Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/SOFTEX SRL

SOFTEX SRL

CUI 18894485 · SRL· Sat Covaci, Comuna Sânandrei

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

SOFTEX SRL are sediul în Sat Covaci, Comuna Sânandrei. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-27,1%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 15,8 mil. lei, față de 21,7 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut2%

Marja netă calculată este 2% în 2025, față de 1,1% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+24,6%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202515,8 mil. lei-27,1% față de anul anterior2020: 14.381.1002021: 14.604.6942022: 16.847.7372023: 30.073.1762024: 21.683.3832025: 15.808.383
Rezultat net 2025309,6 K lei+30,6% față de anul anterior2020: 1.687.5522021: 155.7722022: 4.0552023: 134.9002024: 236.9912025: 309.574
Angajați 202529-3,3% față de anul anterior2020: 312021: 302022: 332023: 242024: 302025: 29
Capitaluri proprii 20252,7 mil. lei+12,7% față de anul anterior2020: 6.550.8292021: 2.056.4842022: 2.060.5392023: 2.195.4392024: 2.432.4302025: 2.742.004
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate015 mil.30 mil.2020: 14,4 mil. lei14,4 mil.20202021: 14,6 mil. lei14,6 mil.20212022: 16,8 mil. lei16,8 mil.20222023: 30,1 mil. lei30,1 mil.20232024: 21,7 mil. lei21,7 mil.20242025: 15,8 mil. lei15,8 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%5,9%11,7%2020: 11,7%11,7%20202021: 1,1%1,1%20212022: 0%0%20222023: 0,4%0,4%20232024: 1,1%1,1%20242025: 2%2%2025

Cifra de afaceri: -27,1% față de anul anterior.Marjă netă 2% · +0,9 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20242,4 mil. lei
20252,7 mil. lei

Datorii raportate

202422,2 mil. lei
202521,4 mil. lei

Disponibilități bănești

2024151,3 K lei
2025260,6 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri30,1 mil. lei21,7 mil. lei15,8 mil. lei-27,1% față de anul anterior
Rezultat net134,9 K lei237 K lei309,6 K lei+30,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii2,2 mil. lei2,4 mil. lei2,7 mil. lei+12,7% față de anul anterior
Datorii24,1 mil. lei22,2 mil. lei21,4 mil. lei-3,4% față de anul anterior
Creanțe3 mil. lei3,6 mil. lei4,5 mil. lei+24,6% față de anul anterior
Angajați243029-3,3% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă2%1,1%
Rezultat net / cifra de afaceri
Rezultat / active (A+B)1,3%0,9%
Rezultat net / active la sfârșitul anului
Rezultat / capitaluri proprii11,3%9,7%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului
Vânzări per angajat545.117 lei722.779 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)11,2%9,7%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)
Datorii / active (A+B)87,2%88,7%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)
Ponderea activelor imobilizate72,2%76,2%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)
Active circulante / datorii totale0,32×0,27×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări101,5 zile59,4 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare
Stocuri în zile de vânzări48,3 zile37 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
15.808.383
Rezultat net
309.574
Angajați
29
Datorii
21.420.655
Active imobilizate
17.725.025
Active circulante
6.839.627
Capitaluri proprii
2.742.004
Venituri totale
16.148.414
Cheltuieli totale
15.791.224
Stocuri
2.121.021
Creanțe
4.458.015
Casă și conturi la bănci
260.591
Cheltuieli în avans
2.164
Venituri în avans
404.157
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
35.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
21.683.383
Rezultat net
236.991
Angajați
30
Datorii
22.182.322
Active imobilizate
19.060.327
Active circulante
5.956.306
Capitaluri proprii
2.432.430
Venituri totale
22.093.169
Cheltuieli totale
21.809.309
Stocuri
2.227.633
Creanțe
3.577.396
Casă și conturi la bănci
151.277
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
401.881
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
35.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
30.073.176
Rezultat net
134.900
Angajați
24
Datorii
24.053.876
Active imobilizate
20.362.860
Active circulante
6.355.371
Capitaluri proprii
2.195.439
Venituri totale
30.666.526
Cheltuieli totale
30.491.917
Stocuri
3.308.138
Creanțe
3.005.118
Casă și conturi la bănci
42.115
Cheltuieli în avans
1.518
Venituri în avans
470.434
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
35.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
16.847.737
Rezultat net
4.055
Angajați
33
Datorii
26.115.262
Active imobilizate
21.288.044
Active circulante
7.070.880
Capitaluri proprii
2.060.539
Venituri totale
17.744.247
Cheltuieli totale
17.727.307
Stocuri
3.132.197
Creanțe
3.742.624
Casă și conturi la bănci
196.059
Cheltuieli în avans
14.500
Venituri în avans
197.623
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
35.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
14.604.694
Rezultat net
155.772
Angajați
30
Datorii
25.491.544
Active imobilizate
21.859.751
Active circulante
5.877.689
Capitaluri proprii
2.056.484
Venituri totale
14.945.667
Cheltuieli totale
14.774.945
Stocuri
2.644.016
Creanțe
3.152.505
Casă și conturi la bănci
81.168
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
189.412
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
35.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
14.381.100
Rezultat net
1.687.552
Angajați
31
Datorii
20.775.870
Active imobilizate
21.624.932
Active circulante
5.868.174
Capitaluri proprii
6.550.829
Venituri totale
15.002.506
Cheltuieli totale
13.058.042
Stocuri
1.501.393
Creanțe
4.111.847
Casă și conturi la bănci
254.934
Cheltuieli în avans
0
Venituri în avans
166.407
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
35.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-07

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2006-07-31 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

2 dosare cu nume identic · 2021-10-06–2026-10-07 · verificat 2026-10-07.

Dosar 1743/93/20262026-06-08 · Tribunalul ILFOV · Creditor

cererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014) · Fond

2 termene · ultima soluție: indisponibilă

2026-10-29 · 13:00

Soluție indisponibilă

2026-06-12 · 14:30

Încheiere

Admite cererea debitoarei ERA CAPITAL CLASIC SRL. În temeiul art. 71 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, deschide procedura generală de insolvenţă faţă de debitor. Pune în vedere debitoarei faptul că este obligată să depună în 10 zile de la pronunţarea prezentei hotărâri, la dosarul cauzei, actele şi informaţiile prevăzute la art. 67 alin. 1 din Legea nr. 85/2014. În cazul în care debitorul nu va depune actele şi informaţiile arătate devin aplicabile dispoziţiile art. 82 alin. 1 şi 2 şi art. 169 alin. 1 lit. d din Legea nr. 85/2014. Se vor fixa următoarele termene limită: a) depunerea opoziţiilor la deschiderea procedurii – 10 zile de la primirea notificării şi termenul pentru soluţionarea opoziţiilor – 10 zile de la expirarea termenului de depunere a acestora; b) termenul-limită pentru înregistrarea cererii de admitere a creanţelor asupra averii debitorului, care va fi de 45 de zile de la deschiderea procedurii, precum şi cerinţele pentru ca o creanţă înregistrată să fie considerată valabilă; c) termenul de verificare a creanţelor, de întocmire şi publicare în BPI a tabelului preliminar de creanţe, care va fi de 20 de zile, de la expirarea termenului prevăzut la lit. b) d) termenul de definitivare a tabelului creanţelor, care va fi de 25 de zile de la expirarea termenului prevăzut la lit. c). e) data primei şedinţe a adunării creditorilor, care va avea loc în 5 zile de la expirarea termenului prevăzut la lit. c). Desemnează administrator judiciar provizoriu CII CIOBANU CRINA IONELA, cu o remuneraţie provizorie de 5000 lei din averea debitorului. În temeiul art. 71 alin. 2 din Legea nr. 85/2014, dispune ca administratorul judiciar să trimită o notificare, în condiţiile art. 99 alin. 3 şi art.100 din lege, privind deschiderea procedurii generale împotriva debitorului, tuturor creditorilor menţionaţi în lista depusă de debitor în conformitate cu art. 67 alin. 1 lit. c), debitorului şi oficiului registrului comerţului sau, după caz, registrului societăţilor agricole ori registrului asociaţilor şi fundaţiilor în care debitorul este înmatriculat, pentru efectuarea menţiunii, instanţelor judecătoreşti în a căror jurisdicţie se află sediul declarat la registrul comerţului, şi tuturor băncilor unde debitorul are deschise conturi, în vederea aplicării prevederilor art. 75 din Legea nr. 85/2014. Pune în vedere administratorului judiciar să efectueze în 60 de zile de la data pronunţării prezentei hotărâri inventarierea bunurilor debitorului, să întocmească şi să depună la dosar, în termen de 20 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 92 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, şi, în termen de 40 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 97 din aceeaşi lege. În temeiul art. 39 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, dispune deschiderea de către debitor a unui cont la o unitate bancară din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii, în termen de 2 zile de la notificarea deschiderii procedurii; în caz de neîndeplinire a atribuţiei, contul va fi deschis de către administratorul judiciar. Eventualele disponibilităţi băneşti vor fi păstrate într-un cont special de depozit bancar. Pune în vedere administratorului judiciar prevederile art. 252 din Legea nr. 31/1990, republicată şi dispune îndeplinirea formalităţilor privind menţionarea la registrul comerţului a reprezentanţilor permanenţi ai săi. Pune în vedere administratorului judiciar să depună lunar la dosar raportul prevăzut de art. 59 alin. 1 din Legea nr. 85/2014. Fixează termen de control în şedinţă publică pentru analiza stadiului continuării procedurii la 29.10.2026 ora 13,00. Executorie. Cu apel, în termen de 7 zile de la comunicarea hotărârii prin publicare în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă, ce va fi depus la Tribunalul Ilfov. Pronunţată azi, 12.06.2026 şi pusă la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei.

Document: incheieredesedinta · 2026-06-12

Dosar 275/294/20252025-02-21 · Judecătoria SALISTE · Creditor

ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond

3 termene · ultima soluție: Constată perimată cererea

2026-06-11 · 09:30

Constată perimată cererea

Admite excep?ia de perimare a cererii de chemare în judecată, invocată din oficiu. Constată perimată cererea având ca obiect ordonanţă de plată, formulată de reclamanta ...în contradictoriu cu pârâta ... Cu drept de recurs în termen de 5 zile de la pronun?are. Cererea de recurs se va depune la Judecătoria Sălişte. Pronun?ată în data de 11.06.2026 prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei.

Document: _Hotarare 235/2026 · 2026-06-11

2026-05-27 · 10:30

Amână pronunţarea

Amânat pronuntarea pentru data de 11.06.2026

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-05-27

2025-06-18 · 10:30

Suspendat

În temeiul art. 411 alin. (1) pct. 2 C.proc.civ., suspendă cauza. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării. Cererea de recurs se va depune la Judecătoria Sălişte. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 18.06.2025.

Document: incheiereSuspendare · 2025-06-18

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
18894485
Număr de înregistrare
J2006002466358
Înmatriculare
31 iulie 2006
EUID
ROONRC.J2006002466358
Formă juridică
SRL
Sediu social
Şcolii 53 Sat Covaci, Comuna Sânandrei Timiş
Adresă fiscală
Str. Şcolii 53 Covaci TIMIŞ
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
31 iulie 2006
Înregistrare fiscală
3 decembrie 2019
Telefon
0256312068 · Firme cu același număr
Fax
0256312068

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
BADEA CRISTIAN RĂDUCU
administrator
NEAGU COSTINEL ALIN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
SOFTEX SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 31.07.2006
Înregistrare fiscală
31 iulie 2006
Număr registrul comerțului
J2006002466358
Cod CAEN
1395
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş

Contact și adrese

Telefon
0256312068 · Firme cu același număr
Fax
0256312068 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. TIMIŞ, SAT COVACI COM. SÂNANDREI, STR. ŞCOLII, NR.53
Cod poștal fiscal
307377
Strada sediului
Str. Şcolii
Numărul sediului
53
Localitatea sediului
Sat Covaci Com. Sânandrei
Județul sediului
TIMIŞ
Codul poștal al sediului
307377
Strada domiciliului fiscal
Str. Şcolii
Numărul domiciliului fiscal
53
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Covaci Com. Sânandrei
Județul domiciliului fiscal
TIMIŞ
Cod poștal domiciliu fiscal
307377

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
14 august 2006
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Timiș

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

9 activități autorizate

CAEN 0240 Rev. 2Activități de servicii anexe silviculturii

CAEN 1395 Rev. 2Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte

CAEN 2060 Rev. 2Fabricarea fibrelor sintetice și artificiale

CAEN 3511 Rev. 2Producția de energie electrică

CAEN 3811 Rev. 2Colectarea deșeurilor nepericuloase

CAEN 3832 Rev. 2Recuperarea materialelor reciclabile sortate

CAEN 4677 Rev. 2Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor

CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 7219 Rev. 2Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-07Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul TimişSat Covaci, Comuna SânandreiCAEN 1395
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI