Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/SERCOMS SRL

SERCOMS SRL

CUI 6813240 · SRL· Municipiul Aiud

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

SERCOMS SRL are sediul în Municipiul Aiud. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-3,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 6,5 mil. lei, față de 6,7 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât7,7%

Marja netă calculată este 7,7% în 2025, față de 14,8% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-55,4%

Datoriile raportate sunt 1,3 mil. lei în 2025, față de 3 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20256,5 mil. lei-3,2% față de anul anterior2020: 3.357.3322021: 4.175.0582022: 5.918.1412023: 7.262.5752024: 6.693.9422025: 6.479.681
Rezultat net 2025501,7 K lei-49,4% față de anul anterior2020: 426.7112021: 592.2182022: 1.813.3872023: 1.383.5122024: 992.0182025: 501.705
Angajați 202518-5,3% față de anul anterior2020: 152021: 142022: 152023: 172024: 192025: 18
Capitaluri proprii 20253,4 mil. lei+8,9% față de anul anterior2020: 2.083.0462021: 2.141.9362022: 3.363.1052023: 3.971.3202024: 3.139.2232025: 3.418.664
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate04 mil.7 mil.2020: 3,4 mil. lei3,4 mil.20202021: 4,2 mil. lei4,2 mil.20212022: 5,9 mil. lei5,9 mil.20222023: 7,3 mil. lei7,3 mil.20232024: 6,7 mil. lei6,7 mil.20242025: 6,5 mil. lei6,5 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%15,3%30,6%2020: 12,7%12,7%20202021: 14,2%14,2%20212022: 30,6%30,6%20222023: 19%19%20232024: 14,8%14,8%20242025: 7,7%7,7%2025Reper 2025: mediana sectorului 3,8% · n=3.321

Cifra de afaceri: -3,2% față de anul anterior.Marjă netă 7,7% · -7,1 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20243,1 mil. lei
20253,4 mil. lei

Datorii raportate

20243 mil. lei
20251,3 mil. lei

Disponibilități bănești

2024593,2 K lei
202556,3 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri7,3 mil. lei6,7 mil. lei6,5 mil. lei-3,2% față de anul anterior
Rezultat net1,4 mil. lei992 K lei501,7 K lei-49,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii4 mil. lei3,1 mil. lei3,4 mil. lei+8,9% față de anul anterior
Datorii1,3 mil. lei3 mil. lei1,3 mil. lei-55,4% față de anul anterior
Creanțe2,1 mil. lei2,6 mil. lei1,1 mil. lei-56,4% față de anul anterior
Angajați171918-5,3% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă7,7%14,8%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 3,8% (n=3.321) · 2024: 3,7% (n=3.695)

Rezultat / active (A+B)10,5%16,1%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 6% (n=3.325) · 2024: 5,4% (n=3.719)

Rezultat / capitaluri proprii14,7%31,6%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 22,5% (n=3.053) · 2024: 18,5% (n=3.412)

Vânzări per angajat359.982 lei352.313 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 496.314 lei (n=3.095) · 2024: 457.501 lei (n=3.411)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)71,8%51%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 30,5% (n=3.328) · 2024: 34,2% (n=3.722)

Datorii / active (A+B)28,2%49%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 69,7% (n=3.328) · 2024: 66,6% (n=3.722)

Ponderea activelor imobilizate68,4%44%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 47% (n=3.328) · 2024: 44,9% (n=3.722)

Active circulante / datorii totale1,12×1,14×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 0,75× (n=3.658) · 2024: 0,8× (n=4.149)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări62,9 zile139,6 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 68 zile (n=3.275) · 2024: 67,6 zile (n=3.628)

Stocuri în zile de vânzări17,5 zile13,9 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 3,6 zile (n=2.376) · 2024: 3,6 zile (n=2.495)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.479.681
Rezultat net
501.705
Angajați
18
Datorii
1.343.924
Active imobilizate
3.259.466
Active circulante
1.503.122
Capitaluri proprii
3.418.664
Venituri totale
6.525.107
Cheltuieli totale
5.916.833
Stocuri
315.536
Creanțe
1.131.306
Casă și conturi la bănci
56.280
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
6.693.942
Rezultat net
992.018
Angajați
19
Datorii
3.016.570
Active imobilizate
2.707.801
Active circulante
3.447.992
Capitaluri proprii
3.139.223
Venituri totale
6.750.581
Cheltuieli totale
5.600.173
Stocuri
258.926
Creanțe
2.595.873
Casă și conturi la bănci
593.193
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
7.262.575
Rezultat net
1.383.512
Angajați
17
Datorii
1.344.414
Active imobilizate
2.292.439
Active circulante
3.023.295
Capitaluri proprii
3.971.320
Venituri totale
7.500.702
Cheltuieli totale
5.932.481
Stocuri
287.497
Creanțe
2.140.397
Casă și conturi la bănci
595.401
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.918.141
Rezultat net
1.813.387
Angajați
15
Datorii
798.513
Active imobilizate
1.800.410
Active circulante
2.361.208
Capitaluri proprii
3.363.105
Venituri totale
6.431.897
Cheltuieli totale
4.464.102
Stocuri
408.253
Creanțe
1.752.571
Casă și conturi la bănci
200.384
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
4.175.058
Rezultat net
592.218
Angajați
14
Datorii
658.392
Active imobilizate
1.543.080
Active circulante
1.257.248
Capitaluri proprii
2.141.936
Venituri totale
4.320.661
Cheltuieli totale
3.687.511
Stocuri
342.832
Creanțe
601.513
Casă și conturi la bănci
312.903
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.357.332
Rezultat net
426.711
Angajați
15
Datorii
411.086
Active imobilizate
1.503.328
Active circulante
990.804
Capitaluri proprii
2.083.046
Venituri totale
3.407.071
Cheltuieli totale
2.950.470
Stocuri
391.991
Creanțe
403.868
Casă și conturi la bănci
194.945
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-11-02

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1995-01-12 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-11-01–2026-11-02 · verificat 2026-11-02.

Dosar 22180/211/20262026-07-14 · Judecătoria CLUJNAPOCA · Debitor

somaţie de plată · Fond

1 termen · ultima soluție: indisponibilă

2027-03-16 · 10:00

Soluție indisponibilă

Dosar 13905/211/20262026-05-06 · Judecătoria CLUJNAPOCA · Debitor

somaţie de plată · Fond

2 termene · ultima soluție: Încheiere

2026-07-06 · 10:00

Încheiere

Admite sesizarea din oficiu cu privire la eroarea materială.

Document: incheiereindreptareeroaremateriala · 2026-07-06

2026-06-26 · 10:00

Anulează cererea

Anulează cererea

Document: _IncheiereFinalaDezinvestire 13264/2026 · 2026-06-26

Dosar 369/175/20242024-01-29 · Judecătoria AIUD · Pârât

acţiune în constatare alte cereri - radiere drept de servitute · Fond

4 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-11-04 · 09:30

Soluție indisponibilă

2026-04-22 · 10:00

Amână cauza

Pentru îndeplinirea unor obligaţii, amână judecarea cauzei la data de 04.11.2026, ora 9:30.

Document: incheieredesedinta · 2026-04-22

2025-11-05 · 10:00

Amână cauza

în vederea administrării probei cu interogatoriul pârâtei Sercoms SRL, acordă termen de judecată la data de 22.04.2026, ora 10:00

Document: incheieredesedinta · 2025-11-05

2025-04-15 · 09:00

Amână cauza

Pentru în?elegerea părţilor pe cale amiabilă.

Document: incheieredesedinta · 2025-04-15

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
6813240
Număr de înregistrare
J1994001495017
Înmatriculare
23 decembrie 1994
EUID
ROONRC.J1994001495017
Formă juridică
SRL
Sediu social
ŞTEFAN CEL MARE 10 Municipiul Aiud Alba · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str ŞTEFAN CEL MARE 10 Aiud ALBA · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
12 ianuarie 1995
Înregistrare fiscală
6 martie 2026
Telefon
0747502232 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
PAȘCA PETRICĂ
administrator
TĂTAR RAUL LUCIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 7 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
SERCOMS SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 12.01.1995
Înregistrare fiscală
12 ianuarie 1995
Număr registrul comerțului
J1994001495017
Cod CAEN
4941
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Aiud

Contact și adrese

Telefon
0747502232 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. ALBA, MUN. AIUD, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.10
Strada sediului
Str. Ştefan cel Mare
Numărul sediului
10
Localitatea sediului
Mun. Aiud
Județul sediului
ALBA
Strada domiciliului fiscal
Str. Ştefan cel Mare
Numărul domiciliului fiscal
10
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Aiud
Județul domiciliului fiscal
ALBA

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 noiembrie 1995
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 ianuarie 2016
Actualizare TVA la încasare
18 decembrie 2015
Publicare TVA la încasare
19 decembrie 2015
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

4 înregistrări · valoare publicată 1.505.036 lei · 21 noiembrie 2022–26 iunie 2024

SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA IMM ROMANIA PLUS26 iunie 2024 · SA.113044/2024 · 89.449 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA IMM ROMANIA PLUS26 iunie 2024 · SA.113044/2024 · 900.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS21 noiembrie 2022 · SA.103626/2022 · 450.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%
SCHEMĂ DE AJUTOR DE STAT IMM INVEST PLUS21 noiembrie 2022 · SA.103626/2022 · 65.587 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

47 activități autorizate

CAEN 0210 Rev. 3Silvicultură și alte activități forestiere

CAEN 1611 Rev. 3Tăierea și rindeluirea lemnului

CAEN 1612 Rev. 3Prelucrarea și finisarea lemnului

CAEN 1623 Rev. 3Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CAEN 1624 Rev. 3Fabricarea ambalajelor din lemn

CAEN 1625 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din lemn

CAEN 1626 Rev. 3Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală

CAEN 1627 Rev. 3Finisarea articolelor din lemn

CAEN 1628 Rev. 3Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite

CAEN 2223 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din material plastic

CAEN 2225 Rev. 3Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic

CAEN 2226 Rev. 3Fabricarea altor produse din material plastic

CAEN 2361 Rev. 3Fabricarea produselor din beton pentru construcții

CAEN 2363 Rev. 3Fabricarea betonului

CAEN 2366 Rev. 3Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos

CAEN 3100 Rev. 3Fabricarea de mobilă

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4212 Rev. 3Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7732 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 9313 Rev. 3Activități ale centrelor de fitness

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-11-02Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul AlbaMunicipiul AiudCAEN 4941
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI