Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/RONTIN SRL

RONTIN SRL

CUI 6670280 · SRL· Municipiul Râmnicu Vâlcea

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

RONTIN SRL are sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+67,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 99,5 K lei, față de 59,5 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-66,9%

Marja netă calculată este -66,9% în 2025, față de 1,8 K% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+127,5%

Datoriile raportate sunt 164,1 K lei în 2025, față de 72,1 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202599,5 K lei+67,4% față de anul anterior2020: 210.7712021: 210.3482022: 105.8302023: 129.1392024: 59.4722025: 99.530
Rezultat net 2025-66,6 K leiTrecere pe pierdere2020: 1.0402021: 25.8592022: -87.0812023: -70.5092024: 1.057.0612025: -66.619
Angajați 20252Neschimbat față de anul anterior2020: 42021: 32022: 32023: 42024: 22025: 2
Capitaluri proprii 20251,1 mil. lei-5,9% față de anul anterior2020: 196.0342021: 221.8932022: 134.8122023: 64.3032024: 1.121.3642025: 1.055.311
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0105 K211 K2020: 210,8 K lei210,8 K20202021: 210,3 K lei210,3 K20212022: 105,8 K lei105,8 K20222023: 129,1 K lei129,1 K20232024: 59,5 K lei59,5 K20242025: 99,5 K lei99,5 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-82,3%847,6%1.777,4%2020: 0,5%0,5%20202021: 12,3%12,3%20212022: -82,3%-82,3%20222023: -54,6%-54,6%20232024: 1.777,4%1.777,4%20242025: -66,9%-66,9%2025Reper 2025: mediana sectorului 1,7% · n=933

Cifra de afaceri: +67,4% față de anul anterior.Marjă netă -66,9% · -1.844,3 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20241,1 mil. lei
20251,1 mil. lei

Datorii raportate

202472,1 K lei
2025164,1 K lei

Disponibilități bănești

2024105,3 K lei
202516,1 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri129,1 K lei59,5 K lei99,5 K lei+67,4% față de anul anterior
Rezultat net-70,5 K lei1,1 mil. lei-66,6 K leiTrecere pe pierdere
Capitaluri proprii64,3 K lei1,1 mil. lei1,1 mil. lei-5,9% față de anul anterior
Datorii241,5 K lei72,1 K lei164,1 K lei+127,5% față de anul anterior
Creanțe18,3 K lei37,8 K lei9,8 K lei-74,1% față de anul anterior
Angajați422Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă-66,9%1.777,4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 1,7% (n=933) · 2024: 2% (n=1.454)

Rezultat / active (A+B)-5,5%88,6%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 0,8% (n=783) · 2024: 0,8% (n=1.156)

Rezultat / capitaluri proprii-6,3%94,3%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 8,5% (n=718) · 2024: 10,5% (n=1.082)

Vânzări per angajat49.765 lei29.736 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 290.336 lei (n=714) · 2024: 269.303 lei (n=1.165)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)86,5%94%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 18,7% (n=783) · 2024: 22,1% (n=1.157)

Datorii / active (A+B)13,5%6%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 79,9% (n=783) · 2024: 78,7% (n=1.157)

Ponderea activelor imobilizate82,5%12,1%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 14,2% (n=783) · 2024: 12,3% (n=1.157)

Active circulante / datorii totale1,3×14,54×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,85× (n=1.197) · 2024: 0,92× (n=1.797)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări35,3 zile228,6 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 28,4 zile (n=867) · 2024: 28,6 zile (n=1.330)

Stocuri în zile de vânzări678,3 zile5.482,2 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 116,3 zile (n=841) · 2024: 118,7 zile (n=1.297)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
99.530
Rezultat net
-66.619
Angajați
2
Datorii
164.077
Active imobilizate
1.005.957
Active circulante
213.431
Capitaluri proprii
1.055.311
Venituri totale
133.644
Cheltuieli totale
200.263
Stocuri
187.520
Creanțe
9.765
Casă și conturi la bănci
16.146
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
59.472
Rezultat net
1.057.061
Angajați
2
Datorii
72.135
Active imobilizate
144.788
Active circulante
1.048.711
Capitaluri proprii
1.121.364
Venituri totale
1.370.378
Cheltuieli totale
274.153
Stocuri
905.663
Creanțe
37.771
Casă și conturi la bănci
105.277
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
129.139
Rezultat net
-70.509
Angajați
4
Datorii
241.494
Active imobilizate
91.754
Active circulante
213.073
Capitaluri proprii
64.303
Venituri totale
129.185
Cheltuieli totale
198.402
Stocuri
180.378
Creanțe
18.261
Casă și conturi la bănci
14.434
Cheltuieli în avans
970
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
105.830
Rezultat net
-87.081
Angajați
3
Datorii
159.151
Active imobilizate
92.461
Active circulante
200.532
Capitaluri proprii
134.812
Venituri totale
122.499
Cheltuieli totale
208.522
Stocuri
193.316
Creanțe
22.720
Casă și conturi la bănci
-15.504
Cheltuieli în avans
970
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
210.348
Rezultat net
25.859
Angajați
3
Datorii
163.692
Active imobilizate
97.883
Active circulante
286.732
Capitaluri proprii
221.893
Venituri totale
264.518
Cheltuieli totale
236.412
Stocuri
184.814
Creanțe
92.025
Casă și conturi la bănci
9.893
Cheltuieli în avans
970
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
210.771
Rezultat net
1.040
Angajați
4
Datorii
116.434
Active imobilizate
99.310
Active circulante
212.188
Capitaluri proprii
196.034
Venituri totale
238.258
Cheltuieli totale
235.013
Stocuri
168.146
Creanțe
39.013
Casă și conturi la bănci
5.029
Cheltuieli în avans
970
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
50.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-11-02

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1994-12-29 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-11-01–2026-11-02 · verificat 2026-11-02.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
6670280
Număr de înregistrare
J1994001608383
Înmatriculare
20 decembrie 1994
EUID
ROONRC.J1994001608383
Formă juridică
SRL
Sediu social
AURELIAN SACERDOŢEANU 28 Municipiul Râmnicu Vâlcea Vâlcea
Adresă fiscală
Str AURELIAN SACERDOŢEANU 28 Râmnicu Vâlcea VÂLCEA
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
29 decembrie 1994
Înregistrare fiscală
19 septembrie 2025
Telefon
0250737549 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
UDROIU ION

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
RONTIN SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 29.12.1994
Înregistrare fiscală
29 decembrie 1994
Număr registrul comerțului
J1994001608383
Cod CAEN
2562
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea

Contact și adrese

Telefon
0250737549 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. AURELIAN SACERDOŢEANU, NR.28
Strada sediului
Str. Aurelian Sacerdoţeanu
Numărul sediului
28
Localitatea sediului
Mun. Râmnicu Vâlcea
Județul sediului
VÂLCEA
Strada domiciliului fiscal
Str. Aurelian Sacerdoţeanu
Numărul domiciliului fiscal
28
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Râmnicu Vâlcea
Județul domiciliului fiscal
VÂLCEA

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 august 1995
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 aprilie 2014
Actualizare TVA la încasare
27 ianuarie 2014
Publicare TVA la încasare
28 ianuarie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

79 activități autorizate

CAEN 1611 Rev. 3Tăierea și rindeluirea lemnului

CAEN 1612 Rev. 3Prelucrarea și finisarea lemnului

CAEN 1621 Rev. 3Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn

CAEN 1622 Rev. 3Fabricarea parchetului asamblat în panouri

CAEN 1623 Rev. 3Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CAEN 1624 Rev. 3Fabricarea ambalajelor din lemn

CAEN 1625 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din lemn

CAEN 1626 Rev. 3Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală

CAEN 1627 Rev. 3Finisarea articolelor din lemn

CAEN 1628 Rev. 3Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite

CAEN 2511 Rev. 3Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN 2512 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din metal

CAEN 2553 Rev. 3Operațiuni de mecanică generală

CAEN 2561 Rev. 3Fabricarea produselor de tăiat

CAEN 2562 Rev. 3Fabricarea articolelor de feronerie

CAEN 2563 Rev. 3Fabricarea uneltelor

CAEN 2594 Rev. 3Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe

CAEN 2599 Rev. 3Fabricarea altor articole din metal n.c.a.

CAEN 2815 Rev. 3Fabricarea lagărelor, angrenajelor, cutiilor de viteză și a elementelor mecanice de transmisie

CAEN 2824 Rev. 3Fabricarea mașinilor-unelte portabile acționate electric

CAEN 2829 Rev. 3Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.

CAEN 2841 Rev. 3Fabricarea utilajelor și a mașinilor-unelte pentru prelucrarea metalului

CAEN 2842 Rev. 3Fabricarea altor mașini-unelte n.c.a.

CAEN 2899 Rev. 3Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.

CAEN 3100 Rev. 3Fabricarea de mobilă

CAEN 3311 Rev. 3Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal

CAEN 3312 Rev. 3Repararea și întreținerea mașinilor

CAEN 3313 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice

CAEN 3314 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electrice

CAEN 3317 Rev. 3Repararea și întreținerea altor echipamente civile de transport n.c.a.

CAEN 3319 Rev. 3Repararea și întreținerea altor echipamente

CAEN 3320 Rev. 3Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4614 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane

CAEN 4615 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4647 Rev. 3Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat

CAEN 4649 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4650 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4661 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor

CAEN 4662 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte

CAEN 4663 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții

CAEN 4664 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4681 Rev. 3Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate

CAEN 4682 Rev. 3Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4685 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor chimice

CAEN 4686 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor produse intermediare

CAEN 4687 Rev. 3Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor

CAEN 4689 Rev. 3Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4751 Rev. 3Comerț cu amănuntul al textilelor

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4753 Rev. 3Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea

CAEN 4754 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4762 Rev. 3Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4779 Rev. 3Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 4942 Rev. 3Servicii de mutare

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 9524 Rev. 3Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice

CAEN 9529 Rev. 3Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

CAEN 9531 Rev. 3Repararea și întreținerea autovehiculelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-02Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul VâlceaMunicipiul Râmnicu VâlceaCAEN 4759
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI