Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/SERVICII DE SUPORT SI INTRETINERE SRL

SERVICII DE SUPORT SI INTRETINERE SRL

CUI 30706513 · SRL· Municipiul Cluj-Napoca

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

SERVICII DE SUPORT SI INTRETINERE SRL are sediul în Municipiul Cluj-Napoca. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-5,6%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 348,1 K lei, față de 368,7 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-11,8%

Marja netă calculată este -11,8% în 2025, față de 1,3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-3,1%

Datoriile raportate sunt 54,4 K lei în 2025, față de 56,2 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025348,1 K lei-5,6% față de anul anterior2020: 222.1952021: 273.4002022: 269.4782023: 341.7002024: 368.7482025: 348.139
Rezultat net 2025-41,2 K lei-979,9% față de anul anterior2020: 6.1822021: 1.8962022: -5.0632023: -5.0282024: 4.6792025: -41.169
Angajați 20257+0% față de anul anterior2020: 72021: 72022: 72023: 72024: 72025: 7
Capitaluri proprii 2025-35,6 K lei-763,3% față de anul anterior2020: 8.8882021: 10.7842022: 5.7212023: 6932024: 5.3722025: -35.631
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0184 K369 K2020: 222,2 K lei222,2 K20202021: 273,4 K lei273,4 K20212022: 269,5 K lei269,5 K20222023: 341,7 K lei341,7 K20232024: 368,7 K lei368,7 K20242025: 348,1 K lei348,1 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-11,8%2,3%16,4%Mediana sectorului (2025): 16,4% · n=3182020: 2,8%2,8%20202021: 0,7%0,7%20212022: -1,9%-1,9%20222023: -1,5%-1,5%20232024: 1,3%1,3%20242025: -11,8%-11,8%2025

Cifra de afaceri: -5,6% față de anul anterior. Marja netă: -11,8%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-35,6 K lei-763,3% față de anul anterior
Datorii54,4 K lei-3,1% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri341,7 K lei368,7 K lei348,1 K lei-5,6% față de anul anterior
Rezultat net-5 K lei4,7 K lei-41,2 K lei-979,9% față de anul anterior
Capitaluri proprii693 lei5,4 K lei-35,6 K lei-763,3% față de anul anterior
Datorii29,8 K lei56,2 K lei54,4 K lei-3,1% față de anul anterior
Creanțe28,5 K lei36,6 K lei—Fără an comparabil
Angajați777+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-11,8%16,4%n=3181,3%18,8%n=290
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive—72,9%n=30887,1%59,2%n=289
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,35×1,8×n=3871,1×2,01×n=356
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—87,71 zilen=29235,7 zile75,95 zilen=270
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați49.734 lei147.679 lein=23552.678 lei147.047 lein=226

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
348.139
Rezultat net
-41.169
Angajați
7
Datorii
54.421
Active imobilizate
—
Active circulante
18.790
Capitaluri proprii
-35.631
Venituri totale
348.155
Cheltuieli totale
383.944
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
18.790
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
240
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
368.748
Rezultat net
4.679
Angajați
7
Datorii
56.160
Active imobilizate
—
Active circulante
61.532
Capitaluri proprii
5.372
Venituri totale
368.761
Cheltuieli totale
358.550
Stocuri
—
Creanțe
36.568
Casă și conturi la bănci
24.964
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
240
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
341.700
Rezultat net
-5.028
Angajați
7
Datorii
29.759
Active imobilizate
—
Active circulante
30.452
Capitaluri proprii
693
Venituri totale
341.704
Cheltuieli totale
343.315
Stocuri
—
Creanțe
28.532
Casă și conturi la bănci
1.920
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
240
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
269.478
Rezultat net
-5.063
Angajați
7
Datorii
23.680
Active imobilizate
—
Active circulante
29.401
Capitaluri proprii
5.721
Venituri totale
269.482
Cheltuieli totale
271.850
Stocuri
—
Creanțe
23.789
Casă și conturi la bănci
5.612
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
240
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
273.400
Rezultat net
1.896
Angajați
7
Datorii
24.100
Active imobilizate
—
Active circulante
34.884
Capitaluri proprii
10.784
Venituri totale
273.407
Cheltuieli totale
268.777
Stocuri
—
Creanțe
23.156
Casă și conturi la bănci
11.728
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
240
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
222.195
Rezultat net
6.182
Angajați
7
Datorii
24.408
Active imobilizate
—
Active circulante
33.296
Capitaluri proprii
8.888
Venituri totale
222.199
Cheltuieli totale
213.948
Stocuri
—
Creanțe
24.610
Casă și conturi la bănci
8.686
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
240
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-16

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2025-04-23Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2012-09-25 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-15–2026-10-16 · verificat 2026-10-16.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

4 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
30706513
Număr de înregistrare
J12/2599/2012
Înmatriculare
25 septembrie 2012
EUID
ROONRC.J12/2599/2012
Formă juridică
SRL
Sediu social
OBSERVATORULUI 107 Municipiul Cluj-Napoca Cluj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. OBSERVATORULUI 107 Cluj-Napoca CLUJ · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
25 septembrie 2012
Înregistrare fiscală
24 ianuarie 2026
Telefon
0745535238 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BRĂTIAN AUGUSTA-MARIA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
SERVICII DE SUPORT SI INTRETINERE SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 25.09.2012
Înregistrare fiscală
25 septembrie 2012
Număr registrul comerțului
J12/2599/2012
Cod CAEN
8110
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Contact și adrese

Telefon
0745535238 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OBSERVATORULUI, NR.107, SC.1, ET.4, AP.16
Cod poștal fiscal
400363
Strada sediului
Str. Observatorului
Numărul sediului
107
Localitatea sediului
Mun. Cluj-Napoca
Județul sediului
CLUJ
Codul poștal al sediului
400363
Strada domiciliului fiscal
Str. Observatorului
Numărul domiciliului fiscal
107
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Cluj-Napoca
Județul domiciliului fiscal
CLUJ
Cod poștal domiciliu fiscal
400363

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 ianuarie 2024
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2024
Actualizare TVA la încasare
5 decembrie 2023
Publicare TVA la încasare
6 decembrie 2023
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (4) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CLUJ4 din 4 înregistrări (100%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii administrative in domeniul sanatatii (Rev.2)2 din 4 înregistrări (50%) · Vezi selecția

Servicii de curatenie (Rev.2)2 din 4 înregistrări (50%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

23 aprilie 2025Achiziție directă

servicii de curatenie

Autoritate: CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CLUJ

CPV 90910000-9 — Servicii de curatenie (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 90910000-9

Vezi detaliile atribuirii →
38.778 leiValoare publicată
23 aprilie 2025Achiziție directă

Servicii administrative (secretariat, referent, casier, merceolog)

Autoritate: CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CLUJ

CPV 75122000-7 — Servicii administrative in domeniul sanatatii (Rev.2)

T2 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 75122000-7

Vezi detaliile atribuirii →
56.169 leiValoare publicată
4 aprilie 2024Achiziție directă

servicii de curatenie

Autoritate: CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CLUJ

CPV 90910000-9 — Servicii de curatenie (Rev.2)

T2 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 90910000-9

Vezi detaliile atribuirii →
96.048 leiValoare publicată
4 aprilie 2024Achiziție directă

Servicii administrative (secretariat, referent, casier, merceolog)

Autoritate: CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CLUJ

CPV 75122000-7 — Servicii administrative in domeniul sanatatii (Rev.2)

T2 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 75122000-7

Vezi detaliile atribuirii →
149.784 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

6 activități autorizate

CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management

CAEN 8110 Rev. 2Activități de servicii suport combinate

CAEN 8121 Rev. 2Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8211 Rev. 2Activități combinate de secretariat

CAEN 8219 Rev. 2Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

CAEN 8299 Rev. 2Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-16Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ClujMunicipiul Cluj-NapocaCAEN 8110
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI