Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/REFDAN COM SRL

REFDAN COM SRL

CUI 10293919 · SRL· Sat Islaz, Comuna Islaz

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

REFDAN COM SRL are sediul în Sat Islaz, Comuna Islaz. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+25,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 171,4 mil. lei, față de 136,5 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut2%

Marja netă calculată este 2% în 2025, față de 1,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+28,8%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Fără semnale ponderate
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 6/6 · BPI verificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025171,4 mil. lei+25,6% față de anul anterior2020: 69.353.5422021: 134.365.9412022: 145.140.8012023: 176.568.5002024: 136.471.5742025: 171.406.296
Rezultat net 20253,4 mil. lei+105% față de anul anterior2020: 3.398.0592021: 6.882.7942022: 3.180.5032023: 3.506.5062024: 1.671.5422025: 3.426.601
Angajați 202549-3,9% față de anul anterior2020: 492021: 452022: 532023: 532024: 512025: 49
Capitaluri proprii 202526,9 mil. lei+13,4% față de anul anterior2020: 13.196.7642021: 17.578.2432022: 19.534.9352023: 21.668.5912024: 23.705.1922025: 26.882.903
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate088 mil.177 mil.2020: 69,4 mil. lei69,4 mil.20202021: 134,4 mil. lei134,4 mil.20212022: 145,1 mil. lei145,1 mil.20222023: 176,6 mil. lei176,6 mil.20232024: 136,5 mil. lei136,5 mil.20242025: 171,4 mil. lei171,4 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%3,1%6,1%2020: 4,9%4,9%20202021: 5,1%5,1%20212022: 2,2%2,2%20222023: 2%2%20232024: 1,2%1,2%20242025: 2%2%2025Reper 2025: mediana sectorului 6,1% · n=1.718

Cifra de afaceri: +25,6% față de anul anterior.Marjă netă 2% · +0,8 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202423,7 mil. lei
202526,9 mil. lei

Datorii raportate

202476,9 mil. lei
202597,3 mil. lei

Disponibilități bănești

2024-2,2 mil. lei
2025-1,6 mil. lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri176,6 mil. lei136,5 mil. lei171,4 mil. lei+25,6% față de anul anterior
Rezultat net3,5 mil. lei1,7 mil. lei3,4 mil. lei+105% față de anul anterior
Capitaluri proprii21,7 mil. lei23,7 mil. lei26,9 mil. lei+13,4% față de anul anterior
Datorii79,1 mil. lei76,9 mil. lei97,3 mil. lei+26,5% față de anul anterior
Creanțe19,1 mil. lei16 mil. lei20,6 mil. lei+28,8% față de anul anterior
Angajați535149-3,9% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă2%1,2%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 6,1% (n=1.718) · 2024: 3,6% (n=1.849)

Rezultat / active (A+B)2,8%1,7%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,8% (n=1.732) · 2024: 1,3% (n=1.867)

Rezultat / capitaluri proprii12,7%7,1%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 8,5% (n=1.585) · 2024: 4,7% (n=1.696)

Vânzări per angajat3.498.088 lei2.675.913 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 699.664 lei (n=1.605) · 2024: 519.456 lei (n=1.728)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)21,7%23,6%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 41,7% (n=1.732) · 2024: 40,2% (n=1.867)

Datorii / active (A+B)78,4%76,5%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 55,7% (n=1.732) · 2024: 56,5% (n=1.867)

Ponderea activelor imobilizate44,1%34,4%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 53,6% (n=1.732) · 2024: 53,7% (n=1.867)

Active circulante / datorii totale0,71×0,86×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,83× (n=1.791) · 2024: 0,81× (n=1.927)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări43,3 zile42,2 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 80,7 zile (n=1.713) · 2024: 95,2 zile (n=1.840)

Stocuri în zile de vânzări105,7 zile137,6 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 156,4 zile (n=1.684) · 2024: 185,5 zile (n=1.811)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
171.406.296
Rezultat net
3.426.601
Angajați
49
Datorii
97.253.615
Active imobilizate
54.720.229
Active circulante
69.358.170
Capitaluri proprii
26.882.903
Venituri totale
171.805.989
Cheltuieli totale
167.787.594
Stocuri
50.326.134
Creanțe
20.600.505
Casă și conturi la bănci
-1.568.469
Cheltuieli în avans
58.119
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
136.471.574
Rezultat net
1.671.542
Angajați
51
Datorii
76.900.281
Active imobilizate
34.573.297
Active circulante
66.004.998
Capitaluri proprii
23.705.192
Venituri totale
139.409.906
Cheltuieli totale
137.488.045
Stocuri
52.169.848
Creanțe
15.993.676
Casă și conturi la bănci
-2.158.526
Cheltuieli în avans
27.178
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
176.568.500
Rezultat net
3.506.506
Angajați
53
Datorii
79.126.916
Active imobilizate
33.281.352
Active circulante
66.312.177
Capitaluri proprii
21.668.591
Venituri totale
183.452.621
Cheltuieli totale
179.474.370
Stocuri
46.901.141
Creanțe
19.077.708
Casă și conturi la bănci
333.328
Cheltuieli în avans
1.201.978
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
145.140.801
Rezultat net
3.180.503
Angajați
53
Datorii
78.488.021
Active imobilizate
29.794.580
Active circulante
66.523.545
Capitaluri proprii
19.534.935
Venituri totale
152.357.117
Cheltuieli totale
148.769.476
Stocuri
47.496.520
Creanțe
18.376.416
Casă și conturi la bănci
650.609
Cheltuieli în avans
1.704.831
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
134.365.941
Rezultat net
6.882.794
Angajați
45
Datorii
51.092.039
Active imobilizate
26.643.444
Active circulante
42.026.838
Capitaluri proprii
17.578.243
Venituri totale
138.472.679
Cheltuieli totale
130.108.518
Stocuri
33.840.658
Creanțe
7.645.846
Casă și conturi la bănci
540.334
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
69.353.542
Rezultat net
3.398.059
Angajați
49
Datorii
46.291.133
Active imobilizate
28.777.947
Active circulante
30.739.520
Capitaluri proprii
13.196.764
Venituri totale
68.128.624
Cheltuieli totale
64.649.590
Stocuri
23.590.529
Creanțe
6.454.972
Casă și conturi la bănci
694.019
Cheltuieli în avans
-3.053
Venituri în avans
26.517
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Fără semnale ponderate
0semnale de urmărit · 0 context
6/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăFără înregistrări găsite2026-10-13
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-09-30

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1998-03-10 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI 2026-10-13 · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Firma nu a fost găsită în registrul de insolvență la verificarea din 2026-10-13.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

8 dosare cu nume identic · 2024-09-30–2026-09-30 · verificat 2026-09-30.

Dosar 549/329/20262026-02-16 · Judecătoria TURNUMAGURELE · Pârât

actiune in regres pretentii · Fond

Dosar 816/87/20252026-02-11 · Curtea de Apel BUCURESTI · Apelant Pârât

pretenţii · Apel

Dosar 4015/329/20252025-10-23 · Judecătoria TURNUMAGURELE · Terţ poprit

validare poprire · Fond

Dosar 1720/104/20252025-10-23 · Tribunalul OLT · Creditor

deschiderea procedurii la cererea debitorului · Fond

Dosar 816/87/20252025-07-03 · Tribunalul TELEORMAN · Pârât

pretenţii · Fond

Dosar 2364/329/20252025-06-17 · Judecătoria TURNUMAGURELE · Terţ poprit

validare poprire · Fond

Dosar 560/87/20252025-05-05 · Tribunalul TELEORMAN · Debitor

ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond

Dosar 1392/104/2020/a1262025-03-26 · Tribunalul DOLJ · Pârât

procedura insolvenţei – societăţi pe acţiuni acţiune constatare nulitate absolută contract prestări servicii depozitare nr. 19/24.06.2021 · Fond

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
10293919
Număr de înregistrare
J1998000082348
Înmatriculare
27 februarie 1998
EUID
ROONRC.J1998000082348
Formă juridică
SRL
Sediu social
Sat Islaz, Comuna Islaz Teleorman
Adresă fiscală
Islaz TELEORMAN
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
10 martie 1998
Înregistrare fiscală
20 ianuarie 2026
Telefon
0247420042 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
REZEANU DĂNUŢ

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
REFDAN COM SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 10.03.1998
Înregistrare fiscală
10 martie 1998
Număr registrul comerțului
J1998000082348
Cod CAEN
111
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Teleorman

Contact și adrese

Telefon
0247420042 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. TELEORMAN, SAT ISLAZ COM. ISLAZ,
Cod poștal fiscal
147160
Localitatea sediului
Sat Islaz Com. Islaz
Județul sediului
TELEORMAN
Codul poștal al sediului
147160
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Islaz Com. Islaz
Județul domiciliului fiscal
TELEORMAN
Cod poștal domiciliu fiscal
147160

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
10 martie 1998
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 decembrie 2013
Actualizare TVA la încasare
20 noiembrie 2013
Publicare TVA la încasare
21 noiembrie 2013
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Teleorman

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

6 înregistrări · valoare publicată 10.790.421 lei · 30 decembrie 2020–27 martie 2023

OUG 99/2022- Programul IMM INVEST PLUS - Componenta RURAL INVEST_vers.227 martie 2023 · SA.105503/2023 · 4.500.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90% · Activități finanțate: 0111
OUG 99/2022- Programul IMM INVEST PLUS - Componenta RURAL INVEST_vers.227 martie 2023 · SA.105503/2023 · 555.781 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 0111
versiune 3 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-199 septembrie 2021 · SA.60236/2020 · 2.040.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 80% · Activități finanțate: 0111
versiune 3 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-199 septembrie 2021 · SA.60236/2020 · 360.773 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 0111
verisiune 2 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1930 decembrie 2020 · SA.57572/2020 · 133.867 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 0111
verisiune 2 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1930 decembrie 2020 · SA.57572/2020 · 3.200.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 80% · Activități finanțate: 0111

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

18 activități autorizate

CAEN 0111 Rev. 3Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase

CAEN 0119 Rev. 3Cultivarea altor plante din culturi nepermanente

CAEN 0128 Rev. 3Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic

CAEN 0161 Rev. 3Activități auxiliare pentru producția vegetală

CAEN 0163 Rev. 3Activități după recoltare și pregătirea semințelor

CAEN 1039 Rev. 3Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.

CAEN 1041 Rev. 3Fabricarea uleiurilor și grăsimilor

CAEN 4621 Rev. 3Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat

CAEN 4685 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor chimice

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5221 Rev. 3Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

CAEN 5222 Rev. 3Activități de servicii anexe transporturilor pe apă

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 5226 Rev. 3Alte activități anexe transporturilor

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7721 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv

CAEN 8292 Rev. 3Activități de ambalare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență—2026-10-13Verificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-09-30Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TeleormanSat Islaz, Comuna IslazCAEN 0111
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI