Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/SARODI CONSTRUCT SRL

SARODI CONSTRUCT SRL

CUI 25069112 · SRL· Bucureşti Sectorul 3

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări neschimbate. Pierdere netă raportată.

SARODI CONSTRUCT SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 3. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Datoriile au crescut+17,5%

Datoriile raportate sunt 1 mil. lei în 2025, față de 888,1 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
36/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20250 leiNeschimbat față de anul anterior2020: 147.1782021: 94.1612022: 232.0962023: 152.2002024: 02025: 0
Rezultat net 2025-322,9 K leiPierdere majorată cu 72,1%2020: 11.2482021: -63.9692022: 28.1002023: -48.4802024: -187.6142025: -322.928
Angajați 20251Neschimbat față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 2025-969 K leiDeficit de capital majorat cu 247,8%2020: 4912021: -68.1572022: -40.0582023: -88.5362024: -278.5772025: -968.995
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0116 K232 K2020: 147,2 K lei147,2 K20202021: 94,2 K lei94,2 K20212022: 232,1 K lei232,1 K20222023: 152,2 K lei152,2 K20232024: 0 lei020242025: 0 lei02025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-67,9%-27,9%12,1%2020: 7,6%7,6%20202021: -67,9%-67,9%20212022: 12,1%12,1%20222023: -31,9%-31,9%202320242025Reper 2025: mediana sectorului 6,4% · n=1.837

Cifra de afaceri: Neschimbat față de anul anterior.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024-278,6 K lei
2025-969 K lei

Datorii raportate

2024888,1 K lei
20251 mil. lei

Disponibilități bănești

202486 lei
2025520 lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri152,2 K lei0 lei0 leiNeschimbat față de anul anterior
Rezultat net-48,5 K lei-187,6 K lei-322,9 K leiPierdere majorată cu 72,1%
Capitaluri proprii-88,5 K lei-278,6 K lei-969 K leiDeficit de capital majorat cu 247,8%
Datorii683,4 K lei888,1 K lei1 mil. lei+17,5% față de anul anterior
Creanțe394,5 K lei418,2 K lei68,7 K lei-83,6% față de anul anterior
Angajați111Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Rezultat / active (A+B)-433,9%-30,8%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 4,7% (n=1.894) · 2024: 5,6% (n=3.807)

Vânzări per angajat0 lei0 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 348.027 lei (n=1.710) · 2024: 334.407 lei (n=3.564)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)-1.301,9%-45,7%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 32,7% (n=1.894) · 2024: 35,2% (n=3.809)

Datorii / active (A+B)1.401,9%145,7%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 64,2% (n=1.894) · 2024: 62% (n=3.809)

Ponderea activelor imobilizate0%12,7%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 25,1% (n=1.894) · 2024: 24,8% (n=3.809)

Active circulante / datorii totale0,07×0,6×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,06× (n=2.249) · 2024: 1,09× (n=4.521)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-322.928
Angajați
1
Datorii
1.043.423
Active imobilizate
0
Active circulante
74.428
Capitaluri proprii
-968.995
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
322.928
Stocuri
5.240
Creanțe
68.668
Casă și conturi la bănci
520
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-187.614
Angajați
1
Datorii
888.095
Active imobilizate
77.320
Active circulante
532.198
Capitaluri proprii
-278.577
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
187.614
Stocuri
113.888
Creanțe
418.224
Casă și conturi la bănci
86
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
152.200
Rezultat net
-48.480
Angajați
1
Datorii
683.355
Active imobilizate
112.935
Active circulante
481.884
Capitaluri proprii
-88.536
Venituri totale
152.200
Cheltuieli totale
199.158
Stocuri
86.678
Creanțe
394.459
Casă și conturi la bănci
747
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
232.096
Rezultat net
28.100
Angajați
1
Datorii
490.639
Active imobilizate
161.851
Active circulante
288.730
Capitaluri proprii
-40.058
Venituri totale
232.096
Cheltuieli totale
201.047
Stocuri
69.913
Creanțe
218.771
Casă și conturi la bănci
46
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
94.161
Rezultat net
-63.969
Angajați
1
Datorii
515.278
Active imobilizate
213.241
Active circulante
233.880
Capitaluri proprii
-68.157
Venituri totale
94.161
Cheltuieli totale
155.305
Stocuri
75.764
Creanțe
158.099
Casă și conturi la bănci
17
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
147.178
Rezultat net
11.248
Angajați
1
Datorii
491.196
Active imobilizate
262.191
Active circulante
229.496
Capitaluri proprii
491
Venituri totale
163.144
Cheltuieli totale
147.003
Stocuri
70.764
Creanțe
158.620
Casă și conturi la bănci
112
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

36/ 100Atenție moderată
3semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2016-08-11; reactivare la 2016-10-07. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2016-10-07
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-12

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2016-08-11; reactivare la 2016-10-07. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2016-10-07
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiReactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2009-02-05 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-10-11–2026-10-12 · verificat 2026-10-12.

Dosar 33755/3/2025/a392026-09-07 · Curtea de Apel BUCURESTI · Intimat Creditor

procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată Apel imp.incheierii din 25.6.2026 (Foretis Fundatii si Constructii Speciale SRL) · Apel

Dosar 33755/3/2025/a392026-07-10 · Tribunalul BUCURESTI · Creditor

alte cereri Apel imp.incheierii din 25.6.2026 (Foretis Fundatii si Constructii Speciale SRL) · Fond

Dosar 33755/3/20252025-10-01 · Tribunalul BUCURESTI · Creditor

cererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014) · Fond

6 termene · ultima soluție: Încheiere

2026-06-25 · 10:00

Încheiere

În temeiul dispoziţiilor art.57 alin. 4 din Legea nr.85/2014 îl înlocuieşte pe administratorul judiciar CONSILIO IPURL cu administratorul judiciar V.F. INSOLVENTA SPRL care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art.58 din Legea nr.85/2014. Dispune încetarea atribuţiilor administratorul judiciar CONSILIO IPURL. Dispune emiterea unor adrese către ambii practicieni în insolvenţă judiciari pentru a le aduce la cunoştinţă înlocuirea, respectiv numirea. Cu drept de a formula apel, în termen de 5 zile de la comunicarea hotărârii prin publicare în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă. Apelul va fi depus la Tribunalul Bucureşti Secţia a VII-a Civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 25.06.2026.

Document: incheieredesedinta · 2026-06-25

2026-06-11 · 09:00

Amână cauza

Acordă termen la data de 25.06.2026 ora 10:00, CC7 pentru sesizarea din oficiu privind înlocuirea administratorului judiciar şi termen la data de 05.11.2026 ora 09:00, C7 pentru continuarea procedurii.

Document: incheieredesedinta · 2026-06-11

2026-02-12 · 09:00

Amână cauza

Pentru continuarea procedurii.

Document: incheieredesedinta

2026-02-12 · 09:00

Încheiere

Admite excepţia lipsei calităţii procesuale active a petenţilor Florea Ştefan şi Florea Monica. Respinge cererea de înlocuire a administratorului judiciar ca fiind formulată de o persoană fără calitate procesuală activă. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare prin publicare în Buletinul Procedurilor de Insolventă, apel care se depune la Tribunalul Bucureşti, Secţia a VII -a Civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 12.02.2026.

Document: incheieredesedinta · 2026-02-12

2025-10-23 · 10:00

Admite cererea

Admite cererea formulată de societatea debitoare FORETIS FUNDAŢII ŞI CONSTRUCŢII SPECIALE SRL. În temeiul art. 71 alin. 1 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă deschide procedura generală împotriva debitoarei FORETIS FUNDAŢII ŞI CONSTRUCŢII SPECIALE SRL. Dă dispoziţie tuturor băncilor la care debitoarea are disponibil în conturi să nu dispună de acestea fără un ordin al judecătorului sindic sau al administratorului judiciar, obligaţia de înştiinţare a băncilor revenindu-i administratorului judiciar, în cazul în care operează ridicarea de drept a dreptului de administrare. Fixează următoarele termene limită: a) termenul limită pentru înregistrarea cererii de admitere a creanţelor asupra averii debitorului – 08.12.2025; b) termenul de verificare a creanţelor, de întocmire şi publicare în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă a tabelului preliminar de creanţe – 29.12.2025; c) termenul de definitivare a tabelului creanţelor – 23.01.2026; e) data primei şedinţe a adunării generale a creditorilor – 05.01.2026. Numeşte administrator judiciar provizoriu, la solicitarea debitorului, pe CONSILIO IPURL, cu o remuneraţie de 5.000 lei din averea debitoarei, care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art. 58 din Legea nr. 85/2014. În temeiul art. 71 alin. 2 din Legea nr. 85/2014, dispune ca administratorul judiciar să trimită o notificare, în condiţiile art. 99 alin. 3 din lege, privind deschiderea procedurii generale împotriva debitorului, tuturor creditorilor menţionaţi în lista depusă de debitor în conformitate cu art. 67 alin. 1 lit. c), debitorului şi oficiului registrului comerţului sau, după caz, registrului societăţilor agricole ori registrului asociaţiilor şi fundaţiilor în care debitorul este înmatriculat, pentru efectuarea menţiunii, instanţelor judecătoreşti în a căror jurisdicţie se află sediul declarat la registrul comerţului, şi tuturor băncilor unde debitorul are deschise conturi, în vederea aplicării prevederilor art. 75 din Legea nr.85/2014. Pune în vedere administratorului judiciar să efectueze în 60 de zile de la data pronunţării prezentei hotărâri inventarierea bunurilor debitorului, să întocmească şi să depună la dosar, în termen de 20 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 92 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, şi, în termen de 40 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 97 din aceiaşi lege. În temeiul art.39 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, dispune deschiderea de către debitor a unui cont la o unitate bancară din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii, în termen de 2 zile de la notificarea deschiderii procedurii; în caz de neîndeplinire a atribuţiei, contul va fi deschis de către administratorul judiciar. Eventualele disponibilităţi băneşti vor fi păstrate într-un cont special de depozit bancar. Pune în vedere administratorului judiciar prevederile art. 252 din Legea nr. 31/1990, republicată şi dispune îndeplinirea formalităţilor privind menţionarea la registrul comerţului a reprezentanţilor permanenţi ai săi. Pune în vedere administratorului judiciar să depună lunar la dosar raportul prevăzut de art. 59 alin. 1 din Ordonanţa de Urgenţă nr. 91/2013. Pune în vedere administratorului judiciar/lichidatorului judiciar ca notificările transmise creditorilor să cuprindă solicitarea de comunicare a declaraţiilor de creanţe, a documentelor justificative, a taxei de timbru: (i) un exemplar va fi transmis atât in format scriptic (hârtie) la grefa Secţiei a VII-a Civilă a Tribunalului Bucureşti, cât şi în format electronic (documente PDF de maximum 4 MB fiecare) pe adresa de e-mail a Secţiei a VII-a Civilă a Tribunalului Bucureşti (trb-insolventa@just.ro); (ii) exemplarul destinat practicianului in insolventa va fi transmis pe adresa de corespondenta electronică ce va fi indicată de acesta prin notificare. Fixează termen pentru continuarea procedurii la 12.02.2026, ora 09,00. Executori

Document: incheieredesedinta · 2025-10-23

2025-10-09 · 10:00

Alte soluţii

În temeiul Hotărârii Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Bucureşti nr. 3/26.08.2025, dispune amânarea judecării prezentei cauze până la data reluării activităţii de judecată.

Document: Rezolutie · 2025-10-09

Căi de atac declarate: Apel · 2026-07-10

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

1 dosare distincte cu nume de administratori menționate împreună cu numele firmei · verificat 2026-10-12.

Dosar 33755/3/2025/a392026-09-07 · Curtea de Apel BUCURESTI · Faliment

procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată Apel imp.incheierii din 25.6.2026 (Foretis Fundatii si Constructii Speciale SRL)

Nume publicate de ONRC: IDORAŞ ANGELICA - ANA

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
25069112
Număr de înregistrare
J2009001489401
Înmatriculare
5 februarie 2009
EUID
ROONRC.J2009001489401
Formă juridică
SRL
Sediu social
GRĂDINARILOR 50 Bucureşti Sectorul 3 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str GRĂDINARILOR 50 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
5 februarie 2009
Înregistrare fiscală
22 septembrie 2025
Telefon
0723613975 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
IDORAŞ ANGELICA - ANA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
SARODI CONSTRUCT SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 05.02.2009
Înregistrare fiscală
5 februarie 2009
Număr registrul comerțului
J2009001489401
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0723613975 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR GRĂDINARILOR, NR.50
Cod poștal fiscal
31512
Strada sediului
Str. Grădinarilor
Numărul sediului
50
Localitatea sediului
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
31512
Strada domiciliului fiscal
Str. Grădinarilor
Numărul domiciliului fiscal
50
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
31512

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
14 octombrie 2016
Perioada 2: TVA de la
9 februarie 2009
Perioada 2: TVA până la
11 august 2016
Perioada 2: Anulare operată la
23 august 2016
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
11 august 2016
Actualizare TVA la încasare
23 august 2016
Publicare TVA la încasare
24 august 2016
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
11 august 2016
Reactivare
7 octombrie 2016
Publicarea deciziei
18 august 2016

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4299 Rev. 2Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-12Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 3CAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI