Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/REINBOLD SNC

REINBOLD SNC

CUI 686929 · SNC· Loc. Jibou, Oraş Jibou

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

REINBOLD SNC are sediul în Loc. Jibou, Oraş Jibou. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+47,9%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 32,9 K lei, față de 22,3 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut11,6%

Marja netă calculată este 11,6% în 2025, față de -3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+741,1%

Datoriile raportate sunt 942 lei în 2025, față de 112 lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202532,9 K lei+47,9% față de anul anterior2020: 15.3202021: 18.1092022: 21.1632023: 21.2122024: 22.2832025: 32.947
Rezultat net 20253,8 K leiTrecere pe profit2020: 1.5862021: 4.5582022: 3.3282023: 1.3642024: -6622025: 3.806
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă
Capitaluri proprii 202512,3 K lei+44,8% față de anul anterior2020: -1002021: 4.4582022: 7.7862023: 9.1502024: 8.4892025: 12.294
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate016 K33 K2020: 15,3 K lei15,3 K20202021: 18,1 K lei18,1 K20212022: 21,2 K lei21,2 K20222023: 21,2 K lei21,2 K20232024: 22,3 K lei22,3 K20242025: 32,9 K lei32,9 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-3%11,1%25,2%2020: 10,4%10,4%20202021: 25,2%25,2%20212022: 15,7%15,7%20222023: 6,4%6,4%20232024: -3%-3%20242025: 11,6%11,6%2025Reper 2025: mediana sectorului 0,9% · n=4.933

Cifra de afaceri: +47,9% față de anul anterior.Marjă netă 11,6% · +14,5 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20248,5 K lei
202512,3 K lei

Datorii raportate

2024112 lei
2025942 lei

Disponibilități bănești

20247,5 K lei
202512,6 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri21,2 K lei22,3 K lei32,9 K lei+47,9% față de anul anterior
Rezultat net1,4 K lei-662 lei3,8 K leiTrecere pe profit
Capitaluri proprii9,2 K lei8,5 K lei12,3 K lei+44,8% față de anul anterior
Datorii34 lei112 lei942 lei+741,1% față de anul anterior
Creanțe—253 lei—Valoare curentă indisponibilă
Angajați———Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă11,6%-3%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 0,9% (n=4.933) · 2024: 1,1% (n=5.346)

Rezultat / capitaluri proprii31%-7,8%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 17% (n=3.291) · 2024: 23,5% (n=3.480)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Active circulante / datorii totale14,05×76,79×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,47× (n=6.365) · 2024: 0,49× (n=6.801)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări—4,1 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 15,9 zile (n=4.418) · 2024: 16,2 zile (n=4.728)

Stocuri în zile de vânzări7,2 zile13 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 18,1 zile (n=4.277) · 2024: 19,6 zile (n=4.589)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
32.947
Rezultat net
3.806
Angajați
—
Datorii
942
Active imobilizate
—
Active circulante
13.236
Capitaluri proprii
12.294
Venituri totale
32.947
Cheltuieli totale
28.433
Stocuri
658
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
12.578
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
110
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
22.283
Rezultat net
-662
Angajați
—
Datorii
112
Active imobilizate
—
Active circulante
8.601
Capitaluri proprii
8.489
Venituri totale
22.283
Cheltuieli totale
22.792
Stocuri
803
Creanțe
253
Casă și conturi la bănci
7.545
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
110
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
21.212
Rezultat net
1.364
Angajați
—
Datorii
34
Active imobilizate
—
Active circulante
9.184
Capitaluri proprii
9.150
Venituri totale
21.212
Cheltuieli totale
19.594
Stocuri
154
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
9.030
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
110
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
21.163
Rezultat net
3.328
Angajați
—
Datorii
143
Active imobilizate
—
Active circulante
7.929
Capitaluri proprii
7.786
Venituri totale
21.163
Cheltuieli totale
17.213
Stocuri
640
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
7.289
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
110
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
18.109
Rezultat net
4.558
Angajați
—
Datorii
142
Active imobilizate
—
Active circulante
4.600
Capitaluri proprii
4.458
Venituri totale
18.109
Cheltuieli totale
13.008
Stocuri
581
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
4.019
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
110
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
15.320
Rezultat net
1.586
Angajați
—
Datorii
9.078
Active imobilizate
—
Active circulante
8.978
Capitaluri proprii
-100
Venituri totale
15.320
Cheltuieli totale
13.274
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
8.978
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
110
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-11-02

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1992-11-29 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-11-01–2026-11-02 · verificat 2026-11-02.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
686929
Număr de înregistrare
J1992000397318
Înmatriculare
19 mai 1992
EUID
ROONRC.J1992000397318
Formă juridică
SNC
Sediu social
Str. GH.DOJA 44 Loc. Jibou, Oraş Jibou Sălaj
Adresă fiscală
Str. GH.DOJA 44 JIBOU SĂLAJ
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
29 noiembrie 1992
Înregistrare fiscală
27 martie 2023
Telefon
0260644147 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
REINBOLD A.ISTVAN ANDRAS
administrator
REINBOLD DANIELA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 7 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
REINBOLD SNC
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 29.11.1992
Înregistrare fiscală
29 noiembrie 1992
Număr registrul comerțului
J1992000397318
Cod CAEN
4932
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ ÎN NUME COLECTIV
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Jibou

Contact și adrese

Telefon
0260644147 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SĂLAJ, ORŞ. JIBOU, STR. GH.DOJA, NR.44
Strada sediului
Str. GH.DOJA
Numărul sediului
44
Localitatea sediului
Orş. Jibou
Județul sediului
SĂLAJ
Strada domiciliului fiscal
Str. GH.DOJA
Numărul domiciliului fiscal
44
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Jibou
Județul domiciliului fiscal
SĂLAJ

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 septembrie 1996
TVA până la
31 ianuarie 2011
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 iulie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

2 activități autorizate

CAEN 1581 Rev. 1Fabricarea pâinii; fabricarea produselor proaspete de patiserie

CAEN 5227 Rev. 1Comerț cu amănuntul în magazine specializate al produselor alimentare

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-02Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SălajLoc. Jibou, Oraş JibouStrada Gh.DojaCAEN 1071
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI