Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/RR STRATEGIC- RODOLF & ROMMEL S.R.L.

RR STRATEGIC- RODOLF & ROMMEL S.R.L.

CUI 38917451 · SRL· Municipiul Mediaş· Activități de consultanță pentru afaceri și management

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

RR STRATEGIC- RODOLF & ROMMEL S.R.L. are sediul în Municipiul Mediaş și raportează activitatea activități de consultanță pentru afaceri și management. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2024115,7 K leiFără an comparabil2020: 198.5002021: 7.3892022: 296.5312024: 115.713
Rezultat net 2024-530,7 K leiFără an comparabil2020: 82.8182021: -49.0572022: 225.6682024: -530.708
Angajați 20241Fără an comparabil2022: 12024: 1
Capitaluri proprii 2024398,3 K leiFără an comparabil2020: 78.3052021: 29.2482022: 254.9162024: 398.340
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0148 K297 K2020: 198,5 K lei198,5 K20202021: 7,4 K lei7,4 K20212022: 296,5 K lei296,5 K20222024: 115,7 K lei115,7 K2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-663,9%-293,9%76,1%Mediana sectorului (2024): 26,5% · n=152592020: 41,7%41,7%20202021: -663,9%-663,9%20212022: 76,1%76,1%20222024: -458,6%-458,6%2024
Capital și datorii2024 comparat cu —
Capitaluri proprii398,3 K leiFără an comparabil
Datorii13,9 K leiFără an comparabil

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202120222024Ultima variație
Cifră de afaceri7,4 K lei296,5 K lei115,7 K leiFără an comparabil
Rezultat net-49,1 K lei225,7 K lei-530,7 K leiFără an comparabil
Capitaluri proprii29,2 K lei254,9 K lei398,3 K leiFără an comparabil
Datorii0 lei25,3 K lei13,9 K leiFără an comparabil
Creanțe23,3 K lei—52,4 K leiFără an comparabil
Angajați—11Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-458,6%26,5%n=15.259
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)96,6%57,1%n=13.619
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)3,4%41,3%n=13.619
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)24,4%18,7%n=13.619
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-128,7%6,8%n=13.612
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-133,2%30%n=16.596
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii22,41×1,59×n=21.180
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360163,06 zile116,34 zilen=14.046
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați115.713 lei187.225 lein=8.080

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
115.713
Rezultat net
-530.708
Angajați
1
Datorii
13.900
Active imobilizate
100.698
Active circulante
311.542
Capitaluri proprii
398.340
Venituri totale
135.668
Cheltuieli totale
665.537
Stocuri
—
Creanțe
52.411
Casă și conturi la bănci
259.131
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
296.531
Rezultat net
225.668
Angajați
1
Datorii
25.277
Active imobilizate
2.323
Active circulante
277.870
Capitaluri proprii
254.916
Venituri totale
296.753
Cheltuieli totale
68.179
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
277.870
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
7.389
Rezultat net
-49.057
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
4.380
Active circulante
24.868
Capitaluri proprii
29.248
Venituri totale
7.395
Cheltuieli totale
56.229
Stocuri
—
Creanțe
23.261
Casă și conturi la bănci
1.607
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
198.500
Rezultat net
82.818
Angajați
—
Datorii
0
Active imobilizate
6.856
Active circulante
71.449
Capitaluri proprii
78.305
Venituri totale
202.562
Cheltuieli totale
113.789
Stocuri
—
Creanțe
69.180
Casă și conturi la bănci
2.269
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38917451
Număr de înregistrare
J32/264/2018
Înmatriculare
22 februarie 2018
EUID
ROONRC.J32/264/2018
Formă juridică
SRL
Sediu social
1 DECEMBRIE 28 1 Municipiul Mediaş Sibiu
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
SILLI RODOLPHE PAUL ANTOINE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
RR STRATEGIC- RODOLF & ROMMEL S.R.L.
Stare de înregistrare
RADIERE din data 15.04.2026
Înregistrare fiscală
23 februarie 2018
Număr registrul comerțului
J32/264/2018
Cod CAEN
7112
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Mediaş

Contact și adrese

Telefon
0742454396 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. 1 DECEMBRIE, NR.28, BL.1, SC.C, AP.27
Cod poștal fiscal
551093
Strada sediului
Str. 1 Decembrie
Numărul sediului
28
Localitatea sediului
Mun. Mediaş
Județul sediului
SIBIU
Codul poștal al sediului
551093
Strada domiciliului fiscal
Str. 1 Decembrie
Numărul domiciliului fiscal
28
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Mediaş
Județul domiciliului fiscal
SIBIU
Cod poștal domiciliu fiscal
551093

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 iunie 2023
TVA până la
15 aprilie 2026
Anulare operată la
16 aprilie 2026
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 aprilie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 7111 Rev. 2Activități de arhitectură

CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7490 Rev. 2Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

CAEN 8299 Rev. 2Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SibiuMunicipiul MediaşCAEN 7022
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI