Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/SANDOR PROCONSTRUCT SRL

SANDOR PROCONSTRUCT SRL

CUI 24060964 · SRL· Sat Floreşti, Comuna Nimigea

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Pierdere netă raportată.

SANDOR PROCONSTRUCT SRL are sediul în Sat Floreşti, Comuna Nimigea. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-100%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 0 lei, față de 66,3 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Datoriile au crescut+6,7%

Datoriile raportate sunt 244,1 K lei în 2025, față de 228,8 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
48/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20250 lei-100% față de anul anterior2022: 784.7622023: 450.4952024: 66.3042025: 0
Rezultat net 2025-81,5 K leiPierdere redusă cu 27,1%2022: 340.6332023: -164.2432024: -111.7092025: -81.480
Angajați 2025—Valoare curentă indisponibilă2022: 102023: 12024: 1
Capitaluri proprii 2025-46,6 K leiCapitaluri devenite negative2022: 340.8332023: 146.5902024: 34.8812025: -46.596
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0392 K785 K2022: 784,8 K lei784,8 K20222023: 450,5 K lei450,5 K20232024: 66,3 K lei66,3 K20242025: 0 lei02025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-168,5%-62,5%43,4%2022: 43,4%43,4%20222023: -36,5%-36,5%20232024: -168,5%-168,5%20242025Reper 2025: mediana sectorului 16,3% · n=8.661

Cifra de afaceri: -100% față de anul anterior.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202434,9 K lei
2025-46,6 K lei

Datorii raportate

2024228,8 K lei
2025244,1 K lei

Disponibilități bănești

2024145 lei
202585 lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri450,5 K lei66,3 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Rezultat net-164,2 K lei-111,7 K lei-81,5 K leiPierdere redusă cu 27,1%
Capitaluri proprii146,6 K lei34,9 K lei-46,6 K leiCapitaluri devenite negative
Datorii129,9 K lei228,8 K lei244,1 K lei+6,7% față de anul anterior
Creanțe151,3 K lei159,5 K lei159,6 K lei+0,1% față de anul anterior
Angajați11—Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă—-168,5%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 16,3% (n=8.661) · 2024: 8,4% (n=33.726)

Rezultat / active (A+B)-41,3%-42,4%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 6,4% (n=6.690) · 2024: 2% (n=27.231)

Rezultat / capitaluri proprii—-320,3%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 88,6% (n=8.009) · 2024: 24,6% (n=31.114)

Vânzări per angajat—66.304 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 154.407 lei (n=7.284) · 2024: 126.637 lei (n=29.144)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)-23,6%13,2%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 35% (n=6.692) · 2024: 36,9% (n=27.247)

Datorii / active (A+B)123,6%86,8%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 61,2% (n=6.692) · 2024: 61,3% (n=27.247)

Ponderea activelor imobilizate0%25,1%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 22,9% (n=6.692) · 2024: 19,4% (n=27.247)

Active circulante / datorii totale0,81×0,86×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,22× (n=10.700) · 2024: 1,12× (n=44.266)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări—865,8 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 97,6 zile (n=7.681) · 2024: 92,2 zile (n=29.935)

Stocuri în zile de vânzări—205,2 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 17,2 zile (n=4.176) · 2024: 20,5 zile (n=16.724)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 4 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-81.480
Angajați
—
Datorii
244.094
Active imobilizate
0
Active circulante
197.498
Capitaluri proprii
-46.596
Venituri totale
1.832
Cheltuieli totale
83.312
Stocuri
37.789
Creanțe
159.624
Casă și conturi la bănci
85
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
66.304
Rezultat net
-111.709
Angajați
1
Datorii
228.809
Active imobilizate
66.300
Active circulante
197.390
Capitaluri proprii
34.881
Venituri totale
66.304
Cheltuieli totale
177.350
Stocuri
37.789
Creanțe
159.456
Casă și conturi la bănci
145
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
450.495
Rezultat net
-164.243
Angajați
1
Datorii
129.920
Active imobilizate
66.300
Active circulante
210.210
Capitaluri proprii
146.590
Venituri totale
450.495
Cheltuieli totale
610.233
Stocuri
13.340
Creanțe
151.327
Casă și conturi la bănci
45.543
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
784.762
Rezultat net
340.633
Angajați
10
Datorii
97.013
Active imobilizate
—
Active circulante
437.846
Capitaluri proprii
340.833
Venituri totale
784.762
Cheltuieli totale
436.281
Stocuri
—
Creanțe
118.600
Casă și conturi la bănci
319.246
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

48/ 100Atenție moderată
4semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2012-08-28; reactivare la 2018-06-12. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2018-06-12
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 100% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-11

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 4 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2012-08-28; reactivare la 2018-06-12. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2018-06-12
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 100% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiReactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2008-06-17 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

4 dosare cu nume identic · 2021-10-10–2026-10-11 · verificat 2026-10-11.

Dosar 21808/55/2024/a12025-02-19 · Judecătoria ARAD · Petent

cerere de ajutor public judiciar · Fond

1 termen · ultima soluție: Admite cererea

2025-03-26 · 08:30

Admite cererea

Admite cererea formulată de petenta S.C. ŞANDOR PROCONSTRUCT S.R.L. Dispune acordarea de ajutor public judiciar petentei S.C. ŞANDOR PROCONSTRUCT S.R.L. sub forma eşalonării taxei judiciare de timbru în cuantum de 2.969,64 lei, aferentă acţiunii în pretenţii, are face obiectul Dosarului nr. 21808/55/2024, în 12 rate lunare de câte 247,47 lei. Definitivă. Dată în şedinţa camerei de consiliu şi pronunţată în şedinţa publică, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei din data de 26.03.2025.

Document: Incheierefinalacameraconsiliu · 2025-03-26

Dosar 21808/55/20242024-10-31 · Judecătoria ARAD · Reclamant

pretenţii · Fond

8 termene · ultima soluție: Anulează cererea

2026-09-07 · 11:00

Anulează cererea

Anulează cererea formulată de reclamanta S.C. ŞANDOR PROCONSULT S.R.L. în contradictoriu cu pârâta S.C. JCM PROFESSIONAL BUILDINGS S.R.L., având ca obiect pretenţii. Cu drept de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Arad. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, în data de 07.09.2026.

Document: _Hotarare 17332/2026 · 2026-09-07

2026-05-20 · 08:30

Repus pe rol

Repune cauza pe rol şi stabile?te term la data de 07.09.2026, ora 11:00, pentru când se citează păr?ile.

Document: incheieredesedinta · 2026-05-20

2026-05-04 · 10:05

Amână pronunţarea

Amână pronun?area la data de 20.05.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-05-04

2026-02-16 · 10:40

Amână cauza

T - 04.05.2026,ora 10:05, având în vedere cererea de amânare formulată de reprezentantul pârâtei.

Document: incheieredesedinta · 2026-02-16

2025-11-24 · 10:45

Amână cauza

T - 16.02.2026, ora 10:40 pentru comunicare înscrisuri.

Document: incheieredesedinta · 2025-11-24

2025-09-29 · 10:20

Amână cauza

T - 24.11.2025, ora 10:45, Având în vedere Hotărârea nr. 2/26.08.2025 a Adunării generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Arad.

Document: incheieredesedinta · 2025-09-29

2025-06-23 · 10:40

Amână cauza

T - 29.09.2025, ora 10:20, pentru înscrisuri.

Document: incheieredesedinta · 2025-06-23

2025-02-19 · 08:30

Alte soluţii

Stabile?te terme administrativ la data de 19.03.2025, pentru continuarea procedurii scrise.

Document: incheieredesedinta · 2025-02-19

Dosar 15027/55/20242024-07-16 · Judecătoria ARAD · Pârât

pretenţii · Fond

4 termene · ultima soluție: Admite cererea

2025-02-27 · 09:00

Admite cererea

Admite cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta S.C. JCM Professional Buildings S.R.L., în contradictoriu cu pârâta S.C. Sandor Proconstruct S.R.L. Obligă pârâta să achite reclamantei suma de 33870,82 lei, reprezentând contravaloare remediere lucrări neexecutate de către pârâtă conform contractului nr. 88/10.10.2023. Obligă pârâta să achite reclamantei suma de 1621 lei, reprezentând taxă judiciară de timbru. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare, ce se depune la Judecătoria Arad. Pronunţată în condiţiile art. 396 alin 2 Cod procedură civilă, azi 27.02.2025.

Document: Hotarare 850/2025 · 2025-02-27

2025-02-12 · 13:00

Amână pronunţarea

Amână pronuntarea pentru data de 27.02.2025. În conformitate cu dispozitiile art. 396 alin. (2) CPC stabileşte punerea solutiei la dispoziţia părţilor să se facă prin mijlocirea grefei. Pronunţată prin punerea solutiei la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei, la data de 12.02.2025.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-02-12

2025-01-15 · 09:00

Amână cauza

T 12.02.2025 ora 13:00 în vederea administrării probei testimoniale.

Document: incheieredesedinta · 2025-01-15

2024-11-06 · 10:00

Amână cauza

T 15.01.2025 ora 09:00 în vederea studierii întâmpinării.

Document: incheieredesedinta · 2024-11-06

Dosar 34183/325/20222022-12-15 · Judecătoria TIMISOARA · Reclamant

pretenţii · Fond

6 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2024-06-14 · 09:00

Respinge cererea

Respinge cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta SANDOR PROCONSTRUCT S.R.L., în contradictoriu cu pârâţii MICU ELENA şi TCACIUC SEBASTIAN, ca neîntemeiată. Obligă reclamanta să plătească pârâtei Micu Elena suma de 2.975 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând onorariu avocaţial. Obligă reclamanta să plătească pârâtului Tcaciuc Sebastian suma de 2.975 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând onorariu avocaţial. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Timişoara. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 14.06.2024.

Document: Hotarare 18764/2024 · 2024-06-14

2024-05-30 · 12:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 14.06.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 30.05.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-05-30

2024-03-28 · 12:00

Amână cauza

În vederea acordarii unui termen în continuare, amână judecarea cauzei la data de 30.05.2024.

Document: incheieredesedinta · 2024-03-28

2024-01-25 · 12:00

Amână cauza

T 28.03.2024 ora 12:00 pentru administrare probe

Document: incheieredesedinta · 2024-01-25

2023-09-21 · 12:00

Amână cauza

În vederea acordarii unui termen în continuare, amână judecarea cauzei la data de 25.01.2024.

Document: incheieredesedinta · 2023-09-21

2023-05-26 · 10:00

Amână cauza

În vederea acordarii unui termen în continuare, amână judecarea cauzei la data de 21.09.2023.

Document: incheieredesedinta · 2023-05-26

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
24060964
Număr de înregistrare
J06/620/2008
Înmatriculare
17 iunie 2008
EUID
ROONRC.J06/620/2008
Formă juridică
SRL
Sediu social
1E Sat Floreşti, Comuna Nimigea Bistriţa-Năsăud · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
1E Floresti BISTRIŢA-NĂSĂUD · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
17 iunie 2008
Înregistrare fiscală
26 ianuarie 2025

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator si reprezentant
SANDOR IOAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
SANDOR PROCONSTRUCT S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 17.06.2008
Înregistrare fiscală
17 iunie 2008
Număr registrul comerțului
J06/620/2008
Cod CAEN
4120
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Năsăud

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT FLOREŞTI COM. NIMIGEA, NR.1E
Cod poștal fiscal
427181
Numărul sediului
1E
Localitatea sediului
Sat Floreşti Com. Nimigea
Județul sediului
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Codul poștal al sediului
427181
Numărul domiciliului fiscal
1E
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Floreşti Com. Nimigea
Județul domiciliului fiscal
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Cod poștal domiciliu fiscal
427181

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
31 octombrie 2022
Perioada 2: TVA de la
18 iunie 2008
Perioada 2: TVA până la
31 iulie 2012
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
31 octombrie 2022
Actualizare TVA la încasare
31 octombrie 2022
Publicare TVA la încasare
1 noiembrie 2022
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
28 august 2012
Reactivare
12 iunie 2018
Publicarea deciziei
31 august 2012

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

10 activități autorizate

CAEN 4110 Rev. 2Dezvoltare (promovare) imobiliară

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 2Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4222 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice

CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 2Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 2Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 2Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4391 Rev. 2Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2022–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-11Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Bistriţa-NăsăudSat Floreşti, Comuna NimigeaCAEN 4100
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI