Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ROCOM SRL

ROCOM SRL

CUI 5903891 · SRL· Bucureşti Sectorul 2

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

ROCOM SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 2. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+6,7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,7 mil. lei, față de 1,6 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât30,9%

Marja netă calculată este 30,9% în 2025, față de 35,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+45,4%

Datoriile raportate sunt 310,6 K lei în 2025, față de 213,7 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,7 mil. lei+6,7% față de anul anterior2020: 1.142.2982021: 1.469.4302022: 848.1912023: 1.354.3952024: 1.598.9502025: 1.706.483
Rezultat net 2025526,5 K lei-6,2% față de anul anterior2020: 549.9072021: 353.5912022: 15.2422023: 421.3812024: 561.5242025: 526.469
Angajați 20258Neschimbat față de anul anterior2020: 22021: 52022: 82023: 82024: 82025: 8
Capitaluri proprii 20251 mil. lei-3,8% față de anul anterior2020: 1.039.9702021: 840.4642022: 502.4702023: 923.8502024: 1.052.1562025: 1.012.326
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0853 K2 mil.2020: 1,1 mil. lei1,1 mil.20202021: 1,5 mil. lei1,5 mil.20212022: 848,2 K lei848,2 K20222023: 1,4 mil. lei1,4 mil.20232024: 1,6 mil. lei1,6 mil.20242025: 1,7 mil. lei1,7 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%24,1%48,1%2020: 48,1%48,1%20202021: 24,1%24,1%20212022: 1,8%1,8%20222023: 31,1%31,1%20232024: 35,1%35,1%20242025: 30,9%30,9%2025Reper 2025: mediana sectorului 29,1% · n=14.702

Cifra de afaceri: +6,7% față de anul anterior.Marjă netă 30,9% · -4,3 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20241,1 mil. lei
20251 mil. lei

Datorii raportate

2024213,7 K lei
2025310,6 K lei

Disponibilități bănești

2024216,5 K lei
2025118,1 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 0 lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,4 mil. lei1,6 mil. lei1,7 mil. lei+6,7% față de anul anterior
Rezultat net421,4 K lei561,5 K lei526,5 K lei-6,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii923,9 K lei1,1 mil. lei1 mil. lei-3,8% față de anul anterior
Datorii531,3 K lei213,7 K lei310,6 K lei+45,4% față de anul anterior
Creanțe1,4 mil. lei1 mil. lei1,2 mil. lei+13,8% față de anul anterior
Angajați888Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă30,9%35,1%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 29,1% (n=14.702) · 2024: 28,5% (n=14.767)

Rezultat / active (A+B)39,9%44,4%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 23,8% (n=12.570) · 2024: 23,6% (n=12.554)

Rezultat / capitaluri proprii52%53,4%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 78,2% (n=14.544) · 2024: 56,7% (n=14.689)

Vânzări per angajat213.310 lei199.869 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 202.575 lei (n=11.350) · 2024: 186.032 lei (n=11.605)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)76,8%83,1%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 56% (n=12.573) · 2024: 63,8% (n=12.557)

Datorii / active (A+B)23,6%16,9%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 42,1% (n=12.573) · 2024: 34,3% (n=12.557)

Ponderea activelor imobilizate2,4%1,7%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 18,8% (n=12.573) · 2024: 17,5% (n=12.557)

Active circulante / datorii totale4,14×5,82×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,79× (n=16.939) · 2024: 2,13× (n=16.988)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări243,6 zile228,4 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 117,7 zile (n=13.837) · 2024: 94,2 zile (n=13.714)

Stocuri în zile de vânzări0 zile0 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 3,7 zile (n=5.346) · 2024: 3,8 zile (n=5.383)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.706.483
Rezultat net
526.469
Angajați
8
Datorii
310.631
Active imobilizate
32.208
Active circulante
1.285.965
Capitaluri proprii
1.012.326
Venituri totale
1.706.782
Cheltuieli totale
1.060.647
Stocuri
0
Creanțe
1.154.906
Casă și conturi la bănci
118.059
Cheltuieli în avans
4.784
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.598.950
Rezultat net
561.524
Angajați
8
Datorii
213.692
Active imobilizate
21.749
Active circulante
1.244.099
Capitaluri proprii
1.052.156
Venituri totale
1.607.748
Cheltuieli totale
1.003.541
Stocuri
0
Creanțe
1.014.585
Casă și conturi la bănci
216.514
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.354.395
Rezultat net
421.381
Angajați
8
Datorii
531.275
Active imobilizate
56.546
Active circulante
1.391.149
Capitaluri proprii
923.850
Venituri totale
1.364.423
Cheltuieli totale
930.353
Stocuri
0
Creanțe
1.356.612
Casă și conturi la bănci
21.537
Cheltuieli în avans
7.430
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
848.191
Rezultat net
15.242
Angajați
8
Datorii
507.550
Active imobilizate
90.493
Active circulante
919.527
Capitaluri proprii
502.470
Venituri totale
848.493
Cheltuieli totale
825.362
Stocuri
0
Creanțe
586.166
Casă și conturi la bănci
320.361
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.469.430
Rezultat net
353.591
Angajați
5
Datorii
486.959
Active imobilizate
127.526
Active circulante
1.199.897
Capitaluri proprii
840.464
Venituri totale
1.470.030
Cheltuieli totale
1.101.679
Stocuri
0
Creanțe
648.059
Casă și conturi la bănci
538.838
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.142.298
Rezultat net
549.907
Angajați
2
Datorii
236.087
Active imobilizate
155.636
Active circulante
1.120.421
Capitaluri proprii
1.039.970
Venituri totale
1.147.235
Cheltuieli totale
586.555
Stocuri
0
Creanțe
534.538
Casă și conturi la bănci
572.883
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
10.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-11-01

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-05-20Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1991-07-09 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

4 dosare cu nume identic · 2021-10-31–2026-11-01 · verificat 2026-11-01.

Dosar 39031/300/20252026-07-15 · Tribunalul BUCURESTI · Intimat Reclamant

contestaţie la executare dosar electronic · Apel

1 termen · ultima soluție: indisponibilă

2026-11-10 · 11:00

Soluție indisponibilă

Căi de atac declarate: Apel · 2026-07-02

Dosar 17277/300/20262026-05-07 · Judecătoria SECTORUL2BUCURESTI · Petent

plângere contravenţională PVN - 002786/2026 · Fond

1 termen · ultima soluție: indisponibilă

2027-01-26 · 09:00

Soluție indisponibilă

Dosar 39031/300/20252025-12-16 · Judecătoria SECTORUL2BUCURESTI · Contestator

contestaţie la executare întoacere exec - 5231/2025 · Fond

1 termen · ultima soluție: Admite cererea

2026-05-22 · 09:00

Admite cererea

Admite contestaţia la executare. Anulează încheierea de încuviinţare a executării silite pronunţată la data de 18.11.2025 în dosarul nr. 32097/300/2025 al Judecătoriei Sectorului 2 Bucureşti. Anulează executarea silită efectuată în dosarul execuţional nr. 5231/2025 al S.C.P.E.J. Mazilu şi Asociaţii, precum şi toate actele de executare întocmite în cadrul acestuia. Constată încetată executarea silită pornită împotriva contestatoarei, ca efect al intervenirii prescripţiei dreptului de a obţine executarea silită şi al pierderii puterii executorii a titlului executoriu. Dispune întoarcerea executării silite şi obligă intimata să restituie contestatoarei suma de 42.409,95 lei, actualizată cu indicele de inflaţie şi la plata dobânzii legale penalizatoare aferente acestei sume, calculată de la data de 05.12.2025 şi până la plata efectivă. Obligă intimata la plata către contestator a sumei de 7.963,17 lei, reprezentând cheltuieli de judecată. Dispune restituirea către contestatoare, la data rămânerii definitive a prezentei hotărâri, a taxei judiciare de timbru în cuantum de 1.000 lei, achitată pentru capătul de cerere având ca obiect contestaţie la executare, conform art. 45 alin. (1) lit. f) din O.U.G. nr. 80/2013. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare, cererea urmând a se depune la Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti. Pronunţată astăzi, 22.05.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: _Hotarare 8268/2026 · 2026-05-22

Căi de atac declarate: Apel · 2026-07-02

Dosar 1397/300/2022**2023-09-29 · Tribunalul BUCURESTI · Intimat

pretenţii · Apel

3 termene · ultima soluție: Admitere apel

2024-09-25 · 08:30

Admitere apel

Admite apelul. Schimbă în parte sentinţa apelată, în sensul că: Obligă pârâţii Melega Eugen Florin, Miskowski Maria Marilena şi Vlad Valentin, în solidar, la plata sumei de 5.381,76 lei reprezentând cheltuieli de judecată efectuate de reclamantă în etapa procesuală a fondului, în dosarul civil nr. 38851/3/2015. Obligă pârâţii Melega Eugen Florin şi Vlad Valentin, în solidar, la plata sumei de 2833,33 lei reprezentând cheltuieli de judecată efectuate de reclamantă în etapa procesuală a recursului, în dosarul civil nr. 38851/3/2015. Menţine în rest sentinţa apelată. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Recursul se depune la Tribunalul Bucureşti – Secţia a IV-a Civilă, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată în şedinţa din 25.09.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.

Document: Hotarare 2735/2024 · 2024-09-25

2024-09-11 · 09:00

Amână pronunţarea

Amana pronuţarea la data de 25.09.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-09-11

2024-05-15 · 09:00

Amână cauza

pentru a se comunica motivele de apel

Document: incheieredesedinta · 2024-05-15

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

17 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
5903891
Număr de înregistrare
J1991006165406
Înmatriculare
9 iulie 1991
EUID
ROONRC.J1991006165406
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. FIERARI 17 Bucureşti Sectorul 2 Bucureşti
Adresă fiscală
Str. FIERARI 17 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
9 iulie 1991
Înregistrare fiscală
5 martie 2026
Telefon
0213122241 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
SECARA RUXANDRA ELENA MIHAELA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ROCOM SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 09.07.1991
Înregistrare fiscală
11 iulie 1994
Număr registrul comerțului
J1991006165406
Cod CAEN
7112
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0213122241 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. FIERARI, NR.17
Cod poștal fiscal
20545
Strada sediului
Str. Fierari
Numărul sediului
17
Localitatea sediului
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
20545
Strada domiciliului fiscal
Str. FIERARI
Numărul domiciliului fiscal
17
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
20545

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 iulie 1995
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
Actualizare TVA la încasare
27 decembrie 2012
Publicare TVA la încasare
28 decembrie 2012
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (17) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Administratia Municipala pentru Consolidarea Cladirilor cu Risc Seismic9 din 17 înregistrări (52,9%) · Vezi relația

COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA5 din 17 înregistrări (29,4%) · Vezi relația

ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte)1 din 17 înregistrări (5,9%) · Vezi relația

C.N. POSTA ROMANA S.A.1 din 17 înregistrări (5,9%) · Vezi relația

Comuna Floresti - Stoenesti (Primaria)1 din 17 înregistrări (5,9%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)5 din 17 înregistrări (29,4%) · Vezi selecția

Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)5 din 17 înregistrări (29,4%) · Vezi selecția

Servicii de expertiza (Rev.2)4 din 17 înregistrări (23,5%) · Vezi selecția

Servicii de arhitectura, de inginerie si de planificare (Rev.2)1 din 17 înregistrări (5,9%) · Vezi selecția

Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)1 din 17 înregistrări (5,9%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

20 mai 2026Achiziție directă

Serviciul de intocmire documentație tehnică

Autoritate: C.N. POSTA ROMANA S.A.

CPV 71240000-2 — Servicii de arhitectura, de inginerie si de planificare (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71240000-2

Vezi detaliile atribuirii →
259.000 leiValoare publicată
3 martie 2026Achiziție directă

SERV ASISTENŢĂ TEH DIN PARTEA PROIECTANTULUI PE PERIOADA DE EXECUŢIE A LUCRĂRILOR IMOBIL BATISTEI 5

Autoritate: Administratia Municipala pentru Consolidarea Cladirilor cu Risc Seismic

CPV 71356200-0 — Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71356200-0

Vezi detaliile atribuirii →
119.000 leiValoare publicată
19 februarie 2026Achiziție directă

Servicii de asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada de execuție a lucrărilor

Autoritate: Administratia Municipala pentru Consolidarea Cladirilor cu Risc Seismic

CPV 71356200-0 — Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)

T1 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71356200-0

Vezi detaliile atribuirii →
122.646 leiValoare publicată
10 februarie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) · Anunț SCNA1091809

Autoritate: COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA

CPV 45200000-9

T1 2026 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45200000-9

Vezi detaliile atribuirii →
16.806.661 leiValoare publicată
15 decembrie 2025Achiziție directă

Servicii de asistenţă tehnică imobil B-dul Carol I nr. 63, sector 2, București

Autoritate: Administratia Municipala pentru Consolidarea Cladirilor cu Risc Seismic

CPV 71356200-0 — Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71356200-0

Vezi detaliile atribuirii →
50.921 leiValoare publicată
8 decembrie 2025Achiziție directă

Servicii de asistenţă tehnică imobil Str Vanatori nr. 17, Sector 5 Bucuresti

Autoritate: Administratia Municipala pentru Consolidarea Cladirilor cu Risc Seismic

CPV 71356200-0 — Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 71356200-0

Vezi detaliile atribuirii →
58.040 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

2 activități autorizate

CAEN 7111 Rev. 3Activități de arhitectură

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-01Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 2Strada FierariCAEN 7112
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI