Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/SAM NETWORK SRL

SAM NETWORK SRL

CUI 26376271 · SRL· Bucureşti Sectorul 4

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

SAM NETWORK SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 4. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-25%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 4,3 mil. lei, față de 5,8 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât9,5%

Marja netă calculată este 9,5% în 2025, față de 19,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-40,2%

Datoriile raportate sunt 805,1 K lei în 2025, față de 1,3 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20254,3 mil. lei-25% față de anul anterior2020: 1.113.7142021: 2.259.2922022: 2.564.7662023: 4.243.0362024: 5.796.1742025: 4.349.525
Rezultat net 2025413,6 K lei-63,2% față de anul anterior2020: 99.7932021: 611.9362022: 520.0192023: 755.3522024: 1.125.3942025: 413.589
Angajați 20252Neschimbat față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 22025: 2
Capitaluri proprii 2025422,7 K lei-62,5% față de anul anterior2020: 262.2492021: 732.0802022: 1.152.0992023: 1.294.8012024: 1.125.8942025: 422.700
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate03 mil.6 mil.2020: 1,1 mil. lei1,1 mil.20202021: 2,3 mil. lei2,3 mil.20212022: 2,6 mil. lei2,6 mil.20222023: 4,2 mil. lei4,2 mil.20232024: 5,8 mil. lei5,8 mil.20242025: 4,3 mil. lei4,3 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%13,5%27,1%2020: 9%9%20202021: 27,1%27,1%20212022: 20,3%20,3%20222023: 17,8%17,8%20232024: 19,4%19,4%20242025: 9,5%9,5%2025Reper 2025: mediana sectorului 9,8% · n=446

Cifra de afaceri: -25% față de anul anterior.Marjă netă 9,5% · -9,9 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20241,1 mil. lei
2025422,7 K lei

Datorii raportate

20241,3 mil. lei
2025805,1 K lei

Disponibilități bănești

2024589,2 K lei
2025311,5 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri4,2 mil. lei5,8 mil. lei4,3 mil. lei-25% față de anul anterior
Rezultat net755,4 K lei1,1 mil. lei413,6 K lei-63,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii1,3 mil. lei1,1 mil. lei422,7 K lei-62,5% față de anul anterior
Datorii546,7 K lei1,3 mil. lei805,1 K lei-40,2% față de anul anterior
Creanțe1,7 mil. lei1,8 mil. lei817,9 K lei-53,6% față de anul anterior
Angajați122Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă9,5%19,4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 9,8% (n=446) · 2024: 10,3% (n=716)

Rezultat / active (A+B)33,7%45,5%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 7,6% (n=399) · 2024: 10,4% (n=604)

Rezultat / capitaluri proprii97,8%100%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 27,5% (n=459) · 2024: 29,9% (n=723)

Vânzări per angajat2.174.763 lei2.898.087 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 383.250 lei (n=293) · 2024: 346.592 lei (n=494)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)34,4%45,5%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 41,2% (n=399) · 2024: 51,8% (n=605)

Datorii / active (A+B)65,6%54,5%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 56,9% (n=399) · 2024: 48,2% (n=605)

Ponderea activelor imobilizate0,2%0,1%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 12,8% (n=399) · 2024: 12,7% (n=605)

Active circulante / datorii totale1,52×1,83×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,27× (n=581) · 2024: 1,53× (n=894)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări67,7 zile109,5 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 73,1 zile (n=432) · 2024: 68,6 zile (n=680)

Stocuri în zile de vânzări8 zile7,3 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 32,3 zile (n=346) · 2024: 35,1 zile (n=552)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.349.525
Rezultat net
413.589
Angajați
2
Datorii
805.051
Active imobilizate
1.902
Active circulante
1.225.849
Capitaluri proprii
422.700
Venituri totale
4.368.715
Cheltuieli totale
3.896.614
Stocuri
96.419
Creanțe
817.911
Casă și conturi la bănci
311.519
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.796.174
Rezultat net
1.125.394
Angajați
2
Datorii
1.346.635
Active imobilizate
2.503
Active circulante
2.470.026
Capitaluri proprii
1.125.894
Venituri totale
5.809.376
Cheltuieli totale
4.507.870
Stocuri
117.616
Creanțe
1.763.235
Casă și conturi la bănci
589.175
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.243.036
Rezultat net
755.352
Angajați
1
Datorii
546.747
Active imobilizate
3.104
Active circulante
1.838.444
Capitaluri proprii
1.294.801
Venituri totale
4.259.816
Cheltuieli totale
3.399.242
Stocuri
96.900
Creanțe
1.661.185
Casă și conturi la bănci
80.359
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.564.766
Rezultat net
520.019
Angajați
1
Datorii
317.259
Active imobilizate
5.460
Active circulante
1.463.898
Capitaluri proprii
1.152.099
Venituri totale
2.669.663
Cheltuieli totale
2.131.889
Stocuri
134.074
Creanțe
337.645
Casă și conturi la bănci
992.179
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.259.292
Rezultat net
611.936
Angajați
1
Datorii
475.640
Active imobilizate
15.300
Active circulante
1.192.420
Capitaluri proprii
732.080
Venituri totale
2.524.463
Cheltuieli totale
1.892.655
Stocuri
12.796
Creanțe
463.796
Casă și conturi la bănci
715.828
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.113.714
Rezultat net
99.793
Angajați
1
Datorii
575.549
Active imobilizate
3.703
Active circulante
834.095
Capitaluri proprii
262.249
Venituri totale
1.113.977
Cheltuieli totale
1.003.013
Stocuri
56.875
Creanțe
225.062
Casă și conturi la bănci
552.158
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-13

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2010-01-07 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-12–2026-10-13 · verificat 2026-10-13.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

163 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
26376271
Număr de înregistrare
J2010000136401
Înmatriculare
7 ianuarie 2010
EUID
ROONRC.J2010000136401
Formă juridică
SRL
Sediu social
LÎNĂRIEI 114A Bucureşti Sectorul 4 Bucureşti
Adresă fiscală
LÎNĂRIEI 114A Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
7 ianuarie 2010
Înregistrare fiscală
18 februarie 2025
Telefon
0720072344 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
RADU ADRIAN - MIHAI

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
SAM NETWORK SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 07.01.2010
Înregistrare fiscală
7 ianuarie 2010
Număr registrul comerțului
J2010000136401
Cod CAEN
4650
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0720072344 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, LÎNĂRIEI, NR.114A
Strada sediului
Str. Lânăriei
Numărul sediului
114A
Localitatea sediului
Sector 4 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Strada domiciliului fiscal
Str. Lânăriei
Numărul domiciliului fiscal
114A
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 4 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
11 ianuarie 2010
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 martie 2024
TVA la încasare până la
1 ianuarie 2025
Actualizare TVA la încasare
20 decembrie 2024
Publicare TVA la încasare
21 decembrie 2024
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (163) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR115 din 163 înregistrări (70,6%) · Vezi relația

Centrul International de Pregatire Avansata si Cercetare în Fizica –Filiala a INCDFM Bucuresti13 din 163 înregistrări (8%) · Vezi relația

COMUNA BERLESTI (CONSILIUL LOCAL BERLESTI)13 din 163 înregistrări (8%) · Vezi relația

FONDUL DE GARANTARE A ASIGURATILOR12 din 163 înregistrări (7,4%) · Vezi relația

COMUNA CIUPERCENI9 din 163 înregistrări (5,5%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Articole si accesorii electrice (Rev.2)24 din 163 înregistrări (14,7%) · Vezi selecția

Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)12 din 163 înregistrări (7,4%) · Vezi selecția

Hartie si carton fotosensibile, termosensibile sau termografice (Rev.2)7 din 163 înregistrări (4,3%) · Vezi selecția

Computere portabile (Rev.2)7 din 163 înregistrări (4,3%) · Vezi selecția

Hardware pentru unitatea centrala (Rev.2)6 din 163 înregistrări (3,7%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

24 iunie 2026Achiziție directă

Stick memorie SanDisk by WD 128GB, USB 3.0, Silver

Autoritate: INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR

CPV 30237000-9 — Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30237000-9

Vezi detaliile atribuirii →
798 leiValoare publicată
24 iunie 2026Achiziție directă

Rola Alron DPF 4650 GLX - gloss white 70mic lungime 50 ml, latime 1.07 ml

Autoritate: Centrul International de Pregatire Avansata si Cercetare în Fizica –Filiala a INCDFM Bucuresti

CPV 22993000-7 — Hartie si carton fotosensibile, termosensibile sau termografice (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 22993000-7

Vezi detaliile atribuirii →
3.010 leiValoare publicată
24 iunie 2026Achiziție directă

Rola FRONTLIT MATT lungime 50 ml, latime 1.6 ml

Autoritate: Centrul International de Pregatire Avansata si Cercetare în Fizica –Filiala a INCDFM Bucuresti

CPV 22993000-7 — Hartie si carton fotosensibile, termosensibile sau termografice (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 22993000-7

Vezi detaliile atribuirii →
1.017 leiValoare publicată
24 iunie 2026Achiziție directă

Rola IGIWALL lungime 51 ml, latime 1.067 ml

Autoritate: Centrul International de Pregatire Avansata si Cercetare în Fizica –Filiala a INCDFM Bucuresti

CPV 22993000-7 — Hartie si carton fotosensibile, termosensibile sau termografice (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 22993000-7

Vezi detaliile atribuirii →
2.544 leiValoare publicată
24 iunie 2026Achiziție directă

Rola FRONTLIT MATT lungime 50 ml, latime 1.1 ml

Autoritate: Centrul International de Pregatire Avansata si Cercetare în Fizica –Filiala a INCDFM Bucuresti

CPV 22993000-7 — Hartie si carton fotosensibile, termosensibile sau termografice (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 22993000-7

Vezi detaliile atribuirii →
700 leiValoare publicată
24 iunie 2026Achiziție directă

Stick memorie SanDisk by WD 32GB, USB 3.0, Blue

Autoritate: INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR

CPV 30237000-9 — Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 30237000-9

Vezi detaliile atribuirii →
465 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

30 activități autorizate

CAEN 2620 Rev. 2Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4643 Rev. 2Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

CAEN 4651 Rev. 2Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului

CAEN 4652 Rev. 2Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații

CAEN 4741 Rev. 2Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate

CAEN 4742 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate

CAEN 4743 Rev. 2Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

CAEN 5829 Rev. 2Activități de editare a altor produse software

CAEN 6110 Rev. 2Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu

CAEN 6120 Rev. 2Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)

CAEN 6190 Rev. 2Alte activități de telecomunicații

CAEN 6201 Rev. 2Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6202 Rev. 2Activități de consultanță în tehnologia informației

CAEN 6203 Rev. 2Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6209 Rev. 2Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6311 Rev. 2Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6312 Rev. 2Activități ale portalurilor web

CAEN 7120 Rev. 2Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7420 Rev. 2Activități fotografice

CAEN 7490 Rev. 2Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7733 Rev. 2Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)

CAEN 7911 Rev. 2Activități ale agențiilor turistice

CAEN 7990 Rev. 2Alte servicii de rezervare și asistență turistică

CAEN 8230 Rev. 2Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 9511 Rev. 2Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

CAEN 9512 Rev. 2Repararea echipamentelor de comunicații

CAEN 9521 Rev. 2Repararea aparatelor electronice de uz casnic

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-13Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 4CAEN 4651
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI