Inactivare publicată la 2017-06-15. Starea este valabilă pentru data interogării.
ANAF · 2026-11-06REAL CONSTRUCT SRL
este sub incidența Legii nr. 85/2014ONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări neschimbate. Pierdere netă raportată.
REAL CONSTRUCT SRL are sediul în Sat Dărmăneşti, Comuna Dărmăneşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Datoriile raportate sunt 21,4 mil. lei în 2025, față de 21,4 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Nu există valori comparabile.
Cifra de afaceri: Neschimbat față de anul anterior.Marjă netă —
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 lei | 0 lei | 0 lei | Neschimbat față de anul anterior |
| Rezultat net | -10,8 K lei | -10,8 K lei | -10,8 K lei | Pierdere redusă cu 0,1% |
| Capitaluri proprii | -2,5 mil. lei | -2,6 mil. lei | -2,6 mil. lei | Deficit de capital majorat cu 0,4% |
| Datorii | 19,2 mil. lei | 21,4 mil. lei | 21,4 mil. lei | Neschimbat față de anul anterior |
| Creanțe | 16,4 mil. lei | 19,1 mil. lei | 19,1 mil. lei | Neschimbat față de anul anterior |
| Angajați | — | — | — | Valoare curentă indisponibilă |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 4,7% (n=1.894) · 2024: 5,6% (n=3.807)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 32,7% (n=1.894) · 2024: 35,2% (n=3.809)
Mediana sectorului: 2025: 64,2% (n=1.894) · 2024: 62% (n=3.809)
Mediana sectorului: 2025: 25,1% (n=1.894) · 2024: 24,8% (n=3.809)
Mediana sectorului: 2025: 1,06× (n=2.249) · 2024: 1,09× (n=4.521)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- -10.794
- Angajați
- —
- Datorii
- 21.421.016
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.179.098
- Capitaluri proprii
- -2.561.177
- Venituri totale
- 1.121
- Cheltuieli totale
- 11.915
- Stocuri
- 30.964
- Creanțe
- 19.116.601
- Casă și conturi la bănci
- 31.533
- Cheltuieli în avans
- 41.116
- Venituri în avans
- 360.375
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 1.000.010
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- -10.805
- Angajați
- —
- Datorii
- 21.421.016
- Active imobilizate
- 0
- Active circulante
- 19.189.892
- Capitaluri proprii
- -2.550.383
- Venituri totale
- 474.530
- Cheltuieli totale
- 485.335
- Stocuri
- 30.964
- Creanțe
- 19.116.601
- Casă și conturi la bănci
- 42.327
- Cheltuieli în avans
- 41.116
- Venituri în avans
- 360.375
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 1.000.010
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- -10.774
- Angajați
- —
- Datorii
- 19.177.853
- Active imobilizate
- 472.153
- Active circulante
- 16.485.371
- Capitaluri proprii
- -2.539.578
- Venituri totale
- 2.220
- Cheltuieli totale
- 12.994
- Stocuri
- 30.964
- Creanțe
- 16.394.480
- Casă și conturi la bănci
- 59.927
- Cheltuieli în avans
- 41.126
- Venituri în avans
- 360.375
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 1.000.010
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- 8.567
- Angajați
- —
- Datorii
- 19.184.327
- Active imobilizate
- 472.153
- Active circulante
- 16.502.628
- Capitaluri proprii
- -2.528.805
- Venituri totale
- 34.101
- Cheltuieli totale
- 25.534
- Stocuri
- 30.964
- Creanțe
- 16.394.480
- Casă și conturi la bănci
- 77.184
- Cheltuieli în avans
- 41.116
- Venituri în avans
- 360.375
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 1.000.010
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- -4.777.677
- Angajați
- 0
- Datorii
- 19.231.150
- Active imobilizate
- 480.279
- Active circulante
- 16.532.758
- Capitaluri proprii
- -2.537.372
- Venituri totale
- 145.757
- Cheltuieli totale
- 4.923.434
- Stocuri
- 30.964
- Creanțe
- 16.394.480
- Casă și conturi la bănci
- 107.314
- Cheltuieli în avans
- 41.116
- Venituri în avans
- 360.375
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 1.000.010
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- -278
- Angajați
- 0
- Datorii
- 21.666.348
- Active imobilizate
- 513.563
- Active circulante
- 23.712.934
- Capitaluri proprii
- 2.240.306
- Venituri totale
- 0
- Cheltuieli totale
- 278
- Stocuri
- 0
- Creanțe
- 23.705.523
- Casă și conturi la bănci
- 7.411
- Cheltuieli în avans
- 40.532
- Venituri în avans
- 360.375
- Provizioane
- 0
- Capital subscris vărsat
- 1.000.010
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
este sub incidența Legii nr. 85/2014
ONRC · 2026-09-03Inactivare publicată la 2017-06-15. Starea este valabilă pentru data interogării.
ANAF · 2026-11-0619.576.152 lei în total.
ANAF · 2026-06-30Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2025Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2025Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
este sub incidența Legii nr. 85/2014
ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945Inactivare publicată la 2017-06-15. Starea este valabilă pentru data interogării.
ANAF · 2026-11-0619.576.152 lei în total.
ANAF · 2026-06-30Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2025Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2025Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2008-02-01 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Obligații fiscale restante publicate
Poziția firmei în lista ANAF la 2026-06-30. Sumele sunt în lei și separă obligațiile contestate de cele necontestate.
| Buget | Principal | Accesorii | Total | Necontestat | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|
| Buget de stat | 12.123.968 lei | 7.130.711 lei | 19.254.679 lei | 19.254.679 lei | 0 lei |
| Asigurări sociale | 104.625 lei | 103.964 lei | 208.589 lei | 208.589 lei | 0 lei |
| Șomaj | 2.745 lei | 3.935 lei | 6.680 lei | 6.680 lei | 0 lei |
| Sănătate | 66.886 lei | 39.318 lei | 106.204 lei | 106.204 lei | 0 lei |
Observație ANAF: Faliment
Istoric publicat
Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.
| Ediție | Total | Buget de stat | Asigurări sociale | Șomaj | Sănătate | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-06-30 | 19.576.152 lei | 19.254.679 lei | 208.589 lei | 6.680 lei | 106.204 lei | 0 lei |
| 2016-03-31 | 399.558 lei | 70.144 lei | 230.874 lei | 9.859 lei | 88.681 lei | 353.013 lei |
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
2 dosare cu nume identic · 2021-10-09–2026-10-10 · verificat 2026-10-10.
contestaţie la executare DOSAR DE EXECUTARE NR.472/2016 · Fond
10 termene · ultima soluție: Respinge cererea
Respinge cererea
Respinge, ca neîntemeiată, contesta?ia la executare formulată de contestatorul S.C. Real Construct S.R.L. în contradictoriu cu intimata Investcapital LTD. Obligă contestatorul să plătească Biroului Executorilor Judecătoreşti Asociaţi ,,Dumitrache şi Dumitrache,, suma de 540,26 lei reprezentând contravaloarea fotocopierii şi înaintării dosarului de executare silită înregistrat sub nr. 472/2016. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare, cererea pentru exercitarea căii de atac urmând a fi depusă la Judecătoria Olteni?a. Pronun?ată astăzi, 31.07.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: _IncheiereFinalaDezinvestire · 2025-07-31
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 31.07.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.07.2025.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-07-22
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 22.07.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.07.2025.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-07-08
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.07.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 24.06.2025.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-06-24
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 24.06.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 11.06.2025.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-06-11
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 11.06.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 04.06.2025.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-06-04
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 04.06.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 21.05.2025.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-05-21
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 21.05.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 07.05.2025.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-05-07
Amână cauza
faţă de lipsa dosarului de executare silită
Document: incheieredesedinta · 2025-02-19
Amână cauza
pentru lipsa dosarului de executare, amână judecarea cauzei la data de 19.02.2025.
Document: incheieredesedinta · 2024-11-20
contestaţie la executare (DOSAR DE EXECUTARE NR.6432/2023) - ÎNTOARCERE EXECUTARE - SUSPENDARE PROVIZORIE · Fond
2 termene · ultima soluție: Respinge cererea
Respinge cererea
Admite excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a terţului poprit Raiffeisen Bank, invocată de instanţă din oficiu. Respinge contestaţia la executare formulată în contradictoriu cu terţul poprit Raiffeisen Bank ca fiind formulată împotriva unei persoane fără calitate procesuală pasivă. Respinge contestaţia la executare formulată de contestatoarea Real Construct S.R.L. în contradictoriu cu intimata Banca Comercială Română S.A. împotriva executării silite începute în dosarul de executare nr. 6432/2024 al B.E.J.A. “Aequitas” ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea de apel va fi depusă la Judecătoria Olteniţa. Pronunţată astăzi, 17.05.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: Hotarare 1254/2024 · 2024-05-17
Încheiere
Admite excepţia inadmisibilităţii invocată de instanţă din oficiu. Respinge cererea de suspendare a executării silite formulată de contestatoarea Real Construct S.R.L., privind executarea silită derulată în dosarul de executare nr. 6432/2023 al B.E.J.A „Aequitas”, în contradictoriu cu intimata Banca Comercială Română S.A. şi terţul poprit Raiffeisen Bank S.A. ca inadmisibilă. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la pronunţare pentru contestatoare şi în 5 zile de la comunicare pentru intimată şi terţul poprit. Cererea de apel va fi depusă la Judecătoria Olteniţa. Pronun?ată astăzi, 12.04.2024, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Document: incheieredesedinta · 2024-04-12
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 23166488
- Număr de înregistrare
- J33/213/2008
- Înmatriculare
- 1 februarie 2008
- EUID
- ROONRC.J33/213/2008
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- 543 B Sat Dărmăneşti, Comuna Dărmăneşti Suceava · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- 543 B Dărmăneşti SUCEAVA · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Neînregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 1 februarie 2008
- Înregistrare fiscală
- 13 octombrie 2017
- Telefon
- 0746233776 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- lichidator judiciar
- PROLEADER INSOLV IPURL
- reprezentant al persoanei juridice
- ŞERBAN MIHAIELA GABRIELA
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- REAL CONSTRUCT SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 01.02.2008
- Înregistrare fiscală
- 1 februarie 2008
- Număr registrul comerțului
- J33/213/2008
- Cod CAEN
- 4120
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Contact și adrese
- Domiciliu fiscal
- JUD. SUCEAVA, SAT DĂRMĂNEŞTI COM. DĂRMĂNEŞTI, DĂRMĂNEŞTI, NR.543 B
- Cod poștal fiscal
- 727155
- Numărul sediului
- 543 B
- Localitatea sediului
- Sat Dărmăneşti Com. Dărmăneşti
- Județul sediului
- SUCEAVA
- Codul poștal al sediului
- 727155
- Detalii sediu
- camera 3
- Strada domiciliului fiscal
- Dărmăneşti
- Numărul domiciliului fiscal
- 543 B
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sat Dărmăneşti Com. Dărmăneşti
- Județul domiciliului fiscal
- SUCEAVA
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 727155
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Nu
- TVA de la
- 1 martie 2008
- TVA până la
- 15 iunie 2017
- Anulare operată la
- 10 iulie 2017
- Motivul anulării
- Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
- TVA la încasare
- Nu
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Da
- Inactivare
- 15 iunie 2017
- Publicarea deciziei
- 16 iunie 2017
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
28 activități autorizate
CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN 4211 Rev. 2Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CAEN 4212 Rev. 2Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
CAEN 4213 Rev. 2Construcția de poduri și tuneluri
CAEN 4221 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN 4222 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
CAEN 4291 Rev. 2Construcții hidrotehnice
CAEN 4299 Rev. 2Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului
CAEN 4313 Rev. 2Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice
CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie
CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare
CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN 4520 Rev. 2Întreținerea și repararea autovehiculelor
CAEN 4613 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
CAEN 4661 Rev. 2Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CAEN 4752 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CAEN 5210 Rev. 2Depozitări
CAEN 5229 Rev. 2Alte activități anexe transporturilor
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-10 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.