Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/SONNTAG SRL

SONNTAG SRL

CUI 4804792 · SRL· Municipiul Iaşi· Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

este sub incidența Legii nr. 85/2014ONRC · 2026-09-03

Inactivă fiscal la ANAFInactivare publicată la 2026-08-25. Starea este valabilă pentru data interogării.Vezi contextul →
01

Rezumat

Vânzări în scădere. Pierdere netă raportată.

SONNTAG SRL are sediul în Municipiul Iaşi și raportează activitatea comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.

Inactivă fiscal la ANAFNecesită verificare

Inactivare publicată la 2026-08-25. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Cifra de afaceri a scăzut-100%

Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 0 lei, față de 369,8 K lei în 2023.

Bilanț 2024
Datoriile au scăzut-99,4%

Datoriile raportate sunt 22,9 K lei în 2024, față de 3,7 mil. lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2024

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
66/ 100
Atenție ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20240 lei-100% față de anul anterior2020: 247.2802021: 250.1102022: 403.8922023: 369.8252024: 0
Rezultat net 2024-63 K leiTrecere pe pierdere2020: 113.1182021: 97.9002022: 196.8502023: 3.293.3352024: -62.996
Angajați 20241-80% față de anul anterior2020: 42021: 42022: 42023: 52024: 1
Capitaluri proprii 2024-19,4 K leiCapitaluri devenite negative2020: 552.5892021: 526.4892022: 209.8792023: 3.293.5752024: -19.421
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2024 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0202 K404 K2020: 247,3 K lei247,3 K20202021: 250,1 K lei250,1 K20212022: 403,9 K lei403,9 K20222023: 369,8 K lei369,8 K20232024: 0 lei02024

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%445,3%890,5%2020: 45,7%45,7%20202021: 39,1%39,1%20212022: 48,7%48,7%20222023: 890,5%890,5%20232024Reper 2024: mediana sectorului 1,9% · n=32.263

Cifra de afaceri: -100% față de anul anterior.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20233,3 mil. lei
2024-19,4 K lei

Datorii raportate

20233,7 mil. lei
202422,9 K lei

Disponibilități bănești

20233,8 mil. lei
2024-59 lei

Capital de lucru net

2023—
2024—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2024: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202220232024Ultima variație
Cifră de afaceri403,9 K lei369,8 K lei0 lei-100% față de anul anterior
Rezultat net196,9 K lei3,3 mil. lei-63 K leiTrecere pe pierdere
Capitaluri proprii209,9 K lei3,3 mil. lei-19,4 K leiCapitaluri devenite negative
Datorii30,5 K lei3,7 mil. lei22,9 K lei-99,4% față de anul anterior
Creanțe121,4 K lei3,3 mil. lei405 lei-100% față de anul anterior
Angajați451-80% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2024 / 2023

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20242023
Marjă netă—890,5%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2024: 1,9% (n=32.263) · 2023: 2,7% (n=32.917)

Rezultat / active (A+B)-1.792,7%47%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 1,9% (n=22.355) · 2023: 2,9% (n=22.510)

Rezultat / capitaluri proprii—100%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2024: 16% (n=23.418) · 2023: 20,4% (n=24.103)

Vânzări per angajat0 lei73.965 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2024: 242.354 lei (n=24.014) · 2023: 218.952 lei (n=24.646)

Capital și îndatorare

Indicator20242023
Capitaluri proprii / active (A+B)-552,7%47%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 24% (n=22.373) · 2023: 24,2% (n=22.537)

Datorii / active (A+B)652,7%53%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 76,2% (n=22.373) · 2023: 75,9% (n=22.537)

Ponderea activelor imobilizate90,2%0,1%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2024: 14,9% (n=22.373) · 2023: 13,8% (n=22.537)

Active circulante / datorii totale0,02×1,88×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2024: 0,95× (n=38.825) · 2023: 0,98× (n=39.917)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20242023
Creanțe în zile de vânzări—3.166,3 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2024: 6,9 zile (n=28.302) · 2023: 6,9 zile (n=25.500)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
0
Rezultat net
-62.996
Angajați
1
Datorii
22.935
Active imobilizate
3.168
Active circulante
346
Capitaluri proprii
-19.421
Venituri totale
182
Cheltuieli totale
63.178
Stocuri
—
Creanțe
405
Casă și conturi la bănci
-59
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
369.825
Rezultat net
3.293.335
Angajați
5
Datorii
3.716.352
Active imobilizate
4.978
Active circulante
7.004.949
Capitaluri proprii
3.293.575
Venituri totale
4.210.318
Cheltuieli totale
318.030
Stocuri
—
Creanțe
3.252.670
Casă și conturi la bănci
3.752.279
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
403.892
Rezultat net
196.850
Angajați
4
Datorii
30.470
Active imobilizate
42.276
Active circulante
198.073
Capitaluri proprii
209.879
Venituri totale
410.684
Cheltuieli totale
209.794
Stocuri
—
Creanțe
121.399
Casă și conturi la bănci
76.674
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
250.110
Rezultat net
97.900
Angajați
4
Datorii
11.054
Active imobilizate
35.488
Active circulante
502.055
Capitaluri proprii
526.489
Venituri totale
250.116
Cheltuieli totale
149.714
Stocuri
—
Creanțe
96.897
Casă și conturi la bănci
405.158
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
247.280
Rezultat net
113.118
Angajați
4
Datorii
13.379
Active imobilizate
35.488
Active circulante
530.480
Capitaluri proprii
552.589
Venituri totale
247.280
Cheltuieli totale
131.813
Stocuri
—
Creanțe
107.968
Casă și conturi la bănci
422.512
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

66/ 100Atenție ridicată
4semnale de urmărit · 1 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Mențiune în starea firmei

este sub incidența Legii nr. 85/2014

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2026-08-25. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2024 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2024
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 100% față de 2023.

Ministerul Finanțelor · 2024

Starea verificărilor

ONRCeste sub incidența Legii nr. 85/20142026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-28

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-24Sursa bilanțului 2024Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Mențiune în starea firmei

este sub incidența Legii nr. 85/2014

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2026-08-25. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-11-06
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2024 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2024
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2024 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2024
Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 100% față de 2023.

Ministerul Finanțelor · 2024
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1993-10-25 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

6 dosare cu nume identic · 2021-10-27–2026-10-28 · verificat 2026-10-28.

Dosar 11334/245/20262026-03-20 · Judecătoria IASI · Pârât

rezoluţiune contract · Fond

1 termen · ultima soluție: indisponibilă

2026-12-16 · 08:30

Soluție indisponibilă

Dosar 5032/245/2025/a22025-11-12 · Judecătoria IASI · Pârât

reexaminare taxe de timbru · Fond

5 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2026-03-17 · 08:30

Respinge cererea

Respinge cererea de reexaminare a taxei judiciare de timbru formulată de petenta Compania Autonoma Remax SRL, ca rămasă fără obiect. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 17.03.2026

Document: _IncheiereFinalaDezinvestire 5066/2026 · 2026-03-17

2026-03-16 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 17.03.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 16.03.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-03-16

2026-03-02 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 16.03.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 02.03.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-03-02

2026-02-20 · 12:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 02.03.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei. Pronunţată în şedinţa camere de consiliu, astăzi, 20.02.2026.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-02-20

2025-12-15 · 13:00

Amână cauza

Având în vedere solicitarea de amânare, amână cauza şi acordă termen la data de 20.02.2026, ora 12:00.

Document: incheieredesedinta · 2025-12-15

Dosar 34629/245/20252025-09-29 · Judecătoria IASI · Pârât

rezoluţiune contract contract de vanzare - cumparare · Fond

1 termen · ultima soluție: Anulează cererea

2025-11-12 · 08:30

Anulează cererea

Anulează cererea.

Document: _IncheiereFinalaDezinvestire 2639/2025 · 2025-11-12

Dosar 32836/245/2024/a12025-02-20 · Judecătoria IASI · Petent

cerere de ajutor public judiciar · Fond

3 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2025-05-29 · 08:30

Respinge cererea

Respinge cererea ca neîntemeiată. Cu drept de reexaminare în termen de 5 zile de la comunicare, ce se va depune la Judecătoria Iaşi. Pronunţată astăzi, 29.05.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: _IncheiereFinalaDezinvestire 1105/2025 · 2025-05-29

2025-05-15 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 29.05.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 15.05.2025.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-05-15

2025-05-08 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 15.05.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.05.2025.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-05-08

Dosar 5032/245/20252025-02-19 · Judecătoria IASI · Pârât

rezoluţiune contract · Fond

2 termene · ultima soluție: Anulează cererea

2025-08-08 · 08:30

Anulează cererea

În baza art.200 alin.4 Cod procedură civilă anulează cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta COMPANIA AUTONOMA REMAX SRL.Cu cerere de reexaminare pentru reclamantă în termen de 15 zile de la comunicare, cererea depunându-se la Judecătoria Ia?i. Pronunţată azi, data de 08.08.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: _IncheiereFinalaDezinvestire 1912/2025 · 2025-08-08

2025-03-06 · 08:30

Încheiere

Constată că sunt incidente dispoziţiile art. 106 alin. 1 din HCSM nr. 3.243/2022 pentru aprobarea Regulamentului de ordine interioară al instanţelor de judecătore?ti, în raport de dosarul nr. 5032/245/2025. Dispune înaintarea prezentei cauze spre competentă soluţionare completului de judecată cu indicativul C34, care a fost iniţial învestit cu soluţionarea dosarului nr. 36554/245/2024, privind aceleaşi părţi, având acelaşi obiect şi aceeaşi cauză. Pronunţată astăzi, 06.03.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, în condi?iile art. 396 alin. 2 C. proc. civ.

Document: incheieredesedinta · 2025-03-06

Dosar 36554/245/20242024-10-23 · Judecătoria IASI · Pârât

rezoluţiune contract repunerea partiilor in situatie anterioara · Fond

1 termen · ultima soluție: Anulează cererea

2025-01-17 · 11:30

Anulează cererea

În baza art.200 alin.4 Cod procedură civilă anulează cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta COMPANIA AUTONOMA REMAX SRL. Cu cerere de reexaminare pentru reclamantă în termen de 15 zile de la comunicare, cererea depunându-se la Judecătoria Ia?i. Pronunţată azi, data de 17.01.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

Document: Incheiereanularecerere 42/2025 · 2025-01-17

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
4804792
Număr de înregistrare
J22/2519/1993
Înmatriculare
14 octombrie 1993
EUID
ROONRC.J22/2519/1993
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. PACURARI 122 582 Municipiul Iaşi Iaşi · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. PACURARI 122 Iaşi IAŞI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
25 octombrie 1993
Înregistrare fiscală
3 noiembrie 2025
Telefon
232258005 · Firme cu același număr
Fax
0232258005

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

lichidator judiciar provizoriu
SOLVENS SPRL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
SONNTAG SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 25.10.1993
Înregistrare fiscală
25 octombrie 1993
Număr registrul comerțului
J22/2519/1993
Cod CAEN
4711
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Contact și adrese

Telefon
0740634505 · Firme cu același număr
Fax
0232258005 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. PĂCURARI, NR.122, BL.582, SC.A, ET.1, AP.3
Cod poștal fiscal
700522
Strada sediului
Str. Păcurari
Numărul sediului
122
Localitatea sediului
Mun. Iaşi
Județul sediului
IAŞI
Codul poștal al sediului
700522
Strada domiciliului fiscal
Str. Păcurari
Numărul domiciliului fiscal
122
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Iaşi
Județul domiciliului fiscal
IAŞI
Cod poștal domiciliu fiscal
700522

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
Perioada 1: TVA de la
1 ianuarie 2017
Perioada 1: TVA până la
1 noiembrie 2025
Perioada 1: Anulare operată la
4 noiembrie 2025
Perioada 1: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 2: TVA de la
1 septembrie 1997
Perioada 2: TVA până la
31 ianuarie 2011
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
25 august 2026
Publicarea deciziei
25 august 2026

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20242026-06-24—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-28Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul IaşiMunicipiul IaşiStrada PacurariCAEN 4711
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI