radiată
ONRC · 2026-09-03STROIA COM SRL
radiatăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări neschimbate. Pierdere netă raportată.
STROIA COM SRL are sediul în Municipiul Târnăveni și raportează activitatea comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2022.
Datoriile raportate sunt 160 K lei în 2022, față de 160 K lei în 2021. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2022Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2022 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2022: mediana sectorului 5% · n=836Cifra de afaceri: Neschimbat față de anul anterior.Marjă netă —
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2022: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2020 | 2021 | 2022 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1 K lei | 0 lei | 0 lei | Neschimbat față de anul anterior |
| Rezultat net | 1 K lei | -5 K lei | -121 lei | Pierdere redusă cu 97,6% |
| Capitaluri proprii | -131,1 K lei | -136,1 K lei | -136,2 K lei | Deficit de capital majorat cu 0,1% |
| Datorii | 160 K lei | 160 K lei | 160 K lei | Neschimbat față de anul anterior |
| Creanțe | 4,5 K lei | 4,5 K lei | 4,5 K lei | Neschimbat față de anul anterior |
| Angajați | — | — | — | Valoare curentă indisponibilă |
Indicatori financiari · comparație
2022 / 2021A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2022: 6,1% (n=723) · 2021: 7,3% (n=705)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2022: 44,7% (n=723) · 2021: 47,4% (n=705)
Mediana sectorului: 2022: 54,8% (n=723) · 2021: 51,8% (n=705)
Mediana sectorului: 2022: 22,7% (n=723) · 2021: 23,4% (n=705)
Mediana sectorului: 2022: 1,16× (n=949) · 2021: 1,2× (n=931)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 3 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- -121
- Angajați
- —
- Datorii
- 160.032
- Active imobilizate
- 17.872
- Active circulante
- 5.943
- Capitaluri proprii
- -136.217
- Venituri totale
- 0
- Cheltuieli totale
- 121
- Stocuri
- 74
- Creanțe
- 4.512
- Casă și conturi la bănci
- 1.357
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2021
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 0
- Rezultat net
- -4.997
- Angajați
- —
- Datorii
- 160.032
- Active imobilizate
- 17.872
- Active circulante
- 6.064
- Capitaluri proprii
- -136.096
- Venituri totale
- 0
- Cheltuieli totale
- 4.997
- Stocuri
- 74
- Creanțe
- 4.512
- Casă și conturi la bănci
- 1.478
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2020
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 1.043
- Rezultat net
- 1.043
- Angajați
- —
- Datorii
- 160.032
- Active imobilizate
- 17.872
- Active circulante
- 11.061
- Capitaluri proprii
- -131.099
- Venituri totale
- 1.043
- Cheltuieli totale
- 0
- Stocuri
- 74
- Creanțe
- 4.512
- Casă și conturi la bănci
- 6.475
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 200
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
radiată
ONRC · 2026-09-031 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-13Bilanțul pentru 2022 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2022Rezultatul net raportat pentru 2022 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2022Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
radiată
ONRC · 2026-09-03T09:50:03.3169451 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-13Bilanțul pentru 2022 raportează capitaluri proprii sub zero.
Ministerul Finanțelor · 2022Rezultatul net raportat pentru 2022 este negativ.
Ministerul Finanțelor · 2022Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-13 · RNPM necolectată · bilanț 2022.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Obligații fiscale restante publicate
Firma are apariții în ediții istorice ale listelor publicate. Acestea descriu numai situația de la data fiecărei ediții.
Istoric publicat
Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.
| Ediție | Total | Buget de stat | Asigurări sociale | Șomaj | Sănătate | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-03-31 | 90.863 lei | 52.925 lei | 27.597 lei | 344 lei | 9.997 lei | 0 lei |
Proceduri de insolvență publicate
Date interconectate din registrul românesc al insolvenței, verificate automat la 2026-10-13.
Deschisă la 04/04/2013
1 dosar de insolvență
Deschidere: 04.04.2013 · Închidere: 01.03.2024
Practician în insolvență: CONTINSOLV IPURL · crinamalcoci@gmail.com
161 publicări în BPI
01/03/2024 · BPI 5 630 din 25/03/2024
16/02/2024 · BPI 5 630 din 25/03/2024
22/03/2024 · BPI 5 630 din 25/03/2024
12/02/2024 · BPI 2 764 din 13/02/2024
30/01/2024 · BPI 1 784 din 30/01/2024
Dată act indisponibilă · BPI 675 din 15/01/2024
11/01/2024 · BPI 565 din 12/01/2024
28/12/2023 · BPI 219 din 08/01/2024
28/11/2023 · BPI 19 776 din 06/12/2023
27/11/2023 · BPI 19 321 din 28/11/2023
21/11/2023 · BPI 19 006 din 22/11/2023
21/11/2023 · BPI 18 955 din 22/11/2023
01/11/2023 · BPI 17 556 din 01/11/2023
16/10/2023 · BPI 17 341 din 30/10/2023
06/10/2023 · BPI 15 916 din 09/10/2023
04/10/2023 · BPI 15 804 din 05/10/2023
04/10/2023 · BPI 15 748 din 05/10/2023
27/09/2023 · BPI 15 366 din 28/09/2023
11/08/2023 · BPI 13 098 din 16/08/2023
26/07/2023 · BPI 12 503 din 28/07/2023
07/06/2023 · BPI 9 694 din 08/06/2023
29/05/2023 · BPI 9 230 din 30/05/2023
27/04/2023 · BPI 7 256 din 27/04/2023
30/03/2023 · BPI 5 751 din 31/03/2023
09/02/2023 · BPI 2 637 din 13/02/2023
30/01/2023 · BPI 1 780 din 31/01/2023
14/12/2022 · BPI 20 322 din 14/12/2022
28/11/2022 · BPI 19 365 din 28/11/2022
27/10/2022 · BPI 17 437 din 27/10/2022
28/09/2022 · BPI 15 840 din 03/10/2022
12/08/2022 · BPI 13 178 din 12/08/2022
27/07/2022 · BPI 12 586 din 28/07/2022
16/06/2022 · BPI 10 515 din 17/06/2022
19/05/2022 · BPI 8 668 din 19/05/2022
Dată act indisponibilă · BPI 7 239 din 27/04/2022
29/03/2022 · BPI 5 659 din 30/03/2022
07/02/2022 · BPI 2 298 din 08/02/2022
28/01/2022 · BPI 1 616 din 28/01/2022
20/12/2021 · BPI 21 593 din 21/12/2021
25/11/2021 · BPI 20 254 din 26/11/2021
07/10/2021 · BPI 16 779 din 07/10/2021
28/09/2021 · BPI 16 110 din 29/09/2021
30/08/2021 · BPI 14 375 din 01/09/2021
27/07/2021 · BPI 12 951 din 28/07/2021
08/06/2021 · BPI 10 276 din 09/06/2021
24/05/2021 · BPI 9 107 din 24/05/2021
28/04/2021 · BPI 7 661 din 29/04/2021
15/03/2021 · BPI 4 597 din 15/03/2021
25/02/2021 · BPI 3 527 din 25/02/2021
29/01/2021 · BPI 1 863 din 02/02/2021
28/01/2021 · BPI 1 769 din 01/02/2021
28/12/2020 · BPI 22 085 din 29/12/2020
10/11/2020 · BPI 19 172 din 11/11/2020
09/11/2020 · BPI 19 101 din 11/11/2020
30/10/2020 · BPI 18 443 din 02/11/2020
30/10/2020 · BPI 18 435 din 02/11/2020
30/10/2020 · BPI 18 398 din 02/11/2020
29/09/2020 · BPI 16 146 din 30/09/2020
25/08/2020 · BPI 13 923 din 26/08/2020
27/07/2020 · BPI 12 516 din 29/07/2020
17/06/2020 · BPI 10 375 din 24/06/2020
10/06/2020 · BPI 9 400 din 11/06/2020
10/06/2020 · BPI 9 359 din 11/06/2020
10/06/2020 · BPI 9 320 din 11/06/2020
27/05/2020 · BPI 8 385 din 28/05/2020
25/05/2020 · BPI 8 385 din 28/05/2020
27/03/2020 · BPI 5 876 din 30/03/2020
19/02/2020 · BPI 3 519 din 20/02/2020
22/01/2020 · BPI 1 518 din 23/01/2020
14/01/2020 · BPI 944 din 15/01/2020
14/01/2020 · BPI 893 din 15/01/2020
14/01/2020 · BPI 882 din 15/01/2020
17/12/2019 · BPI 24 153 din 18/12/2019
25/11/2019 · BPI 22 559 din 27/11/2019
30/10/2019 · BPI 20 652 din 31/10/2019
30/10/2019 · BPI 20 628 din 31/10/2019
17/09/2019 · BPI 17 330 din 18/09/2019
16/09/2019 · BPI 17 167 din 17/09/2019
06/09/2019 · BPI 16 602 din 09/09/2019
06/09/2019 · BPI 16 570 din 09/09/2019
07/08/2019 · BPI 15 171 din 08/08/2019
07/08/2019 · BPI 15 169 din 08/08/2019
07/08/2019 · BPI 15 141 din 07/08/2019
24/07/2019 · BPI 14 575 din 26/07/2019
26/06/2019 · BPI 12 861 din 27/06/2019
28/05/2019 · BPI 10 777 din 29/05/2019
15/04/2019 · BPI 7 836 din 16/04/2019
27/03/2019 · BPI 6 381 din 28/03/2019
25/02/2019 · BPI 3 962 din 25/02/2019
10/01/2019 · BPI 598 din 11/01/2019
17/12/2018 · BPI 185 din 07/01/2019
17/12/2018 · BPI 24 028 din 17/12/2018
27/11/2018 · BPI 22 690 din 28/11/2018
09/10/2018 · BPI 19 235 din 12/10/2018
18/09/2018 · BPI 17 730 din 24/09/2018
10/09/2018 · BPI 16 901 din 12/09/2018
10/09/2018 · BPI 16 844 din 12/09/2018
10/09/2018 · BPI 16 842 din 12/09/2018
30/08/2018 · BPI 16 435 din 05/09/2018
30/07/2018 · BPI 14 743 din 30/07/2018
28/06/2018 · BPI 13 132 din 29/06/2018
03/05/2018 · BPI 8 880 din 03/05/2018
23/04/2018 · BPI 8 459 din 25/04/2018
06/03/2018 · BPI 4 921 din 07/03/2018
26/02/2018 · BPI 4 253 din 27/02/2018
12/01/2018 · BPI 959 din 16/01/2018
27/10/2017 · BPI 20 952 din 07/11/2017
17/10/2017 · BPI 19 356 din 18/10/2017
17/10/2017 · BPI 19 325 din 18/10/2017
19/05/2017 · BPI 10 009 din 22/05/2017
10/02/2017 · BPI 3 083 din 15/02/2017
Dată act indisponibilă · BPI 21 536 din 23/11/2016
26/09/2016 · BPI 17 316 din 27/09/2016
12/09/2016 · BPI 16 426 din 13/09/2016
12/09/2016 · BPI 16 412 din 13/09/2016
19/04/2016 · BPI 7 905 din 20/04/2016
29/02/2016 · BPI 4 443 din 02/03/2016
16/02/2016 · BPI 3 356 din 17/02/2016
19/01/2016 · BPI 1 237 din 20/01/2016
26/10/2015 · BPI 18 430 din 29/10/2015
19/10/2015 · BPI 17 746 din 20/10/2015
05/10/2015 · BPI 16 745 din 06/10/2015
15/06/2015 · BPI 11 181 din 18/06/2015
15/06/2015 · BPI 11 177 din 18/06/2015
29/04/2015 · BPI 7 801 din 29/04/2015
16/03/2015 · BPI 5 003 din 17/03/2015
19/02/2015 · BPI 3 765 din 26/02/2015
19/02/2015 · BPI 3 765 din 26/02/2015
23/02/2015 · BPI 3 511 din 23/02/2015
27/01/2015 · BPI 1 875 din 30/01/2015
27/01/2015 · BPI 1 788 din 29/01/2015
19/01/2015 · BPI 1 331 din 22/01/2015
08/01/2015 · BPI 397 din 09/01/2015
16/10/2014 · BPI 18 536 din 20/10/2014
16/10/2014 · BPI 18 479 din 20/10/2014
26/09/2014 · BPI 17 032 din 26/09/2014
10/09/2014 · BPI 15 949 din 10/09/2014
01/09/2014 · BPI 15 476 din 02/09/2014
04/06/2014 · BPI 11 513 din 17/06/2014
Dată act indisponibilă · BPI 11 513 din 17/06/2014
02/06/2014 · BPI 10 642 din 04/06/2014
22/04/2014 · BPI 7 861 din 24/04/2014
22/04/2014 · BPI 7 805 din 23/04/2014
20/03/2014 · BPI 6 269 din 28/03/2014
20/03/2014 · BPI 6 019 din 26/03/2014
20/03/2014 · BPI 5 997 din 26/03/2014
17/03/2014 · BPI 5 578 din 20/03/2014
11/03/2014 · BPI 5 099 din 13/03/2014
24/02/2014 · BPI 3 870 din 25/02/2014
20/12/2013 · BPI 79 din 06/01/2014
14/11/2013 · BPI 20 306 din 29/11/2013
14/11/2013 · BPI 20 306 din 29/11/2013
07/11/2013 · BPI 20 092 din 27/11/2013
07/11/2013 · BPI 20 092 din 27/11/2013
08/07/2013 · BPI 11 818 din 09/07/2013
02/07/2013 · BPI 11 552 din 03/07/2013
10/06/2013 · BPI 10 304 din 11/06/2013
24/04/2013 · BPI 9 558 din 30/05/2013
24/04/2013 · BPI 7 652 din 26/04/2013
04/04/2013 · BPI 6 911 din 16/04/2013
04/04/2013 · BPI 6 911 din 16/04/2013
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2024-09-30–2026-09-30 · verificat 2026-09-30.
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Verificarea acestor mențiuni este în curs.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 10338603
- Număr de înregistrare
- J26/144/1998
- Înmatriculare
- 2 martie 1998
- EUID
- ROONRC.J26/144/1998
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- Str. ARMATEI 61 Municipiul Târnăveni Mureş
- Adresă fiscală
- —
- TVA
- Necunoscut
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- VODA RODICA ANGELA
- lichidator provizoriu
- CONTINSOLV IPURL
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- STROIA COM SRL
- Stare de înregistrare
- RADIERE din data 27.03.2024
- Înregistrare fiscală
- 19 martie 1998
- Număr registrul comerțului
- J26/144/1998
- Cod CAEN
- 4941
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni
Contact și adrese
- Domiciliu fiscal
- JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. ARMATEI, NR.61
- Cod poștal fiscal
- 545600
- Strada sediului
- Str. ARMATEI
- Numărul sediului
- 61
- Localitatea sediului
- Mun. Târnăveni
- Județul sediului
- MUREŞ
- Strada domiciliului fiscal
- Str. ARMATEI
- Numărul domiciliului fiscal
- 61
- Localitatea domiciliului fiscal
- Mun. Târnăveni
- Județul domiciliului fiscal
- MUREŞ
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 545600
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Nu
- TVA de la
- 1 iulie 2007
- TVA până la
- 1 februarie 2016
- Anulare operată la
- 1 februarie 2016
- Motivul anulării
- Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
- TVA la încasare
- Nu
- TVA la încasare de la
- 1 ianuarie 2013
- TVA la încasare până la
- 1 aprilie 2014
- Actualizare TVA la încasare
- 28 ianuarie 2014
- Publicare TVA la încasare
- 29 ianuarie 2014
- Tip act TVA la încasare
- Radiere
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
7 activități autorizate
CAEN 4711 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN 4719 Rev. 2Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN 4781 Rev. 2Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CAEN 4782 Rev. 2Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CAEN 4789 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
CAEN 4932 Rev. 2Transporturi cu taxiuri
CAEN 8219 Rev. 2Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2022.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2020–2022 | 2023-08-28 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | 2026-10-13 | Verificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-09-30 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.