Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/SOFVI CONSTRUCT INSTAL SRL

SOFVI CONSTRUCT INSTAL SRL

CUI 34743441 · SRL· Bucureşti Sectorul 2

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în scădere.

SOFVI CONSTRUCT INSTAL SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 2. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Cifra de afaceri a scăzut-8,5%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 25 mil. lei, față de 27,3 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât5,5%

Marja netă calculată este 5,5% în 2025, față de 12,4% în 2024.

Calcul din bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
30/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202525 mil. lei-8,5% față de anul anterior2020: 19.624.3422021: 10.818.7722022: 19.103.7332023: 26.365.5392024: 27.340.1422025: 25.017.723
Rezultat net 20251,4 mil. lei-59,7% față de anul anterior2020: 250.8282021: 144.7492022: 879.6642023: 970.1062024: 3.402.8202025: 1.369.847
Angajați 202515+15,4% față de anul anterior2020: 122021: 122022: 122023: 112024: 132025: 15
Capitaluri proprii 20254,2 mil. lei+20,6% față de anul anterior2020: 343.1202021: 487.8602022: 1.025.4532023: 1.255.9302024: 3.479.6402025: 4.195.332
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate014 mil.27 mil.2020: 19,6 mil. lei19,6 mil.20202021: 10,8 mil. lei10,8 mil.20212022: 19,1 mil. lei19,1 mil.20222023: 26,4 mil. lei26,4 mil.20232024: 27,3 mil. lei27,3 mil.20242025: 25 mil. lei25 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%6,2%12,4%2020: 1,3%1,3%20202021: 1,3%1,3%20212022: 4,6%4,6%20222023: 3,7%3,7%20232024: 12,4%12,4%20242025: 5,5%5,5%2025Reper 2025: mediana sectorului 6% · n=618

Cifra de afaceri: -8,5% față de anul anterior.Marjă netă 5,5% · -7 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20243,5 mil. lei
20254,2 mil. lei

Datorii raportate

202416,1 mil. lei
202514,1 mil. lei

Disponibilități bănești

20241,1 mil. lei
20251,8 mil. lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri26,4 mil. lei27,3 mil. lei25 mil. lei-8,5% față de anul anterior
Rezultat net970,1 K lei3,4 mil. lei1,4 mil. lei-59,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii1,3 mil. lei3,5 mil. lei4,2 mil. lei+20,6% față de anul anterior
Datorii22,3 mil. lei16,1 mil. lei14,1 mil. lei-12,3% față de anul anterior
Creanțe17,9 mil. lei10,8 mil. lei7,7 mil. lei-28,6% față de anul anterior
Angajați111315+15,4% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă5,5%12,4%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 6% (n=618) · 2024: 7% (n=676)

Rezultat / active (A+B)7,5%17,4%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 5,1% (n=649) · 2024: 6,6% (n=708)

Rezultat / capitaluri proprii32,7%97,8%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 17,8% (n=575) · 2024: 24,2% (n=626)

Vânzări per angajat1.667.848 lei2.103.088 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 430.587 lei (n=609) · 2024: 449.385 lei (n=675)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)23%17,8%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 37,5% (n=650) · 2024: 36,4% (n=708)

Datorii / active (A+B)77%82,2%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 59,6% (n=650) · 2024: 60,4% (n=708)

Ponderea activelor imobilizate1,9%2,2%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 31,2% (n=650) · 2024: 29,4% (n=708)

Active circulante / datorii totale1,27×1,19×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,07× (n=689) · 2024: 1,08× (n=756)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări111,3 zile142,6 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 118,5 zile (n=617) · 2024: 117,5 zile (n=672)

Stocuri în zile de vânzări121,4 zile94,8 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 29,7 zile (n=572) · 2024: 24,1 zile (n=621)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
25.017.723
Rezultat net
1.369.847
Angajați
15
Datorii
14.075.759
Active imobilizate
346.642
Active circulante
17.924.449
Capitaluri proprii
4.195.332
Venituri totale
26.518.313
Cheltuieli totale
24.946.365
Stocuri
8.435.839
Creanțe
7.732.124
Casă și conturi la bănci
1.756.486
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
27.340.142
Rezultat net
3.402.820
Angajați
13
Datorii
16.053.416
Active imobilizate
433.396
Active circulante
19.099.660
Capitaluri proprii
3.479.640
Venituri totale
29.340.668
Cheltuieli totale
25.329.593
Stocuri
7.197.192
Creanțe
10.831.169
Casă și conturi la bănci
1.071.299
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
26.365.539
Rezultat net
970.106
Angajați
11
Datorii
22.287.982
Active imobilizate
234.465
Active circulante
23.309.447
Capitaluri proprii
1.255.930
Venituri totale
27.114.753
Cheltuieli totale
26.001.240
Stocuri
5.113.322
Creanțe
17.917.045
Casă și conturi la bănci
279.080
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
19.103.733
Rezultat net
879.664
Angajați
12
Datorii
10.093.011
Active imobilizate
223.268
Active circulante
10.895.196
Capitaluri proprii
1.025.453
Venituri totale
19.486.341
Cheltuieli totale
18.606.677
Stocuri
4.574.972
Creanțe
4.529.503
Casă și conturi la bănci
1.790.721
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
10.818.772
Rezultat net
144.749
Angajați
12
Datorii
9.767.647
Active imobilizate
489.316
Active circulante
9.766.191
Capitaluri proprii
487.860
Venituri totale
11.661.509
Cheltuieli totale
11.477.711
Stocuri
3.882.836
Creanțe
3.161.980
Casă și conturi la bănci
2.721.375
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
19.624.342
Rezultat net
250.828
Angajați
12
Datorii
10.852.042
Active imobilizate
856.374
Active circulante
10.338.788
Capitaluri proprii
343.120
Venituri totale
21.729.661
Cheltuieli totale
21.414.747
Stocuri
3.069.992
Creanțe
5.589.174
Casă și conturi la bănci
1.679.622
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

30/ 100Atenție moderată
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-19

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2026-03-17Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2016-12-30 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

3 dosare cu nume identic · 2021-10-18–2026-10-19 · verificat 2026-10-19.

Dosar 37632/300/20262026-10-09 · Judecătoria SECTORUL2BUCURESTI · Pârât

cerere de valoare redusă · Fond

Dosar 13238/300/20262026-04-08 · Judecătoria SECTORUL2BUCURESTI · Debitor

Cerere în anulare (OUG 119/2007) · Fond

2 termene · ultima soluție: Admite cererea

2026-07-07 · 08:30

Admite cererea

Admite cererea în anulare formulată de creditoarea SC DICON COMPANY SRL, în contradictoriu cu debitoarea SC SOFVI CONSTRUCT INSTAL SRL. Anulează sentinţa civilă nr. 4681/31.03.2026 pronunţată de Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti în dosarul nr. 28412/300/2025. Respinge excepţia inadmisibilităţii ordonanţei de plată, invocată de debitoare. Ordonă debitoarei să plătească creditoarei, în termen de 30 de zile de la comunicarea prezentei ordonanţe, suma de 52.280,87 lei (TVA inclus), reprezentând contravaloare rest factură fiscală nr. 1477/10.04.2025. Obligă debitoarea să plătească creditoarei suma de 400 lei cu titlu de cheltuieli de judecată (taxe judiciară de timbru - fond şi cerere în anulare). Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei astăzi, 07.07.2026.

Document: _Hotarare 11006/2026 · 2026-07-07

2026-06-23 · 10:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 07.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 23.06.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-06-23

Dosar 28412/300/20252025-09-22 · Judecătoria SECTORUL2BUCURESTI · Debitor

ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond

3 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2026-03-31 · 08:30

Respinge cererea

Admite excepţia inadmisibilităţii cererii, invocată de debitoarea Sofvi Construct Instal SRL. Respinge cererea de chemare în judecată formulată de creditoare Dicon Company SRL, în contradictoriu cu debitoarea Sofvi Construct Instal SRL, ca inadmisibilă. Respinge cererea creditoare privind obligarea debitoarei la plata cheltuielilor de judecată, ca neîntemeiată. Cu cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare, pentru creditor. Cererea în anulare se depune la Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei astăzi, 31.03.2026.

Document: _Hotarare 4681/2026 · 2026-03-31

2026-03-17 · 12:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 31.03.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 17.03.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-03-17

2026-01-13 · 09:00

Încheiere

în vederea depunerii dovezii calităţii de reprezentant

Document: incheieredesedinta · 2026-01-13

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

20 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
34743441
Număr de înregistrare
J40/8276/2015
Înmatriculare
6 iulie 2015
EUID
ROONRC.J40/8276/2015
Formă juridică
SRL
Sediu social
MIHAI BRAVU 98-106 D16 Bucureşti Sectorul 2 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
B-dul CHIŞINĂU 16 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
30 decembrie 2016
Înregistrare fiscală
31 decembrie 2023

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
LIPAT ADRIAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
SOFVI CONSTRUCT INSTAL SRL
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 30.12.2016
Înregistrare fiscală
7 iulie 2015
Număr registrul comerțului
J40/17059/2016
Cod CAEN
4211
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL CHIŞINĂU, NR.16, BL.M7, SC.A, ET.1, AP.4
Cod poștal fiscal
22155
Strada sediului
Bld. Chişinău
Numărul sediului
16
Localitatea sediului
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
22155
Strada domiciliului fiscal
Bld. Chişinău
Numărul domiciliului fiscal
16
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 2 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
22155

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
30 septembrie 2015
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
30 septembrie 2015
TVA la încasare până la
1 decembrie 2018
Actualizare TVA la încasare
22 noiembrie 2018
Publicare TVA la încasare
23 noiembrie 2018
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 august 2022
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (20) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

COMUNA TURCOAIA3 din 20 înregistrări (15%) · Vezi relația

Comuna Peceneaga (Consiliul Local Peceneaga)3 din 20 înregistrări (15%) · Vezi relația

COMUNA JIJILA2 din 20 înregistrări (10%) · Vezi relația

Comuna Slava Cercheza (Consiliul Local Slava Cercheza Jud. Tulcea)2 din 20 înregistrări (10%) · Vezi relația

ORASUL MACIN1 din 20 înregistrări (5%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)9 din 20 înregistrări (45%) · Vezi selecția

Lucrari generale de constructii de conducte (Rev.2)6 din 20 înregistrări (30%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii de rampe de deseuri (Rev.2)2 din 20 înregistrări (10%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii de uzine de tratare a deseurilor (Rev.2)1 din 20 înregistrări (5%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)1 din 20 înregistrări (5%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

17 martie 2026Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2) · Anunț SCNA1131435

Autoritate: Comuna Nufaru

CPV 45232400-6

T1 2026 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45232400-6

Vezi detaliile atribuirii →
3.377.692 leiValoare publicată
5 iunie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) · Anunț CAN1148279

Autoritate: ORASUL MACIN

CPV 45233120-6

T2 2025 · Licitatie deschisa · Alte achiziții CPV 45233120-6

Vezi detaliile atribuirii →
30.177.495 leiValoare publicată
16 mai 2025Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) · Anunț SCNA1120411

Autoritate: Comuna Carcaliu

CPV 45233120-6

T2 2025 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45233120-6

Vezi detaliile atribuirii →
20.412.946 leiValoare publicată
11 aprilie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) · Anunț SCNA1119171

Autoritate: COMUNA CERNA

CPV 45233120-6

T2 2025 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45233120-6

Vezi detaliile atribuirii →
18.617.066 leiValoare publicată
10 aprilie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) · Anunț SCNA1119111

Autoritate: COMUNA TURCOAIA

CPV 45233120-6

T2 2025 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45233120-6

Vezi detaliile atribuirii →
20.902.760 leiValoare publicată
10 aprilie 2025Contract publicat

Categorie CPV: Lucrari generale de constructii de conducte (Rev.2) · Anunț SCNA1119113

Autoritate: COMUNA TURCOAIA

CPV 45231100-6

T2 2025 · Procedura simplificata · Alte achiziții CPV 45231100-6

Vezi detaliile atribuirii →
8.528.989 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Municipiul București

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

5 activități autorizate

CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 2Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4212 Rev. 2Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane

CAEN 4213 Rev. 2Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-19Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 2CAEN 4211
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI