Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/SOPHIE RESIDENCE PREMIUM S.R.L.

SOPHIE RESIDENCE PREMIUM S.R.L.

CUI 26760948 · SRL· Municipiul Oradea

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

SOPHIE RESIDENCE PREMIUM S.R.L. are sediul în Municipiul Oradea. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-69,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,1 mil. lei, față de 6,7 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut1,2%

Marja netă calculată este 1,2% în 2025, față de 0,3% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+8,1%

Datoriile raportate sunt 9,7 mil. lei în 2025, față de 9 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20252,1 mil. lei-69,3% față de anul anterior2020: 368.4342021: 7.063.0412022: 1.236.6762023: 1.889.6512024: 6.711.9632025: 2.063.131
Rezultat net 202524,4 K lei+9,5% față de anul anterior2020: -1.368.3702021: 2.679.4222022: 35.6192023: 15.1742024: 22.2402025: 24.350
Angajați 20255+25% față de anul anterior2020: 22021: 32022: 42023: 42024: 42025: 5
Capitaluri proprii 2025945 K lei+2,6% față de anul anterior2020: -1.830.8192021: 848.6022022: 883.2542023: 898.4282024: 920.6682025: 945.018
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate04 mil.7 mil.2020: 368,4 K lei368,4 K20202021: 7,1 mil. lei7,1 mil.20212022: 1,2 mil. lei1,2 mil.20222023: 1,9 mil. lei1,9 mil.20232024: 6,7 mil. lei6,7 mil.20242025: 2,1 mil. lei2,1 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri-371,4%-166,7%37,9%Mediana sectorului (2025): 16,3% · n=86612020: -371,4%-371,4%20202021: 37,9%37,9%20212022: 2,9%2,9%20222023: 0,8%0,8%20232024: 0,3%0,3%20242025: 1,2%1,2%2025

Cifra de afaceri: -69,3% față de anul anterior. Marja netă: 1,2%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii945 K lei+2,6% față de anul anterior
Datorii9,7 mil. lei+8,1% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri1,9 mil. lei6,7 mil. lei2,1 mil. lei-69,3% față de anul anterior
Rezultat net15,2 K lei22,2 K lei24,4 K lei+9,5% față de anul anterior
Capitaluri proprii898,4 K lei920,7 K lei945 K lei+2,6% față de anul anterior
Datorii9,6 mil. lei9 mil. lei9,7 mil. lei+8,1% față de anul anterior
Creanțe1,5 mil. lei1,2 mil. lei1,3 mil. lei+9,7% față de anul anterior
Angajați445+25% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri1,2%16,3%n=8.6610,3%8,4%n=33.726
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)8,9%35%n=6.6929,3%36,9%n=27.247
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)91,1%61,2%n=6.69290,7%61,3%n=27.247
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)60,8%22,9%n=6.69260%19,4%n=27.247
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0,2%6,4%n=6.6900,2%2%n=27.231
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive2,6%88,6%n=8.0092,4%24,6%n=31.114
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,43×1,22×n=10.7000,44×1,12×n=44.266
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360226,29 zile97,58 zilen=7.68163,39 zile92,22 zilen=29.935
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360441 zile17,16 zilen=4.176140,14 zile20,51 zilen=16.724
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați412.626 lei154.407 lein=7.2841.677.991 lei126.637 lein=29.144

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.063.131
Rezultat net
24.350
Angajați
5
Datorii
9.705.879
Active imobilizate
6.478.931
Active circulante
4.171.966
Capitaluri proprii
945.018
Venituri totale
2.861.486
Cheltuieli totale
2.800.412
Stocuri
2.527.359
Creanțe
1.296.862
Casă și conturi la bănci
347.745
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
45.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
6.711.963
Rezultat net
22.240
Angajați
4
Datorii
8.979.197
Active imobilizate
5.942.009
Active circulante
3.957.856
Capitaluri proprii
920.668
Venituri totale
7.130.468
Cheltuieli totale
7.056.139
Stocuri
2.612.792
Creanțe
1.181.817
Casă și conturi la bănci
163.247
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
45.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.889.651
Rezultat net
15.174
Angajați
4
Datorii
9.648.975
Active imobilizate
6.869.002
Active circulante
3.653.376
Capitaluri proprii
898.428
Venituri totale
1.912.634
Cheltuieli totale
1.859.266
Stocuri
1.674.174
Creanțe
1.515.650
Casă și conturi la bănci
463.552
Cheltuieli în avans
25.025
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
45.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.236.676
Rezultat net
35.619
Angajați
4
Datorii
5.720.988
Active imobilizate
4.408.856
Active circulante
2.057.374
Capitaluri proprii
883.254
Venituri totale
1.329.736
Cheltuieli totale
1.264.068
Stocuri
1.015.114
Creanțe
167.914
Casă și conturi la bănci
874.346
Cheltuieli în avans
138.012
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
45.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
7.063.041
Rezultat net
2.679.422
Angajați
3
Datorii
6.069.884
Active imobilizate
3.338.972
Active circulante
3.578.490
Capitaluri proprii
848.602
Venituri totale
7.193.930
Cheltuieli totale
4.276.967
Stocuri
254.051
Creanțe
284.189
Casă și conturi la bănci
3.040.250
Cheltuieli în avans
1.024
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
45.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
368.434
Rezultat net
-1.368.370
Angajați
2
Datorii
5.779.482
Active imobilizate
3.024.850
Active circulante
923.812
Capitaluri proprii
-1.830.819
Venituri totale
637.365
Cheltuieli totale
2.005.735
Stocuri
313.923
Creanțe
397.788
Casă și conturi la bănci
212.101
Cheltuieli în avans
1
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
45.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 69% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-13

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2025-09-05Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 69% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2010-04-09 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-12–2026-10-13 · verificat 2026-10-13.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

6 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
26760948
Număr de înregistrare
J2010000477050
Înmatriculare
9 aprilie 2010
EUID
ROONRC.J2010000477050
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. MUNTELE GĂINA 16 Municipiul Oradea Bihor · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. MUNTELE GĂINA 16 Oradea BIHOR · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
9 aprilie 2010
Înregistrare fiscală
7 august 2025
Telefon
0722214543 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
POP DANIEL

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
SOPHIE RESIDENCE PREMIUM S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 09.04.2010
Înregistrare fiscală
9 aprilie 2010
Număr registrul comerțului
J2010000477050
Cod CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor

Contact și adrese

Telefon
0722214543 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. MUNTELE GĂINA, NR.16
Cod poștal fiscal
410518
Strada sediului
Str. Muntele Găina
Numărul sediului
16
Localitatea sediului
Mun. Oradea
Județul sediului
BIHOR
Codul poștal al sediului
410518
Strada domiciliului fiscal
Str. Muntele Găina
Numărul domiciliului fiscal
16
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Oradea
Județul domiciliului fiscal
BIHOR
Cod poștal domiciliu fiscal
410518

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
12 aprilie 2010
TVA la încasare
Nu
TVA la încasare de la
1 ianuarie 2013
TVA la încasare până la
1 iunie 2014
Actualizare TVA la încasare
5 iunie 2014
Publicare TVA la încasare
6 iunie 2014
Tip act TVA la încasare
Radiere
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 martie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (6) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI6 din 6 înregistrări (100%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de protectie a malurilor (Rev.2)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi selecția

Lucrari de prevenire a inundatiilor (Rev.2)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi selecția

Lucrari de constructii de structuri hidromecanice (Rev.2)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi selecția

Renovare a cladirilor degradate (Rev.2)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi selecția

Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)1 din 6 înregistrări (16,7%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

5 septembrie 2025Achiziție directă

REPARATII SISTEME HIDROMECANICE SI RACORD AVAL STAVILAR MOCIAR

Autoritate: ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI

CPV 45248000-7 — Lucrari de constructii de structuri hidromecanice (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45248000-7

Vezi detaliile atribuirii →
577.899 leiValoare publicată
23 iulie 2025Achiziție directă

REPARATII CANALIZARE SEDIU SGA BIHOR

Autoritate: ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI

CPV 45332000-3 — Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45332000-3

Vezi detaliile atribuirii →
336.080 leiValoare publicată
23 iulie 2025Achiziție directă

REPARATII PRAG DE FUND CRISUL REPEDE AVAL PRIZA DE APA ORADEA

Autoritate: ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI

CPV 45246400-7 — Lucrari de prevenire a inundatiilor (Rev.2)

T3 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45246400-7

Vezi detaliile atribuirii →
251.995 leiValoare publicată
13 iunie 2024Achiziție directă

REPARATII BANCHETA DIG MAL DREPT RAUL BARCAU KM 4+200-6+200 JUD BIHOR

Autoritate: ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI

CPV 45246200-5 — Lucrari de protectie a malurilor (Rev.2)

T2 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45246200-5

Vezi detaliile atribuirii →
248.632 leiValoare publicată
13 iunie 2024Achiziție directă

REPARATII CANTON PILU III JUD ARAD

Autoritate: ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI

CPV 45262690-4 — Renovare a cladirilor degradate (Rev.2)

T2 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45262690-4

Vezi detaliile atribuirii →
688.402 leiValoare publicată
13 iunie 2024Achiziție directă

REPARATII IMPREJMUIRE SEDIU FORMATIE HOLOD SI MAGAZIA DE APARARE

Autoritate: ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI

CPV 45340000-2 — Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)

T2 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45340000-2

Vezi detaliile atribuirii →
247.113 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

52 activități autorizate

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4211 Rev. 3Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CAEN 4213 Rev. 3Construcția de poduri și tuneluri

CAEN 4221 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4222 Rev. 3Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4313 Rev. 3Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4323 Rev. 3Lucrări de izolații

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4331 Rev. 3Lucrări de ipsoserie

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4341 Rev. 3Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CAEN 4342 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri

CAEN 4350 Rev. 3Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil

CAEN 4360 Rev. 3Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4399 Rev. 3Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CAEN 4613 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4689 Rev. 3Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4778 Rev. 3Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat

CAEN 6811 Rev. 3Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CAEN 6812 Rev. 3Dezvoltare (promovare) imobiliară

CAEN 6820 Rev. 3închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CAEN 6831 Rev. 3Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

CAEN 6832 Rev. 3Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7413 Rev. 3Activități de design de interior

CAEN 7414 Rev. 3Alte activități de design specializat

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 7732 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

CAEN 8121 Rev. 3Activități generale de curățenie a clădirilor

CAEN 8122 Rev. 3Activități specializate de curățenie

CAEN 8123 Rev. 3Alte activități de curățenie

CAEN 8130 Rev. 3Activități de întreținere peisagistică

CAEN 8240 Rev. 3Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN 8299 Rev. 3Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-13Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BihorMunicipiul OradeaStrada Muntele GăinaCAEN 4100
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI