Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 2,4 mil. lei, față de 3,3 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025SOV CONSTRUCT SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Marjă în creștere.
SOV CONSTRUCT SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 1. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 0,6% în 2025, față de 0,5% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Datoriile raportate sunt 579,5 K lei în 2025, față de 529 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 9,7% · n=65Cifra de afaceri: -29% față de anul anterior.Marjă netă 0,6% · +0,2 pp față de 2024
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3,4 mil. lei | 3,3 mil. lei | 2,4 mil. lei | -29% față de anul anterior |
| Rezultat net | -169,9 K lei | 15,3 K lei | 14,8 K lei | -3,1% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | 130,9 K lei | 146,2 K lei | 161 K lei | +10,1% față de anul anterior |
| Datorii | 566,3 K lei | 529 K lei | 579,5 K lei | +9,5% față de anul anterior |
| Creanțe | 154,7 K lei | 575,2 K lei | 338,6 K lei | -41,1% față de anul anterior |
| Angajați | 17 | 15 | 12 | -20% față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 9,7% (n=65) · 2024: 6,7% (n=68)
Mediana sectorului: 2025: 6,8% (n=61) · 2024: 6,7% (n=58)
Mediana sectorului: 2025: 42,7% (n=59) · 2024: 18,1% (n=70)
Mediana sectorului: 2025: 208.091 lei (n=52) · 2024: 181.840 lei (n=60)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 35,3% (n=61) · 2024: 39,3% (n=58)
Mediana sectorului: 2025: 62,6% (n=61) · 2024: 50,4% (n=58)
Mediana sectorului: 2025: 19,3% (n=61) · 2024: 17,5% (n=58)
Mediana sectorului: 2025: 1,13× (n=80) · 2024: 1,38× (n=85)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 75 zile (n=61) · 2024: 100,8 zile (n=65)
Mediana sectorului: 2025: 15,1 zile (n=42) · 2024: 17,3 zile (n=43)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 5 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 2.367.177
- Rezultat net
- 14.833
- Angajați
- 12
- Datorii
- 579.493
- Active imobilizate
- 9.380
- Active circulante
- 725.873
- Capitaluri proprii
- 161.026
- Venituri totale
- 2.381.613
- Cheltuieli totale
- 2.343.317
- Stocuri
- 233.684
- Creanțe
- 338.550
- Casă și conturi la bănci
- 153.639
- Cheltuieli în avans
- 9.789
- Venituri în avans
- 4.523
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 220
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 3.334.007
- Rezultat net
- 15.304
- Angajați
- 15
- Datorii
- 529.048
- Active imobilizate
- 238.639
- Active circulante
- 823.566
- Capitaluri proprii
- 146.194
- Venituri totale
- 3.405.273
- Cheltuieli totale
- 3.383.773
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 575.224
- Casă și conturi la bănci
- 248.342
- Cheltuieli în avans
- 16.968
- Venituri în avans
- 403.931
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 220
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 3.376.350
- Rezultat net
- -169.884
- Angajați
- 17
- Datorii
- 566.263
- Active imobilizate
- 498.976
- Active circulante
- 406.203
- Capitaluri proprii
- 130.890
- Venituri totale
- 3.379.684
- Cheltuieli totale
- 3.549.568
- Stocuri
- 6.864
- Creanțe
- 154.716
- Casă și conturi la bănci
- 244.623
- Cheltuieli în avans
- 2.482
- Venituri în avans
- 210.508
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 220
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 2.901.178
- Rezultat net
- 101.926
- Angajați
- 17
- Datorii
- 246.829
- Active imobilizate
- 259.403
- Active circulante
- 499.563
- Capitaluri proprii
- 300.774
- Venituri totale
- 2.923.519
- Cheltuieli totale
- 2.801.332
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 70.735
- Casă și conturi la bănci
- 428.828
- Cheltuieli în avans
- 4.122
- Venituri în avans
- 215.485
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 220
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 1.824.416
- Rezultat net
- -18.850
- Angajați
- 16
- Datorii
- 380.759
- Active imobilizate
- 6.440
- Active circulante
- 967.172
- Capitaluri proprii
- 198.848
- Venituri totale
- 1.830.434
- Cheltuieli totale
- 1.849.284
- Stocuri
- 5.200
- Creanțe
- 200.603
- Casă și conturi la bănci
- 761.369
- Cheltuieli în avans
- 3.959
- Venituri în avans
- 397.964
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 220
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2014-08-13 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
4 dosare cu nume identic · 2021-10-02–2026-10-03 · verificat 2026-10-03.
asigurare dovezi · Fond
3 termene · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
Amână cauza
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 14.12.2026.
Document: incheieredesedinta · 2026-09-28
Încheiere
Respinge excep?ia inadmisibilită?ii cererii de asigurare a probelor formulată de intimata ... ca neîntemeiată. Admite cererea de asigurare a probei constând în administrarea probei cu expertiza tehnică judiciară în specialitatea sisteme ?i echipamente termice, în scopul expertizării lucrărilor efectuate de .... la instala?iile de ventila?ie ?i climatizare din spa?iul apar?inând ..., situat în ..... Dispune efectuarea probei cu expertiza tehnică judiciară, specialitatea sisteme ?i echipamente termice, cu următoarele obiective: 1. Să se constate ?i să se consemneze starea actuală a instala?iei de ventila?ie ?i climatizare din imobilul situat în ...., pe fiecare nivel ?i pentru fiecare încăpere în parte. 2. Să se stabilească ?i să se indice care sunt cauzele care pot conduce la astfel de posibile deficien?e ale sistemului de ventila?ie ?i climatizare: 2.1. timpii de răcire/încălzire a fiecărei încăperi din imobil de la momentul pornirii sistemului de ventila?ie ?i climatizare ?i până la momentul atingerii temperaturii setate ?i să indice dacă ace?ti timpi sunt in parametrii normali de func?ionare; 2.2. dacă sistemul de aer condi?ionat ?i ventila?ie răce?te uniform pe toate gurile de ventila?ie ?i dacă există guri de ventila?ie care nu răcesc deloc. 2.3. dacă pornirea sistemul de ventila?ie cauzează zgomot necorespunzător în anumite încăperi din imobil ?i să consemneze care sunt aceste încăperi, precum ?i dacă acest zgomot depă?e?te parametrii normali privind o func?ionare corespunzătoare a sistemului de ventila?ie ?i climatizare. 3. Să se identifice în concret deficien?ele constatate, să precizeze locul, manifestarea, gravitatea ?i metodele prin care acestea au fost verificate. 4. Să se stabilească dacă sistemul de ventila?ie cauzează acumulări de condens ?i pete de lichid în tavan lângă ie?irile de ventila?ie ori fisuri în pere?ii imobilului ?i, în caz afirmativ, să se indice dacă acestea sunt datorate unei/unor instalări/interven?ii necorespunzătoare a/asupra sistemului de ventila?ie ?i climatizare; 5. Să se stabilească dacă neconformită?ile identificate în legătură cu sistemul de ventila?ie ?i climatizare sunt de natură să afecteze desfă?urarea în condi?ii normale a activită?ii în imobil, prin raportare la activitatea desfă?urată în imobil (activitate medicală) ?i să evalueze costurile reparării neconformită?ilor identificate în legătură cu sistemul de ventila?ie ?i climatizare din imobil. 6. Să se analizeze strict tehnic dacă lucrările de la pozi?ia 146 ?i pozi?ia 206 din Anexa 1A la Actul adi?ional nr. 23/29.01.2024 pot avea, ?i în ce mod concret, o legătură cauzală cu deficien?ele constatate la instala?ia nouă de climatizare/ventila?ie, cu indicarea documenta?iei ?i argumentelor tehnice utilizate. 7. Să se identifice orice interven?ie, modificare, mentenan?ă, exploatare neconformă, repara?ie ori lucrare ulterioară recep?iei, efectuată de orice persoană, care poate influen?a func?ionarea sistemului sau care poate limita stabilirea cauzei deficien?elor. Stabile?te onorariul provizoriu pentru expertiză în cuantum de 3.000 de lei în sarcina petentei ?i pune în vedere acesteia obliga?ia de a achita ?i de a depune la dosarul cauzei dovada plă?ii, în termen de 5 zile de la numirea expertului. Prorogă desemnarea expertului tehnic judiciar, precum ?i cererea intimatei de desemnare a unui expert-parte pentru termenul acordat în cauză. Intimata va comunica până la termenul acordat în cauză date cu privire la expertul-parte pe care îl dore?te, precum ?i dovada calită?ii de expert a acestuia, în vederea solu?ionării cu celeritate a cauzei. În vederea discutării aspectelor prorogate, stabile?te termen la data de 28.09.2026, ora 13:00, camera de consiliu, cu citarea păr?ilor. Executorie. Fără cale de atac. Pronun?ată astăzi, 25.08.2026, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Document: incheieredesedinta · 2026-08-25
anulare somaţie de plată · Fond
11 termene · ultima soluție: Respinge cererea
Respinge cererea
Respinge cererea în anulare, ca neîntemeiată. Respinge cererea creditoarei de obligare a debitoarei la plata cheltuielilor de judecată, ca neîntemeiată. Respinge cererea debitoarei de obligare a creditoarei la plata cheltuielilor de judecată, ca neîntemeiată. Definitivă. Pronunţată astăzi, 23.09.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Document: _Hotarare 11006/2026 · 2026-09-23
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 23.09.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.09.2026.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-09-08
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.09.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 24.08.2026.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-08-24
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 24.08.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 07.08.2026.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-08-07
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 07.08.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.07.2026.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-07-22
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 22.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 07.07.2026.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-07-07
Termen intermediar
Termen introdus din eroare. Termenul corect pentru amanare pronuntarii este 07.07.2026
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 07.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.06.2026.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-06-22
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 22.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.06.2026.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-06-05
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 05.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 21.05.2026.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-05-21
Amână cauza
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 21.05.2026.
Document: incheieredesedinta · 2026-03-19
ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. 187,208,49 LEI · Fond
4 termene · ultima soluție: Respinge cererea
Respinge cererea
Respinge ca neintemeiata actiunea. Ia act ca debitoarea va solicita cheltuieli de judecata pe cale separata. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Sectorului 1 Bucure?ti. Pronun?ată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 08.05.2025.
Document: Hotarare 5070/2025 · 2025-05-08
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 08.05.2025. Pronunţata prin punerea solutiei la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei instantei, astăzi, 23.04.2025.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-04-23
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 23.04.2025. Pronunţata prin punerea solutiei la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei instantei, astăzi, 08.04.2025.
Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2025-04-08
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 08.04.2025. Pronunţata prin punerea solutiei la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei instantei, astăzi, 24.03.2025.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-03-24
validare poprire 2890/2021 · Fond
2 termene · ultima soluție: Ia act de renunţare la judecată
Ia act de renunţare la judecată
În baza art.406 NCPC, ia act de renunţarea petentului la judecarea cererii. Cu drept de a formula cerere de recurs în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Sector 2 Bucuresti. Pronuntată astazi, 07.11.2023, prin punerea solutiei la dispozitia partilor de catre grefa instantei.
Document: Hotarare 12376/2023 · 2023-11-07
Amână cauza
Avand in vedere Hotararea Adunării Generale a Judecatorilor din cadrul Judecătoriei Sectorului 2 Bucuresti nr. 3/20.06.2023 privind adoptarea unei forme de protest constand in amanarea tuturor cauzelor pe o perioada nedeterminata si Hotararea CSM nr. 2040/13.07.2023 a Sectiei pentru Judecatori prin care s-a recomandat normarea muncii, precum si Decizia Presedintelui Instantei nr. 49/28.07.2023 dispune amanarea cauzei la data de 07.11.2023.
Document: incheieredesedinta · 2023-08-22
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
1 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 14471717
- Număr de înregistrare
- J40/1337/2002
- Înmatriculare
- 25 februarie 2002
- EUID
- ROONRC.J40/1337/2002
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- DANIEL CIUGUREANU 12 Bucureşti Sectorul 1 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- Str. DANIEL CIUGUREANU 12 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- TRANSFER(SOSIRE)
- Data stării fiscale
- 13 august 2014
- Înregistrare fiscală
- 3 ianuarie 2023
- Telefon
- 0722356526 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- POPESCU MARIA-MAGDALENA
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- SOV CONSTRUCT SRL
- Stare de înregistrare
- TRANSFER(SOSIRE) din data 13.08.2014
- Înregistrare fiscală
- 25 februarie 2002
- Număr registrul comerțului
- J2002001337406
- Cod CAEN
- 4334
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Contact și adrese
- Telefon
- 0722356526 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR DANIEL CIUGUREANU, NR.12
- Cod poștal fiscal
- 12197
- Strada sediului
- Str. Daniel Ciugureanu
- Numărul sediului
- 12
- Localitatea sediului
- Sector 1 Mun. Bucureşti
- Județul sediului
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- Codul poștal al sediului
- 12197
- Strada domiciliului fiscal
- Str. Daniel Ciugureanu
- Numărul domiciliului fiscal
- 12
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sector 1 Mun. Bucureşti
- Județul domiciliului fiscal
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 12197
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 1 martie 2002
- TVA la încasare
- Nu
- TVA la încasare de la
- 1 ianuarie 2013
- TVA la încasare până la
- 1 martie 2015
- Actualizare TVA la încasare
- 2 martie 2015
- Publicare TVA la încasare
- 3 martie 2015
- Tip act TVA la încasare
- Radiere
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Explorează toate (1) →Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Autorități cu cele mai multe înregistrări
CENTRUL DE CREATIE, ARTA SI TRADITIE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI1 din 1 înregistrări (100%) · Vezi relația
Categorii CPV frecvente
Lucrari de montaj (Rev.2)1 din 1 înregistrări (100%) · Vezi selecția
Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.
Lucrari de amenajare spatiu expozitional
Autoritate: CENTRUL DE CREATIE, ARTA SI TRADITIE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI
CPV 45255400-3 — Lucrari de montaj (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
1 activități autorizate
CAEN 4615 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2021–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-10-03 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Înregistrări disponibile |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.