Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/RUNCAN CONSTRUCT SRL

RUNCAN CONSTRUCT SRL

CUI 19491154 · SRL· Municipiul Bistriţa· Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

RUNCAN CONSTRUCT SRL are sediul în Municipiul Bistriţa și raportează activitatea lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Cifra de afaceri a scăzut-2,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 11,5 mil. lei, față de 11,8 mil. lei în 2023.

Bilanț 2024
Marja netă a coborât12,4%

Marja netă calculată este 12,4% în 2024, față de 15,6% în 2023.

Calcul din bilanț 2024
Datoriile au crescut+3,6%

Datoriile raportate sunt 17,2 mil. lei în 2024, față de 16,6 mil. lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202411,5 mil. lei-2,5% față de anul anterior2020: 8.324.8852021: 6.733.9662022: 12.475.1392023: 11.753.6292024: 11.460.412
Rezultat net 20241,4 mil. lei-22,6% față de anul anterior2020: 796.6622021: 391.2792022: 917.6082023: 1.836.4592024: 1.421.824
Angajați 202411Neschimbat față de anul anterior2020: 202021: 152022: 132023: 112024: 11
Capitaluri proprii 202410,2 mil. lei+16,2% față de anul anterior2020: 5.647.3412021: 6.038.6202022: 6.956.2282023: 8.792.6872024: 10.214.511
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2024 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate06 mil.12 mil.2020: 8,3 mil. lei8,3 mil.20202021: 6,7 mil. lei6,7 mil.20212022: 12,5 mil. lei12,5 mil.20222023: 11,8 mil. lei11,8 mil.20232024: 11,5 mil. lei11,5 mil.2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%7,8%15,6%2020: 9,6%9,6%20202021: 5,8%5,8%20212022: 7,4%7,4%20222023: 15,6%15,6%20232024: 12,4%12,4%2024Reper 2024: mediana sectorului 6,8% · n=3.825

Cifra de afaceri: -2,5% față de anul anterior.Marjă netă 12,4% · -3,2 pp față de 2023

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20238,8 mil. lei
202410,2 mil. lei

Datorii raportate

202316,6 mil. lei
202417,2 mil. lei

Disponibilități bănești

20232,3 mil. lei
20245,4 mil. lei

Capital de lucru net

2023—
2024—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2024: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri12,5 mil. lei11,8 mil. lei11,5 mil. lei-2,5% față de anul anterior
Rezultat net917,6 K lei1,8 mil. lei1,4 mil. lei-22,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii7 mil. lei8,8 mil. lei10,2 mil. lei+16,2% față de anul anterior
Datorii11,7 mil. lei16,6 mil. lei17,2 mil. lei+3,6% față de anul anterior
Creanțe6,1 mil. lei11,6 mil. lei7,9 mil. lei-31,9% față de anul anterior
Angajați131111Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2024 / 2023

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20242023
Marjă netă12,4%15,6%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2024: 6,8% (n=3.825) · 2023: 7,7% (n=3.827)

Rezultat / active (A+B)5,2%7,2%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 5,6% (n=3.807) · 2023: 6,1% (n=3.753)

Rezultat / capitaluri proprii13,9%20,9%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 23,5% (n=3.672) · 2023: 26,9% (n=3.696)

Vânzări per angajat1.041.856 lei1.068.512 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2024: 334.407 lei (n=3.564) · 2023: 292.768 lei (n=3.591)

Capital și îndatorare

Indicator20242023
Capitaluri proprii / active (A+B)37,3%34,6%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 35,2% (n=3.809) · 2023: 35,3% (n=3.756)

Datorii / active (A+B)62,7%65,4%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 62% (n=3.809) · 2023: 62,4% (n=3.756)

Ponderea activelor imobilizate20,9%21,9%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 24,8% (n=3.809) · 2023: 24,2% (n=3.756)

Active circulante / datorii totale1,26×1,19×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2024: 1,09× (n=4.521) · 2023: 1,12× (n=4.531)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20242023
Creanțe în zile de vânzări247,3 zile354,2 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2024: 98,8 zile (n=3.690) · 2023: 95,2 zile (n=3.662)

Stocuri în zile de vânzări264,6 zile183,7 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2024: 34,6 zile (n=3.075) · 2023: 33,3 zile (n=3.031)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
11.460.412
Rezultat net
1.421.824
Angajați
11
Datorii
17.186.688
Active imobilizate
5.738.841
Active circulante
21.662.358
Capitaluri proprii
10.214.511
Venituri totale
14.069.610
Cheltuieli totale
12.376.963
Stocuri
8.423.301
Creanțe
7.873.618
Casă și conturi la bănci
5.365.439
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
11.753.629
Rezultat net
1.836.459
Angajați
11
Datorii
16.587.212
Active imobilizate
5.563.704
Active circulante
19.816.195
Capitaluri proprii
8.792.687
Venituri totale
18.071.181
Cheltuieli totale
15.907.708
Stocuri
5.997.032
Creanțe
11.564.508
Casă și conturi la bănci
2.254.655
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
12.475.139
Rezultat net
917.608
Angajați
13
Datorii
11.722.141
Active imobilizate
5.590.725
Active circulante
13.087.644
Capitaluri proprii
6.956.228
Venituri totale
21.091.579
Cheltuieli totale
19.990.046
Stocuri
6.203.356
Creanțe
6.126.013
Casă și conturi la bănci
758.275
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.733.966
Rezultat net
391.279
Angajați
15
Datorii
8.025.653
Active imobilizate
6.532.401
Active circulante
7.531.872
Capitaluri proprii
6.038.620
Venituri totale
10.693.473
Cheltuieli totale
10.226.545
Stocuri
6.313.774
Creanțe
862.732
Casă și conturi la bănci
355.366
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
8.324.885
Rezultat net
796.662
Angajați
20
Datorii
5.770.350
Active imobilizate
2.542.671
Active circulante
8.875.020
Capitaluri proprii
5.647.341
Venituri totale
12.128.034
Cheltuieli totale
11.157.932
Stocuri
6.504.760
Creanțe
805.536
Casă și conturi la bănci
1.564.724
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-08

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2006-12-07 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-10-07–2026-10-08 · verificat 2026-10-08.

Dosar 1068/100/2018/a122025-09-03 · Curtea de Apel CLUJ · Apelant

ordonanţă preşedinţială sistare demersuri valorificare bunuri · Apel

1 termen · ultima soluție: Respingere apel

2025-10-14 · 09:30

Respingere apel

Respinge apelul declarat de apelanta RUNCAN CONSTRUCT SRL împotriva sentinţei civile nr. 738 pronunţată la data de 3.07.2025 în dosarul nr. 1068/100/2018/a12 al Tribunalului Maramureş, pe care o păstrează în întregime. Decizia este definitivă şi executorie. Pronunţată în 14.10.2025 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin grefa instanţei.

Document: _Hotarare 472/2025 · 2025-10-14

Căi de atac declarate: Apel · 2025-07-16

Dosar 1068/100/2018/a122025-06-30 · Tribunalul MARAMURES · Reclamant

ordonanţă preşedinţială · Fond

2 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2025-07-03 · 12:00

Respinge cererea

Respinge cererea formulată de reclamanta Runcan Construct S.R.L., în contradictoriu cu pârâtul CZIRIAC & CZIRIAC - Cabinete asociate de practicieni în insolvenţă, în calitate de lichidator judiciar al debitoarei Zvu-Ne-Rom Drinks S.R.L., în faliment, având ca obiect ordonanţă preşedinţială. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Tribunalul Maramureş, secţia II-a civilă de contencios administrativ şi fiscal. Pronunţată azi 03 iulie 2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: _Hotarare 738/2025 · 2025-07-03

2025-07-02 · 12:00

Amână cauza

timbrare eronată a cererii

Document: incheieredesedinta · 2025-07-02

Căi de atac declarate: Apel · 2025-07-16

Dosar 1068/100/2018/a92025-01-09 · Tribunalul MARAMURES · Intervenient

contestaţie valorificare bunuri · Fond

5 termene · ultima soluție: Respins

2026-10-08 · 08:30

Respins

Respinge contestaţia formulată de contestatoarea CMI BEST S.R.L., cu privire la valorificarea în bloc a bunurilor debitoarei Zvu–Ne-Rom Drinks S.R.L prin lichidator judiciar Cziriac & Cziriac – C.A.P.I. Admite cererea de intervenţie accesorie în favoarea debitoarei formulată de Runcan Construct S.R.L. Cu drept de apel în termen de 7 zile de comunicare prin publicare în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă. Cererea pentru exercitarea căii de atac se va depune la Tribunalul Maramureş – Secţia a II-a Civilă, de contencios administrativ şi fiscal. Pronunţată azi 08.10.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: _Hotarare 1561/2026 · 2026-10-08

2026-09-23 · 09:00

Amână pronunţarea

Având nevoie de timp pentru a delibera, raportat la dispoziţiile art. 396 alin. 1 şi 2 Cod procedură civilă, amână pronunţarea în cauză pentru data de 8 octombrie 2026, pronunţarea urmând a se face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-09-23

2026-03-11 · 9:00

Amână cauza

Termen acordat pentru soluţionarea dosarului împreună cu celelalte dosare asociate.

Document: incheieredesedinta · 2026-03-11

2026-01-14 · 9:00

Amână cauza

Lipsă procedură de citare cu intervenientul accesoriu.

Document: incheieredesedinta · 2026-01-14

2025-06-25 · 09:00

Amână cauza

pt. comunicarea întâmpinării şi a cererii de intervenţie accesorie

Document: incheieredesedinta · 2025-06-25

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
19491154
Număr de înregistrare
J06/853/2006
Înmatriculare
7 decembrie 2006
EUID
ROONRC.J06/853/2006
Formă juridică
SRL
Sediu social
LIBERTĂŢII 48A Municipiul Bistriţa Bistriţa-Năsăud · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. LIBERTĂŢII 48A Bistriţa BISTRIŢA-NĂSĂUD · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
7 decembrie 2006
Înregistrare fiscală
31 decembrie 2023
Telefon
0743296204 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator si reprezentant
RUNCAN IOAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
RUNCAN CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 07.12.2006
Înregistrare fiscală
9 decembrie 2006
Număr registrul comerțului
J06/853/2006
Cod CAEN
4120
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bistriţa Năsăud

Contact și adrese

Telefon
0749355367 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. LIBERTĂŢII, NR.48A, BL.1, SC.1, ET.P, AP.29
Cod poștal fiscal
420155
Strada sediului
Str. Libertăţii
Numărul sediului
48A
Localitatea sediului
Mun. Bistriţa
Județul sediului
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Codul poștal al sediului
420155
Strada domiciliului fiscal
Str. Libertăţii
Numărul domiciliului fiscal
48a
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Bistriţa
Județul domiciliului fiscal
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Cod poștal domiciliu fiscal
420155

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
11 decembrie 2006
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 februarie 2014
Actualizare TVA la încasare
29 ianuarie 2014
Publicare TVA la încasare
30 ianuarie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 iulie 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Bistrița-Năsăud

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

20 activități autorizate

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 2Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4212 Rev. 2Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane

CAEN 4213 Rev. 2Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4291 Rev. 2Construcții hidrotehnice

CAEN 4299 Rev. 2Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 2Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 2Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4339 Rev. 2Alte lucrări de finisare

CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-08Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Bistriţa-NăsăudMunicipiul BistriţaCAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI