Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/SECOM SRL

SECOM SRL

CUI 3663792 · SRL· Sat Lisaura, Comuna Ipoteşti· Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

SECOM SRL are sediul în Sat Lisaura, Comuna Ipoteşti și raportează activitatea comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-97,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 20 K lei, față de 711,6 K lei în 2023.

Bilanț 2024
Marja netă a crescut15,1%

Marja netă calculată este 15,1% în 2024, față de 0,8% în 2023.

Calcul din bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202420 K lei-97,2% față de anul anterior2020: 749.8252021: 810.0102022: 726.8152023: 711.6122024: 20.027
Rezultat net 20243 K lei-46,4% față de anul anterior2020: 4.0092021: 6.2322022: -6662023: 5.6462024: 3.025
Angajați 20240-100% față de anul anterior2020: 12021: 12022: 12023: 12024: 0
Capitaluri proprii 20243,3 K lei-88,9% față de anul anterior2020: 28.4712021: 30.6942022: 23.7962023: 29.4422024: 3.265
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2024 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0405 K810 K2020: 749,8 K lei749,8 K20202021: 810 K lei810 K20212022: 726,8 K lei726,8 K20222023: 711,6 K lei711,6 K20232024: 20 K lei20 K2024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-0,1%7,5%15,1%2020: 0,5%0,5%20202021: 0,8%0,8%20212022: -0,1%-0,1%20222023: 0,8%0,8%20232024: 15,1%15,1%2024Reper 2024: mediana sectorului 1,9% · n=32.263

Cifra de afaceri: -97,2% față de anul anterior.Marjă netă 15,1% · +14,3 pp față de 2023

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202329,4 K lei
20243,3 K lei

Datorii raportate

202326,2 K lei
20240 lei

Disponibilități bănești

202349,5 K lei
20243 K lei

Capital de lucru net

2023—
2024—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2024: 0 lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri726,8 K lei711,6 K lei20 K lei-97,2% față de anul anterior
Rezultat net-666 lei5,6 K lei3 K lei-46,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii23,8 K lei29,4 K lei3,3 K lei-88,9% față de anul anterior
Datorii31 K lei26,2 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Creanțe307 lei3 K lei306 lei-89,8% față de anul anterior
Angajați110-100% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2024 / 2023

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20242023
Marjă netă15,1%0,8%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2024: 1,9% (n=32.263) · 2023: 2,7% (n=32.917)

Rezultat / active (A+B)92,6%10,2%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 1,9% (n=22.355) · 2023: 2,9% (n=22.510)

Rezultat / capitaluri proprii92,6%19,2%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 16% (n=23.418) · 2023: 20,4% (n=24.103)

Vânzări per angajat—711.612 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2024: 242.354 lei (n=24.014) · 2023: 218.952 lei (n=24.646)

Capital și îndatorare

Indicator20242023
Capitaluri proprii / active (A+B)100%53%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 24% (n=22.373) · 2023: 24,2% (n=22.537)

Datorii / active (A+B)0%47%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 76,2% (n=22.373) · 2023: 75,9% (n=22.537)

Ponderea activelor imobilizate0%0%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 14,9% (n=22.373) · 2023: 13,8% (n=22.537)

Active circulante / datorii totale—2,13×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2024: 0,95× (n=38.825) · 2023: 0,98× (n=39.917)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20242023
Creanțe în zile de vânzări5,5 zile1,5 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2024: 6,9 zile (n=28.302) · 2023: 6,9 zile (n=25.500)

Stocuri în zile de vânzări0 zile1,5 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2024: 65,5 zile (n=29.567) · 2023: 69,7 zile (n=30.370)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
20.027
Rezultat net
3.025
Angajați
0
Datorii
0
Active imobilizate
0
Active circulante
3.265
Capitaluri proprii
3.265
Venituri totale
21.708
Cheltuieli totale
17.931
Stocuri
0
Creanțe
306
Casă și conturi la bănci
2.959
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
711.612
Rezultat net
5.646
Angajați
1
Datorii
26.157
Active imobilizate
0
Active circulante
55.599
Capitaluri proprii
29.442
Venituri totale
711.612
Cheltuieli totale
704.831
Stocuri
3.051
Creanțe
3.000
Casă și conturi la bănci
49.548
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
726.815
Rezultat net
-666
Angajați
1
Datorii
31.024
Active imobilizate
0
Active circulante
54.820
Capitaluri proprii
23.796
Venituri totale
726.815
Cheltuieli totale
720.181
Stocuri
11.731
Creanțe
307
Casă și conturi la bănci
42.782
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
810.010
Rezultat net
6.232
Angajați
1
Datorii
29.791
Active imobilizate
0
Active circulante
60.485
Capitaluri proprii
30.694
Venituri totale
810.010
Cheltuieli totale
795.644
Stocuri
14.906
Creanțe
0
Casă și conturi la bănci
45.579
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
749.825
Rezultat net
4.009
Angajați
1
Datorii
25.392
Active imobilizate
0
Active circulante
53.863
Capitaluri proprii
28.471
Venituri totale
749.825
Cheltuieli totale
739.362
Stocuri
23.324
Creanțe
0
Casă și conturi la bănci
30.539
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 97% față de 2023.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-20

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 97% față de 2023.

Ministerul Finanțelor · 2024

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-10-19–2026-10-20 · verificat 2026-10-20.

Dosar 1620/101/2025/a12026-01-13 · Curtea de Apel CRAIOVA · Intimat Creditor

concordat preventiv omologare plan restructurare · Apel

1 termen · ultima soluție: Nefondat

2026-02-10 · 11:00

Nefondat

Respinge apelul ca nefondat. Definitivă. Pronunţată azi, 10 februarie 2026, conform art.402 C.proc.civ.

Document: _Hotarare 68/2026 · 2026-02-10

Căi de atac declarate: Apel · 2025-12-24

Dosar 1620/101/2025/a12025-12-29 · Tribunalul MEHEDINTI · Creditor

concordat preventiv · Fond

1 termen · ultima soluție: Încheiere

2025-12-15 · 09:32

Încheiere

Admite cererea formulată de debitoarea FOR ELDA SRL. În temeiul art. 28 din Legea nr. 85/2014, Omologhează planul de restructurare privind pe debitoarea FOR ELDA SRL. În baza art. 28 alin. 5 din Legea nr. 85/2014, comunică hotărârea debitorului, administratorului concordatar şi creditorilor. În temeiul art. 29 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, De la data prezentei hotărâri se suspendă de drept executările silite individuale asupra debitoarei ce au ca obiect recuperarea unor creanţe afectate şi curgerea prescripţiei dreptului de a cere executarea silită a creanţelor acestora. Executorie. Amână cauza pentru continuarea procedurii la 16.03.2026, ora 9,30. Cu apel în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Tribunalul Mehedinţi. Pronunţată azi 15.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.

Document: _IncheiereFinalaDezinvestire · 2025-12-15

Căi de atac declarate: Apel · 2025-12-24

Dosar 1620/101/20252025-07-29 · Tribunalul MEHEDINTI · Creditor

concordat preventiv · Fond

11 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-11-02 · 09:42

Soluție indisponibilă

2026-09-28 · 09:30

Amână cauza

Admite cererea de amânare formulată de administratorul concordatar.

Document: incheieredesedinta · 2026-09-28

2026-05-11 · 09:30

Amână cauza

Amână cauza pentru executarea planului de restructurare al debitoarei.

Document: incheieredesedinta · 2026-05-11

2026-03-16 · 09:30

Amână cauza

Amână cauza pentru executarea planului de restructurare a debitoarei.

Document: incheieredesedinta · 2026-03-16

2025-12-15 · 09:32

Încheiere

Admite cererea formulată de debitoarea FOR ELDA SRL. În temeiul art. 28 din Legea nr. 85/2014, Omologhează planul de restructurare privind pe debitoarea FOR ELDA SRL. În baza art. 28 alin. 5 din Legea nr. 85/2014, comunică hotărârea debitorului, administratorului concordatar şi creditorilor. În temeiul art. 29 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, De la data prezentei hotărâri se suspendă de drept executările silite individuale asupra debitoarei ce au ca obiect recuperarea unor creanţe afectate şi curgerea prescripţiei dreptului de a cere executarea silită a creanţelor acestora. Executorie. Amână cauza pentru continuarea procedurii la 16.03.2026, ora 9,30. Cu apel în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Tribunalul Mehedinţi. Pronunţată azi 15.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.

Document: incheieredesedinta · 2025-12-15

2025-12-08 · 09:30

Amână cauza

Admite cererea de amânare formulată de apărătorul debitoarei pentru depunerea documentelor necesare.

Document: incheieredesedinta · 2025-12-08

2025-11-03 · 09:32

Amână cauza

Amână cauza pentru desfăşurarea negocierilor cu creditorii.

Document: incheieredesedinta · 2025-11-03

2025-09-29 · 09:30

Amână cauza

Amână cauza la data de 03.11.2025, ora 09:32 având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Mehedinţi nr.4/26.08.2025.

Document: incheieredesedinta · 2025-09-29

2025-08-26 · 09:00

Amână cauza

Acordă termen pentru finalizarea şi depunerea planului de restructurare.

Document: incheieredesedinta · 2025-08-26

2025-08-19 · 09:00

Termen preschimbat

2025-08-05 · 09:00

Încheiere

Încheiere Soluţie I Admite cererea de preschimbare. Dispune preschimbarea termenului de judecată la data de 05.08.2025. Fără cale de atac. Pronunţată azi,05.08.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei. Soluţie II:Incheiere din 05.08.2025 Cameră de consiliu În baza art. 17 şi art. 23 din Legea nr. 85/2014, Admite cererea debitoarei S.C. FOR ELDA S.R.L., cu sediul în com. Devesel, sat Scăpău, nr. cadastral 50032, Judeţul Mehedinţi, CUI 25555899 şi nr. de înregistrare J25/166/2009, de deschidere a procedurii de concordat preventiv. Dispune deschiderea procedurii de concordat preventiv şi numeşte administrator - concordatar provizoriu pe INFINEXA RESTRUCTURING FILIALA SIBIU S.P.R.L., cu sediul ales pentru comunicare în Bucureşti, City Gate Building-Southern Tower, Piaţa Presei Libere nr. 3-5, etaj 13, sector 1. Dispune ca în termen de 30 de zile de la data numirii, administratorul concordatar provizoriu să elaboreze împreună cu debitoarea, lista creditorilor şi oferta de concordat preventiv. Dispune notificarea ofertei de concordat preventiv, de către administratorul concordatar provizoriu, creditorilor, cu confirmare de primire, oferta de concordat preventiv urmând a fi depusă la dosar şi la grefa tribunalului conform art. 23 alin.5 din Legea nr. 85/2014. Dispune îndeplinirea obligaţiilor prevăzute de art. 19 şi urm. din Legea nr. 85/2014 de către administratorul concordatar provizoriu. În temeiul art. 23 alin. 5 din Legea nr. 85/2014 dispune comunicarea, după rămânerea definitivă, a încheierii de deschidere a procedurii de concordat, în vederea efectuării menţiunii corespunzătoare, către registrul în care debitoarea este înregistrată. Dispune îndeplinirea obligaţiilor prevăzute de art. 19 şi urm. din Legea nr. 85/2014 de către administratorul concordatar. În temeiul art. 25 din Legea nr. 85/2014, ia act că de la data deschiderii procedurii de concordat se suspendă de drept toate executările silite îndreptate împotriva debitoarei sau acestea nu încep, indiferent de natura creanţei, pe o perioadă de 4 luni. Stabileşte termen la data de 26.08.2025, ora 09,00, pentru examinarea stadiului procedurii, pentru când se vor cita debitoarea şi administratorul concordatar. Executorie. Cu apel în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Tribunalul Mehedinţi. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 05.08.2025, la sediul Tribunalului Mehedinţi.

Document: incheieredesedinta · 2025-08-05

Căi de atac declarate: Apel · 2025-12-24

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
3663792
Număr de înregistrare
J33/502/1993
Înmatriculare
23 martie 1993
EUID
ROONRC.J33/502/1993
Formă juridică
SRL
Sediu social
Mircea cel Batrân 21 A Sat Lisaura, Comuna Ipoteşti Suceava
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
RAIBUH ADRIAN-SORIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
SECOM SRL
Stare de înregistrare
RADIERE din data 21.02.2025
Înregistrare fiscală
1 aprilie 1993
Număr registrul comerțului
J33/502/1993
Cod CAEN
4711
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava

Contact și adrese

Telefon
0230217919 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SUCEAVA, SAT LISAURA COM. IPOTEŞTI, STR. MIRCEA CEL BATRÂN, NR.21 A
Cod poștal fiscal
727326
Strada sediului
Str. Mircea cel Batrân
Numărul sediului
21 A
Localitatea sediului
Sat Lisaura Com. Ipoteşti
Județul sediului
SUCEAVA
Codul poștal al sediului
727326
Strada domiciliului fiscal
Str. Mircea cel Batrân
Numărul domiciliului fiscal
21 A
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Lisaura Com. Ipoteşti
Județul domiciliului fiscal
SUCEAVA
Cod poștal domiciliu fiscal
727326

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 noiembrie 1998
TVA până la
21 februarie 2025
Anulare operată la
26 februarie 2025
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 aprilie 2014
Actualizare TVA la încasare
24 martie 2014
Publicare TVA la încasare
25 martie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-20Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SuceavaSat Lisaura, Comuna IpoteştiCAEN 4711
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI