Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/RAPID CONSTRUCT SRL

RAPID CONSTRUCT SRL

CUI 14939827 · SRL· Municipiul Mediaş

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Profilul companiei. Rezultat net pozitiv.

RAPID CONSTRUCT SRL are sediul în Municipiul Mediaş. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20256,6 mil. leiFără an comparabil2020: 2.933.4002021: 2.833.3972022: 2.519.2422023: 6.559.6512024: 6.085.3322025: 6.627.270
Rezultat net 2025483,5 K leiFără an comparabil2020: 341.2342021: 496.7792022: 239.5202023: 1.042.6302024: 450.6682025: 483.471
Angajați 202528Fără an comparabil2020: 272021: 282022: 282023: 282024: 292025: 28
Capitaluri proprii 20253 mil. leiFără an comparabil2020: 1.182.4102021: 1.667.4332022: 1.856.9532023: 2.724.5832024: 2.794.6982025: 3.012.032
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate03 mil.7 mil.2020: 2,9 mil. lei2,9 mil.20202021: 2,8 mil. lei2,8 mil.20212022: 2,5 mil. lei2,5 mil.20222023: 6,6 mil. lei6,6 mil.20232024: 6,1 mil. lei6,1 mil.20242025: 6,6 mil. lei6,6 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%8,8%17,5%2020: 11,6%11,6%20202021: 17,5%17,5%20212022: 9,5%9,5%20222023: 15,9%15,9%20232024: 7,4%7,4%20242025: 7,3%7,3%2025Reper 2025: mediana sectorului 6,4% · n=1.837

Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20253 mil. lei

Datorii raportate

20251,8 mil. lei

Disponibilități bănești

2025921,3 K lei

Capital de lucru net

2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri6,6 mil. lei6,1 mil. lei6,6 mil. leiFără an comparabil
Rezultat net1 mil. lei450,7 K lei483,5 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii2,7 mil. lei2,8 mil. lei3 mil. leiFără an comparabil
Datorii1,7 mil. lei1,6 mil. lei1,8 mil. leiFără an comparabil
Creanțe64,4 K lei1,1 mil. lei1,5 mil. leiFără an comparabil
Angajați282928Fără an comparabil

Indicatori financiari · comparație

2025

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator2025
Marjă netă7,3%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 6,4% (n=1.837)

Rezultat / active (A+B)10,2%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 4,7% (n=1.894)

Rezultat / capitaluri proprii16,1%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 20,9% (n=1.759)

Vânzări per angajat236.688 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 348.027 lei (n=1.710)

Capital și îndatorare

Indicator2025
Capitaluri proprii / active (A+B)63,4%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 32,7% (n=1.894)

Datorii / active (A+B)37,2%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 64,2% (n=1.894)

Ponderea activelor imobilizate47,6%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 25,1% (n=1.894)

Active circulante / datorii totale1,41×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,06× (n=2.249)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator2025
Creanțe în zile de vânzări83,6 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 98,3 zile (n=1.791)

Stocuri în zile de vânzări1,5 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 34,7 zile (n=1.527)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.627.270
Rezultat net
483.471
Angajați
28
Datorii
1.768.528
Active imobilizate
2.263.748
Active circulante
2.488.013
Capitaluri proprii
3.012.032
Venituri totale
6.778.676
Cheltuieli totale
6.188.866
Stocuri
27.835
Creanțe
1.538.853
Casă și conturi la bănci
921.325
Cheltuieli în avans
28.799
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
41.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
6.085.332
Rezultat net
450.668
Angajați
29
Datorii
1.605.460
Active imobilizate
2.787.701
Active circulante
1.586.153
Capitaluri proprii
2.794.698
Venituri totale
6.143.841
Cheltuieli totale
5.604.649
Stocuri
47.172
Creanțe
1.050.982
Casă și conturi la bănci
487.999
Cheltuieli în avans
26.304
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
41.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
6.559.651
Rezultat net
1.042.630
Angajați
28
Datorii
1.719.058
Active imobilizate
2.120.270
Active circulante
2.286.368
Capitaluri proprii
2.724.583
Venituri totale
6.047.048
Cheltuieli totale
4.796.842
Stocuri
50.117
Creanțe
64.376
Casă și conturi la bănci
2.171.875
Cheltuieli în avans
38.378
Venituri în avans
1.375
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
41.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.519.242
Rezultat net
239.520
Angajați
28
Datorii
613.201
Active imobilizate
1.576.801
Active circulante
884.403
Capitaluri proprii
1.856.953
Venituri totale
2.971.574
Cheltuieli totale
2.710.590
Stocuri
581.439
Creanțe
226.632
Casă și conturi la bănci
76.332
Cheltuieli în avans
11.825
Venituri în avans
2.875
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
41.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.833.397
Rezultat net
496.779
Angajați
28
Datorii
639.550
Active imobilizate
1.299.751
Active circulante
980.875
Capitaluri proprii
1.667.433
Venituri totale
2.928.000
Cheltuieli totale
2.406.208
Stocuri
95.745
Creanțe
776.893
Casă și conturi la bănci
108.237
Cheltuieli în avans
30.732
Venituri în avans
4.375
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
41.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.933.400
Rezultat net
341.234
Angajați
27
Datorii
668.421
Active imobilizate
976.605
Active circulante
833.730
Capitaluri proprii
1.182.410
Venituri totale
2.660.236
Cheltuieli totale
2.290.467
Stocuri
7.263
Creanțe
616.784
Casă și conturi la bănci
209.683
Cheltuieli în avans
46.371
Venituri în avans
5.875
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
41.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-03

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-26Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2002-10-11 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Firma are apariții în ediții istorice ale listelor publicate. Acestea descriu numai situația de la data fiecărei ediții.

Istoric publicat

Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.

EdițieTotalBuget de statAsigurări socialeȘomajSănătateContestat
2016-03-3140.206 lei28.619 lei8.088 lei339 lei3.160 lei0 lei

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-10-02–2026-10-03 · verificat 2026-10-03.

Dosar 4487/257/20232023-08-16 · Judecătoria MEDIAS · Debitor

Cerere în anulare ordonanţa de plata · Fond

1 termen · ultima soluție: Declină soluţionarea cauzei

2023-11-23 · 09:00

Declină soluţionarea cauzei

Admite cererea în anularea sentinţei civile nr.40/19.01.2023 pronunţată de Judecătoria Mediaş în dosarul nr.5175/257/2022, formulată de debitoarea UAT Comuna Târnava prin primar în contradictoriu cu creditoarea Rapid Construct SRL. Anulează sentinţa civilă nr.40/19.01.2023 pronunţată de Judecătoria Mediaş în dosarul nr. 5175/257/2022 şi în rejudecare: Admite excepţia necompetenţei materiale a Judecătoriei Mediaş, invocată prin întâmpinare. Declină în favoarea Tribunalului Sibiu competenţa de soluţionare a cererii pentru emiterea ordonanţei de plată formulată de creditoarea Rapid Construct SRL în contradictoriu cu debitoarea UAT Comuna Târnava prin primar. Definitivă. Pronun?ată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi 23.11.2023.

Document: Hotarare 1055/2023 · 2023-11-23

Dosar 5175/257/20222022-12-05 · Judecătoria MEDIAS · Contestator

ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond

3 termene · ultima soluție: Încheiere

2023-07-28 · 09:00

Încheiere

Admite cererea de îndreptare a erorii materiale formulată de reclamanta SC RAPID CONSTRUCT SRL în contradictoriu cu pârâta UAT Comuna Târnava , şi în consecinţă: Se dispune îndreptarea erorii materiale din cuprinsul sentinţei civile nr. 40/2023 a Judecătoriei Mediaş cu privire la cuantumul cheltuielilor de judecată care se stabilesc în sarcina debitoarei, ca fiind în sumă de 5.200 lei, în loc de 2.200 lei. Cu drept la ac?iune în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Pronunţată, azi 28 iulie 2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de grefa Instanţei.

Document: incheiereindreptareeroaremateriala · 2023-07-28

2023-01-19 · 09:00

Admite cererea

Admite cererea de ordonan?ă de plată formulată de creditoarea SC RAPID CONSTRUCT SRL cu sediu în Mediaş,strada Michael Weiss, numărul 2, judeţul Sibiu şi cu sediu procesual ales la cabinet de avocat Roman Lucia cu sediu în Mediaş,strada Şt. L Roth, nr. 18, bl.8, sc.A, ap.15,jud. Sibiu împotriva debitoarei UAT Comuna Târnava, şi în consecin?ă: Obligă debitoarea să plătească creditoarei în termen de 30 zile suma de 160.161,58 lei reprezentând lucrări construc?ii, suma de 18.898,88 lei reprezentând penalită?i de întârziere calculate pentru perioada 10.08.2022 şi până la data de 05.12.2022 şi în continuare în cuantum corespunzător pentru 0,1% din debitul principal neachitat până la achitării efective. Obligă debitoarea să plătească creditoarei cheltuieli de judecată 2200 lei Cerere timbrată legal. Cu drept de ac?iune în anulare în termen de 10 zile de la comunicare.

Document: Hotarare 40/2023 · 2023-01-19

2023-01-18 · 10:00

Amână pronunţarea

amânare pronunţare la data de 19 ianuarie 2023

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2023-01-18

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

51 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
14939827
Număr de înregistrare
J2002000745329
Înmatriculare
11 octombrie 2002
EUID
ROONRC.J2002000745329
Formă juridică
SRL
Sediu social
MICHAEL WEISS 2 Municipiul Mediaş Sibiu
Adresă fiscală
Str. MICHAEL WEISS 2 Mediaş SIBIU
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
11 octombrie 2002
Înregistrare fiscală
9 august 2023
Telefon
0269841163 · Firme cu același număr
Fax
0269841163

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
GLIGOR GHEORGHE LUCIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
RAPID CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 11.10.2002
Înregistrare fiscală
14 octombrie 2002
Număr registrul comerțului
J2002000745329
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Mediaş

Contact și adrese

Telefon
0269841163 · Firme cu același număr
Fax
0269841163 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. MICHAEL WEISS, NR.2
Cod poștal fiscal
551005
Strada sediului
Str. Michael Weiss
Numărul sediului
2
Localitatea sediului
Mun. Mediaş
Județul sediului
SIBIU
Codul poștal al sediului
551005
Strada domiciliului fiscal
Str. Michael Weiss
Numărul domiciliului fiscal
2
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Mediaş
Județul domiciliului fiscal
SIBIU
Cod poștal domiciliu fiscal
551005

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
11 octombrie 2002
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 februarie 2014
Actualizare TVA la încasare
30 ianuarie 2014
Publicare TVA la încasare
31 ianuarie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (51) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS26 din 51 înregistrări (51%) · Vezi relația

Municipiul Medias8 din 51 înregistrări (15,7%) · Vezi relația

APA TARNAVEI MARI SA5 din 51 înregistrări (9,8%) · Vezi relația

COMUNA CERGAU5 din 51 înregistrări (9,8%) · Vezi relația

Comuna Mosna (Primaria)3 din 51 înregistrări (5,9%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)11 din 51 înregistrări (21,6%) · Vezi selecția

Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)5 din 51 înregistrări (9,8%) · Vezi selecția

Vopsea pentru marcaj rutier (Rev.2)3 din 51 înregistrări (5,9%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii (Rev.2)2 din 51 înregistrări (3,9%) · Vezi selecția

Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)2 din 51 înregistrări (3,9%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

26 iunie 2026Achiziție directă

Lucrari de reparatii grup sanitar Ginecologie

Autoritate: SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS

CPV 45231111-6 — Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45231111-6

Vezi detaliile atribuirii →
12.939 leiValoare publicată
25 iunie 2026Achiziție directă

Lucrări de reparații gard de împrejmuire exterioara la liceul Tehnologic Mediensis

Autoritate: Municipiul Medias

CPV 45342000-6 — Montare de garduri (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45342000-6

Vezi detaliile atribuirii →
188.400 leiValoare publicată
18 iunie 2026Achiziție directă

Lucrari de reparatii si montaj Tarkett in cadrul Laboratorului de analize madicale

Autoritate: SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS

CPV 45432000-4 — Lucrari de montare de acoperitoare de podea si de pereti si lucrari de tapetare (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45432000-4

Vezi detaliile atribuirii →
9.985 leiValoare publicată
6 martie 2026Achiziție directă

Lucrari de reabilitare grup sanitar Ginecologie

Autoritate: SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS

CPV 45231111-6 — Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45231111-6

Vezi detaliile atribuirii →
12.939 leiValoare publicată
20 februarie 2026Achiziție directă

Reparații grup sanitar si accesibilizare persoane cu dezabilitați, la Școala Gimnaziala nr.4

Autoritate: Municipiul Medias

CPV 45453100-8 — Lucrari de renovare (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453100-8

Vezi detaliile atribuirii →
35.290 leiValoare publicată
6 februarie 2026Achiziție directă

DOTARE GRUP SANITAR

Autoritate: Comuna Mosna (Primaria)

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
6.909 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

26 activități autorizate

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 2Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4299 Rev. 2Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 2Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4939 Rev. 2Alte transporturi terestre de călători n.c.a

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 4942 Rev. 2Servicii de mutare

CAEN 5221 Rev. 2Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

CAEN 6820 Rev. 2Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7490 Rev. 2Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7732 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 9524 Rev. 2Repararea mobilei și a furniturilor casnice

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-03Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SibiuMunicipiul MediaşCAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI