Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ROUA DEVELOPMENT S.A.

ROUA DEVELOPMENT S.A.

CUI 1315252 · SA· Oraş Voluntari

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

ROUA DEVELOPMENT S.A. are sediul în Oraş Voluntari. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+7,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 64,2 mil. lei, față de 59,7 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât0,8%

Marja netă calculată este 0,8% în 2025, față de 2,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+32,2%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202564,2 mil. lei+7,6% față de anul anterior2020: 31.114.6102021: 38.279.3432022: 46.051.7532023: 50.987.6862024: 59.678.7832025: 64.217.766
Rezultat net 2025502,7 K lei-65,4% față de anul anterior2020: 759.8802021: 1.201.2362022: 943.6232023: 2.369.7132024: 1.454.7732025: 502.678
Angajați 2025105+10,5% față de anul anterior2020: 932021: 892022: 1012023: 1022024: 952025: 105
Capitaluri proprii 202520,7 mil. lei+2,5% față de anul anterior2020: 14.727.4082021: 13.357.6462022: 14.301.2682023: 18.717.3022024: 20.172.0752025: 20.674.753
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate032 mil.64 mil.2020: 31,1 mil. lei31,1 mil.20202021: 38,3 mil. lei38,3 mil.20212022: 46,1 mil. lei46,1 mil.20222023: 51 mil. lei51 mil.20232024: 59,7 mil. lei59,7 mil.20242025: 64,2 mil. lei64,2 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%3,6%7,2%2020: 2,4%2,4%20202021: 3,1%3,1%20212022: 2%2%20222023: 4,6%4,6%20232024: 2,4%2,4%20242025: 0,8%0,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 7,2% · n=56

Cifra de afaceri: +7,6% față de anul anterior.Marjă netă 0,8% · -1,7 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202420,2 mil. lei
202520,7 mil. lei

Datorii raportate

202419,8 mil. lei
202525,9 mil. lei

Disponibilități bănești

202487,5 K lei
2025198,4 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 0 lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri51 mil. lei59,7 mil. lei64,2 mil. lei+7,6% față de anul anterior
Rezultat net2,4 mil. lei1,5 mil. lei502,7 K lei-65,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii18,7 mil. lei20,2 mil. lei20,7 mil. lei+2,5% față de anul anterior
Datorii17,6 mil. lei19,8 mil. lei25,9 mil. lei+31,3% față de anul anterior
Creanțe12,1 mil. lei13,2 mil. lei17,4 mil. lei+32,2% față de anul anterior
Angajați10295105+10,5% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă0,8%2,4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 7,2% (n=56) · 2024: 8,4% (n=58)

Rezultat / active (A+B)1%3,6%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 4,9% (n=59) · 2024: 8% (n=62)

Rezultat / capitaluri proprii2,4%7,2%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 13,4% (n=49) · 2024: 16,7% (n=52)

Vânzări per angajat611.598 lei628.198 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 401.913 lei (n=54) · 2024: 393.428 lei (n=54)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)42,3%50,3%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 44,2% (n=59) · 2024: 45,5% (n=62)

Datorii / active (A+B)53,1%49,3%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 52,6% (n=59) · 2024: 54,4% (n=62)

Ponderea activelor imobilizate58,4%58,4%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 54,5% (n=59) · 2024: 53,6% (n=62)

Active circulante / datorii totale0,78×0,84×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,79× (n=63) · 2024: 0,87× (n=68)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări97,6 zile79,4 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 64,2 zile (n=56) · 2024: 60,8 zile (n=58)

Stocuri în zile de vânzări15,1 zile20,6 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 36 zile (n=54) · 2024: 34,2 zile (n=56)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
64.217.766
Rezultat net
502.678
Angajați
105
Datorii
25.936.790
Active imobilizate
28.518.672
Active circulante
20.303.567
Capitaluri proprii
20.674.753
Venituri totale
64.438.611
Cheltuieli totale
63.935.933
Stocuri
2.700.252
Creanțe
17.404.890
Casă și conturi la bănci
198.425
Cheltuieli în avans
61.067
Venituri în avans
2.271.763
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
39.646.480
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
59.678.783
Rezultat net
1.454.773
Angajați
95
Datorii
19.752.907
Active imobilizate
23.417.660
Active circulante
16.667.157
Capitaluri proprii
20.172.075
Venituri totale
60.954.011
Cheltuieli totale
59.332.695
Stocuri
3.409.334
Creanțe
13.170.353
Casă și conturi la bănci
87.470
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
159.835
Capital subscris vărsat
39.646.480
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
50.987.686
Rezultat net
2.369.713
Angajați
102
Datorii
17.644.681
Active imobilizate
21.334.390
Active circulante
15.027.593
Capitaluri proprii
18.717.302
Venituri totale
54.468.493
Cheltuieli totale
52.043.427
Stocuri
2.866.242
Creanțe
12.094.823
Casă și conturi la bănci
66.528
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
39.646.480
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
46.051.753
Rezultat net
943.623
Angajați
101
Datorii
21.139.395
Active imobilizate
20.245.585
Active circulante
15.236.745
Capitaluri proprii
14.301.268
Venituri totale
48.520.760
Cheltuieli totale
47.577.137
Stocuri
1.896.767
Creanțe
13.165.042
Casă și conturi la bănci
174.936
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
41.667
Capital subscris vărsat
35.680.370
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
38.279.343
Rezultat net
1.201.236
Angajați
89
Datorii
15.955.044
Active imobilizate
14.165.933
Active circulante
15.188.424
Capitaluri proprii
13.357.646
Venituri totale
41.160.264
Cheltuieli totale
39.959.028
Stocuri
2.710.331
Creanțe
12.429.004
Casă și conturi la bănci
49.089
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
41.667
Capital subscris vărsat
35.680.370
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
31.114.610
Rezultat net
759.880
Angajați
93
Datorii
19.773.065
Active imobilizate
13.428.324
Active circulante
21.113.816
Capitaluri proprii
14.727.408
Venituri totale
33.674.936
Cheltuieli totale
32.755.667
Stocuri
2.342.748
Creanțe
18.517.431
Casă și conturi la bănci
253.637
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
41.667
Capital subscris vărsat
35.680.370
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-02

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-06-02Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2013-09-23 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Obligații fiscale restante publicate

Firma are apariții în ediții istorice ale listelor publicate. Acestea descriu numai situația de la data fiecărei ediții.

Istoric publicat

Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.

EdițieTotalBuget de statAsigurări socialeȘomajSănătateContestat
2016-03-31456.812 lei454.558 lei1.584 lei68 lei602 lei0 lei

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-01–2026-10-02 · verificat 2026-10-02.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

3 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

5 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
1315252
Număr de înregistrare
J2013002912239
Înmatriculare
24 septembrie 2013
EUID
ROONRC.J2013002912239
Formă juridică
SA
Sediu social
PIPERA 1/I Oraş Voluntari Ilfov · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Bld PIPERA 1/I Oraş Voluntari ILFOV · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
23 septembrie 2013
Înregistrare fiscală
15 octombrie 2025
Telefon
0745542606 · Firme cu același număr
Fax
0244326510

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
MORARU VALERII
reprezentant al persoanei juridice
TOADER SANDA
reprezentant al persoanei juridice
WILHELM HERMANN JOSEF SIMONS

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ROUA DEVELOPMENT S.A.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 23.09.2013
Înregistrare fiscală
29 noiembrie 1992
Număr registrul comerțului
J2013002912239
Cod CAEN
1107
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov

Contact și adrese

Telefon
0745542606 · Firme cu același număr
Fax
0244326510 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. PIPERA, NR.1/I, CONSTRUCŢIA C2. ADMAX CENTER. BIROUL NR. 14, ET.6
Cod poștal fiscal
77190
Strada sediului
Bld. Pipera
Numărul sediului
1/I
Localitatea sediului
Orş. Voluntari
Județul sediului
ILFOV
Codul poștal al sediului
77190
Detalii sediu
Construcţia C2. ADMAX CENTER. biroul nr. 14
Strada domiciliului fiscal
Bld. Pipera
Numărul domiciliului fiscal
1/I
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Voluntari
Județul domiciliului fiscal
ILFOV
Cod poștal domiciliu fiscal
77190
Detalii domiciliu fiscal
Construcţia C2. ADMAX CENTER. biroul nr. 14

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 iulie 1993
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 iulie 2014
Actualizare TVA la încasare
23 iunie 2014
Publicare TVA la încasare
24 iunie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 iulie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (5) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

MINISTERUL APARARII - U.M. 021924 din 5 înregistrări (80%) · Vezi relația

SNTFC ,,CFR CALATORI" SA1 din 5 înregistrări (20%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Diverse produse alimentare (Rev.2)4 din 5 înregistrări (80%) · Vezi selecția

Apa minerala (Rev.2)1 din 5 înregistrări (20%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

2 iunie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Apa minerala (Rev.2) · Anunț SCNA1133573

Autoritate: SNTFC "CFR CALATORI" S.A.

CPV 15981000-8

T2 2026 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 15981000-8

Vezi detaliile atribuirii →
86.570 leiValoare publicată
2 februarie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Diverse produse alimentare (Rev.2) · Anunț CAN1161606

Autoritate: MINISTERUL APARARII - U.M. 02192

CPV 15800000-6

T1 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 15800000-6

Vezi detaliile atribuirii →
3.086.791 leiValoare publicată
2 februarie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Diverse produse alimentare (Rev.2) · Anunț CAN1161606

Autoritate: MINISTERUL APARARII - U.M. 02192

CPV 15800000-6

T1 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 15800000-6

Vezi detaliile atribuirii →
3.086.791 leiValoare publicată
2 februarie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Diverse produse alimentare (Rev.2) · Anunț CAN1161606

Autoritate: MINISTERUL APARARII - U.M. 02192

CPV 15800000-6

T1 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 15800000-6

Vezi detaliile atribuirii →
3.086.791 leiValoare publicată
2 februarie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Diverse produse alimentare (Rev.2) · Anunț CAN1161606

Autoritate: MINISTERUL APARARII - U.M. 02192

CPV 15800000-6

T1 2026 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 15800000-6

Vezi detaliile atribuirii →
3.086.791 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Ilfov

Sedii secundare administrate fiscal

ANAF publică 2 sedii secundare pentru această firmă în lista în vigoare de la 2024-07-01. CUI-ul unui sediu secundar este un cod de înregistrare fiscală și nu indică automat o persoană juridică separată.

Distribuție pe județe

Covasna1 sedii

Prahova1 sedii

Denumire publicatăCUI sediuJudeț
ROUA DEVELOPMENT S.A. VOLUNTARI - ENTITATE FARA PERSONALITATE JURIDICA CATALINA36831345Covasna
ROUA DEVELOPMENT SA - PUNCT DE LUCRU AZUGA36875350Prahova

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

10 activități autorizate

CAEN 1107 Rev. 3Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate

CAEN 3512 Rev. 3Producția de energie electrică din resurse regenerabile

CAEN 3515 Rev. 3Comercializarea energiei electrice

CAEN 3516 Rev. 3Depozitarea energiei electrice

CAEN 4617 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4634 Rev. 3Comerț cu ridicata al băuturilor

CAEN 4725 Rev. 3Comerț cu amănuntul al băuturilor

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5226 Rev. 3Alte activități anexe transporturilor

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-02Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IlfovOraş VoluntariCAEN 1107
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI