Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/RETRO CONSTRUCT SRL

RETRO CONSTRUCT SRL

CUI 24434252 · SRL· Municipiul Brăila

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

RETRO CONSTRUCT SRL are sediul în Municipiul Brăila. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+76,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 7,2 mil. lei, față de 4,1 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât1,1%

Marja netă calculată este 1,1% în 2025, față de 1,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+12,6%

Datoriile raportate sunt 1,4 mil. lei în 2025, față de 1,3 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20257,2 mil. lei+76,1% față de anul anterior2020: 2.719.1232021: 4.499.8062022: 4.249.0282023: 2.460.5462024: 4.068.0452025: 7.165.356
Rezultat net 202581,6 K lei+62,6% față de anul anterior2020: 1.098.8952021: 61.4032022: 40.5842023: 48.3422024: 50.1682025: 81.579
Angajați 202533Fără an comparabil2020: 12021: 52022: 252023: 382025: 33
Capitaluri proprii 2025308,5 K lei-5,6% față de anul anterior2020: 1.362.4092021: 1.423.8122022: 1.464.3962023: 276.7382024: 326.9062025: 308.486
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate04 mil.7 mil.2020: 2,7 mil. lei2,7 mil.20202021: 4,5 mil. lei4,5 mil.20212022: 4,2 mil. lei4,2 mil.20222023: 2,5 mil. lei2,5 mil.20232024: 4,1 mil. lei4,1 mil.20242025: 7,2 mil. lei7,2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%20,2%40,4%2020: 40,4%40,4%20202021: 1,4%1,4%20212022: 1%1%20222023: 2%2%20232024: 1,2%1,2%20242025: 1,1%1,1%2025Reper 2025: mediana sectorului 9,1% · n=21.873

Cifra de afaceri: +76,1% față de anul anterior.Marjă netă 1,1% · -0,1 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024326,9 K lei
2025308,5 K lei

Datorii raportate

20241,3 mil. lei
20251,4 mil. lei

Disponibilități bănești

202414,9 K lei
202534,1 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri2,5 mil. lei4,1 mil. lei7,2 mil. lei+76,1% față de anul anterior
Rezultat net48,3 K lei50,2 K lei81,6 K lei+62,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii276,7 K lei326,9 K lei308,5 K lei-5,6% față de anul anterior
Datorii619,2 K lei1,3 mil. lei1,4 mil. lei+12,6% față de anul anterior
Creanțe250 K lei1,1 mil. lei1,1 mil. lei+3,2% față de anul anterior
Angajați38—33Fără an comparabil

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă1,1%1,2%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 9,1% (n=21.873) · 2024: 8,4% (n=33.726)

Rezultat / active (A+B)4,7%3,1%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,2% (n=18.775) · 2024: 2% (n=27.231)

Rezultat / capitaluri proprii26,4%15,3%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 19,6% (n=21.049) · 2024: 24,6% (n=31.114)

Vânzări per angajat217.132 lei—
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 146.488 lei (n=18.342) · 2024: 126.637 lei (n=29.144)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)17,6%20,4%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 34,2% (n=18.786) · 2024: 36,9% (n=27.247)

Datorii / active (A+B)82,4%79,6%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 64,5% (n=18.786) · 2024: 61,3% (n=27.247)

Ponderea activelor imobilizate32,5%29,9%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 20,4% (n=18.786) · 2024: 19,4% (n=27.247)

Active circulante / datorii totale0,82×0,88×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,04× (n=30.383) · 2024: 1,12× (n=44.266)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări57 zile97,4 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 95,6 zile (n=19.903) · 2024: 92,2 zile (n=29.935)

Stocuri în zile de vânzări0,5 zile1 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 21,1 zile (n=11.572) · 2024: 20,5 zile (n=16.724)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
7.165.356
Rezultat net
81.579
Angajați
33
Datorii
1.440.049
Active imobilizate
568.146
Active circulante
1.180.382
Capitaluri proprii
308.486
Venituri totale
7.439.269
Cheltuieli totale
7.332.722
Stocuri
10.803
Creanțe
1.135.465
Casă și conturi la bănci
34.114
Cheltuieli în avans
7
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.068.045
Rezultat net
50.168
Angajați
—
Datorii
1.278.965
Active imobilizate
479.557
Active circulante
1.126.307
Capitaluri proprii
326.906
Venituri totale
4.404.773
Cheltuieli totale
4.295.434
Stocuri
10.803
Creanțe
1.100.569
Casă și conturi la bănci
14.935
Cheltuieli în avans
7
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.460.546
Rezultat net
48.342
Angajați
38
Datorii
619.194
Active imobilizate
348.232
Active circulante
265.692
Capitaluri proprii
276.738
Venituri totale
3.184.839
Cheltuieli totale
3.112.360
Stocuri
10.803
Creanțe
249.989
Casă și conturi la bănci
4.900
Cheltuieli în avans
282.008
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.249.028
Rezultat net
40.584
Angajați
25
Datorii
550.221
Active imobilizate
378.556
Active circulante
657.175
Capitaluri proprii
1.464.396
Venituri totale
4.405.924
Cheltuieli totale
4.327.071
Stocuri
10.803
Creanțe
572.612
Casă și conturi la bănci
73.760
Cheltuieli în avans
978.886
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.499.806
Rezultat net
61.403
Angajați
5
Datorii
-227.702
Active imobilizate
216.969
Active circulante
660.254
Capitaluri proprii
1.423.812
Venituri totale
4.508.088
Cheltuieli totale
4.407.088
Stocuri
26.078
Creanțe
535.068
Casă și conturi la bănci
99.108
Cheltuieli în avans
318.887
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.719.123
Rezultat net
1.098.895
Angajați
1
Datorii
665.896
Active imobilizate
199.847
Active circulante
1.569.571
Capitaluri proprii
1.362.409
Venituri totale
2.720.042
Cheltuieli totale
1.593.947
Stocuri
236.819
Creanțe
1.223.252
Casă și conturi la bănci
109.500
Cheltuieli în avans
258.887
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
400
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-11

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2008-09-08 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-10-10–2026-10-11 · verificat 2026-10-11.

Dosar 663/113/20262026-04-08 · Tribunalul BRAILA · Creditor

deschiderea procedurii la cererea debitorului · Fond

6 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-12-03 · 12:00

Soluție indisponibilă

2026-10-22 · 12:00

Amână cauza

2026-09-24 · 12:00

Legea 85/2006 privind insolventa

Confirmă planul de reorganizare propus de debitoarea Hasteksan Rom SRL. Acordă termen la data de 03.12.2026

Document: Hotarareintermediara 272/2026 · 2026-09-24

2026-09-17 · 12:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 24.09.2026

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-09-17

2026-06-18 · 12:00

Amână cauza

pentru evaluare patrimoniu, intocmire tabel definitiv şi depunere plan reorganizare

Document: incheieredesedinta · 2026-06-18

2026-04-09 · 12:00

Deschidere la cererea debitorului

Admite cererea formulată de debitoarea Hasteksan Rom SRL. Dispune deschiderea procedurii generale de insolvenţă împotriva debitoarei Hasteksan Rom SRL. Numeşte administrator judiciar provizoriu pe C.I.I. Iorga Mihaela. Termen de control : 18.06.2026

Document: incheieredesedinta 44/2026 · 2026-04-09

Dosar 19377/196/20232023-11-22 · Judecătoria BRAILA · Terţ poprit

validare poprire · Fond

2 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2024-11-21 · 09:00

Respinge cererea

Respinge, ca neîntemeiată, cererea de validare a popririi, formulată de petentul BEJ Mircea-Bogdan Constantin, creditoare fiind Investcapital Ltd, în contradictoriu cu debitorul Colgiu Narcisa Violeta precum şi cu terţul poprit Retro Construct S.R.L. Desfiinţează poprirea înfiinţată de BEJ Mircea-Bogdan Constantin la data de 23.10.2023, în cadrul dosarului execu?ional nr. 2415/2017 al BEJ Mircea-Bogdan Constantin. Numai cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Brăila. Pronunţată, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 21.11.2024.

Document: incheierefinaladezinvestire 1508/2024 · 2024-11-21

2024-11-06 · 9:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 21.11.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 06.11.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-11-06

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
24434252
Număr de înregistrare
J09/828/2008
Înmatriculare
8 septembrie 2008
EUID
ROONRC.J09/828/2008
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. POET GRIGORE ALEXANDRESCU, CONSTRUCTIA C1 120 BIS CAMERA 1 Municipiul Brăila Brăila
Adresă fiscală
Str. POET GRIGORE ALEXANDRESCU, CONSTRUCTIA C1 120 BIS Brăila BRĂILA
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
8 septembrie 2008
Înregistrare fiscală
12 septembrie 2025
Telefon
0239694700 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
TEKINALP ENGIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
RETRO CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 08.09.2008
Înregistrare fiscală
8 septembrie 2008
Număr registrul comerțului
J09/828/2008
Cod CAEN
4120
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila

Contact și adrese

Telefon
0239694700 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. POET GRIGORE ALEXANDRESCU, NR.120BIS, BL.CAMERA 1
Cod poștal fiscal
810307
Strada sediului
Str. Poet Grigore Alexandrescu
Numărul sediului
120 BIS
Localitatea sediului
Mun. Brăila
Județul sediului
BRĂILA
Strada domiciliului fiscal
Str. Poet Grigore Alexandrescu
Numărul domiciliului fiscal
120BIS
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Brăila
Județul domiciliului fiscal
BRĂILA
Cod poștal domiciliu fiscal
810307

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
11 septembrie 2008
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 octombrie 2025
Actualizare TVA la încasare
12 septembrie 2025
Publicare TVA la încasare
13 septembrie 2025
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 martie 2023
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

2 înregistrări · valoare publicată 567.435 lei · 29 decembrie 2023

SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 229 decembrie 2023 · SA.105503/2022 · 54.435 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS versiunea 229 decembrie 2023 · SA.105503/2022 · 513.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

37 activități autorizate

CAEN 1412 Rev. 2Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru

CAEN 1413 Rev. 2Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

CAEN 1414 Rev. 2Fabricarea de articole de lenjerie de corp

CAEN 1419 Rev. 2Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.

CAEN 1420 Rev. 2Fabricarea articolelor din blană

CAEN 1431 Rev. 2Fabricarea prin tricotare sau croșetare a ciorapilor și articolelor de galanterie

CAEN 1439 Rev. 2Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte

CAEN 1512 Rev. 2Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament

CAEN 1520 Rev. 2Fabricarea încălțămintei

CAEN 2223 Rev. 2Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții

CAEN 2312 Rev. 2Prelucrarea și fasonarea sticlei plate

CAEN 2512 Rev. 2Fabricarea de uși și ferestre din metal

CAEN 2894 Rev. 2Fabricarea utilajelor pentru industria textilă, a îmbrăcămintei și a pielăriei

CAEN 3320 Rev. 2Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4616 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele

CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4651 Rev. 2Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului

CAEN 4652 Rev. 2Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații

CAEN 4661 Rev. 2Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor

CAEN 4662 Rev. 2Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte

CAEN 4664 Rev. 2Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat

CAEN 4669 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4690 Rev. 2Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4741 Rev. 2Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate

CAEN 4752 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate

CAEN 4774 Rev. 2Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate

CAEN 4778 Rev. 2Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 5210 Rev. 2Depozitări

CAEN 5224 Rev. 2Manipulări

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-11Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BrăilaMunicipiul BrăilaStrada Poet Grigore Alexandrescu, Constructia C1CAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI