Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 17,6 mil. lei, față de 21,5 mil. lei în 2024.
Bilanț 2025SPRINTER 2000 SA
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Marjă în creștere.
SPRINTER 2000 SA are sediul în Municipiul Braşov. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.
Marja netă calculată este 7,2% în 2025, față de 5,6% în 2024.
Calcul din bilanț 2025Datoriile raportate sunt 6,9 mil. lei în 2025, față de 7,2 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2025Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2025: mediana sectorului 5,6% · n=1.197Cifra de afaceri: -17,9% față de anul anterior.Marjă netă 7,2% · +1,6 pp față de 2024
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: 63,7 K lei, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2023 | 2024 | 2025 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 24,5 mil. lei | 21,5 mil. lei | 17,6 mil. lei | -17,9% față de anul anterior |
| Rezultat net | 2,4 mil. lei | 1,2 mil. lei | 1,3 mil. lei | +5,6% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | 23,9 mil. lei | 23,4 mil. lei | 21,7 mil. lei | -7,4% față de anul anterior |
| Datorii | 7,6 mil. lei | 7,2 mil. lei | 6,9 mil. lei | -3,9% față de anul anterior |
| Creanțe | 4,5 mil. lei | 4,1 mil. lei | 1,9 mil. lei | -53,4% față de anul anterior |
| Angajați | 20 | 20 | 19 | -5% față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2025 / 2024A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2025: 5,6% (n=1.197) · 2024: 5,7% (n=1.285)
Mediana sectorului: 2025: 8,7% (n=1.183) · 2024: 8,7% (n=1.272)
Mediana sectorului: 2025: 23,3% (n=1.153) · 2024: 22,8% (n=1.244)
Mediana sectorului: 2025: 1.030.845 lei (n=1.121) · 2024: 1.009.139 lei (n=1.201)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2025: 39% (n=1.183) · 2024: 42,3% (n=1.272)
Mediana sectorului: 2025: 59,8% (n=1.183) · 2024: 56,5% (n=1.272)
Mediana sectorului: 2025: 16,1% (n=1.183) · 2024: 15,4% (n=1.272)
Mediana sectorului: 2025: 1,27× (n=1.273) · 2024: 1,36× (n=1.401)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2025: 68,1 zile (n=1.190) · 2024: 63,9 zile (n=1.276)
Mediana sectorului: 2025: 63 zile (n=1.160) · 2024: 63,1 zile (n=1.238)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 6 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2025
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 17.633.151
- Rezultat net
- 1.262.528
- Angajați
- 19
- Datorii
- 6.893.580
- Active imobilizate
- 20.879.128
- Active circulante
- 7.746.684
- Capitaluri proprii
- 21.690.312
- Venituri totale
- 18.661.133
- Cheltuieli totale
- 17.364.365
- Stocuri
- 5.744.289
- Creanțe
- 1.915.863
- Casă și conturi la bănci
- 86.532
- Cheltuieli în avans
- 21.798
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 63.718
- Capital subscris vărsat
- 5.182.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 21.469.578
- Rezultat net
- 1.195.848
- Angajați
- 20
- Datorii
- 7.170.705
- Active imobilizate
- 21.050.513
- Active circulante
- 9.577.622
- Capitaluri proprii
- 23.429.299
- Venituri totale
- 21.841.932
- Cheltuieli totale
- 20.511.251
- Stocuri
- 5.312.229
- Creanțe
- 4.111.254
- Casă și conturi la bănci
- 154.139
- Cheltuieli în avans
- 23.678
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 51.809
- Capital subscris vărsat
- 5.182.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 24.462.443
- Rezultat net
- 2.412.928
- Angajați
- 20
- Datorii
- 7.620.453
- Active imobilizate
- 21.396.967
- Active circulante
- 10.109.201
- Capitaluri proprii
- 23.854.344
- Venituri totale
- 24.683.321
- Cheltuieli totale
- 21.964.530
- Stocuri
- 5.248.334
- Creanțe
- 4.543.224
- Casă și conturi la bănci
- 317.643
- Cheltuieli în avans
- 23.087
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- 54.458
- Capital subscris vărsat
- 5.182.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 19.843.255
- Rezultat net
- 2.269.981
- Angajați
- 17
- Datorii
- 10.774.075
- Active imobilizate
- 20.835.311
- Active circulante
- 11.312.377
- Capitaluri proprii
- 21.389.207
- Venituri totale
- 21.076.423
- Cheltuieli totale
- 18.619.960
- Stocuri
- 5.647.132
- Creanțe
- 5.545.523
- Casă și conturi la bănci
- 119.722
- Cheltuieli în avans
- 15.594
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 5.182.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 13.795.925
- Rezultat net
- 1.861.877
- Angajați
- 19
- Datorii
- 8.712.728
- Active imobilizate
- 20.548.496
- Active circulante
- 8.761.882
- Capitaluri proprii
- 20.606.323
- Venituri totale
- 15.116.709
- Cheltuieli totale
- 13.130.938
- Stocuri
- 5.571.251
- Creanțe
- 2.938.913
- Casă și conturi la bănci
- 251.718
- Cheltuieli în avans
- 8.673
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 4.003.095
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 16.945.643
- Rezultat net
- 890.734
- Angajați
- 21
- Datorii
- 10.131.553
- Active imobilizate
- 20.395.538
- Active circulante
- 9.755.701
- Capitaluri proprii
- 20.026.935
- Venituri totale
- 17.059.826
- Cheltuieli totale
- 16.014.645
- Stocuri
- 4.899.477
- Creanțe
- 3.172.616
- Casă și conturi la bănci
- 1.683.608
- Cheltuieli în avans
- 7.249
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 3.758.058
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.
Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1994-12-27 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
2 dosare cu nume identic · 2021-11-01–2026-11-02 · verificat 2026-11-02.
procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată CONTESTATIE IN ANULARE · ContestatieinanulareRecurs
1 termen · ultima soluție: Alte soluţii
Alte soluţii
În temeiul art. 106 alin. 1 şi 5 din Regulamentul de ordine interioară al instanţelor judecătoreşti, aprobat prin Hotărârea Secţiei pentru judecători a Consiliului Superior al Magistraturii nr. 3243/2022, reuneşte dosarul nr. 2698/1/2023 la dosarul nr. 7499/2/2023.
Document: incheierefinaladezinvestire 1/2024 · 2024-02-07
procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată CONTESTAŢIE ÎN ANULARE · ContestatieinanulareRecurs
2 termene · ultima soluție: Respinge contestaţia in anulare
Respinge contestaţia in anulare
Respinge contestaţia în anulare ca neîntemeiată. Irevocabilă. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 06.03.2024.
Document: Hotarare 89/2024 · 2024-03-06
Amână cauza
Pentru a se cita contestatoarea cu menţiunea achitării taxei judiciare de timbru actualizate, amână judecarea cauzei şi acordă termen de judecată la data de 06.03.2024, ora 9, completul 3R, sala E77.
Document: incheieredesedinta · 2024-02-07
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
331 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 6620460
- Număr de înregistrare
- J1994003263089
- Înmatriculare
- 9 decembrie 1994
- EUID
- ROONRC.J1994003263089
- Formă juridică
- SA
- Sediu social
- NICOLAE IORGA 2 Municipiul Braşov Braşov · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- Str NICOLAE IORGA 2 Braşov BRAŞOV · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 27 decembrie 1994
- Înregistrare fiscală
- 29 mai 2025
- Telefon
- 0268472333 · Firme cu același număr
- Fax
- 268472334
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- TERZEA RADU
- reprezentant al persoanei juridice
- SCORŢEA NICOLAE RADU DAVID
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- SPRINTER 2000 SA
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 27.12.1994
- Înregistrare fiscală
- 27 decembrie 1994
- Număr registrul comerțului
- J1994003263089
- Cod CAEN
- 4690
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Braşov
Contact și adrese
- Telefon
- 0268472333 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. NICOLAE IORGA, NR.2, ET.3
- Cod poștal fiscal
- 500057
- Strada sediului
- Str. Nicolae Iorga
- Numărul sediului
- 2
- Localitatea sediului
- Mun. Braşov
- Județul sediului
- BRAŞOV
- Codul poștal al sediului
- 500057
- Strada domiciliului fiscal
- Str. Nicolae Iorga
- Numărul domiciliului fiscal
- 2
- Localitatea domiciliului fiscal
- Mun. Braşov
- Județul domiciliului fiscal
- BRAŞOV
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 500057
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 21 iunie 1995
- TVA la încasare
- Nu
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Explorează toate (331) →Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Autorități cu cele mai multe înregistrări
Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov29 din 331 înregistrări (8,8%) · Vezi relația
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.17 din 331 înregistrări (5,1%) · Vezi relația
Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov10 din 331 înregistrări (3%) · Vezi relația
APA CANAL 2000 S.A.9 din 331 înregistrări (2,7%) · Vezi relația
TELECOMUNICATII CFR SA9 din 331 înregistrări (2,7%) · Vezi relația
Categorii CPV frecvente
Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)45 din 331 înregistrări (13,6%) · Vezi selecția
Acumulatori cu litiu (Rev.2)43 din 331 înregistrări (13%) · Vezi selecția
Baterii (Rev.2)31 din 331 înregistrări (9,4%) · Vezi selecția
Lanterne (Rev.2)28 din 331 înregistrări (8,5%) · Vezi selecția
Acumulatori electrici (Rev.2)27 din 331 înregistrări (8,2%) · Vezi selecția
Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.
Acumulator Foton FS12-7.5 12V 7.5Ah
Autoritate: PENITENCIARUL POARTA ALBA
CPV 31431000-6 — Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Furnizare acumulatori UPS
Autoritate: Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01145
CPV 31431000-6 — Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →PACHET ACUMULATORI AUTO
Autoritate: Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov
CPV 31431000-6 — Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Achiziție de acumulatori CR123A
Autoritate: Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov
CPV 31400000-0 — Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Furnizare lanterne pentru U.M 02110 Bistrita
Autoritate: Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267
CPV 31527210-1 — Lanterne (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Set 10 x Baterie Litiu Energizer CR2032 3V (CR 2032)
Autoritate: COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A.
CPV 31440000-2 — Baterii (Rev.2)
Vezi detaliile atribuirii →Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Categorie de administrare fiscală ANAF
Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.
- Categorie
- contribuabil mijlociu
- Administrație teritorială
- Brașov
Sedii secundare administrate fiscal
ANAF publică 1 sedii secundare pentru această firmă în lista în vigoare de la 2024-07-01. CUI-ul unui sediu secundar este un cod de înregistrare fiscală și nu indică automat o persoană juridică separată.
Distribuție pe județe
Municipiul București1 sedii
| Denumire publicată | CUI sediu | Județ |
|---|---|---|
| SPRINTER 2000 SA - PUNCT DE LUCRU | 13967799 | Municipiul București |
Ajutoare de stat publicate
Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.
6 înregistrări · valoare publicată 6.644.133 lei · 13 octombrie 2020–21 aprilie 2023
sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)
garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 90%ajutoare limitate (secțiunea 2.1)
fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 100%garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)
garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 80% · Activități finanțate: 4690subvenții (secțiunea 3.1)
fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4690garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)
garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 80% · Activități finanțate: 4690subvenții (secțiunea 3.1)
fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE
Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 4690Identificatori LEI și structură contabilă
Înregistrări GLEIF asociate exact prin CUI sau printr-un număr ONRC unic, colectate la 2 octombrie 2026. Relațiile indică părinții care consolidează contabil entitatea; nu descriu automat acționariatul sau beneficiarul real. Un LEI nereînnoit nu înseamnă că firma este inactivă.
Sprinter 2000 SA
- LEI
- 254900H7AK73OV08DT71
- Stare LEI
- nereînnoit la termen
- Stare entitate în GLEIF
- activă în evidența LEI
- Categorie
- entitate juridică
- Identificator validat
- 6620460 · Asociere prin CUI
- Nivel de validare
- validare completă
- Prima înregistrare LEI
- 17 octombrie 2017
- Ultima actualizare
- 4 martie 2022
- Următoarea reînnoire
- 27 octombrie 2021
- Adresă juridică LEI
- Calea Feldioarei, 60, Brasov, RO-BV, 500471, RO
- Părinte direct de consolidare
- NATURAL_PERSONS
- Părinte final de consolidare
- NATURAL_PERSONS
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
51 activități autorizate
CAEN 2222 Rev. 3Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
CAEN 2591 Rev. 3Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel
CAEN 2612 Rev. 3Fabricarea subansamblurilor electronice (module)
CAEN 2651 Rev. 3Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
CAEN 2711 Rev. 3Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice
CAEN 2720 Rev. 3Fabricarea de acumulatori și baterii
CAEN 2740 Rev. 3Fabricarea de echipamente electrice de iluminat
CAEN 2790 Rev. 3Fabricarea altor echipamente electrice
CAEN 3092 Rev. 3Fabricarea de biciclete și de vehicule pentru invalizi
CAEN 3314 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
CAEN 3512 Rev. 3Producția de energie electrică din resurse regenerabile
CAEN 3514 Rev. 3Distribuția energiei electrice
CAEN 3515 Rev. 3Comercializarea energiei electrice
CAEN 3811 Rev. 3Colectarea deșeurilor nepericuloase
CAEN 3812 Rev. 3Colectarea deșeurilor periculoase
CAEN 3821 Rev. 3Recuperarea materialelor reciclabile
CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice
CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN 4643 Rev. 3Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
CAEN 4647 Rev. 3Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
CAEN 4649 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
CAEN 4664 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
CAEN 4671 Rev. 3Comerț cu ridicata al autovehiculelor
CAEN 4672 Rev. 3Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
CAEN 4673 Rev. 3Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
CAEN 4685 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor chimice
CAEN 4686 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
CAEN 4687 Rev. 3Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
CAEN 4689 Rev. 3Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.
CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat
CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
CAEN 4781 Rev. 3Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
CAEN 4783 Rev. 3Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN 5210 Rev. 3Depozitări
CAEN 5224 Rev. 3Manipulări
CAEN 5225 Rev. 3Activități de servicii logistice pentru transporturi
CAEN 6392 Rev. 3Alte activități de servicii informaționale n.c. a
CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management
CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice
CAEN 7311 Rev. 3Activități ale agențiilor de publicitate
CAEN 7414 Rev. 3Alte activități de design specializat
CAEN 7711 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
CAEN 7722 Rev. 3Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
CAEN 7820 Rev. 3Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
CAEN 8292 Rev. 3Activități de ambalare
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2025 | 2026-06-11 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-07 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-11-02 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Înregistrări disponibile |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.