Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/SPRINTER AUTO SRL

SPRINTER AUTO SRL

CUI 18645905 · SRL· Bucureşti Sectorul 6

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

SPRINTER AUTO SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 6. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-5,2%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 3,1 mil. lei, față de 3,3 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut16,5%

Marja netă calculată este 16,5% în 2025, față de 13% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Creanțe în creștere+35,9%

Soldul creanțelor a crescut față de 2024. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Semnal de atenție
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20253,1 mil. lei-5,2% față de anul anterior2020: 2.148.5082021: 2.919.9912022: 2.725.2422023: 2.792.7302024: 3.311.7692025: 3.138.699
Rezultat net 2025516,6 K lei+20,1% față de anul anterior2020: 224.3372021: 522.3982022: 406.2942023: 360.7722024: 430.2322025: 516.626
Angajați 20254-20% față de anul anterior2020: 42021: 52022: 42023: 42024: 52025: 4
Capitaluri proprii 2025516,9 K lei-6,4% față de anul anterior2020: 421.3722021: 591.0612022: 446.7402023: 519.6142024: 552.3372025: 516.866
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.3 mil.2020: 2,1 mil. lei2,1 mil.20202021: 2,9 mil. lei2,9 mil.20212022: 2,7 mil. lei2,7 mil.20222023: 2,8 mil. lei2,8 mil.20232024: 3,3 mil. lei3,3 mil.20242025: 3,1 mil. lei3,1 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%8,9%17,9%2020: 10,4%10,4%20202021: 17,9%17,9%20212022: 14,9%14,9%20222023: 12,9%12,9%20232024: 13%13%20242025: 16,5%16,5%2025Reper 2025: mediana sectorului 3,2% · n=1.002

Cifra de afaceri: -5,2% față de anul anterior.Marjă netă 16,5% · +3,5 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

2024552,3 K lei
2025516,9 K lei

Datorii raportate

2024566,6 K lei
2025830,8 K lei

Disponibilități bănești

202449,3 K lei
20255,1 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri2,8 mil. lei3,3 mil. lei3,1 mil. lei-5,2% față de anul anterior
Rezultat net360,8 K lei430,2 K lei516,6 K lei+20,1% față de anul anterior
Capitaluri proprii519,6 K lei552,3 K lei516,9 K lei-6,4% față de anul anterior
Datorii576,5 K lei566,6 K lei830,8 K lei+46,6% față de anul anterior
Creanțe384,8 K lei339,6 K lei461,4 K lei+35,9% față de anul anterior
Angajați454-20% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă16,5%13%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 3,2% (n=1.002) · 2024: 3,1% (n=1.528)

Rezultat / active (A+B)38,3%36,3%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 2,4% (n=889) · 2024: 2,1% (n=1.345)

Rezultat / capitaluri proprii100%77,9%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 11,2% (n=854) · 2024: 13,3% (n=1.301)

Vânzări per angajat784.675 lei662.354 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 310.107 lei (n=716) · 2024: 342.022 lei (n=1.134)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)38,4%46,6%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 30% (n=889) · 2024: 34,4% (n=1.346)

Datorii / active (A+B)61,6%47,8%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 69,4% (n=889) · 2024: 65,7% (n=1.346)

Ponderea activelor imobilizate8,7%1,9%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 14% (n=889) · 2024: 12,6% (n=1.346)

Active circulante / datorii totale1,48×2,05×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,04× (n=1.262) · 2024: 1,11× (n=1.879)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări52,9 zile36,9 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 55,6 zile (n=963) · 2024: 50,2 zile (n=1.465)

Stocuri în zile de vânzări87,6 zile84,2 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 86,1 zile (n=906) · 2024: 81,2 zile (n=1.372)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.138.699
Rezultat net
516.626
Angajați
4
Datorii
830.784
Active imobilizate
117.368
Active circulante
1.230.282
Capitaluri proprii
516.866
Venituri totale
3.148.379
Cheltuieli totale
2.533.085
Stocuri
763.844
Creanțe
461.362
Casă și conturi la bănci
5.076
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
3.311.769
Rezultat net
430.232
Angajați
5
Datorii
566.568
Active imobilizate
22.740
Active circulante
1.163.330
Capitaluri proprii
552.337
Venituri totale
3.322.392
Cheltuieli totale
2.800.503
Stocuri
774.473
Creanțe
339.573
Casă și conturi la bănci
49.284
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
67.165
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.792.730
Rezultat net
360.772
Angajați
4
Datorii
576.537
Active imobilizate
27.917
Active circulante
1.068.234
Capitaluri proprii
519.614
Venituri totale
2.795.119
Cheltuieli totale
2.401.130
Stocuri
670.693
Creanțe
384.769
Casă și conturi la bănci
12.772
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.725.242
Rezultat net
406.294
Angajați
4
Datorii
658.899
Active imobilizate
37.568
Active circulante
1.062.669
Capitaluri proprii
446.740
Venituri totale
2.732.561
Cheltuieli totale
2.300.336
Stocuri
791.223
Creanțe
251.384
Casă și conturi la bănci
20.062
Cheltuieli în avans
5.402
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.919.991
Rezultat net
522.398
Angajați
5
Datorii
771.394
Active imobilizate
45.944
Active circulante
1.316.207
Capitaluri proprii
591.061
Venituri totale
2.936.929
Cheltuieli totale
2.385.112
Stocuri
744.584
Creanțe
365.007
Casă și conturi la bănci
206.616
Cheltuieli în avans
304
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
2.148.508
Rezultat net
224.337
Angajați
4
Datorii
493.963
Active imobilizate
38.619
Active circulante
872.136
Capitaluri proprii
421.372
Venituri totale
2.151.811
Cheltuieli totale
1.907.481
Stocuri
537.822
Creanțe
330.410
Casă și conturi la bănci
3.904
Cheltuieli în avans
4.580
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Semnal de atenție
1semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2026-06-15; reactivare la 2026-08-05. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2026-08-05

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-07

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Reactivată după inactivitate fiscală

ANAF publică o perioadă de inactivitate începută la 2026-06-15; reactivare la 2026-08-05. Firma nu era marcată inactivă la ultima verificare.

ANAF · 2026-08-05
Reactivări fiscale

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2006-05-09 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

5 dosare cu nume identic · 2021-10-06–2026-10-07 · verificat 2026-10-07.

Dosar 25278/94/20232023-10-17 · Judecătoria BUFTEA · Reclamant

pretenţii 43/42/2022 · Fond

3 termene · ultima soluție: Alte soluţii

2024-02-23 · 08:30

Alte soluţii

În temeiul art. 75 alin (1) din Legea nr. 85/2014, constată încetată de drept cererea de chemare în judecată având ca obiect „preten?ii”, formulată de reclamanta SPRINTER AUTO S.R.L., în contradictoriu cu pârâta EUROINS ROMÂNIA ASIGURARE-REASIGURARE S.A.., în faliment, prin lichidator judiciar CITR FILIALA BUCURE?TI SPRL. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Buftea. Pronun?ată astăzi, 23.02.2024, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.

Document: Hotarare 2010/2024 · 2024-02-23

2024-02-22 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 23.02.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.02.2024.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2024-02-22

2024-02-07 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 22.02.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 07.02.2024.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-02-07

Dosar 1369/54/20232023-08-07 · Curtea de Apel CRAIOVA · Intimat Reclamant

acţiune în anularea hotărârilor arbitrale cerere restituire cautiune dosar 887/42/2021 · Fond

1 termen · ultima soluție: Încheiere

2023-10-05 · 09:00

Încheiere

Respinge cererea de restituire a cauţiunii. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare, cerere de recurs ce se va depune la Curtea de Apel Craiova. Pronunţată azi, 05.10.2023, conform art. 402 Cod procedură civilă.

Document: incheierefinaladezinvestire 17/2023 · 2023-10-05

Dosar 2993/94/20232023-02-09 · Judecătoria BUFTEA · Reclamant

pretenţii · Fond

5 termene · ultima soluție: Termen preschimbat

2024-06-10 · 09:00

Termen preschimbat

În temeiul art. 230 Cod procedură civilă, având în vedere desemnarea pre?edintelui completului de judecată în calitate de loc?iitor al Biroului Electoral de Circumscrip?ie Comunală nr. 11 Balote?ti, dispune preschimbarea termenului de judecată acordat la data de 10.06.2024 cu termen de judecată în ?edin?a publică din data de 27.05.2024, ora 10:00, complet C 1 pentru când se vor emite adresele ?i se vor cita păr?ile cu men?iunile stabilite la termenul de judecată anterior ?i că termenul de judecată ini?ial a fost preschimbat.

2024-05-27 · 10:00

Constată perimată cererea

Admite excepţia perimării cererii, invocată din oficiu. Constată perimată cererea formulată de către reclamanta SPRINTER AUTO S.R.L. în contradictoriu cu pârâta EUROINS ROMANIA ASIGURARE-REASIGURARE S.A., în faliment, reprezentată prin lichidator judiciar provizoriu CITR - FILIALA BUCUREŞTI S.P.R.L. Cu drept de recurs în termen de 5 zile de la pronunţare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Buftea. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 27.05.2024.

Document: Hotarare 6481/2024 · 2024-05-27

2023-04-19 · 08:30

242 NCPC/155-1 CPC

Dispune suspendarea judecării cauzei în temeiul art. 242 alin. 1 Cod procedură civilă. Cu drept de recurs sau cerere de repunere pe rol a cauzei, pe toată durata suspendării. Cererea se depune la Judecătoria Buftea. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 19.04.2023

Document: incheiereSuspendare · 2023-04-19

2023-04-05 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 19.04.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.04.2023.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2023-04-05

2023-04-03 · 09:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 05.04.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 03.04.2023.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2023-04-03

Dosar 749/94/20232023-01-12 · Judecătoria BUFTEA · Reclamant

pretenţii · Fond

4 termene · ultima soluție: Alte soluţii

2025-06-12 · 08:30

Alte soluţii

În temeiul art. 262 alin. (4) din Legea nr. 85/2014, coroborat cu art. 242 şi cu art. 75 alin. (1) din Legea nr. 85/2014, constată încetată de drept acţiunea civilă formulată de reclamantul SPRINTER AUTO S.R.L. în contradictoriu cu pârâta EUROINS ROMANIA ASIGURARE-REASIGURARE S.A. - în faliment, reprezentată de lichidator judiciar Casa de Insolvenţă Transilvania - Filiala Bucureşti SPARL. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Buftea. Pronunţată azi, 12.06.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.

Document: _Hotarare 7563/2025 · 2025-06-12

2023-11-16 · 09:30

Alte cauze

În baza art. 75 din Legea nr. 85/2014 suspendă judecarea cauzei

Document: incheiereSuspendare · 2023-11-16

2023-06-22 · 09:30

Amână cauza

Avand in vedere Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Buftea, din data de 20.06.2023, prin care s-a hotărât ca, începând cu data de 21.06.2023, sa se adopte pe o perioada nedeterminata forma de protest a amanarii judecarii cauzei, cu excepţia cauzelor urgente, amana judecarea cauzei. Amână judecarea cauzei la data de 16.11.2023.

Document: incheieredesedinta · 2023-06-22

2023-04-13 · 10:30

Amână cauza

Pentru îndeplinirea unor obligaţii, amână judecarea cauzei la data de 22.06.2023.

Document: incheieredesedinta · 2023-04-13

Dosar 748/94/20232023-01-12 · Judecătoria BUFTEA · Reclamant

pretenţii · Fond

5 termene · ultima soluție: Alte soluţii

2025-06-27 · 08:30

Alte soluţii

În temeiul art. 75 alin. (1) teza finală din Legea nr. 85/2014, constată încetată ac?iunea judiciară. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Buftea. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 27.06.2025.

Document: _Hotarare 8077/2025 · 2025-06-27

2025-06-18 · 08:30

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 27.06.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 18.06.2025.

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-06-18

2023-10-11 · 09:45

Alte cauze

În baza art. 262 alin. 4 din Legea nr. 84/2014, suspendă de drept cauza 5 având în vedere ca faţă de pârât a fost deschisă procedura falimentului. Cu drept de recurs pe toata perioada cât dureaza suspendarea judecatii cauzei, cererea de recurs urmând a se depune la Judecatoria Buftea. Pronuntata în sedinta publica astazi, 11.10.2023

Document: incheiereSuspendare · 2023-10-11

2023-06-14 · 09:00

Amână cauza

Amână judecarea cauzei la data de 11.10.2023.

Document: incheieredesedinta · 2023-06-14

2023-04-05 · 08:30

Amână cauza

Pentru îndeplinirea unor obligaţii, amână judecarea cauzei la data de 14.06.2023.

Document: incheieredesedinta · 2023-04-05

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
18645905
Număr de înregistrare
J2006007453405
Înmatriculare
9 mai 2006
EUID
ROONRC.J2006007453405
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. Partizanilor 4 M3 Bucureşti Sectorul 6 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. Partizanilor 4 BUCURESTI MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
9 mai 2006
Înregistrare fiscală
29 decembrie 2023
Telefon
0734504000 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
CERCEL MARIUS

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
SPRINTER AUTO SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 09.05.2006
Înregistrare fiscală
9 mai 2006
Număr registrul comerțului
J2006007453405
Cod CAEN
4672
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Telefon
0723362648 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. PARTIZANILOR, NR.4, BL.M3, SC.3, ET.7, AP.103
Cod poștal fiscal
60927
Strada sediului
Str. Partizanilor
Numărul sediului
4
Localitatea sediului
Sector 6 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
60927
Strada domiciliului fiscal
Str. Partizanilor
Numărul domiciliului fiscal
4
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 6 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
60927

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
12 mai 2006
TVA la încasare
Da
TVA la încasare de la
1 februarie 2021
Actualizare TVA la încasare
17 februarie 2021
Publicare TVA la încasare
18 februarie 2021
Tip act TVA la încasare
Inregistrare
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 mai 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu
Inactivare
15 iunie 2026
Reactivare
5 august 2026
Publicarea deciziei
15 iunie 2026

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

7 activități autorizate

CAEN 4618 Rev. 3Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CAEN 4664 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4672 Rev. 3Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4730 Rev. 3Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule

CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 9531 Rev. 3Repararea și întreținerea autovehiculelor

CAEN 9540 Rev. 3Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-07Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 6Strada PartizanilorCAEN 4531
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI