Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ROMNAV SA

ROMNAV SA

CUI 2251084 · SA· Municipiul Brăila

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

ROMNAV SA are sediul în Municipiul Brăila. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-11,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 36,9 mil. lei, față de 41,7 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-43,6%

Marja netă calculată este -43,6% în 2025, față de 0,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-4,4%

Datoriile raportate sunt 26,3 mil. lei în 2025, față de 27,5 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202536,9 mil. lei-11,6% față de anul anterior2020: 35.112.0132021: 37.226.8752022: 91.964.2322023: 74.536.6202024: 41.693.8982025: 36.859.185
Rezultat net 2025-16,1 mil. leiTrecere pe pierdere2020: 4.757.3432021: 5.168.2022022: 45.531.5922023: 28.696.7632024: 96.6562025: -16.082.043
Angajați 2025135-6,9% față de anul anterior2020: 1472021: 1502022: 1552023: 1622024: 1452025: 135
Capitaluri proprii 202566,8 mil. lei-19,4% față de anul anterior2020: 36.928.3942021: 38.496.3102022: 81.527.8252023: 100.267.6092024: 82.863.2422025: 66.781.198
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate046 mil.92 mil.2020: 35,1 mil. lei35,1 mil.20202021: 37,2 mil. lei37,2 mil.20212022: 92 mil. lei92 mil.20222023: 74,5 mil. lei74,5 mil.20232024: 41,7 mil. lei41,7 mil.20242025: 36,9 mil. lei36,9 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-43,6%2,9%49,5%2020: 13,5%13,5%20202021: 13,9%13,9%20212022: 49,5%49,5%20222023: 38,5%38,5%20232024: 0,2%0,2%20242025: -43,6%-43,6%2025Reper 2025: mediana sectorului 4% · n=24

Cifra de afaceri: -11,6% față de anul anterior.Marjă netă -43,6% · -43,9 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202482,9 mil. lei
202566,8 mil. lei

Datorii raportate

202427,5 mil. lei
202526,3 mil. lei

Disponibilități bănești

202413,1 mil. lei
20257,5 mil. lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri74,5 mil. lei41,7 mil. lei36,9 mil. lei-11,6% față de anul anterior
Rezultat net28,7 mil. lei96,7 K lei-16,1 mil. leiTrecere pe pierdere
Capitaluri proprii100,3 mil. lei82,9 mil. lei66,8 mil. lei-19,4% față de anul anterior
Datorii22,2 mil. lei27,5 mil. lei26,3 mil. lei-4,4% față de anul anterior
Creanțe11,7 mil. lei13,9 mil. lei9,8 mil. lei-29,4% față de anul anterior
Angajați162145135-6,9% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă-43,6%0,2%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 4% (n=24) · 2024: -0,2% (n=26)

Rezultat / active (A+B)-17,3%0,1%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,1% (n=24) · 2024: -1% (n=27)

Rezultat / capitaluri proprii-24,1%0,1%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 3,8% (n=22) · 2024: 0,1% (n=26)

Vânzări per angajat273.031 lei287.544 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 365.211 lei (n=21) · 2024: 323.304 lei (n=24)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)71,8%75,3%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 57,1% (n=24) · 2024: 50,8% (n=27)

Datorii / active (A+B)28,2%24,9%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 42,9% (n=24) · 2024: 49,2% (n=27)

Ponderea activelor imobilizate79,3%73,6%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 70,7% (n=24) · 2024: 63% (n=27)

Active circulante / datorii totale0,73×1,06×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,62× (n=29) · 2024: 0,85× (n=29)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări95,5 zile119,6 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 84,4 zile (n=24) · 2024: 103 zile (n=25)

Stocuri în zile de vânzări19,1 zile18,6 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 10 zile (n=20) · 2024: 7,7 zile (n=23)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
36.859.185
Rezultat net
-16.082.043
Angajați
135
Datorii
26.260.732
Active imobilizate
73.763.329
Active circulante
19.248.202
Capitaluri proprii
66.781.198
Venituri totale
37.719.465
Cheltuieli totale
53.801.508
Stocuri
1.953.640
Creanțe
9.779.018
Casă și conturi la bănci
7.515.544
Cheltuieli în avans
30.399
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.606.147
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
41.693.898
Rezultat net
96.656
Angajați
145
Datorii
27.471.562
Active imobilizate
81.017.619
Active circulante
29.093.707
Capitaluri proprii
82.863.242
Venituri totale
59.990.252
Cheltuieli totale
59.694.681
Stocuri
2.155.570
Creanțe
13.857.016
Casă și conturi la bănci
13.081.121
Cheltuieli în avans
223.478
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.606.147
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
74.536.620
Rezultat net
28.696.763
Angajați
162
Datorii
22.227.475
Active imobilizate
70.870.154
Active circulante
51.199.114
Capitaluri proprii
100.267.609
Venituri totale
86.874.575
Cheltuieli totale
54.188.357
Stocuri
1.593.135
Creanțe
11.734.731
Casă și conturi la bănci
37.871.248
Cheltuieli în avans
425.816
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.606.147
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
91.964.232
Rezultat net
45.531.592
Angajați
155
Datorii
17.678.301
Active imobilizate
47.764.311
Active circulante
50.967.610
Capitaluri proprii
81.527.825
Venituri totale
99.398.633
Cheltuieli totale
47.162.181
Stocuri
1.980.618
Creanțe
13.753.805
Casă și conturi la bănci
35.174.411
Cheltuieli în avans
474.205
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.606.147
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
37.226.875
Rezultat net
5.168.202
Angajați
150
Datorii
9.985.097
Active imobilizate
26.315.398
Active circulante
21.623.535
Capitaluri proprii
38.496.310
Venituri totale
39.967.231
Cheltuieli totale
33.907.176
Stocuri
1.473.571
Creanțe
2.216.605
Casă și conturi la bănci
15.890.131
Cheltuieli în avans
542.474
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.606.147
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
35.112.013
Rezultat net
4.757.343
Angajați
147
Datorii
9.643.498
Active imobilizate
26.196.740
Active circulante
19.702.475
Capitaluri proprii
36.928.394
Venituri totale
36.060.500
Cheltuieli totale
30.440.731
Stocuri
861.357
Creanțe
1.964.067
Casă și conturi la bănci
15.352.248
Cheltuieli în avans
672.677
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
2.606.147
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-10

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1992-11-27 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

4 dosare cu nume identic · 2021-10-09–2026-10-10 · verificat 2026-10-10.

Dosar 5986/118/20262026-09-25 · Tribunalul CONSTANTA · Pârât

actiune în daune contractuale pretentii - Drept Maritim şi Fluvial · Fond

Dosar 27224/4/20242024-09-09 · Judecătoria SECTORUL4BUCURESTI · Terţ poprit

validare poprire dosar executare nr. 3031/2022 · Fond

2 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2024-12-09 · 09:00

Respinge cererea

Respinge ca rămasă fără obiect cererea de validare a popririi formulată de creditorul INVESTCAPITAL LTD în contradictoriu cu debitorul DĂNILĂ MARIUS ALEXANDRU şi terţul poprit ROMNAV SA. Respinge ca neîntemeiată cerere terţului poprit privind obligarea creditorului la plata cheltuielilor de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicarea hotărârii. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti. Pronunţată astăzi, 09.12.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: Hotarare 21149/2024 · 2024-12-09

2024-11-25 · 10:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea pentru data de 09.12.2024. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată astăzi, 25.11.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-11-25

Dosar 105/113/20242024-07-04 · Curtea de Apel GALATI · Intimat Reclamant

obligaţia de a face · Recurs

3 termene · ultima soluție: Nefondat

2024-11-19 · 8:30

Nefondat

Respinge recursul ca nefondat. Definitivă. Pronunţată azi 19.11.2024, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.

Document: Hotarare 922/2024 · 2024-11-19

2024-11-05 · 8:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 19.11.2024

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-11-05

2024-10-21 · 9:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la 5.11.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-10-21

Căi de atac declarate: Recurs · 2024-06-27

Dosar 105/113/20242024-01-23 · Tribunalul BRAILA · Reclamant

obligare emitere act administrativ · Fond

3 termene · ultima soluție: Admite cererea

2024-06-05 · 09:00

Admite cererea

Admite cererea Dispune obligarea Municipiul Brăila prin Primar să emită Autoriza?ia de construire pentru intrarea în legalitate privind recompartimentarea ?i amenajarea mansardei în ceea ce prive?te imobilul din jud. Brăila, mun. Brăila, str. Anghel Saligny, nr. 4 Cu drept de recurs in termen de 15 zile de la comunicare.

Document: Hotarare 189/2024 · 2024-06-05

2024-05-22 · 10:00

Amână pronunţarea

Amana pronuntarea la data de 05 iunie 2024

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-05-22

2024-03-20 · 09:00

Amână cauza

Pentru administrare de probatorii

Document: incheieredesedinta · 2024-03-20

Căi de atac declarate: Recurs · 2024-06-27

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

5 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
2251084
Număr de înregistrare
J1991000087098
Înmatriculare
28 februarie 1991
EUID
ROONRC.J1991000087098
Formă juridică
SA
Sediu social
Str. ING. ANGHEL SALIGNY 4 Municipiul Brăila Brăila · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. ING. ANGHEL SALIGNY 4 Brăila BRĂILA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
27 noiembrie 1992
Înregistrare fiscală
2 martie 2026
Telefon
0239612405 · Firme cu același număr
Fax
0239612405

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MILITARU GEORGETA
administrator
PUSTIN ȘTEFAN-ALEXANDRU
administrator
ROBUSSINESNAV S.R.L.
reprezentant al persoanei juridice
ABRASU M. VASILE
reprezentant al persoanei juridice
ANTISTESCU GHEORGHE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ROMNAV SA
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 27.11.1992
Înregistrare fiscală
27 noiembrie 1992
Număr registrul comerțului
J1991000087098
Cod CAEN
5040
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Brăila

Contact și adrese

Telefon
0239612405 · Firme cu același număr
Fax
0239612405 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. ING. ANGHEL SALIGNY, NR.4
Cod poștal fiscal
810118
Strada sediului
Str. Ing. Anghel Saligny
Numărul sediului
4
Localitatea sediului
Mun. Brăila
Județul sediului
BRĂILA
Codul poștal al sediului
810118
Strada domiciliului fiscal
Str. Ing. Anghel Saligny
Numărul domiciliului fiscal
4
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Brăila
Județul domiciliului fiscal
BRĂILA
Cod poștal domiciliu fiscal
810118

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 iulie 1993
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Brăila

Sedii secundare administrate fiscal

ANAF publică 1 sedii secundare pentru această firmă în lista în vigoare de la 2024-07-01. CUI-ul unui sediu secundar este un cod de înregistrare fiscală și nu indică automat o persoană juridică separată.

Distribuție pe județe

Călărași1 sedii

Denumire publicatăCUI sediuJudeț
ROMNAV S.A.PUNCT DE LUCRU OLTENITA41430595Călărași

Identificatori LEI și structură contabilă

Înregistrări GLEIF asociate exact prin CUI sau printr-un număr ONRC unic, colectate la 2 octombrie 2026. Relațiile indică părinții care consolidează contabil entitatea; nu descriu automat acționariatul sau beneficiarul real. Un LEI nereînnoit nu înseamnă că firma este inactivă.

ROMNAV S.A.

LEI
254900MS7PJ242QF0598
Stare LEI
emis și reînnoit la termen
Stare entitate în GLEIF
activă în evidența LEI
Categorie
entitate juridică
Identificator validat
2251084 · Asociere prin CUI
Nivel de validare
validare completă
Prima înregistrare LEI
7 septembrie 2017
Ultima actualizare
17 august 2026
Următoarea reînnoire
8 septembrie 2027
Adresă juridică LEI
Str. Anghel Saligny, Nr. 4, Braila, RO-BR, 810118, RO
Părinte direct de consolidare
NATURAL_PERSONS
Părinte final de consolidare
NATURAL_PERSONS

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

28 activități autorizate

CAEN 3011 Rev. 3Construcția de nave civile și structuri plutitoare

CAEN 3013 Rev. 3Construcția de nave și vase militare

CAEN 3315 Rev. 3Repararea și întreținerea navelor și bărcilor, civile

CAEN 3318 Rev. 3Repararea și întreținerea vehiculelor militare de luptă, a navelor, vaselor, aeronavelor și navelor spațiale, militare

CAEN 3319 Rev. 3Repararea și întreținerea altor echipamente

CAEN 3320 Rev. 3Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4730 Rev. 3Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule

CAEN 5010 Rev. 3Transporturi maritime și costiere de pasageri

CAEN 5020 Rev. 3Transporturi maritime și costiere de marfă

CAEN 5030 Rev. 3Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare

CAEN 5040 Rev. 3Transportul de marfă pe căi navigabile interioare

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5222 Rev. 3Activități de servicii anexe transporturilor pe apă

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 5232 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de pasageri

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7330 Rev. 3Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării

CAEN 7491 Rev. 3Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN 7734 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu echipamente de transport pe apă

CAEN 7739 Rev. 3Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

CAEN 8009 Rev. 3Alte activități de protecție n.c.a.

CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 9130 Rev. 3Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-10Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BrăilaMunicipiul BrăilaStrada Ing. Anghel SalignyCAEN 5040
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI