Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/RED SOCKET SRL

RED SOCKET SRL

CUI 37593870 · SRL· Municipiul Iaşi

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

RED SOCKET SRL are sediul în Municipiul Iaşi. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+574,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 5 mil. lei, față de 735,5 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut32,7%

Marja netă calculată este 32,7% în 2025, față de 12,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+174,5%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20255 mil. lei+574,8% față de anul anterior2020: 127.0002021: 172.9502022: 1.592.4972023: 2.604.5002024: 735.5432025: 4.963.572
Rezultat net 20251,6 mil. lei+1.678,4% față de anul anterior2020: -109.0792021: 73.5542022: 394.9782023: 430.6352024: 91.3432025: 1.624.441
Angajați 20251-50% față de anul anterior2020: 32021: 22022: 12023: 22024: 22025: 1
Capitaluri proprii 20251,8 mil. lei+814,1% față de anul anterior2020: 15.9822021: 89.5362022: 395.4702023: 431.1272024: 194.1782025: 1.774.933
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.5 mil.2020: 127 K lei127 K20202021: 173 K lei173 K20212022: 1,6 mil. lei1,6 mil.20222023: 2,6 mil. lei2,6 mil.20232024: 735,5 K lei735,5 K20242025: 5 mil. lei5 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-85,9%-21,7%42,5%2020: -85,9%-85,9%20202021: 42,5%42,5%20212022: 24,8%24,8%20222023: 16,5%16,5%20232024: 12,4%12,4%20242025: 32,7%32,7%2025Reper 2025: mediana sectorului 13,8% · n=6.999

Cifra de afaceri: +574,8% față de anul anterior.Marjă netă 32,7% · +20,3 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024194,2 K lei
20251,8 mil. lei

Datorii raportate

20242,6 mil. lei
20253,2 mil. lei

Disponibilități bănești

2024311,3 K lei
2025495,5 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 0 lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri2,6 mil. lei735,5 K lei5 mil. lei+574,8% față de anul anterior
Rezultat net430,6 K lei91,3 K lei1,6 mil. lei+1.678,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii431,1 K lei194,2 K lei1,8 mil. lei+814,1% față de anul anterior
Datorii1,9 mil. lei2,6 mil. lei3,2 mil. lei+20,8% față de anul anterior
Creanțe2 mil. lei1,5 mil. lei4 mil. lei+174,5% față de anul anterior
Angajați221-50% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă32,7%12,4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 13,8% (n=6.999) · 2024: 11,8% (n=7.027)

Rezultat / active (A+B)36,2%5,1%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 14,8% (n=5.568) · 2024: 12,3% (n=5.528)

Rezultat / capitaluri proprii91,5%47%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 65,9% (n=6.327) · 2024: 46,7% (n=6.247)

Vânzări per angajat4.963.572 lei367.772 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 191.347 lei (n=5.668) · 2024: 164.925 lei (n=5.834)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)39,5%10,9%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 43,1% (n=5.568) · 2024: 47,8% (n=5.528)

Datorii / active (A+B)71%148,3%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 54,9% (n=5.568) · 2024: 50,6% (n=5.528)

Ponderea activelor imobilizate0,2%1%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 17,1% (n=5.568) · 2024: 15,9% (n=5.528)

Active circulante / datorii totale1,4×0,67×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,34× (n=8.188) · 2024: 1,42× (n=8.159)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări289 zile710,3 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 78,4 zile (n=6.537) · 2024: 71,5 zile (n=6.456)

Stocuri în zile de vânzări0 zile0 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 17,2 zile (n=4.056) · 2024: 19,7 zile (n=4.026)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.963.572
Rezultat net
1.624.441
Angajați
1
Datorii
3.188.806
Active imobilizate
10.569
Active circulante
4.479.755
Capitaluri proprii
1.774.933
Venituri totale
4.967.087
Cheltuieli totale
3.079.976
Stocuri
0
Creanțe
3.984.273
Casă și conturi la bănci
495.482
Cheltuieli în avans
473.415
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
410
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
735.543
Rezultat net
91.343
Angajați
2
Datorii
2.639.534
Active imobilizate
17.914
Active circulante
1.762.507
Capitaluri proprii
194.178
Venituri totale
760.921
Cheltuieli totale
652.653
Stocuri
0
Creanțe
1.451.205
Casă și conturi la bănci
311.302
Cheltuieli în avans
1.055.541
Venituri în avans
2.250
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
410
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.604.500
Rezultat net
430.635
Angajați
2
Datorii
1.913.360
Active imobilizate
17.403
Active circulante
2.268.795
Capitaluri proprii
431.127
Venituri totale
2.591.075
Cheltuieli totale
2.076.897
Stocuri
0
Creanțe
1.996.834
Casă și conturi la bănci
271.961
Cheltuieli în avans
58.289
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
410
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.592.497
Rezultat net
394.978
Angajați
1
Datorii
929.626
Active imobilizate
22.464
Active circulante
1.234.448
Capitaluri proprii
395.470
Venituri totale
1.453.857
Cheltuieli totale
1.034.104
Stocuri
13.500
Creanțe
510.591
Casă și conturi la bănci
710.357
Cheltuieli în avans
68.184
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
410
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
172.950
Rezultat net
73.554
Angajați
2
Datorii
69.397
Active imobilizate
0
Active circulante
158.933
Capitaluri proprii
89.536
Venituri totale
331.631
Cheltuieli totale
256.081
Stocuri
152.330
Creanțe
1.975
Casă și conturi la bănci
4.628
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
0
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
410
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
127.000
Rezultat net
-109.079
Angajați
3
Datorii
123.464
Active imobilizate
66.815
Active circulante
78.196
Capitaluri proprii
15.982
Venituri totale
161.366
Cheltuieli totale
269.239
Stocuri
0
Creanțe
76.333
Casă și conturi la bănci
1.863
Cheltuieli în avans
784
Venituri în avans
6.349
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
410
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2018-06-08; reactivare la 2018-07-02. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2018-07-02

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-21

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-05-29Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2018-06-08; reactivare la 2018-07-02. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2018-07-02
Reactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2017-05-17 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-10-20–2026-10-21 · verificat 2026-10-21.

Dosar 2059/103/20252026-08-11 · Curtea de Apel BACAU · Apelant Reclamant

Litigiu privind achiziţiile publice – Executare contract · Apel

1 termen · ultima soluție: indisponibilă

2026-11-13 · 10:30

Soluție indisponibilă

Căi de atac declarate: Apel · 2026-08-06

Dosar 2059/103/20252025-11-26 · Tribunalul NEAMT · Reclamant

Litigiu privind achiziţiile publice – Executare contract · Fond

4 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2026-05-14 · 09:00

Respinge cererea

Respinge ca neîntemeiată acţiunea formulată de reclamanta RED SOCKET S.R.L. în contradictoriu cu pârâta U.A.T. COMUNA SĂBĂOANI, PRIN PRIMAR, având ca obiect litigiu privind achiziţiile publice – executare contract (anulare notificare de reziliere). Respinge ca neîntemeiată cererea formulată de reclamantă, având ca obiect obligarea pârâtei la plata cheltuielilor de judecată. Respinge ca neîntemeiată cererea formulată de pârâtă, având ca obiect obligarea reclamantei la plata cheltuielilor de judecată. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare la Curtea de Apel Bacău. Cererea de apel se depune la Tribunalul Neamţ – Secţia a II-a civilă, de contencios administrativ şi fiscal. Pronunţată, astăzi, 14.05.2026, în conformitate cu dispoziţiile art. 396 alin. 2 din Codul de procedură civilă, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: _Hotarare 295/2026 · 2026-05-14

2026-05-07 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea pentru data de 14.05.2026, când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 07.05.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-05-07

2026-04-30 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea pentru data de 07.05.2026, când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 30.04.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-04-30

2026-03-12 · 09:00

Amână cauza

pentru a se comunica înscrisurile depuse de pârâtă

Document: incheieredesedinta · 2026-03-12

Căi de atac declarate: Apel · 2026-08-06

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

245 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
37593870
Număr de înregistrare
J2017001364222
Înmatriculare
17 mai 2017
EUID
ROONRC.J2017001364222
Formă juridică
SRL
Sediu social
Valea Adâncă 5B Municipiul Iaşi Iaşi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Ale Valea Adâncă 5B Iaşi IAŞI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
17 mai 2017
Înregistrare fiscală
28 februarie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CIOTIR ANA MARIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
RED SOCKET SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 17.05.2017
Înregistrare fiscală
17 mai 2017
Număr registrul comerțului
J2017001364222
Cod CAEN
4321
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA VALEA ADÂNCĂ, NR.5B
Strada sediului
Aleea Valea Adâncă
Numărul sediului
5B
Localitatea sediului
Mun. Iaşi
Județul sediului
IAŞI
Strada domiciliului fiscal
Aleea Valea Adâncă
Numărul domiciliului fiscal
5B
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Iaşi
Județul domiciliului fiscal
IAŞI

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 ianuarie 2020
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 iulie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
8 iunie 2018
Reactivare
2 iulie 2018
Publicarea deciziei
15 iunie 2018

Achiziții publice

Explorează toate (245) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

COMUNA VALEA LUPULUI2 din 245 înregistrări (0,8%) · Vezi relația

COMUNA SCHELA2 din 245 înregistrări (0,8%) · Vezi relația

COMUNA AVRAMENI2 din 245 înregistrări (0,8%) · Vezi relația

COMUNA VALEA SEACA (CONSILIUL LOCAL VALEA SEACA)2 din 245 înregistrări (0,8%) · Vezi relația

COMUNA SINCA NOUA (PRIMARIA SINCA NOUA BRASOV)1 din 245 înregistrări (0,4%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)222 din 245 înregistrări (90,6%) · Vezi selecția

Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)11 din 245 înregistrări (4,5%) · Vezi selecția

Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)10 din 245 înregistrări (4,1%) · Vezi selecția

Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)1 din 245 înregistrări (0,4%) · Vezi selecția

Studiu de fezabilitate (Rev.2)1 din 245 înregistrări (0,4%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

29 mai 2026Achiziție directă

Documentatie tehnica de proiectare in vederea infiintarii unui parc fotovoltaic PV

Autoritate: COMUNA LUIZI CALUGARA

CPV 71242000-6 — Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71242000-6

Vezi detaliile atribuirii →
45.000 leiValoare publicată
27 mai 2026Achiziție directă

Documentatie tehnica de proiectare in vederea infiintarii unui parc fotovoltaic PV

Autoritate: Comuna Apostolache (Primaria APOSTOLACHE)

CPV 71242000-6 — Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71242000-6

Vezi detaliile atribuirii →
45.000 leiValoare publicată
25 mai 2026Achiziție directă

Documentatie tehnica de proiectare in vederea infiintarii unui parc fotovoltaic in Comuna Tatarani

Autoritate: Comuna Tatarani (Primaria Tatarani)

CPV 71242000-6 — Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71242000-6

Vezi detaliile atribuirii →
45.000 leiValoare publicată
21 mai 2026Achiziție directă

Documentatie tehnica de proiectare in vederea infiintarii unui parc fotovoltaic PV

Autoritate: COMUNA SÂNGERU

CPV 71242000-6 — Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71242000-6

Vezi detaliile atribuirii →
45.000 leiValoare publicată
11 mai 2026Achiziție directă

Documentatie tehnica de proiectare in vederea infiintarii unui parc fotovoltaic PV

Autoritate: Comuna Craidorolt

CPV 71242000-6 — Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71242000-6

Vezi detaliile atribuirii →
30.000 leiValoare publicată
23 aprilie 2026Achiziție directă

Documentatie tehnica de proiectare in vederea dezvoltarii de noi capacitati de stocare a energiei

Autoritate: COMUNA LOZNA

CPV 71242000-6 — Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71242000-6

Vezi detaliile atribuirii →
60.000 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

45 activități autorizate

CAEN 2630 Rev. 2Fabricarea echipamentelor de comunicații

CAEN 2711 Rev. 2Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice

CAEN 2712 Rev. 2Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității

CAEN 2790 Rev. 2Fabricarea altor echipamente electrice

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4222 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4299 Rev. 2Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 2Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4399 Rev. 2Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4618 Rev. 2Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4651 Rev. 2Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului

CAEN 4652 Rev. 2Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații

CAEN 4669 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4676 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor produse intermediare

CAEN 4741 Rev. 2Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate

CAEN 4742 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 5829 Rev. 2Activități de editare a altor produse software

CAEN 6110 Rev. 2Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu

CAEN 6120 Rev. 2Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)

CAEN 6130 Rev. 2Activități de telecomunicații prin satelit

CAEN 6201 Rev. 2Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6203 Rev. 2Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6209 Rev. 2Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6311 Rev. 2Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6312 Rev. 2Activități ale portalurilor web

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 7111 Rev. 2Activități de arhitectură

CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7219 Rev. 2Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie

CAEN 7311 Rev. 2Activități ale agențiilor de publicitate

CAEN 7312 Rev. 2Servicii de reprezentare media

CAEN 7410 Rev. 2Activități de design specializat

CAEN 7490 Rev. 2Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7739 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

CAEN 8299 Rev. 2Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8559 Rev. 2Alte forme de învățământ n.c.a.

CAEN 8560 Rev. 2Activități de servicii suport pentru învățământ

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-21Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IaşiMunicipiul IaşiCAEN 4321
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI