Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/ROVENTA SRL

ROVENTA SRL

CUI 16068436 · SRL· Municipiul Baia Mare

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

ROVENTA SRL are sediul în Municipiul Baia Mare. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+30,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 31,9 mil. lei, față de 24,5 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât0,6%

Marja netă calculată este 0,6% în 2025, față de 3,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+64,2%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202531,9 mil. lei+30,2% față de anul anterior2020: 20.041.6222021: 23.713.9862022: 26.690.5192023: 23.090.7152024: 24.519.6892025: 31.926.543
Rezultat net 2025204,6 K lei-72,7% față de anul anterior2020: 322.1422021: 123.9942022: 542.2062023: 232.2352024: 750.8482025: 204.607
Angajați 202538+46,2% față de anul anterior2020: 242021: 332022: 302023: 272024: 262025: 38
Capitaluri proprii 20252,2 mil. lei-22,9% față de anul anterior2020: 1.446.2412021: 1.565.5282022: 2.099.8052023: 2.058.8672024: 2.805.5742025: 2.163.861
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate016 mil.32 mil.2020: 20 mil. lei20 mil.20202021: 23,7 mil. lei23,7 mil.20212022: 26,7 mil. lei26,7 mil.20222023: 23,1 mil. lei23,1 mil.20232024: 24,5 mil. lei24,5 mil.20242025: 31,9 mil. lei31,9 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%1,5%3,1%2020: 1,6%1,6%20202021: 0,5%0,5%20212022: 2%2%20222023: 1%1%20232024: 3,1%3,1%20242025: 0,6%0,6%2025Reper 2025: mediana sectorului 2,1% · n=243

Cifra de afaceri: +30,2% față de anul anterior.Marjă netă 0,6% · -2,4 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20242,8 mil. lei
20252,2 mil. lei

Datorii raportate

20243,1 mil. lei
202512 mil. lei

Disponibilități bănești

2024825,3 K lei
2025363,7 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 0 lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri23,1 mil. lei24,5 mil. lei31,9 mil. lei+30,2% față de anul anterior
Rezultat net232,2 K lei750,8 K lei204,6 K lei-72,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii2,1 mil. lei2,8 mil. lei2,2 mil. lei-22,9% față de anul anterior
Datorii4,7 mil. lei3,1 mil. lei12 mil. lei+285,6% față de anul anterior
Creanțe1,4 mil. lei1,7 mil. lei2,8 mil. lei+64,2% față de anul anterior
Angajați272638+46,2% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă0,6%3,1%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 2,1% (n=243) · 2024: 1,5% (n=258)

Rezultat / active (A+B)1,5%13,8%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 5,3% (n=241) · 2024: 4,3% (n=242)

Rezultat / capitaluri proprii9,5%26,8%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 27,3% (n=223) · 2024: 23,6% (n=229)

Vânzări per angajat840.172 lei943.065 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 1.956.750 lei (n=225) · 2024: 2.054.044 lei (n=231)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)15,8%51,7%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 22,9% (n=242) · 2024: 26,6% (n=242)

Datorii / active (A+B)88%57,5%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 71,6% (n=242) · 2024: 71,2% (n=242)

Ponderea activelor imobilizate62,1%32,5%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 21,8% (n=242) · 2024: 21% (n=242)

Active circulante / datorii totale0,43×1,17×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,03× (n=268) · 2024: 1,02× (n=278)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări31,6 zile25 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 40,8 zile (n=242) · 2024: 40,5 zile (n=253)

Stocuri în zile de vânzări22,9 zile16,7 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 15,9 zile (n=237) · 2024: 14,3 zile (n=239)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
31.926.543
Rezultat net
204.607
Angajați
38
Datorii
12.044.309
Active imobilizate
8.491.206
Active circulante
5.189.828
Capitaluri proprii
2.163.861
Venituri totale
32.303.777
Cheltuieli totale
31.992.176
Stocuri
2.027.024
Creanțe
2.799.084
Casă și conturi la bănci
363.720
Cheltuieli în avans
560.802
Venituri în avans
33.666
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
1.000.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
24.519.689
Rezultat net
750.848
Angajați
26
Datorii
3.123.140
Active imobilizate
1.761.529
Active circulante
3.666.300
Capitaluri proprii
2.805.574
Venituri totale
24.680.414
Cheltuieli totale
23.774.962
Stocuri
1.136.610
Creanțe
1.704.432
Casă și conturi la bănci
825.258
Cheltuieli în avans
537.803
Venituri în avans
36.918
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
23.090.715
Rezultat net
232.235
Angajați
27
Datorii
4.696.941
Active imobilizate
2.909.289
Active circulante
3.019.483
Capitaluri proprii
2.058.867
Venituri totale
23.565.041
Cheltuieli totale
23.268.045
Stocuri
884.258
Creanțe
1.396.636
Casă și conturi la bănci
738.589
Cheltuieli în avans
846.574
Venituri în avans
19.538
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
26.690.519
Rezultat net
542.206
Angajați
30
Datorii
5.797.476
Active imobilizate
3.833.460
Active circulante
3.384.153
Capitaluri proprii
2.099.805
Venituri totale
27.222.464
Cheltuieli totale
26.538.345
Stocuri
1.131.064
Creanțe
1.447.105
Casă și conturi la bănci
805.984
Cheltuieli în avans
698.254
Venituri în avans
18.586
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
23.713.986
Rezultat net
123.994
Angajați
33
Datorii
6.879.152
Active imobilizate
4.036.187
Active circulante
3.748.776
Capitaluri proprii
1.565.528
Venituri totale
24.152.739
Cheltuieli totale
23.995.833
Stocuri
875.081
Creanțe
1.617.388
Casă și conturi la bănci
1.256.307
Cheltuieli în avans
673.903
Venituri în avans
14.186
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
20.041.622
Rezultat net
322.142
Angajați
24
Datorii
6.692.203
Active imobilizate
4.622.763
Active circulante
3.027.929
Capitaluri proprii
1.446.241
Venituri totale
20.483.262
Cheltuieli totale
20.101.486
Stocuri
819.799
Creanțe
1.442.473
Casă și conturi la bănci
765.657
Cheltuieli în avans
490.674
Venituri în avans
2.922
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-04

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2004-01-21 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-10-03–2026-10-04 · verificat 2026-10-04.

Dosar 155/93/20262026-01-23 · Tribunalul ILFOV · Creditor

deschiderea procedurii la cererea creditorului · Fond

4 termene · ultima soluție: indisponibilă

2027-04-08 · 13:00

Soluție indisponibilă

2026-09-23 · 12:00

Admite cererea

Admite cererea creditoarei ELDJ-FRUIT SRL În temeiul art. 72 alin. 6 din Legea nr. 85/2014, privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, deschide procedura generală de insolvenţă împotriva debitoarei. Pune în vedere debitoarei faptul că este obligată să depună în termen de 10 zile de la pronunţarea prezentei hotărâri, la dosarul cauzei, actele şi informaţiile prevăzute la art. 67 alin. 1 din Legea nr. 85/2014. În cazul în care debitoarea nu va depune actele şi informaţiile arătate devin aplicabile dispoziţiile art. 82 alin. 1 şi 2 şi art. 169 alin. 1 lit. d din Legea nr. 85/2014. În cazul în care debitoarea nu depune, în 10 zile de la pronunţare prezentei hotărâri, la dosar, o declaraţie prin să îşi manifeste intenţia de reorganizare, în temeiul art. 85 alin. 1 raportat la art. 74 şi art. 67 alin. 1 lit. g din Legea nr. 85/2014, urmează a opera ridicarea de drept a dreptului de administrare – constând în dreptul de a-şi conduce activitatea, de a-şi administrat bunurile din avere şi de a dispune de acestea, situaţie în care conducerea integrală a activităţii debitorului revine administratorului judiciar. Desemnează administrator judiciar provizoriu practicianul în insolvenţă FINECO INSOLVENCY SPRL, care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 58 raportat la art. 87 alin. 1 lit. a din Legea nr. 85/2014, cu o remuneraţie provizorie de 5000 lei + tva din averea debitoarei. Se vor fixa următoarele termene limită: a) termenul limită de depunere, de către creditori, a opoziţiilor la încheierea de deschidere a procedurii - 10 zile de la primirea notificării, precum şi termenul de soluţionare a opoziţiilor, care nu va depăşi 5 zile de la data expirării termenului de depunere a acestora; b) termenul limită pentru înregistrarea cererii de admitere a creanţelor asupra averii debitorului –07.11.2026; c) termenul de verificare a creanţelor, de întocmire şi publicare în BPI a tabelului preliminar de creanţe – 27.11.2026; d) termenul de definitivare a tabelului creanţelor – 02.12.2026; e) data primei şedinţe a adunării generale a creditorilor – 22.12.2026. În temeiul art. 71 alin. 2 din Legea nr. 85/2014, dispune ca administratorul judiciar să trimită o notificare, în condiţiile art. 99 alin. 3 şi art. 100 din Legea nr. 85/2014, privind deschiderea procedurii generale împotriva debitoarei, tuturor creditorilor menţionaţi în lista depusă de debitoare în conformitate cu art. 67 alin. 1 lit. c), debitoarei şi oficiului Registrului comerţului sau, după caz, Registrului societăţilor agricole ori Registrului asociaţilor şi fundaţiilor în care debitoarea este înmatriculată, pentru efectuarea menţiunii, instanţelor judecătoreşti în a căror jurisdicţie se află sediul declarat, şi tuturor băncilor unde debitorul are deschise conturi, în vederea aplicării prevederilor art. 75 din Legea nr. 85/2014. Pune în vedere administratorului judiciar să efectueze în 60 de zile de la data pronunţării prezentei hotărâri inventarierea bunurilor debitoarei, să întocmească şi să depună la dosar, în termen de 20 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 92 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, şi, în termen de 40 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 97 din aceeaşi lege. În temeiul art. 39 din Legea nr. 85/2014, privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, dispune deschiderea de către debitoare a unui cont la o unitate bancară din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii, în termen de 2 zile de la notificarea deschiderii procedurii; în caz de neîndeplinire a atribuţiei, contul va fi deschis de către administratorul judiciar. Eventualele disponibilităţi băneşti vor fi păstrate într-un cont special de depozit bancar. Pune în vedere administratorului judiciar prevederile art. 252 din Legea nr. 31/1990 şi dispune îndeplinirea formalităţilor privind menţionarea la registrul comerţului a reprezentanţilor permanenţi ai săi. Pune în vedere administratorului judiciar să depună lunar la dosar rapor

Document: Hotarareintermediara 1534/2026 · 2026-09-23

2026-09-17 · 12:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 23.09.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 17.09.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-09-17

2026-09-03 · 13:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 17.09.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 03.09.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-09-03

Dosar 12169/318/20252025-07-09 · Judecătoria TARGUJIU · Terţ poprit

validare poprire · Fond

2 termene · ultima soluție: Ia act de renunţare la judecată

2026-02-27 · 09:00

Ia act de renunţare la judecată

Ia act de renunţarea reclamantei la judecata cererii de chemare în judecată având ca obiect validare poprire. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Târgu Jiu. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 27.02.2026.

Document: _Hotarare 1507/2026 · 2026-02-27

2026-02-13 · 09:00

Amână pronunţarea

În temeiul art. 396 C.pr.civ, având nevoie de timp pentru a delibera, amână pronunţarea la data de 27.02.2026. Potrivit art. 396 alin. (2) C.pr.civ., pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 13.02.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-02-13

Dosar 13976/182/20242024-09-19 · Judecătoria BAIAMARE · Terţ poprit

validare poprire E-MAIL · Fond

1 termen · ultima soluție: Anulează cererea

2024-10-24 · 8:30

Anulează cererea

În temeiul art. 200 alin. 4 Cod procedură civilă, anulează cererea de validare poprire formulată de creditoarea INVESTCAPITAL LTD. Cu drept de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare. Cererea de reexaminare se va depune la Judecătoria Baia Mare. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 24.10.2024.

Document: Incheiereanularecerere 14175/2024 · 2024-10-24

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
16068436
Număr de înregistrare
J2004000078241
Înmatriculare
21 ianuarie 2004
EUID
ROONRC.J2004000078241
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. BUCOVINEI 2 Municipiul Baia Mare Maramureş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. BUCOVINEI 2 Baia Mare MARAMUREŞ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
21 ianuarie 2004
Înregistrare fiscală
18 martie 2026
Telefon
0744593801 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CONŢ LAURA-IOANA
administrator
CONŢ LEONTIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
ROVENTA SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 21.01.2004
Înregistrare fiscală
22 ianuarie 2004
Număr registrul comerțului
J2004000078241
Cod CAEN
4631
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Maramureş

Contact și adrese

Telefon
0744593801 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. BUCOVINEI, NR.2, AP.18
Cod poștal fiscal
430194
Strada sediului
Str. Bucovinei
Numărul sediului
2
Localitatea sediului
Mun. Baia Mare
Județul sediului
MARAMUREŞ
Codul poștal al sediului
430194
Strada domiciliului fiscal
Str. Bucovinei
Numărul domiciliului fiscal
2
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Baia Mare
Județul domiciliului fiscal
MARAMUREŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
430194

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 februarie 2004
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 iulie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Maramureș

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

12 activități autorizate

CAEN 4622 Rev. 3Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor

CAEN 4631 Rev. 3Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor

CAEN 4636 Rev. 3Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase

CAEN 4638 Rev. 3Comerț cu ridicata specializat al altor alimente

CAEN 4639 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4721 Rev. 3Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete

CAEN 4724 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase

CAEN 4727 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

CAEN 4776 Rev. 3Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-04Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul MaramureşMunicipiul Baia MareStrada BucovineiCAEN 4631
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI