Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/STEIGER SRL

STEIGER SRL

CUI 5234258 · SRL· Municipiul Carei

mandat administratori expiratONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

STEIGER SRL are sediul în Municipiul Carei. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-2,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 18,4 mil. lei, față de 18,8 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut3,5%

Marja netă calculată este 3,5% în 2025, față de 2,5% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au scăzut-37,9%

Datoriile raportate sunt 4,4 mil. lei în 2025, față de 7,1 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Context de verificat
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202518,4 mil. lei-2,4% față de anul anterior2020: 11.015.2142021: 14.370.1852022: 22.434.3592023: 16.652.5092024: 18.839.8552025: 18.393.322
Rezultat net 2025643,6 K lei+37,6% față de anul anterior2020: 12.0312021: 64.7982022: 2.121.6172023: 887.6922024: 467.5742025: 643.562
Angajați 202568+7,9% față de anul anterior2020: 812021: 742022: 702023: 682024: 632025: 68
Capitaluri proprii 202518,8 mil. lei+3,5% față de anul anterior2020: 15.526.0722021: 15.590.8702022: 16.512.4872023: 17.400.1802024: 18.137.3402025: 18.780.901
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate011 mil.22 mil.2020: 11 mil. lei11 mil.20202021: 14,4 mil. lei14,4 mil.20212022: 22,4 mil. lei22,4 mil.20222023: 16,7 mil. lei16,7 mil.20232024: 18,8 mil. lei18,8 mil.20242025: 18,4 mil. lei18,4 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%4,7%9,5%2020: 0,1%0,1%20202021: 0,5%0,5%20212022: 9,5%9,5%20222023: 5,3%5,3%20232024: 2,5%2,5%20242025: 3,5%3,5%2025Reper 2025: mediana sectorului 4,4% · n=549

Cifra de afaceri: -2,4% față de anul anterior.Marjă netă 3,5% · +1 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202418,1 mil. lei
202518,8 mil. lei

Datorii raportate

20247,1 mil. lei
20254,4 mil. lei

Disponibilități bănești

20245,1 mil. lei
20253,1 mil. lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri16,7 mil. lei18,8 mil. lei18,4 mil. lei-2,4% față de anul anterior
Rezultat net887,7 K lei467,6 K lei643,6 K lei+37,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii17,4 mil. lei18,1 mil. lei18,8 mil. lei+3,5% față de anul anterior
Datorii6,8 mil. lei7,1 mil. lei4,4 mil. lei-37,9% față de anul anterior
Creanțe3,5 mil. lei11,2 mil. lei6,4 mil. lei-42,6% față de anul anterior
Angajați686368+7,9% față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă3,5%2,5%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 4,4% (n=549) · 2024: 5,1% (n=605)

Rezultat / active (A+B)2,2%1,4%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 4,6% (n=566) · 2024: 5,1% (n=622)

Rezultat / capitaluri proprii3,4%2,6%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 15,8% (n=523) · 2024: 16,1% (n=582)

Vânzări per angajat270.490 lei299.045 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 333.763 lei (n=524) · 2024: 291.584 lei (n=571)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)63%54%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 36,2% (n=566) · 2024: 39,3% (n=622)

Datorii / active (A+B)14,7%21,1%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 58,1% (n=566) · 2024: 56,4% (n=622)

Ponderea activelor imobilizate64%47,7%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 30,7% (n=566) · 2024: 30,7% (n=622)

Active circulante / datorii totale2,45×2,48×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,06× (n=602) · 2024: 1,13× (n=680)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări126,1 zile214,4 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 91,5 zile (n=546) · 2024: 80,4 zile (n=598)

Stocuri în zile de vânzări23,1 zile24,2 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 49 zile (n=498) · 2024: 43,3 zile (n=541)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
18.393.322
Rezultat net
643.562
Angajați
68
Datorii
4.391.336
Active imobilizate
19.095.005
Active circulante
10.737.945
Capitaluri proprii
18.780.901
Venituri totale
19.585.821
Cheltuieli totale
18.825.721
Stocuri
1.181.343
Creanțe
6.443.500
Casă și conturi la bănci
3.113.102
Cheltuieli în avans
952.153
Venituri în avans
7.612.866
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
18.839.855
Rezultat net
467.574
Angajați
63
Datorii
7.073.136
Active imobilizate
16.035.864
Active circulante
17.564.682
Capitaluri proprii
18.137.340
Venituri totale
19.682.857
Cheltuieli totale
19.122.688
Stocuri
1.266.912
Creanțe
11.221.835
Casă și conturi la bănci
5.075.935
Cheltuieli în avans
260.346
Venituri în avans
8.650.416
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
500.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
16.652.509
Rezultat net
887.692
Angajați
68
Datorii
6.810.997
Active imobilizate
17.667.677
Active circulante
8.664.522
Capitaluri proprii
17.400.180
Venituri totale
17.966.146
Cheltuieli totale
16.926.222
Stocuri
1.774.479
Creanțe
3.477.199
Casă și conturi la bănci
3.412.844
Cheltuieli în avans
247.519
Venituri în avans
2.368.541
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
22.434.359
Rezultat net
2.121.617
Angajați
70
Datorii
5.760.657
Active imobilizate
17.381.727
Active circulante
7.431.398
Capitaluri proprii
16.512.487
Venituri totale
23.089.635
Cheltuieli totale
20.597.008
Stocuri
880.384
Creanțe
2.123.420
Casă și conturi la bănci
4.427.594
Cheltuieli în avans
83.092
Venituri în avans
2.623.073
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
14.370.185
Rezultat net
64.798
Angajați
74
Datorii
5.486.174
Active imobilizate
18.322.486
Active circulante
7.609.274
Capitaluri proprii
15.590.870
Venituri totale
16.573.626
Cheltuieli totale
16.481.484
Stocuri
3.092.615
Creanțe
2.206.206
Casă și conturi la bănci
2.310.453
Cheltuieli în avans
557.909
Venituri în avans
5.412.625
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
11.015.214
Rezultat net
12.031
Angajați
81
Datorii
3.807.816
Active imobilizate
18.715.525
Active circulante
5.139.099
Capitaluri proprii
15.526.072
Venituri totale
12.576.914
Cheltuieli totale
12.538.751
Stocuri
2.860.572
Creanțe
2.275.963
Casă și conturi la bănci
2.564
Cheltuieli în avans
124.755
Venituri în avans
4.645.491
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Context de verificat
0semnale de urmărit · 1 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Mențiune în starea firmei

mandat administratori expirat

ONRC · 2026-09-03

Starea verificărilor

ONRCmandat administratori expirat2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-07
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-31

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare
2025-12-05Cea mai recentă înregistrare de achiziție din profilAchiziții

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Mențiune în starea firmei

mandat administratori expirat

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1994-02-22 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-30–2026-10-31 · verificat 2026-10-31.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

4 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
5234258
Număr de înregistrare
J1994000262300
Înmatriculare
16 februarie 1994
EUID
ROONRC.J1994000262300
Formă juridică
SRL
Sediu social
CONSTANTIN MILLE 5 Municipiul Carei Satu Mare · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str CONSTANTIN MILLE 5 Carei SATU MARE · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
22 februarie 1994
Înregistrare fiscală
19 mai 2026
Telefon
866782
Fax
0261866782

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
STEIGER ILEANA
administrator
STEIGER VASILE

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
STEIGER SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 22.02.1994
Înregistrare fiscală
22 februarie 1994
Număr registrul comerțului
J1994000262300
Cod CAEN
2511
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Satu Mare

Contact și adrese

Telefon
866782
Fax
0261866782 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, STR. CONSTANTIN MILLE, NR.5
Cod poștal fiscal
445100
Strada sediului
Str. Constantin Mille
Numărul sediului
5
Localitatea sediului
Mun. Carei
Județul sediului
SATU MARE
Codul poștal al sediului
445100
Strada domiciliului fiscal
Str. Constantin Mille
Numărul domiciliului fiscal
5
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Carei
Județul domiciliului fiscal
SATU MARE
Cod poștal domiciliu fiscal
445100

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
22 februarie 1994
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 ianuarie 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Explorează toate (4) →

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Autorități cu cele mai multe înregistrări

Liceul Tehnologic Simion Barnutiu Carei3 din 4 înregistrări (75%) · Vezi relația

Comuna Camin (Primaria comunei Camin)1 din 4 înregistrări (25%) · Vezi relația

Categorii CPV frecvente

Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)3 din 4 înregistrări (75%) · Vezi selecția

Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)1 din 4 înregistrări (25%) · Vezi selecția

Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.

5 decembrie 2025Achiziție directă

Reparatii instalatii electrice

Autoritate: Liceul Tehnologic Simion Barnutiu Carei

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
27.257 leiValoare publicată
5 decembrie 2025Achiziție directă

Fundatie Stand

Autoritate: Liceul Tehnologic Simion Barnutiu Carei

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
4.045 leiValoare publicată
5 decembrie 2025Achiziție directă

Reparații sală mecanică auto

Autoritate: Liceul Tehnologic Simion Barnutiu Carei

CPV 45453000-7 — Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)

T4 2025 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45453000-7

Vezi detaliile atribuirii →
110.747 leiValoare publicată
12 noiembrie 2024Achiziție directă

Structura metalica

Autoritate: Comuna Camin (Primaria comunei Camin)

CPV 45223100-7 — Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)

T4 2024 · Achiziție directă · Alte achiziții CPV 45223100-7

Vezi detaliile atribuirii →
74.407 leiValoare publicată

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Satu Mare

Ajutoare de stat publicate

Înregistrări asociate exact prin CUI în registrul național de transparență, colectate la 1 octombrie 2026. Acordarea unui ajutor este context economic, nu restanță, sancțiune sau semnal de insolvență. Totalul însumează valoarea publicată pentru fiecare rând și nu reprezintă neapărat suma încasată.

6 înregistrări · valoare publicată 16.319.976 lei · 10 octombrie 2018–13 decembrie 2024

Decizia 236/2023 - Investiții productive inovatoare pentru IMM-urile din Regiunea de Dezvoltare Nord-Vest13 decembrie 2024 · SA.115202/2024 · 6.960.417 lei

ajutoare regionale pentru investiții (articolul 14)

fonduri nerambursabile · Agenția de Dezvoltare Regională Nord-Vest

Intensitate publicată: 60% · Activități finanțate: 2841
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA IMM PROD PLUS12 iunie 2024 · SA.113044/2024 · 295.820 lei

ajutoare limitate (secțiunea 2.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100%
SCHEMA DE AJUTOR DE STAT - IMM PLUS, COMPONENTA IMM PROD PLUS12 iunie 2024 · SA.113044/2024 · 2.880.000 lei

sprijin de lichiditate sub formă de garanții (secțiunea 2.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 90%
verisiune 2 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1922 decembrie 2020 · SA.57572/2020 · 1.600.000 lei

garanții pentru împrumuturi (secțiunea 3.2)

garanții subvenționate · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 80% · Activități finanțate: 2511
verisiune 2 - SCHEMA DE AJUTOR DE STAT PENTRU SUSŢINEREA ACTIVITĂŢII IMM-URILOR ÎN CONTEXTUL CRIZEI ECONOMICE GENERATE DE PANDEMIA COVID-1922 decembrie 2020 · SA.57572/2020 · 83.554 lei

subvenții (secțiunea 3.1)

fonduri nerambursabile · MINISTERUL FINANȚELOR PUBLICE

Intensitate publicată: 100% · Activități finanțate: 2511
(PI 22A - ASR) Modificare Ordin 3254/2016 - Măsura de sprijin, constând în acordarea unor ajutoare de stat şi ajutoare de minimis pentru îmbunătăţirea competitivităţii economice prin creşterea productivităţii muncii în întreprinderi mici şi mijlocii în cadrul Programului operaţional regional 2014-202010 octombrie 2018 · SA.50739/2018 · 4.500.185 lei

ajutoare regionale pentru investiții (articolul 14)

fonduri nerambursabile · Ministerul Dezvoltării Regionale, Administraţiei Publice şi Fondurilor Europene (MDRAP)

Intensitate publicată: 60% · Activități finanțate: 2841

Identificatori LEI și structură contabilă

Înregistrări GLEIF asociate exact prin CUI sau printr-un număr ONRC unic, colectate la 2 octombrie 2026. Relațiile indică părinții care consolidează contabil entitatea; nu descriu automat acționariatul sau beneficiarul real. Un LEI nereînnoit nu înseamnă că firma este inactivă.

STEIGER SRL

LEI
984500F6LBCE14FE0806
Stare LEI
emis și reînnoit la termen
Stare entitate în GLEIF
activă în evidența LEI
Categorie
entitate juridică
Identificator validat
J1994000262300 · Asociere prin număr ONRC unic
Nivel de validare
validare completă
Prima înregistrare LEI
16 august 2022
Ultima actualizare
16 iulie 2026
Următoarea reînnoire
16 august 2027
Adresă juridică LEI
Strada CONSTANTIN MILLE, Nr. 5,, Carei, RO-SM, 445100, RO
Părinte direct de consolidare
Entitatea declară că nu este consolidată contabil.
Părinte final de consolidare
Entitatea declară că nu este consolidată contabil.

Proiecte europene ale firmei

Legăturile folosesc CUI-ul beneficiarului când este publicat; în rest, numele și județul trebuie să indice o singură firmă.

EXTINDEREA CAPACITĂȚII DE PRODUCTIE ÎN CADRUL SOCIETĂȚII STEIGER SRL2021-2027 · Program Regional Nord-Vest · MySMIS 307995 · CONTRACT SEMNATÎNFIINTAREA UNEI NOI UNITĂTI DE PRODUCTIE ÎN CADRUL S.C. STEIGER S.R.L.2014-2020 · POR · MySMIS 117036 · finalizat

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

21 activități autorizate

CAEN 2511 Rev. 3Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN 2562 Rev. 3Fabricarea articolelor de feronerie

CAEN 2841 Rev. 3Fabricarea utilajelor și a mașinilor-unelte pentru prelucrarea metalului

CAEN 3099 Rev. 3Fabricarea altor mijloace de transport n.c.a.

CAEN 3320 Rev. 3Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4100 Rev. 3Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CAEN 4299 Rev. 3Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CAEN 4311 Rev. 3Lucrări de demolare a construcțiilor

CAEN 4312 Rev. 3Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 4321 Rev. 3Lucrări de instalații electrice

CAEN 4322 Rev. 3Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CAEN 4324 Rev. 3Alte lucrări de instalații pentru construcții

CAEN 4332 Rev. 3Lucrări de tâmplărie și dulgherie

CAEN 4333 Rev. 3Lucrări de pardosire și placare a pereților

CAEN 4334 Rev. 3Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CAEN 4335 Rev. 3Alte lucrări de finisare

CAEN 4391 Rev. 3Activități de zidărie

CAEN 4661 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor

CAEN 4663 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții

CAEN 4664 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-07Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-31Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Înregistrări disponibile

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul Satu MareMunicipiul CareiCAEN 2511
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI