Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/SERVICII PROFESIONALE TRIO GAZ SRL

SERVICII PROFESIONALE TRIO GAZ SRL

CUI 16923886 · SRL· Municipiul Reşiţa

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

SERVICII PROFESIONALE TRIO GAZ SRL are sediul în Municipiul Reşiţa. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-9,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 1,3 mil. lei, față de 1,4 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât-53,2%

Marja netă calculată este -53,2% în 2025, față de 2,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+71,6%

Datoriile raportate sunt 2 mil. lei în 2025, față de 1,2 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
24/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20251,3 mil. lei-9,1% față de anul anterior2020: 915.7232021: 1.027.4172022: 1.853.7192023: 2.252.2812024: 1.422.5042025: 1.292.390
Rezultat net 2025-687,5 K lei-2.328,3% față de anul anterior2020: -63.0132021: -119.1342022: 204.8792023: 189.7632024: 30.8542025: -687.506
Angajați 202514+7,7% față de anul anterior2020: 122021: 112022: 102023: 142024: 132025: 14
Capitaluri proprii 2025-695,2 K lei-242,1% față de anul anterior2020: -496.9812021: 63.8862022: 268.7652023: 458.5282024: 489.3822025: -695.194
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate01 mil.2 mil.2020: 915,7 K lei915,7 K20202021: 1 mil. lei1 mil.20212022: 1,9 mil. lei1,9 mil.20222023: 2,3 mil. lei2,3 mil.20232024: 1,4 mil. lei1,4 mil.20242025: 1,3 mil. lei1,3 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-53,2%-21,1%11,1%Mediana sectorului (2025): 10,6% · n=79592020: -6,9%-6,9%20202021: -11,6%-11,6%20212022: 11,1%11,1%20222023: 8,4%8,4%20232024: 2,2%2,2%20242025: -53,2%-53,2%2025

Cifra de afaceri: -9,1% față de anul anterior. Marja netă: -53,2%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-695,2 K lei-242,1% față de anul anterior
Datorii2 mil. lei+71,6% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri2,3 mil. lei1,4 mil. lei1,3 mil. lei-9,1% față de anul anterior
Rezultat net189,8 K lei30,9 K lei-687,5 K lei-2.328,3% față de anul anterior
Capitaluri proprii458,5 K lei489,4 K lei-695,2 K lei-242,1% față de anul anterior
Datorii1 mil. lei1,2 mil. lei2 mil. lei+71,6% față de anul anterior
Creanțe509,9 K lei420,7 K lei341 K lei-18,9% față de anul anterior
Angajați141314+7,7% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri-53,2%10,6%n=7.9592,2%8,5%n=8.145
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-54,3%41,3%n=6.02029,8%45,2%n=6.042
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)154,3%57,2%n=6.02070,2%53,5%n=6.042
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)52,3%15,7%n=6.02044,6%15,1%n=6.042
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-53,7%11,4%n=6.0181,9%8,4%n=6.039
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive—49,8%n=6.8736,3%36,6%n=6.922
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,31×1,3×n=9.1690,79×1,42×n=9.294
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36095 zile60,42 zilen=7.251106,46 zile57,1 zilen=7.310
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 36073,57 zile20,03 zilen=4.470161,33 zile20,48 zilen=4.474
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați92.314 lei164.761 lein=6.316109.423 lei144.651 lein=6.671

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.292.390
Rezultat net
-687.506
Angajați
14
Datorii
1.976.195
Active imobilizate
670.351
Active circulante
610.650
Capitaluri proprii
-695.194
Venituri totale
1.329.397
Cheltuieli totale
1.977.020
Stocuri
264.100
Creanțe
341.037
Casă și conturi la bănci
5.513
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
700.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.422.504
Rezultat net
30.854
Angajați
13
Datorii
1.151.478
Active imobilizate
732.579
Active circulante
908.281
Capitaluri proprii
489.382
Venituri totale
1.430.575
Cheltuieli totale
1.358.949
Stocuri
637.493
Creanțe
420.652
Casă și conturi la bănci
-149.864
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
700.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.252.281
Rezultat net
189.763
Angajați
14
Datorii
1.002.330
Active imobilizate
657.599
Active circulante
803.259
Capitaluri proprii
458.528
Venituri totale
2.265.348
Cheltuieli totale
2.054.126
Stocuri
245.551
Creanțe
509.862
Casă și conturi la bănci
47.846
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
700.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.853.719
Rezultat net
204.879
Angajați
10
Datorii
806.721
Active imobilizate
196.932
Active circulante
878.554
Capitaluri proprii
268.765
Venituri totale
1.857.687
Cheltuieli totale
1.635.160
Stocuri
238.960
Creanțe
569.387
Casă și conturi la bănci
70.207
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
700.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.027.417
Rezultat net
-119.134
Angajați
11
Datorii
579.591
Active imobilizate
271.413
Active circulante
372.064
Capitaluri proprii
63.886
Venituri totale
1.055.106
Cheltuieli totale
1.165.177
Stocuri
227.059
Creanțe
81.720
Casă și conturi la bănci
63.285
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
700.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
915.723
Rezultat net
-63.013
Angajați
12
Datorii
1.072.955
Active imobilizate
137.410
Active circulante
438.564
Capitaluri proprii
-496.981
Venituri totale
964.909
Cheltuieli totale
1.018.666
Stocuri
227.077
Creanțe
152.751
Casă și conturi la bănci
58.736
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
30.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

24/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-05

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 2 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2025-09-30Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2012-03-12 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-10-04–2026-10-05 · verificat 2026-10-05.

Dosar 1942/220/20262026-05-26 · Judecătoria DETA · Terţ poprit

validare poprire · Fond

Dosar 872/274/20232023-08-28 · Judecătoria ORSOVA · Terţ poprit

validare poprire · Fond

5 termene · ultima soluție: Ia act de renunţare la judecată

2024-05-09 · 12:00

Ia act de renunţare la judecată

Ia act de renunţarea la judecata cererii de validare a popririi formulată de petenta SOCIETATEA CIVILĂ PROFESIONALĂ DE EXECUTORI JUDECĂTOREŞTI DRĂGHIA, creditoarea HORA CREDIT IFN S.A. în contradictoriu cu terţul poprit SERVICII PROFESIONALE TRIO GAZ S.R.L şi debitorul Zsak-Mihăilescu Daniel-Gherhard. Respinge, ca neîntemeiată, cererea petentei de obligare a terţului poprit la plata cheltuielilor de judecată. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Orşova. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 09.05.2024.

Document: Hotarare 279/2024 · 2024-05-09

2024-03-28 · 12:00

Amână cauza

Amână cauza în vederea comunicării cererii de renunţare la judecată.

Document: incheieredesedinta · 2024-03-28

2024-02-29 · 11:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 28.03.2024, ora 12:00, pentru îndeplinirea procedurii de citare cu toate părţile.

Document: incheieredesedinta · 2024-02-29

2024-01-04 · 10:30

Amână cauza

Amână cauza.

Document: incheieredesedinta · 2024-01-04

2023-11-16 · 10:00

Amână cauza

Amână cauza în vederea administrării probelor.

Document: incheieredesedinta · 2023-11-16

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

6 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
16923886
Număr de înregistrare
J2004000880118
Înmatriculare
9 noiembrie 2004
EUID
ROONRC.J2004000880118
Formă juridică
SRL
Sediu social
MINDA 1B Municipiul Reşiţa Caraş-Severin
Adresă fiscală
Str MINDA 1B Reşiţa CARAŞ-SEVERIN
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
RELUARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
12 martie 2012
Înregistrare fiscală
9 aprilie 2026
Telefon
0255215212 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BACK NICOLAE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
SERVICII PROFESIONALE TRIO GAZ SRL
Stare de înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 12.03.2012
Înregistrare fiscală
10 noiembrie 2004
Număr registrul comerțului
J2004000880118
Cod CAEN
4322
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin

Contact și adrese

Telefon
0255215212 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. MINDA, NR.1B
Cod poștal fiscal
320011
Strada sediului
Str. Minda
Numărul sediului
1B
Localitatea sediului
Mun. Reşiţa
Județul sediului
CARAŞ-SEVERIN
Codul poștal al sediului
320011
Strada domiciliului fiscal
Str. Minda
Numărul domiciliului fiscal
1B
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Reşiţa
Județul domiciliului fiscal
CARAŞ-SEVERIN
Cod poștal domiciliu fiscal
320011

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
18 ianuarie 2018
Perioada 2: TVA de la
12 martie 2012
Perioada 2: TVA până la
31 octombrie 2013
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 3: TVA de la
16 noiembrie 2004
Perioada 3: TVA până la
31 mai 2010
Perioada 3: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 decembrie 2022
TVA la încasare până la
1 martie 2024
Actualizare TVA la încasare
9 februarie 2024
Publicare TVA la încasare
10 februarie 2024
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (6) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

MUNICIPIUL RESITA3 din 6 înregistrări (50%) · Vezi relația

CSEI Aurora Resita1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi relația

CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CARAS-SEVERIN1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi relația

Curtea de Conturi a Romaniei1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)2 din 6 înregistrări (33,3%) · Vezi selecția

Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)2 din 6 înregistrări (33,3%) · Vezi selecția

Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi selecția

Lucrari de instalare de gaz (Rev.2)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

30 septembrie 2025Achiziție directă

REVIZIE INSTALATIE DE UTILIZARE GAZE NATURALE

Autoritate: CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CARAS-SEVERIN

CPV 50531200-8 — Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50531200-8

Vezi detaliile atribuirii →
1.240 leiValoare publicată
5 august 2025Achiziție directă

Lucrari de realizare a instalatiei interioare gaz Palatul Fermecat

Autoritate: MUNICIPIUL RESITA

CPV 45333000-0 — Lucrari de instalare de gaz (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45333000-0

Vezi detaliile atribuirii →
11.600 leiValoare publicată
20 februarie 2025Achiziție directă

Verificare tehnică periodică la instalația de utilizare a gazelor naturale – CC Caraș-Severin

Autoritate: Curtea de Conturi a Romaniei

CPV 45259300-0 — Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)

T1 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45259300-0

Vezi detaliile atribuirii →
600 leiValoare publicată
5 decembrie 2024Achiziție directă

VERIFICARE TEHNICA PUNCT DE ARDERE DIN I.U. GAZE NATURALE

Autoritate: CSEI Aurora Resita

CPV 50531200-8 — Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)

T4 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50531200-8

Vezi detaliile atribuirii →
600 leiValoare publicată
1 octombrie 2024Achiziție directă

lucrari proiectare si executie bransament de gaze naturale

Autoritate: MUNICIPIUL RESITA

CPV 45231221-0 — Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)

T4 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45231221-0

Vezi detaliile atribuirii →
7.650 leiValoare publicată
5 august 2024Achiziție directă

Proiectare, avizare si executia lucrarilor instalatie utilizare gaze naturale

Autoritate: MUNICIPIUL RESITA

CPV 45231221-0 — Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)

T3 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45231221-0

Vezi detaliile atribuirii →
21.200 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

34 activități autorizate

CAEN 2511 Rev. 3Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN 2512 Rev. 3Fabricarea de uși și ferestre din metal

CAEN 2599 Rev. 3Fabricarea altor articole din metal n.c.a.

CAEN 3313 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice

CAEN 3314 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electrice

CAEN 3320 Rev. 3Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4643 Rev. 3Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

CAEN 4649 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

CAEN 8210 Rev. 3Activități de secretariat și servicii suport

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-05Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Caraş-SeverinMunicipiul ReşiţaCAEN 4322
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI