Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 4,9 mil. lei, față de 3,5 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025RODA SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în creștere. Marjă în scădere.
RODA SRL are sediul în Municipiul Baia Mare. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 3,1% în 2025, față de 5,4% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Datoriile raportate sunt 638,5 K lei în 2025, față de 661 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 16,3% · n=8.661Cifra de afaceri: +41,6% față de anul anterior.Marjă netă 3,1% · -2,4 pp față de 2024
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1,1 mil. lei | 3,5 mil. lei | 4,9 mil. lei | +41,6% față de anul anterior |
| Rezultat net | 28,4 K lei | 189,5 K lei | 150,5 K lei | -20,5% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | 876,6 K lei | 1 mil. lei | 1,2 mil. lei | +14,8% față de anul anterior |
| Datorii | 1,5 mil. lei | 661 K lei | 638,5 K lei | -3,4% față de anul anterior |
| Creanțe | 319,6 K lei | 89,2 K lei | 78 K lei | -12,5% față de anul anterior |
| Angajați | 14 | 11 | 16 | +45,5% față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 16,3% (n=8.661) · 2024: 8,4% (n=33.726)
Mediana sectorului: 2025: 6,4% (n=6.690) · 2024: 2% (n=27.231)
Mediana sectorului: 2025: 88,6% (n=8.009) · 2024: 24,6% (n=31.114)
Mediana sectorului: 2025: 154.407 lei (n=7.284) · 2024: 126.637 lei (n=29.144)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 35% (n=6.692) · 2024: 36,9% (n=27.247)
Mediana sectorului: 2025: 61,2% (n=6.692) · 2024: 61,3% (n=27.247)
Mediana sectorului: 2025: 22,9% (n=6.692) · 2024: 19,4% (n=27.247)
Mediana sectorului: 2025: 1,22× (n=10.700) · 2024: 1,12× (n=44.266)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 97,6 zile (n=7.681) · 2024: 92,2 zile (n=29.935)
Mediana sectorului: 2025: 17,2 zile (n=4.176) · 2024: 20,5 zile (n=16.724)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 4.930.172
- Rezultat net
- 150.549
- Angajați
- 16
- Datorii
- 638.494
- Active imobilizate
- 652.769
- Active circulante
- 1.154.541
- Capitaluri proprii
- 1.168.816
- Venituri totale
- 5.064.940
- Cheltuieli totale
- 4.885.965
- Stocuri
- 611.122
- Creanțe
- 78.013
- Casă și conturi la bănci
- 465.406
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 3.482.928
- Rezultat net
- 189.487
- Angajați
- 11
- Datorii
- 660.985
- Active imobilizate
- 659.620
- Active circulante
- 1.039.882
- Capitaluri proprii
- 1.018.267
- Venituri totale
- 3.501.204
- Cheltuieli totale
- 3.250.612
- Stocuri
- 506.113
- Creanțe
- 89.163
- Casă și conturi la bănci
- 444.606
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- 20.250
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 1.141.335
- Rezultat net
- 28.354
- Angajați
- 14
- Datorii
- 1.456.036
- Active imobilizate
- 515.706
- Active circulante
- 1.816.923
- Capitaluri proprii
- 876.593
- Venituri totale
- 1.150.743
- Cheltuieli totale
- 1.113.786
- Stocuri
- 1.418.440
- Creanțe
- 319.626
- Casă și conturi la bănci
- 78.857
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 3.085.579
- Rezultat net
- 160.106
- Angajați
- 18
- Datorii
- 1.382.328
- Active imobilizate
- 293.354
- Active circulante
- 1.937.213
- Capitaluri proprii
- 848.239
- Venituri totale
- 3.089.926
- Cheltuieli totale
- 2.908.871
- Stocuri
- 631.219
- Creanțe
- 1.180.173
- Casă și conturi la bănci
- 125.821
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 3.847.020
- Rezultat net
- 143.823
- Angajați
- 20
- Datorii
- 1.026.838
- Active imobilizate
- 213.956
- Active circulante
- 1.481.015
- Capitaluri proprii
- 668.133
- Venituri totale
- 3.849.923
- Cheltuieli totale
- 3.679.584
- Stocuri
- 503.097
- Creanțe
- 249.425
- Casă și conturi la bănci
- 728.493
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
raportare simplificată- Cifră de afaceri
- 2.558.913
- Rezultat net
- 127.462
- Angajați
- 16
- Datorii
- 1.324.776
- Active imobilizate
- 286.988
- Active circulante
- 1.562.098
- Capitaluri proprii
- 524.310
- Venituri totale
- 2.564.329
- Cheltuieli totale
- 2.417.811
- Stocuri
- 1.274.544
- Creanțe
- 235.615
- Casă și conturi la bănci
- 51.939
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2012-05-01 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Obligații fiscale restante publicate
Firma are apariții în ediții istorice ale listelor publicate. Acestea descriu numai situația de la data fiecărei ediții.
Istoric publicat
Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.
| Ediție | Total | Buget de stat | Asigurări sociale | Șomaj | Sănătate | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-03-31 | 39.925 lei | 39.242 lei | 471 lei | 21 lei | 191 lei | 0 lei |
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
2 dosare cu nume identic · 2021-10-19–2026-10-20 · verificat 2026-10-20.
hotarâre care sa tina loc de act autentic · Apel
8 termene · ultima soluție: Nefondat
Nefondat
Respinge ca neîntemeiat apelul principal declarat de RODA SRL împotriva sentinţei civile nr 10358/2022 pronunţată de Judecătoria Baia Mare. Respinge ca neîntemeiat apelul incident declarat în cauză de către intimata Autoritatea pentru Administrarea Activelor Statului – A.A.A.S. Respinge cererea de intervenţie accesorie formulată de intervenienta For Metal SRL. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare Cererea de recurs se depune la Tribunalul Maramureş, secţia I civilă Pronunţată azi, 14 ianuarie 2025 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei
Document: Hotarare 9/2025 · 2025-01-14
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 14.01.2025, pronunţarea prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei,
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-12-30
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 30.12.2024, pronunţarea prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-12-18
Amână pronunţarea
Pentru imposibilitatea constituirii completului de judecată, având în vedere că dl judecător V.A.L. se află în delegaţie, amână pronunţarea în cauză la data de 18.12.2024. pronunţarea prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-12-04
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 04.12.2024, pronunţarea prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-11-19
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea pentru data de 19.11.2024, pronunţarea prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-11-05
Amână cauza
pentru a da posibilitate de a se depune întâmpinare la apelul incident
Document: incheieredesedinta · 2024-09-10
Amână cauza
lipsă procedură; pentru a se comunica cererea de intervenţie;
Document: incheieredesedinta · 2024-04-09
Căi de atac declarate: Recurs · 2025-07-21; Recurs · 2025-07-17
hotarare care sa ţină loc de act de vanzare-cumparare · Apel
1 termen · ultima soluție: Declină soluţionarea cauzei
Declină soluţionarea cauzei
Admite excepţia necompetenţei materiale procesuale a Secţiei a II-a civilă, de contencios administrativ şi fiscal a Tribunalului Maramureş şi, în consecinţă: Declină în favoarea Secţiei I civilă a Tribunalului Maramureş competenţa de soluţionare a apelului declarat de către apelanta-reclamantă S.C. R. S.R.L., cu sediul în xxx, împotriva sentinţei civile nr. 10358/25.11.2022 a Judecătoriei Baia Mare. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei azi, 07.12.2023.
Document: incheierefinaladezinvestire · 2023-12-07
Căi de atac declarate: Apel · 2023-03-28
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 3626018
- Număr de înregistrare
- J1993000253242
- Înmatriculare
- 9 februarie 1993
- EUID
- ROONRC.J1993000253242
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- Str. INOCENTIU MICU KLEIN 18A Municipiul Baia Mare Maramureş · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- Str. INOCENTIU MICU KLEIN 18A Baia Mare MARAMUREŞ · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- RELUARE ACTIVITATE
- Data stării fiscale
- 1 mai 2012
- Înregistrare fiscală
- 20 ianuarie 2026
- Telefon
- 0262275483 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- NISTOR IOAN OCTAVIAN
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- RODA SRL
- Stare de înregistrare
- RELUARE ACTIVITATE din data 01.05.2012
- Înregistrare fiscală
- 26 martie 1993
- Număr registrul comerțului
- J1993000253242
- Cod CAEN
- 4100
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Contact și adrese
- Telefon
- 0262275483 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. INOCENŢIU MICU KLEIN, NR.18A, AP.3
- Cod poștal fiscal
- 430151
- Strada sediului
- Str. Inocenţiu Micu Klein
- Numărul sediului
- 18A
- Localitatea sediului
- Mun. Baia Mare
- Județul sediului
- MARAMUREŞ
- Codul poștal al sediului
- 430151
- Strada domiciliului fiscal
- Str. Inocenţiu Micu Klein
- Numărul domiciliului fiscal
- 18A
- Localitatea domiciliului fiscal
- Mun. Baia Mare
- Județul domiciliului fiscal
- MARAMUREŞ
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 430151
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- Perioada 1: TVA de la
- 14 iulie 2014
- Perioada 2: TVA de la
- 1 iulie 1993
- Perioada 2: TVA până la
- 31 ianuarie 2011
- Perioada 2: Motivul anulării
- Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
- TVA la încasare
- Nu
- TVA la încasare de la
- 1 februarie 2021
- TVA la încasare până la
- 1 februarie 2026
- Actualizare TVA la încasare
- 20 ianuarie 2026
- Publicare TVA la încasare
- 21 ianuarie 2026
- Tip act TVA la încasare
- Radiere
- În registrul RO e-Factura
- Da
- Înscriere RO e-Factura
- 1 februarie 2024
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
62 activități autorizate
CAEN 1623 Rev. 3Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
CAEN 1625 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din lemn
CAEN 1627 Rev. 3Finisarea articolelor din lemn
CAEN 2361 Rev. 3Fabricarea produselor din beton pentru construcții
CAEN 2433 Rev. 3Producția de profile obținute la rece
CAEN 2511 Rev. 3Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN 2512 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din metal
CAEN 2553 Rev. 3Operațiuni de mecanică generală
CAEN 3311 Rev. 3Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
CAEN 3319 Rev. 3Repararea și întreținerea altor echipamente
CAEN 3320 Rev. 3Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
CAEN 3512 Rev. 3Producția de energie electrică din resurse regenerabile
CAEN 3524 Rev. 3Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare
CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri
CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice
CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații
CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare
CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie
CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN 4650 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
CAEN 4672 Rev. 3Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CAEN 4686 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN 4730 Rev. 3Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule
CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN 5210 Rev. 3Depozitări
CAEN 5224 Rev. 3Manipulări
CAEN 5231 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de marfă
CAEN 5232 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
CAEN 5330 Rev. 3Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
CAEN 6210 Rev. 3Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CAEN 7412 Rev. 3Design grafic și activități de comunicare vizuală
CAEN 7413 Rev. 3Activități de design de interior
CAEN 7414 Rev. 3Alte activități de design specializat
CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CAEN 7751 Rev. 3Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor
CAEN 7752 Rev. 3Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)
CAEN 8009 Rev. 3Alte activități de protecție n.c.a.
CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie
CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport
CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN 8561 Rev. 3Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori)
CAEN 9130 Rev. 3Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
CAEN 9540 Rev. 3Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
CAEN 9640 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii personale
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-20 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.