Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/REBY BUSINESS S.R.L.

REBY BUSINESS S.R.L.

CUI 48484711 · SRL· Bucureşti Sectorul 2· Alte activități poștale și de curier

ActivăONRC · 2026-09-03

Inactivă fiscal la ANAFInactivare publicată la 2025-10-31. Starea este valabilă pentru data interogării.Vezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

REBY BUSINESS S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 2 și raportează activitatea alte activități poștale și de curier. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Inactivă fiscal la ANAFNecesită verificare

Inactivare publicată la 2025-10-31. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Cifra de afaceri a crescut+393,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 497,6 K lei, față de 100,9 K lei în 2023.

Bilanț 2024
Marja netă a coborât61,9%

Marja netă calculată este 61,9% în 2024, față de 70,2% în 2023.

Calcul din bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
30/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2024497,6 K lei+393,4% față de anul anterior2023: 100.8572024: 497.605
Rezultat net 2024308,1 K lei+335,1% față de anul anterior2023: 70.8122024: 308.092
Angajați 20241+0% față de anul anterior2023: 12024: 1
Capitaluri proprii 2024379 K lei+434,5% față de anul anterior2023: 70.9122024: 379.004
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0249 K498 K2023: 100,9 K lei100,9 K20232024: 497,6 K lei497,6 K2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%35,1%70,2%Mediana sectorului (2024): 8,4% · n=37492023: 70,2%70,2%20232024: 61,9%61,9%2024

Cifra de afaceri: +393,4% față de anul anterior. Marja netă: 61,9%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2024 comparat cu 2023
Capitaluri proprii379 K lei+434,5% față de anul anterior
Datorii32,5 K lei+1.419% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator20232024Ultima variație
Cifră de afaceri100,9 K lei497,6 K lei+393,4% față de anul anterior
Rezultat net70,8 K lei308,1 K lei+335,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii70,9 K lei379 K lei+434,5% față de anul anterior
Datorii2,1 K lei32,5 K lei+1.419% față de anul anterior
Creanțe14,5 K lei342,2 K lei+2.261,8% față de anul anterior
Angajați11+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024Firma 2023Sector 2023
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri61,9%8,4%n=3.74970,2%12,4%n=3.651
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)—42,6%n=2.48697,1%48,3%n=2.379
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)—58,2%n=2.4862,9%51,4%n=2.379
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)—22,6%n=2.4860,1%17,9%n=2.379
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)—7,4%n=2.48496,9%11,8%n=2.379
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive81,3%39,3%n=3.49799,9%41%n=3.512
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii12,68×1,37×n=4.62434,15×1,67×n=4.393
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360247,55 zile40,19 zilen=3.16251,71 zile50,37 zilen=3.227
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați497.605 lei110.981 lein=2.667100.857 lei102.099 lein=2.605

Istoric financiar complet · 2 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
497.605
Rezultat net
308.092
Angajați
1
Datorii
32.460
Active imobilizate
—
Active circulante
411.464
Capitaluri proprii
379.004
Venituri totale
497.606
Cheltuieli totale
180.899
Stocuri
—
Creanțe
342.171
Casă și conturi la bănci
69.293
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
100
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
100.857
Rezultat net
70.812
Angajați
1
Datorii
2.137
Active imobilizate
75
Active circulante
72.974
Capitaluri proprii
70.912
Venituri totale
100.857
Cheltuieli totale
29.057
Stocuri
—
Creanțe
14.488
Casă și conturi la bănci
58.486
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
100
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

30/ 100Atenție moderată
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-10-31. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2025-10-31. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Inactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2023-07-13 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
48484711
Număr de înregistrare
J40/13017/2023
Înmatriculare
13 iulie 2023
EUID
ROONRC.J40/13017/2023
Formă juridică
SRL
Sediu social
GRIGORE IONESCU 63 T73 Bucureşti Sectorul 2 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str GRIGORE IONESCU 63 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
13 iulie 2023
Înregistrare fiscală
6 noiembrie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
SÎRBU NICIOLETA-SABINA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
REBY BUSINESS S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 13.07.2023
Înregistrare fiscală
13 iulie 2023
Număr registrul comerțului
J40/13017/2023
Cod CAEN
5320
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GRIGORE IONESCU, NR.63, CAMERA 1, BL.T73, SC.2, ET.4, AP.42
Strada sediului
Str. Grigore Ionescu
Numărul sediului
63
Localitatea sediului
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Detalii sediu
CAMERA 1
Strada domiciliului fiscal
Str. Grigore Ionescu
Numărul domiciliului fiscal
63
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Detalii domiciliu fiscal
CAMERA 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
27 noiembrie 2024
TVA până la
31 octombrie 2025
Anulare operată la
7 noiembrie 2025
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 aprilie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
31 octombrie 2025
Publicarea deciziei
31 octombrie 2025

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

14 activități autorizate

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 2Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 5320 Rev. 2Alte activități poștale și de curier

CAEN 9602 Rev. 2Coafură și alte activități de înfrumusețare

CAEN 9604 Rev. 2Activități de întreținere corporală

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2023–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 2CAEN 5320
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI