Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/SINGLETON SOLUTIONS SRL

SINGLETON SOLUTIONS SRL

CUI 31182042 · SRL· Sat Miroslava, Comuna Miroslava

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

SINGLETON SOLUTIONS SRL are sediul în Sat Miroslava, Comuna Miroslava. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+21,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 5,9 mil. lei, față de 4,9 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut1,8%

Marja netă calculată este 1,8% în 2025, față de 1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+62,3%

Datoriile raportate sunt 1,1 mil. lei în 2025, față de 659,4 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20255,9 mil. lei+21,5% față de anul anterior2020: 5.376.7512021: 5.330.5342022: 5.298.3422023: 5.025.5102024: 4.851.7382025: 5.896.986
Rezultat net 2025105 K lei+111,8% față de anul anterior2020: 263.3552021: 181.8202022: 126.7232023: 158.3832024: 49.5622025: 104.994
Angajați 20256Neschimbat față de anul anterior2020: 62021: 72022: 52023: 52024: 62025: 6
Capitaluri proprii 2025126,7 K lei+24,6% față de anul anterior2020: 483.9272021: 476.1632022: 211.6422023: 311.8842024: 101.7442025: 126.738
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate03 mil.6 mil.2020: 5,4 mil. lei5,4 mil.20202021: 5,3 mil. lei5,3 mil.20212022: 5,3 mil. lei5,3 mil.20222023: 5 mil. lei5 mil.20232024: 4,9 mil. lei4,9 mil.20242025: 5,9 mil. lei5,9 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%7,3%14,6%2020: 4,9%4,9%20202021: 3,4%3,4%20212022: 2,4%2,4%20222023: 3,2%3,2%20232024: 1%1%20242025: 1,8%1,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 14,6% · n=6.054

Cifra de afaceri: +21,5% față de anul anterior.Marjă netă 1,8% · +0,8 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024101,7 K lei
2025126,7 K lei

Datorii raportate

2024659,4 K lei
20251,1 mil. lei

Disponibilități bănești

2024147,3 K lei
2025397 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri5 mil. lei4,9 mil. lei5,9 mil. lei+21,5% față de anul anterior
Rezultat net158,4 K lei49,6 K lei105 K lei+111,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii311,9 K lei101,7 K lei126,7 K lei+24,6% față de anul anterior
Datorii778,6 K lei659,4 K lei1,1 mil. lei+62,3% față de anul anterior
Creanțe161,9 K lei114,4 K lei105,2 K lei-8,1% față de anul anterior
Angajați566Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă1,8%1%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 14,6% (n=6.054) · 2024: 13,6% (n=6.447)

Rezultat / active (A+B)8,8%6,5%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 9,4% (n=4.954) · 2024: 8,1% (n=5.225)

Rezultat / capitaluri proprii82,8%48,7%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 48,7% (n=5.959) · 2024: 36,3% (n=6.347)

Vânzări per angajat982.831 lei808.623 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 262.222 lei (n=4.120) · 2024: 253.256 lei (n=4.555)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)10,6%13,4%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 44,7% (n=4.955) · 2024: 48,8% (n=5.228)

Datorii / active (A+B)89,4%86,6%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 55,3% (n=4.955) · 2024: 51,2% (n=5.228)

Ponderea activelor imobilizate19,1%16,3%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 15,3% (n=4.955) · 2024: 15,3% (n=5.228)

Active circulante / datorii totale0,9×0,97×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,32× (n=7.715) · 2024: 1,42× (n=8.331)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări6,4 zile8,5 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 94,4 zile (n=5.647) · 2024: 83 zile (n=5.885)

Stocuri în zile de vânzări28,5 zile27,8 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 34,9 zile (n=3.576) · 2024: 35,4 zile (n=3.831)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.896.986
Rezultat net
104.994
Angajați
6
Datorii
1.070.520
Active imobilizate
228.769
Active circulante
968.489
Capitaluri proprii
126.738
Venituri totale
5.963.995
Cheltuieli totale
5.835.118
Stocuri
466.259
Creanțe
105.189
Casă și conturi la bănci
397.041
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
4.851.738
Rezultat net
49.562
Angajați
6
Datorii
659.406
Active imobilizate
124.352
Active circulante
636.798
Capitaluri proprii
101.744
Venituri totale
4.877.945
Cheltuieli totale
4.817.709
Stocuri
375.103
Creanțe
114.414
Casă și conturi la bănci
147.281
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.025.510
Rezultat net
158.383
Angajați
5
Datorii
778.635
Active imobilizate
10.789
Active circulante
1.079.730
Capitaluri proprii
311.884
Venituri totale
5.115.527
Cheltuieli totale
4.928.771
Stocuri
402.207
Creanțe
161.896
Casă și conturi la bănci
515.627
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.298.342
Rezultat net
126.723
Angajați
5
Datorii
453.725
Active imobilizate
58.493
Active circulante
606.874
Capitaluri proprii
211.642
Venituri totale
5.320.081
Cheltuieli totale
5.160.268
Stocuri
414.827
Creanțe
139.521
Casă și conturi la bănci
52.526
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.330.534
Rezultat net
181.820
Angajați
7
Datorii
690.567
Active imobilizate
109.936
Active circulante
1.056.160
Capitaluri proprii
476.163
Venituri totale
5.341.986
Cheltuieli totale
5.125.165
Stocuri
460.189
Creanțe
278.521
Casă și conturi la bănci
317.450
Cheltuieli în avans
634
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
5.376.751
Rezultat net
263.355
Angajați
6
Datorii
686.595
Active imobilizate
101.927
Active circulante
1.068.595
Capitaluri proprii
483.927
Venituri totale
5.377.684
Cheltuieli totale
5.065.722
Stocuri
492.509
Creanțe
193.551
Casă și conturi la bănci
382.535
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
420
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-16

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2013-02-05 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-10-15–2026-10-16 · verificat 2026-10-16.

Dosar 45496/299/20222023-06-19 · Tribunalul BUCURESTI · Intimat

pretenţii · Apel

1 termen · ultima soluție: Nefondat

2024-12-05 · 10:30

Nefondat

Respinge apelul, ca nefondat. Definitivă. Pronunţată astăzi, 05.12.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: Hotarare 6830/2024 · 2024-12-05

Căi de atac declarate: Apel · 2023-02-07

Dosar 45496/299/20222022-08-30 · Judecătoria SECTORUL1BUCURESTI · Intervenient

cerere de valoare redusă 1005,18 LEI · Fond

5 termene · ultima soluție: Admite in parte cererea

2022-12-12 · 08:30

Admite in parte cererea

Admite în parte cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta Autonom Services S.A., în contradictoriu cu pârâta Omniasig Vienna Insurance Group S.A. ?i intervenientul Milea Alina. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 977,25 lei, cu titlu de diferen?ă despăgubire. Obligă pârâta să plătească reclamantei penalităţi de întârziere în cuantum de 0,2%/zi de întârziere, aferente sumei de 977,25 lei, calculate de la data de 27.10.2019 până la data achitării efective a debitului principal. Respinge în rest cererea, ca neîntemeiată. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 400 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la data comunicării. Cerere de apel se depune la Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti. Pronunţată azi, 12.12.2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instan?ei.

Document: Hotarare 10771/2022 · 2022-12-12

2022-12-05 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea la data de 12.12.2022. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 05.12.2022.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2022-12-05

2022-11-28 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 05.12.2022. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 28.11.2022.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2022-11-28

2022-11-14 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 28.11.2022. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 14.11.2022.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2022-11-14

2022-10-31 · 12:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 14.11.2022. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 31.10.2022.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2022-10-31

Căi de atac declarate: Apel · 2023-02-07

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
31182042
Număr de înregistrare
J2013000209225
Înmatriculare
5 februarie 2013
EUID
ROONRC.J2013000209225
Formă juridică
SRL
Sediu social
EUSTATIE DABIJA VODĂ 20 Sat Miroslava, Comuna Miroslava Iaşi
Adresă fiscală
Str. EUSTATIE DABIJA VODĂ 20 Miroslava IAŞI
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
5 februarie 2013
Înregistrare fiscală
31 ianuarie 2020

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
OLOGESA MARIUS IONEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
SINGLETON SOLUTIONS SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 05.02.2013
Înregistrare fiscală
5 februarie 2013
Număr registrul comerțului
J2013000209225
Cod CAEN
4619
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. IAŞI, SAT MIROSLAVA COM. MIROSLAVA, STR. EUSTATIE DABIJA VODĂ, NR.20, PARTER. CAMERA 6
Cod poștal fiscal
707305
Strada sediului
Str. Eustatie Dabija Vodă
Numărul sediului
20
Localitatea sediului
Sat Miroslava Com. Miroslava
Județul sediului
IAŞI
Codul poștal al sediului
707305
Detalii sediu
parter. camera 6
Strada domiciliului fiscal
Str. Eustatie Dabija Vodă
Numărul domiciliului fiscal
20
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Miroslava Com. Miroslava
Județul domiciliului fiscal
IAŞI
Cod poștal domiciliu fiscal
707305
Detalii domiciliu fiscal
parter. camera 6

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
8 aprilie 2016
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 februarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

39 activități autorizate

CAEN 3314 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electrice

CAEN 3319 Rev. 3Repararea și întreținerea altor echipamente

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4615 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4649 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

CAEN 4664 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4754 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 5231 Rev. 3Activități de intermediere pentru transportul de marfă

CAEN 5829 Rev. 3Activități de editare a altor produse software

CAEN 6210 Rev. 3Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6290 Rev. 3Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6391 Rev. 3Activități ale portalurilor web

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 7752 Rev. 3Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)

CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 9130 Rev. 3Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

CAEN 9521 Rev. 3Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic

CAEN 9522 Rev. 3Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină

CAEN 9529 Rev. 3Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

CAEN 9640 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii personale

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-16Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IaşiSat Miroslava, Comuna MiroslavaCAEN 4619
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI