,9%n=9.143-1,3%24,4%n=8.916
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive80,9%90,3%n=11.005-2,4%78,5%n=11.096
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,19×1,8×n=13.4840,78×2,13×n=13.619
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36022,88 zile109,46 zilen=10.83563,71 zile95,22 zilen=10.571
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3600,04 zile5,3 zilen=4.5820,08 zile5,34 zilen=4.444

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
255.804
Rezultat net
94.507
Angajați
—
Datorii
73.607
Active imobilizate
102.617
Active circulante
87.847
Capitaluri proprii
116.857
Venituri totale
256.757
Cheltuieli totale
144.701
Stocuri
29
Creanțe
16.260
Casă și conturi la bănci
71.558
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
133.748
Rezultat net
-1.918
Angajați
—
Datorii
64.970
Active imobilizate
95.336
Active circulante
50.430
Capitaluri proprii
80.796
Venituri totale
133.750
Cheltuieli totale
135.668
Stocuri
29
Creanțe
23.670
Casă și conturi la bănci
26.731
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
94.250
Rezultat net
23.553
Angajați
—
Datorii
11.407
Active imobilizate
9.299
Active circulante
87.522
Capitaluri proprii
85.414
Venituri totale
94.250
Cheltuieli totale
64.585
Stocuri
29
Creanțe
19.051
Casă și conturi la bănci
68.442
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
83.359
Rezultat net
50.266
Angajați
—
Datorii
9.038
Active imobilizate
—
Active circulante
70.899
Capitaluri proprii
61.861
Venituri totale
83.359
Cheltuieli totale
30.967
Stocuri
29
Creanțe
1.711
Casă și conturi la bănci
69.159
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
52.005
Rezultat net
32.791
Angajați
—
Datorii
2.402
Active imobilizate
—
Active circulante
34.714
Capitaluri proprii
32.312
Venituri totale
52.006
Cheltuieli totale
17.685
Stocuri
29
Creanțe
10.149
Casă și conturi la bănci
24.536
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
500
Rezultat net
-679
Angajați
—
Datorii
1.215
Active imobilizate
—
Active circulante
736
Capitaluri proprii
-479
Venituri totale
500
Cheltuieli totale
1.164
Stocuri
29
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
707
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2025-12-09; reactivare la 2026-01-14. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2026-01-14

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2025-12-09; reactivare la 2026-01-14. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2026-01-14
Reactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2020-11-05 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
43289264
Număr de înregistrare
J2020002336080
Înmatriculare
5 noiembrie 2020
EUID
ROONRC.J2020002336080
Formă juridică
SRL
Sediu social
ALEXANDRU IOAN CUZA 18 Loc. Predeal, Oraş Predeal Braşov
Adresă fiscală
Str ALEXANDRU IOAN CUZA 18 Predeal BRAŞOV
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
5 noiembrie 2020
Înregistrare fiscală
3 decembrie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
IONESCU ANCUŢA-ELENA
administrator
MORARIU ADRIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
R3 PROMO STAR S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 05.11.2020
Înregistrare fiscală
5 noiembrie 2020
Număr registrul comerțului
J2020002336080
Cod CAEN
7311
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. BRAŞOV, ORŞ. PREDEAL, FDT. ALEXANDRU IOAN CUZA, NR.18, CAMERA 1
Cod poștal fiscal
128
Strada sediului
Fdt. Alexandru Ioan Cuza
Numărul sediului
18
Localitatea sediului
Orş. Predeal
Județul sediului
BRAŞOV
Codul poștal al sediului
128
Detalii sediu
camera 1
Strada domiciliului fiscal
Fdt. Alexandru Ioan Cuza
Numărul domiciliului fiscal
18
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Predeal
Județul domiciliului fiscal
BRAŞOV
Cod poștal domiciliu fiscal
128
Detalii domiciliu fiscal
camera 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
9 decembrie 2025
Reactivare
14 ianuarie 2026
Publicarea deciziei
9 decembrie 2025

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

9 activități autorizate

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 6290 Rev. 3Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6392 Rev. 3Alte activități de servicii informaționale n.c. a

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 9321 Rev. 3Activități ale parcurilor tematice și de distracții

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BraşovLoc. Predeal, Oraş PredealCAEN 7311
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI