Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/REAL AUTOMATIC SRL

REAL AUTOMATIC SRL

CUI 19023145 · SRL· Municipiul Braşov

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

REAL AUTOMATIC SRL are sediul în Municipiul Braşov. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+21%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 26,9 mil. lei, față de 22,2 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât6,3%

Marja netă calculată este 6,3% în 2025, față de 8,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+49,3%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202526,9 mil. lei+21% față de anul anterior2020: 7.665.1042021: 7.758.2922022: 15.965.6272023: 18.444.2632024: 22.233.5822025: 26.892.966
Rezultat net 20251,7 mil. lei-14,5% față de anul anterior2020: 499.4302021: 416.6652022: 1.561.2752023: 1.382.7652024: 1.989.4622025: 1.701.843
Angajați 202530-9,1% față de anul anterior2020: 162021: 162022: 292023: 272024: 332025: 30
Capitaluri proprii 20251,7 mil. lei-14,5% față de anul anterior2020: 1.133.6002021: 1.350.2652022: 1.561.5152023: 1.972.0852024: 1.989.7022025: 1.702.083
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate013 mil.27 mil.2020: 7,7 mil. lei7,7 mil.20202021: 7,8 mil. lei7,8 mil.20212022: 16 mil. lei16 mil.20222023: 18,4 mil. lei18,4 mil.20232024: 22,2 mil. lei22,2 mil.20242025: 26,9 mil. lei26,9 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%4,9%9,8%2020: 6,5%6,5%20202021: 5,4%5,4%20212022: 9,8%9,8%20222023: 7,5%7,5%20232024: 8,9%8,9%20242025: 6,3%6,3%2025Reper 2025: mediana sectorului 9,5% · n=868

Cifra de afaceri: +21% față de anul anterior.Marjă netă 6,3% · -2,6 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20242 mil. lei
20251,7 mil. lei

Datorii raportate

20248,5 mil. lei
20254,5 mil. lei

Disponibilități bănești

2024124 K lei
202515,9 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri18,4 mil. lei22,2 mil. lei26,9 mil. lei+21% față de anul anterior
Rezultat net1,4 mil. lei2 mil. lei1,7 mil. lei-14,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii2 mil. lei2 mil. lei1,7 mil. lei-14,5% față de anul anterior
Datorii2,9 mil. lei8,5 mil. lei4,5 mil. lei-47,1% față de anul anterior
Creanțe2,1 mil. lei2,5 mil. lei3,8 mil. lei+49,3% față de anul anterior
Angajați273330-9,1% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă6,3%8,9%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 9,5% (n=868) · 2024: 9,4% (n=921)

Rezultat / active (A+B)27,4%18,9%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 11% (n=848) · 2024: 12,1% (n=897)

Rezultat / capitaluri proprii100%100%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 35,7% (n=822) · 2024: 33,2% (n=883)

Vânzări per angajat896.432 lei673.745 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 434.799 lei (n=817) · 2024: 381.048 lei (n=857)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)27,4%18,9%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 38% (n=848) · 2024: 41,5% (n=897)

Datorii / active (A+B)72,6%81,1%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 59,7% (n=848) · 2024: 55,8% (n=897)

Ponderea activelor imobilizate27,9%20,2%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 20,8% (n=848) · 2024: 21,1% (n=897)

Active circulante / datorii totale0,99×0,98×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,25× (n=923) · 2024: 1,33× (n=977)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări50,5 zile40,9 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 103,9 zile (n=855) · 2024: 96,6 zile (n=903)

Stocuri în zile de vânzări9,2 zile50,3 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 34,7 zile (n=778) · 2024: 35,2 zile (n=810)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
26.892.966
Rezultat net
1.701.843
Angajați
30
Datorii
4.505.142
Active imobilizate
1.730.555
Active circulante
4.475.152
Capitaluri proprii
1.702.083
Venituri totale
24.317.213
Cheltuieli totale
22.294.772
Stocuri
686.448
Creanțe
3.772.770
Casă și conturi la bănci
15.934
Cheltuieli în avans
1.518
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
22.233.582
Rezultat net
1.989.462
Angajați
33
Datorii
8.519.824
Active imobilizate
2.121.428
Active circulante
8.385.460
Capitaluri proprii
1.989.702
Venituri totale
25.013.519
Cheltuieli totale
22.674.520
Stocuri
3.104.068
Creanțe
2.526.489
Casă și conturi la bănci
124.030
Cheltuieli în avans
2.638
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
18.444.263
Rezultat net
1.382.765
Angajați
27
Datorii
2.928.849
Active imobilizate
2.271.314
Active circulante
2.627.520
Capitaluri proprii
1.972.085
Venituri totale
18.473.395
Cheltuieli totale
16.893.032
Stocuri
515.715
Creanțe
2.075.073
Casă și conturi la bănci
36.732
Cheltuieli în avans
2.100
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
15.965.627
Rezultat net
1.561.275
Angajați
29
Datorii
8.834.886
Active imobilizate
2.389.123
Active circulante
8.007.278
Capitaluri proprii
1.561.515
Venituri totale
15.931.599
Cheltuieli totale
14.091.774
Stocuri
5.686.548
Creanțe
1.850.759
Casă și conturi la bănci
469.971
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
7.758.292
Rezultat net
416.665
Angajați
16
Datorii
5.014.115
Active imobilizate
1.684.583
Active circulante
4.679.463
Capitaluri proprii
1.350.265
Venituri totale
7.941.861
Cheltuieli totale
7.449.753
Stocuri
189.911
Creanțe
3.164.870
Casă și conturi la bănci
1.324.682
Cheltuieli în avans
334
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
7.665.104
Rezultat net
499.430
Angajați
16
Datorii
1.338.730
Active imobilizate
1.411.011
Active circulante
1.061.319
Capitaluri proprii
1.133.600
Venituri totale
7.679.099
Cheltuieli totale
7.110.826
Stocuri
23.244
Creanțe
419.087
Casă și conturi la bănci
618.988
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-08

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-04-28Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2013-09-23 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-10-07–2026-10-08 · verificat 2026-10-08.

Dosar 6369/202/20262026-06-23 · Judecătoria CALARASI · Petent

plângere contravenţională PV SERIA 12560/09.06.2026 · Fond

1 termen · ultima soluție: indisponibilă

2026-12-11 · 09:30

Soluție indisponibilă

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

6 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
19023145
Număr de înregistrare
J2006002176086
Înmatriculare
15 septembrie 2006
EUID
ROONRC.J2006002176086
Formă juridică
SRL
Sediu social
ZIZINULUI 113 Municipiul Braşov Braşov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str ZIZINULUI 113 Braşov BRAŞOV · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
RELUARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
23 septembrie 2013
Înregistrare fiscală
21 mai 2025
Telefon
0744359949 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
DRĂGUŞ RADU-IOAN
administrator
POPA BOGDAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
REAL AUTOMATIC SRL
Stare de înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 23.09.2013
Înregistrare fiscală
18 septembrie 2006
Număr registrul comerțului
J2006002176086
Cod CAEN
4321
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Braşov

Contact și adrese

Telefon
0744359949 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ZIZINULUI, NR.113
Cod poștal fiscal
500407
Strada sediului
Str. Zizinului
Numărul sediului
113
Localitatea sediului
Mun. Braşov
Județul sediului
BRAŞOV
Codul poștal al sediului
500407
Strada domiciliului fiscal
Str. Zizinului
Numărul domiciliului fiscal
113
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Braşov
Județul domiciliului fiscal
BRAŞOV
Cod poștal domiciliu fiscal
500407

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
23 septembrie 2013
Perioada 2: TVA de la
20 septembrie 2006
Perioada 2: TVA până la
30 iunie 2010
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
23 septembrie 2013
TVA la încasare până la
1 februarie 2016
Actualizare TVA la încasare
26 ianuarie 2016
Publicare TVA la încasare
27 ianuarie 2016
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (6) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Comuna Vama Buzaului2 din 6 înregistrări (33,3%) · Vezi relația

RIAL SRL1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi relația

OCOLUL SILVIC AL ORASULUI RASNOV R.A.1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi relația

UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi relația

COMUNA SITA BUZAULUI1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)3 din 6 înregistrări (50%) · Vezi selecția

Instalatie solara (Rev.2)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi selecția

Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi selecția

Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

28 aprilie 2026Achiziție directă

Lucrari de intalatii electrice , curenti slabi, Baza Didactica Doftana

Autoritate: UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV

CPV 45300000-0 — Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45300000-0

Vezi detaliile atribuirii →
241.874 leiValoare publicată
23 aprilie 2026Achiziție directă

Sistem fotovoltaic 15 kW cu stocare 50 kWla pepiniera Valea Lunga

Autoritate: OCOLUL SILVIC AL ORASULUI RASNOV R.A.

CPV 09332000-5 — Instalatie solara (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 09332000-5

Vezi detaliile atribuirii →
129.500 leiValoare publicată
12 februarie 2026Achiziție directă

mansonare cablu defect 20kV

Autoritate: RIAL SRL

CPV 45310000-3 — Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45310000-3

Vezi detaliile atribuirii →
9.500 leiValoare publicată
20 mai 2025Achiziție directă

Serviicii de proiectare PT+DE sistem fotovoltaic

Autoritate: COMUNA SITA BUZAULUI

CPV 71323100-9 — Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71323100-9

Vezi detaliile atribuirii →
11.900 leiValoare publicată
6 martie 2025Achiziție directă

Inlocuire cutie de distributie energie electrica, in apropierea nr. 505, sat Dalghiu

Autoritate: Comuna Vama Buzaului

CPV 45310000-3 — Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)

T1 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45310000-3

Vezi detaliile atribuirii →
29.350 leiValoare publicată
30 august 2024Achiziție directă

Alimentare cu energie electrica statii de reincarcare vehicule electrice

Autoritate: Comuna Vama Buzaului

CPV 45310000-3 — Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45310000-3

Vezi detaliile atribuirii →
9.900 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Brașov

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

2 înregistrări · valoare publicată 3.176.130 lei · 23 mai 2024

SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA CONSTRUCT PLUS - SUBCOMPONENTA IMM CONSTRUCT PLUS23 mai 2024 · SA.113044/2024 · 296.130 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4321
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA CONSTRUCT PLUS - SUBCOMPONENTA IMM CONSTRUCT PLUS23 mai 2024 · SA.113044/2024 · 2.880.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 4321

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

16 activități autorizate

CAEN 2740 Rev. 3Fabricarea de echipamente electrice de iluminat

CAEN 3250 Rev. 3Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4650 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5590 Rev. 3Alte servicii de cazare

CAEN 6290 Rev. 3Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7491 Rev. 3Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7721 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv

CAEN 7732 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 8009 Rev. 3Alte activități de protecție n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-08Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BraşovMunicipiul BraşovCAEN 4321
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI