Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ROUA SKIN CLINIC S.R.L.

ROUA SKIN CLINIC S.R.L.

CUI 46381582 · SRL· Municipiul Cluj-Napoca

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

ROUA SKIN CLINIC S.R.L. are sediul în Municipiul Cluj-Napoca. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+18,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 585,7 K lei, față de 495,5 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât62,7%

Marja netă calculată este 62,7% în 2025, față de 67,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+172,5%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025585,7 K lei+18,2% față de anul anterior2022: 164.1542023: 400.7882024: 495.4702025: 585.745
Rezultat net 2025367 K lei+9,1% față de anul anterior2022: 127.2502023: 309.2722024: 336.5142025: 367.010
Angajați 20251+0% față de anul anterior2022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025367,3 K lei+9,1% față de anul anterior2022: 127.4502023: 309.5122024: 336.7542025: 367.250
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0293 K586 K2022: 164,2 K lei164,2 K20222023: 400,8 K lei400,8 K20232024: 495,5 K lei495,5 K20242025: 585,7 K lei585,7 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%38,8%77,5%Mediana sectorului (2025): 39,7% · n=112112022: 77,5%77,5%20222023: 77,2%77,2%20232024: 67,9%67,9%20242025: 62,7%62,7%2025

Cifra de afaceri: +18,2% față de anul anterior. Marja netă: 62,7%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii367,3 K lei+9,1% față de anul anterior
Datorii129,2 K lei+724,4% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri400,8 K lei495,5 K lei585,7 K lei+18,2% față de anul anterior
Rezultat net309,3 K lei336,5 K lei367 K lei+9,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii309,5 K lei336,8 K lei367,3 K lei+9,1% față de anul anterior
Datorii6,7 K lei15,7 K lei129,2 K lei+724,4% față de anul anterior
Creanțe236,5 K lei89,3 K lei243,3 K lei+172,5% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri62,7%39,7%n=11.21167,9%42%n=10.824
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)74,8%61,4%n=9.06795,6%69,6%n=8.517
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)26,3%35,2%n=9.0674,4%28,4%n=8.517
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)34,8%31,1%n=9.06765%27,8%n=8.517
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)74,7%42%n=9.06595,5%42,9%n=8.515
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive99,9%99,2%n=10.68399,9%97,8%n=10.301
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii2,48×2,09×n=11.9517,87×2,76×n=11.487
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360149,53 zile98,48 zilen=10.14464,86 zile60,53 zilen=9.273
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați585.745 lei256.476 lein=8.361495.470 lei232.116 lein=8.069

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
585.745
Rezultat net
367.010
Angajați
1
Datorii
129.194
Active imobilizate
170.878
Active circulante
320.186
Capitaluri proprii
367.250
Venituri totale
585.745
Cheltuieli totale
201.163
Stocuri
—
Creanțe
243.302
Casă și conturi la bănci
76.884
Cheltuieli în avans
5.380
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
495.470
Rezultat net
336.514
Angajați
1
Datorii
15.671
Active imobilizate
229.062
Active circulante
123.363
Capitaluri proprii
336.754
Venituri totale
495.470
Cheltuieli totale
144.389
Stocuri
—
Creanțe
89.273
Casă și conturi la bănci
34.090
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
400.788
Rezultat net
309.272
Angajați
1
Datorii
6.688
Active imobilizate
3.675
Active circulante
312.525
Capitaluri proprii
309.512
Venituri totale
401.788
Cheltuieli totale
88.498
Stocuri
—
Creanțe
236.465
Casă și conturi la bănci
76.060
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
164.154
Rezultat net
127.250
Angajați
1
Datorii
8.555
Active imobilizate
—
Active circulante
136.005
Capitaluri proprii
127.450
Venituri totale
164.154
Cheltuieli totale
35.262
Stocuri
—
Creanțe
57.821
Casă și conturi la bănci
78.184
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-06-28 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
46381582
Număr de înregistrare
J12/3896/2022
Înmatriculare
28 iunie 2022
EUID
ROONRC.J12/3896/2022
Formă juridică
SRL
Sediu social
PERLEI 3 Municipiul Cluj-Napoca Cluj
Adresă fiscală
Str. PERLEI 3 Cluj-Napoca CLUJ
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
28 iunie 2022
Înregistrare fiscală
18 martie 2026
Telefon
0757066776 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
OTAVĂ AURA MONICA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ROUA SKIN CLINIC S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 28.06.2022
Înregistrare fiscală
28 iunie 2022
Număr registrul comerțului
J12/3896/2022
Cod CAEN
8622
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Contact și adrese

Telefon
0757066776 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PERLEI, NR.3
Strada sediului
Str. Perlei
Numărul sediului
3
Localitatea sediului
Mun. Cluj-Napoca
Județul sediului
CLUJ
Strada domiciliului fiscal
Str. Perlei
Numărul domiciliului fiscal
3
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Cluj-Napoca
Județul domiciliului fiscal
CLUJ

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 august 2025
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 august 2025
Actualizare TVA la încasare
4 august 2025
Publicare TVA la încasare
5 august 2025
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 7211 Rev. 2Cercetare- dezvoltare în biotehnologie

CAEN 7219 Rev. 2Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie

CAEN 8559 Rev. 2Alte forme de învățământ n.c.a.

CAEN 8622 Rev. 2Activități de asistență medicală specializată

CAEN 8690 Rev. 2Alte activități referitoare la sănătatea umană

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ClujMunicipiul Cluj-NapocaCAEN 8622
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI