Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/SIMSERV SRL

SIMSERV SRL

CUI 2071822 · SRL· Municipiul Slobozia

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

SIMSERV SRL are sediul în Municipiul Slobozia. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-2,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 3,5 mil. lei, față de 3,5 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât9,6%

Marja netă calculată este 9,6% în 2025, față de 19% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-67,6%

Datoriile raportate sunt 325,2 K lei în 2025, față de 1 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20253,5 mil. lei-2,4% față de anul anterior2020: 2.271.0612021: 2.550.2152022: 2.903.6902023: 3.044.5142024: 3.546.4352025: 3.460.270
Rezultat net 2025330,6 K lei-51% față de anul anterior2020: 128.2972021: 179.0832022: 183.3152023: 312.3402024: 674.6982025: 330.600
Angajați 202512Neschimbat față de anul anterior2020: 162021: 162022: 152023: 142024: 122025: 12
Capitaluri proprii 20251,1 mil. lei-24,5% față de anul anterior2020: 2.052.7712021: 2.103.5562022: 1.737.4402023: 1.796.5512024: 1.406.4252025: 1.062.327
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.4 mil.2020: 2,3 mil. lei2,3 mil.20202021: 2,6 mil. lei2,6 mil.20212022: 2,9 mil. lei2,9 mil.20222023: 3 mil. lei3 mil.20232024: 3,5 mil. lei3,5 mil.20242025: 3,5 mil. lei3,5 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%9,5%19%2020: 5,6%5,6%20202021: 7%7%20212022: 6,3%6,3%20222023: 10,3%10,3%20232024: 19%19%20242025: 9,6%9,6%2025Reper 2025: mediana sectorului 4,9% · n=369

Cifra de afaceri: -2,4% față de anul anterior.Marjă netă 9,6% · -9,5 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20241,4 mil. lei
20251,1 mil. lei

Datorii raportate

20241 mil. lei
2025325,2 K lei

Disponibilități bănești

2024912,4 K lei
2025392,4 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri3 mil. lei3,5 mil. lei3,5 mil. lei-2,4% față de anul anterior
Rezultat net312,3 K lei674,7 K lei330,6 K lei-51% față de anul anterior
Capitaluri proprii1,8 mil. lei1,4 mil. lei1,1 mil. lei-24,5% față de anul anterior
Datorii357,2 K lei1 mil. lei325,2 K lei-67,6% față de anul anterior
Creanțe122 K lei496,4 K lei350,3 K lei-29,4% față de anul anterior
Angajați141212Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă9,6%19%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 4,9% (n=369) · 2024: 4,5% (n=964)

Rezultat / active (A+B)23,9%28%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 5,9% (n=356) · 2024: 4,2% (n=943)

Rezultat / capitaluri proprii31,1%48%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 16,9% (n=335) · 2024: 14,9% (n=848)

Vânzări per angajat288.356 lei295.536 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 303.818 lei (n=322) · 2024: 251.092 lei (n=825)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)76,7%58,4%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 42,8% (n=356) · 2024: 39,2% (n=944)

Datorii / active (A+B)23,5%41,6%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 56,1% (n=356) · 2024: 59,2% (n=944)

Ponderea activelor imobilizate41,4%25,2%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 40,8% (n=356) · 2024: 39,9% (n=944)

Active circulante / datorii totale2,5×1,8×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,01× (n=406) · 2024: 0,96× (n=1.095)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări36,4 zile50,4 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 42,9 zile (n=350) · 2024: 47,2 zile (n=879)

Stocuri în zile de vânzări7,2 zile9,4 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 37 zile (n=331) · 2024: 45,3 zile (n=813)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.460.270
Rezultat net
330.600
Angajați
12
Datorii
325.230
Active imobilizate
573.770
Active circulante
812.051
Capitaluri proprii
1.062.327
Venituri totale
3.489.448
Cheltuieli totale
3.104.573
Stocuri
69.332
Creanțe
350.314
Casă și conturi la bănci
392.405
Cheltuieli în avans
1.736
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.546.435
Rezultat net
674.698
Angajați
12
Datorii
1.002.262
Active imobilizate
607.198
Active circulante
1.801.489
Capitaluri proprii
1.406.425
Venituri totale
4.614.688
Cheltuieli totale
3.817.979
Stocuri
92.692
Creanțe
496.374
Casă și conturi la bănci
912.423
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.044.514
Rezultat net
312.340
Angajați
14
Datorii
357.186
Active imobilizate
1.376.698
Active circulante
777.039
Capitaluri proprii
1.796.551
Venituri totale
3.075.427
Cheltuieli totale
2.726.084
Stocuri
123.326
Creanțe
122.007
Casă și conturi la bănci
531.706
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.903.690
Rezultat net
183.315
Angajați
15
Datorii
506.807
Active imobilizate
1.467.302
Active circulante
776.945
Capitaluri proprii
1.737.440
Venituri totale
2.961.821
Cheltuieli totale
2.752.723
Stocuri
86.420
Creanțe
272.491
Casă și conturi la bănci
418.034
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
0
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.550.215
Rezultat net
179.083
Angajați
16
Datorii
267.572
Active imobilizate
1.567.717
Active circulante
805.949
Capitaluri proprii
2.103.556
Venituri totale
2.631.940
Cheltuieli totale
2.430.897
Stocuri
100.979
Creanțe
120.856
Casă și conturi la bănci
334.114
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
2.538
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
2.271.061
Rezultat net
128.297
Angajați
16
Datorii
216.414
Active imobilizate
1.657.036
Active circulante
617.456
Capitaluri proprii
2.052.771
Venituri totale
2.320.395
Cheltuieli totale
2.171.510
Stocuri
92.235
Creanțe
133.127
Casă și conturi la bănci
392.094
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
5.307
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-09

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-22Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1992-11-28 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

4 dosare cu nume identic · 2021-10-08–2026-10-09 · verificat 2026-10-09.

Dosar 206/98/2025/a22025-11-26 · Curtea de Apel BUCURESTI · Intimat Creditor

procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată · Apel

1 termen · ultima soluție: Nefondat

2026-02-03 · 09:00

Nefondat

Respinge apelul, ca nefondat. Definitiva. Pronunţată azi, 03.02.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei.

Document: _Hotarare 166/2026 · 2026-02-03

Dosar 206/98/2025/a22025-11-24 · Tribunalul IALOMITA · Creditor

deschiderea procedurii la cererea debitorului apel declarat de creditoarea D.G.R.F.P.PLOIEŞTI-A.J.F.P. IALOMIŢA împotriva sentinţei civile nr.853F/11.11.2025 · Fond

Dosar 206/98/2025/a12025-08-05 · Tribunalul IALOMITA · Creditor

contestaţie împotriva hotărârii comitetului/adunarii creditorilor · Fond

1 termen · ultima soluție: Conexează cauza

2025-09-16 · 09:00

Conexează cauza

În baza art.139 Cod procedură civilă dispune conexarea dosarului nr.206/98/2025/a1 la dosarul nr.206/98/2025. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 16.09.2025.

Document: incheierefinaladezinvestire · 2025-09-16

Dosar 206/98/20252025-02-27 · Tribunalul IALOMITA · Creditor

deschiderea procedurii la cererea debitorului · Fond

9 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-11-06 · 09:00

Soluție indisponibilă

2026-09-11 · 09:00

Amână cauza

Pentru continuarea procedurii.

Document: incheieredesedinta · 2026-09-11

2026-05-08 · 09:00

Amână cauza

Acorda termen pentru continuarea procedurii.

Document: incheieredesedinta · 2026-05-08

2026-01-16 · 09:00

Amână cauza

Ia act că administratorul judiciar a depus Raportul de activitate nr.5, înregistrat sub nr.1153/29.12.2025, din cuprinsul căruia rezultă că termenul de plată a primei rate aferente planului de reorganizare este 07.02.2026. Pentru continuarea procedurii de reorganizare, acordă termen

Document: incheieredesedinta · 2026-01-16

2025-11-11 · 09:00

Amână cauza

În temeiul art. 139 din Legea nr. 85/2014 confirmă planul de reorganizare al debitoarei KUBERA COM S.R.L propus de către debitoare. Face în cauză aplicarea art. 141 din Legea nr.85/2014. Termen pentru continuarea procedurii reorganizării judiciare la 16.01.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 11.11.2025.

Document: _Hotarare 854/2025 · 2025-11-11

2025-10-14 · 09:00

Amână cauza

Având în vedere Hotărârea Adunării generale nr. 4/26.08.2025 a judecătorilor din cadrul Tribunalului Ialomiţa şi faptul că prezenta cauză nu se regăseşte printre cauzele ce se soluţionează pe perioada protestului, dispune amânarea cauzei şi acordă termen la data de 11.11.2025, Complet 8 sindic, ora 9,00.

Document: incheieredesedinta · 2025-10-14

2025-09-16 · 09:00

Amână cauza

Ia act de înscrisurile depuse la dosar, de faptul că la acest dosar a fost conexat şi dosarul nr.206/98/2025/a1 şi,având în vedere Hotărârea Adunării generale nr. 4/26.08.2025 a judecătorilor din cadrul Tribunalului Ialomiţa şi faptul că prezenta cauză nu se regăseşte printre cauzele ce se soluţionează pe perioada protestului, dispune amânarea cauzei şi acordă termen la data de 14.10.2025, Complet 8 sindic, ora 9,00, termen la care urmează a fi puse în discuţie cererea de confirmare a planului de reorganizare depus la dosar şi contestaţia formulată împotriva procesului-verbal al adunării creditorilor din data de 30.07.2025, prin care a fost aprobat planul de reorganizare, ce face obiectul dosarului asociat nr.206/98/2025/a1.

Document: incheieredesedinta · 2025-09-16

2025-05-27 · 09:00

Amână cauza

Acordă termen pentru continuarea procedurii în vederea depunerii unui plan de reorganizare a activităţii debitoarei.

Document: incheieredesedinta · 2025-05-27

2025-03-04 · 12:00

Amână cauza

Admite cererea formulată de debitoarea KUBERA COM S.R.L.. În baza art.71 din Legea nr.85/2014 dispune deschiderea procedurii generale de insolvenţă faţă de debitoarea KUBERA COM S.R.L. În baza art.45 alin.1 lit.d din Legea nr.85/2014 din legea insolvenţei numeşte administrator judiciar provizoriu pe Cabinet Individual de Insolven?ă „GAVRILĂ VASILE” , care va îndeplini atribuţiile prevăzute de art.58 din lege, cu un onorariu fix provizoriu de 5.000 lei. Pune în vedere administratorului judiciar îndeplinirea obligaţiei prevăzută la art. 53 alin. (1) din lege. Face în cauză aplicarea art.75, 76 din Legea nr.85/2014. Dispune efectuarea notificării deschiderii procedurii debitoarei, creditorilor, conform art.100 din lege şi Oficiului Registrului Comerţului de pe lângă Tribunalul Ialomiţa, precum şi tuturor băncilor la care debitoarea are deschise conturi. Potrivit art.71 alin.2 din Legea nr.85/2014, creditorii pot formula opoziţii împotriva deschiderii procedurii în termen de 10 zile de la primirea notificării emise de administratorul judiciar provizoriu. Fixează termenul limită pentru depunerea creanţelor la data de 11.04.2025. Fixează termenul limită pentru verificarea creanţelor, întocmirea, afişarea şi comunicarea tabelului preliminar al creanţelor la data de 02.05.2025. Fixează termenul pentru soluţionarea eventualelor contestaţii şi pentru afişarea tabelului definitiv al creanţelor la data de 27.05.2025. Fixează data şedinţei adunării creditorilor în termen de 5 zile la data afişării şi comunicării tabelului preliminar. Dispune deschiderea de către administratorul judiciar a unui cont bancar din care vor fi suportate cheltuielile de procedură. Fixează termen de judecată la data de 27.05.2025. Executorie. Cu drept la apel în termen de 7 zile de la comunicare, apel care se va depune la Tribunalul Ialomiţa. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei, azi, 04.03.2025.

Document: incheieredesedinta · 2025-03-04

Căi de atac declarate: Apel · 2025-11-24; Apel · 2025-11-21

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

195 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
2071822
Număr de înregistrare
J1991000508210
Înmatriculare
10 septembrie 1991
EUID
ROONRC.J1991000508210
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. Ianache lot 3 Municipiul Slobozia Ialomiţa
Adresă fiscală
Str. Ianache lot 3 Slobozia IALOMIŢA
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
28 noiembrie 1992
Înregistrare fiscală
17 iunie 2025
Telefon
0243231650 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
SIMOIU CORNEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
SIMSERV SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 28.11.1992
Înregistrare fiscală
28 noiembrie 1992
Număr registrul comerțului
J1991000508210
Cod CAEN
9531
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa

Contact și adrese

Telefon
0243231650 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. IANACHE, NR.LOT 3
Cod poștal fiscal
920094
Strada sediului
Str. Ianache
Numărul sediului
lot 3
Localitatea sediului
Mun. Slobozia
Județul sediului
IALOMIŢA
Codul poștal al sediului
920094
Strada domiciliului fiscal
Str. Ianache
Numărul domiciliului fiscal
lot 3
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Slobozia
Județul domiciliului fiscal
IALOMIŢA
Cod poștal domiciliu fiscal
920094

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 iulie 1993
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 februarie 2017
Actualizare TVA la încasare
30 ianuarie 2017
Publicare TVA la încasare
31 ianuarie 2017
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (195) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Barbu Catargiu al Judetului Ialomita59 din 195 înregistrări (30,3%) · Vezi relația

Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia36 din 195 înregistrări (18,5%) · Vezi relația

DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA29 din 195 înregistrări (14,9%) · Vezi relația

SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA25 din 195 înregistrări (12,8%) · Vezi relația

DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA IALOMITA8 din 195 înregistrări (4,1%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)113 din 195 înregistrări (57,9%) · Vezi selecția

Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)65 din 195 înregistrări (33,3%) · Vezi selecția

Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)6 din 195 înregistrări (3,1%) · Vezi selecția

Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)5 din 195 înregistrări (2,6%) · Vezi selecția

Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)2 din 195 înregistrări (1%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

22 iunie 2026Achiziție directă

rep mecanice opel combo

Autoritate: Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia

CPV 50112100-4 — Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50112100-4

Vezi detaliile atribuirii →
3.907 leiValoare publicată
19 iunie 2026Achiziție directă

REVIZIE GENERALA PEUGEOT 308

Autoritate: ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA ECOO 2009

CPV 50112100-4 — Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50112100-4

Vezi detaliile atribuirii →
4.773 leiValoare publicată
16 iunie 2026Achiziție directă

incarcat instalatie ac dacia logan

Autoritate: PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA

CPV 50110000-9 — Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50110000-9

Vezi detaliile atribuirii →
227 leiValoare publicată
3 iunie 2026Achiziție directă

INL ACUMULATOR DACIA DUSTER

Autoritate: REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A.

CPV 31431000-6 — Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 31431000-6

Vezi detaliile atribuirii →
661 leiValoare publicată
26 mai 2026Achiziție directă

Cumparare directa servicii auto - revizie dacia logan II

Autoritate: DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA IALOMITA

CPV 50112100-4 — Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50112100-4

Vezi detaliile atribuirii →
732 leiValoare publicată
25 mai 2026Achiziție directă

rep mecanice renault master platforma

Autoritate: DIRECTIA DE ADMINISTARE A DOMENIULUI PUBLIC SLOBOZIA

CPV 50112100-4 — Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)

T2 2026 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 50112100-4

Vezi detaliile atribuirii →
3.550 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

2 înregistrări · valoare publicată 586.471 lei · 21 iunie 2024

SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA IMM ROMANIA PLUS21 iunie 2024 · SA.113044/2024 · 55.471 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA IMM ROMANIA PLUS21 iunie 2024 · SA.113044/2024 · 531.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

10 activități autorizate

CAEN 4671 Rev. 3Comerț cu ridicata al autovehiculelor

CAEN 4672 Rev. 3Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4681 Rev. 3Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate

CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN 7739 Rev. 3Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

CAEN 9531 Rev. 3Repararea și întreținerea autovehiculelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-09Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IalomiţaMunicipiul SloboziaStrada Ianache LotCAEN 9531
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI