Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/SINGLE SRL

SINGLE SRL

CUI 13425305 · SRL· Loc. Siret, Oraş Siret

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

SINGLE SRL are sediul în Loc. Siret, Oraş Siret. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+7%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 20,9 K lei, față de 19,6 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut83,7%

Marja netă calculată este 83,7% în 2025, față de -202% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+217,1%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202520,9 K lei+7% față de anul anterior2020: 16.8002021: 16.8002022: 17.5002023: 19.5862024: 19.5722025: 20.944
Rezultat net 202517,5 K leiTrecere pe profit2020: 2.6782021: 14.9272022: 22.3092023: 9.1552024: -39.5372025: 17.523
Angajați 20250-100% față de anul anterior2022: 02024: 12025: 0
Capitaluri proprii 202527,5 K lei+176% față de anul anterior2020: 3.1022021: 18.0292022: 40.3382023: 49.4932024: 9.9562025: 27.479
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate010 K21 K2020: 16,8 K lei16,8 K20202021: 16,8 K lei16,8 K20212022: 17,5 K lei17,5 K20222023: 19,6 K lei19,6 K20232024: 19,6 K lei19,6 K20242025: 20,9 K lei20,9 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-202%-37,3%127,5%2020: 15,9%15,9%20202021: 88,9%88,9%20212022: 127,5%127,5%20222023: 46,7%46,7%20232024: -202%-202%20242025: 83,7%83,7%2025Reper 2025: mediana sectorului 6,6% · n=28

Cifra de afaceri: +7% față de anul anterior.Marjă netă 83,7% · +285,7 pp față de 2024

Formularele diferă între ani. Comparațiile anuale și liniile continue folosesc numai ani consecutivi cu același formular.

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202410 K lei
202527,5 K lei

Datorii raportate

202410,4 K lei
2025107 lei

Disponibilități bănești

202415,9 K lei
20258,5 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri19,6 K lei19,6 K lei20,9 K lei+7% față de anul anterior
Rezultat net9,2 K lei-39,5 K lei17,5 K leiTrecere pe profit
Capitaluri proprii49,5 K lei10 K lei27,5 K lei+176% față de anul anterior
Datorii11,7 K lei10,4 K lei107 lei-99% față de anul anterior
Creanțe4,4 K lei4,4 K lei14,1 K lei+217,1% față de anul anterior
Angajați—10-100% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă83,7%-202%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 6,6% (n=28) · 2024: 4,4% (n=30)

Rezultat / active (A+B)—-194,5%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 7,6% (n=27) · 2024: 6,1% (n=32)

Rezultat / capitaluri proprii63,8%-397,1%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 25,3% (n=26) · 2024: 22,6% (n=29)

Vânzări per angajat—19.572 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 797.636 lei (n=25) · 2024: 756.074 lei (n=27)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)—49%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 27,4% (n=27) · 2024: 31,6% (n=32)

Datorii / active (A+B)—51%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 72,6% (n=27) · 2024: 69,5% (n=32)

Ponderea activelor imobilizate—0%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 8,7% (n=27) · 2024: 8,9% (n=32)

Active circulante / datorii totale211,08×1,96×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,12× (n=34) · 2024: 1,33× (n=33)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări241,7 zile81,6 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 63,2 zile (n=27) · 2024: 71,5 zile (n=29)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
20.944
Rezultat net
17.523
Angajați
0
Datorii
107
Active imobilizate
—
Active circulante
22.586
Capitaluri proprii
27.479
Venituri totale
20.944
Cheltuieli totale
2.796
Stocuri
—
Creanțe
14.063
Casă și conturi la bănci
8.523
Cheltuieli în avans
5.000
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
19.572
Rezultat net
-39.537
Angajați
1
Datorii
10.367
Active imobilizate
0
Active circulante
20.323
Capitaluri proprii
9.956
Venituri totale
21.589
Cheltuieli totale
60.836
Stocuri
—
Creanțe
4.435
Casă și conturi la bănci
15.888
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
19.586
Rezultat net
9.155
Angajați
—
Datorii
11.670
Active imobilizate
52.190
Active circulante
8.973
Capitaluri proprii
49.493
Venituri totale
19.586
Cheltuieli totale
8.687
Stocuri
0
Creanțe
4.414
Casă și conturi la bănci
4.559
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
17.500
Rezultat net
22.309
Angajați
0
Datorii
19.053
Active imobilizate
52.190
Active circulante
7.201
Capitaluri proprii
40.338
Venituri totale
25.920
Cheltuieli totale
3.085
Stocuri
0
Creanțe
6.057
Casă și conturi la bănci
1.144
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
16.800
Rezultat net
14.927
Angajați
—
Datorii
40.702
Active imobilizate
52.190
Active circulante
6.541
Capitaluri proprii
18.029
Venituri totale
16.800
Cheltuieli totale
1.368
Stocuri
0
Creanțe
954
Casă și conturi la bănci
5.587
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
16.800
Rezultat net
2.678
Angajați
—
Datorii
64.529
Active imobilizate
52.190
Active circulante
15.441
Capitaluri proprii
3.102
Venituri totale
16.800
Cheltuieli totale
13.618
Stocuri
0
Creanțe
950
Casă și conturi la bănci
14.491
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
0
Provizioane
0
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-02

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2000-10-09 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-01–2026-10-02 · verificat 2026-10-02.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
13425305
Număr de înregistrare
J33/454/2000
Înmatriculare
5 octombrie 2000
EUID
ROONRC.J33/454/2000
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. ALEXANDRU CEL BUN 18 A 3 Loc. Siret, Oraş Siret Suceava
Adresă fiscală
Str. ALEXANDRU CEL BUN 18 A Siret SUCEAVA
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
9 octombrie 2000
Înregistrare fiscală
10 martie 2025
Telefon
0230281270 · Firme cu același număr
Fax
0230281270

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
HARASEMIUC RADU

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
SINGLE S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 09.10.2000
Înregistrare fiscală
9 octombrie 2000
Număr registrul comerțului
J33/454/2000
Cod CAEN
4613
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Siret

Contact și adrese

Telefon
0230281270 · Firme cu același număr
Fax
0230281270 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SUCEAVA, ORŞ. SIRET, STR. ALEXANDRU CEL BUN, NR.18 A, BL.3, SC.A, ET.2, AP.8
Cod poștal fiscal
725500
Strada sediului
Str. Alexandru cel Bun
Numărul sediului
18 A
Localitatea sediului
Orş. Siret
Județul sediului
SUCEAVA
Codul poștal al sediului
725500
Strada domiciliului fiscal
Str. Alexandru cel Bun
Numărul domiciliului fiscal
18 A
Localitatea domiciliului fiscal
Orş. Siret
Județul domiciliului fiscal
SUCEAVA
Cod poștal domiciliu fiscal
725500

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 noiembrie 2000
TVA până la
11 octombrie 2012
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

2 activități autorizate

CAEN 5020 Rev. 1Întreținerea și repararea autovehiculelor

CAEN 5113 Rev. 1Intermedieri în comerțul cu material lemnos și de construcții

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-02Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SuceavaLoc. Siret, Oraş SiretStrada Alexandru Cel BunCAEN 4615
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI