Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/SWEET HOME INVEST S.R.L.

SWEET HOME INVEST S.R.L.

CUI 39971670 · SRL· Bucureşti Sectorul 3· Agenții imobiliare

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

SWEET HOME INVEST S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 3 și raportează activitatea agenții imobiliare. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2022.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Datoriile au scăzut-95,3%

Datoriile raportate sunt 71 lei în 2022, față de 1,5 K lei în 2021. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2022

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2022—Valoare curentă indisponibilă
Rezultat net 2022-5,8 K leiTrecere pe pierdere2020: -7.2922021: 102.4042022: -5.751
Angajați 2022—Valoare curentă indisponibilă2020: 12021: 1
Capitaluri proprii 2022283 lei-99,7% față de anul anterior2020: -10.9582021: 91.4462022: 283
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2022 · raportare simplificată · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate052 K104 K—20202021: 104,4 K lei104,4 K2021—2022

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%49%98,1%20202021: 98,1%98,1%20212022Reper 2022: mediana sectorului 40,8% · n=5.572

Cifra de afaceri: Valoare curentă indisponibilă.Marjă netă —

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

202191,4 K lei
2022283 lei

Datorii raportate

20211,5 K lei
202271 lei

Disponibilități bănești

202182,3 K lei
2022354 lei

Capital de lucru net

2021—
2022—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2022: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202020212022Ultima variație
Cifră de afaceri—104,4 K lei—Valoare curentă indisponibilă
Rezultat net-7,3 K lei102,4 K lei-5,8 K leiTrecere pe pierdere
Capitaluri proprii-11 K lei91,4 K lei283 lei-99,7% față de anul anterior
Datorii21,7 K lei1,5 K lei71 lei-95,3% față de anul anterior
Creanțe10,7 K lei10,7 K lei—Valoare curentă indisponibilă
Angajați11—Valoare curentă indisponibilă

Indicatori financiari · comparație

2022 / 2021

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20222021
Marjă netă—98,1%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2022: 40,8% (n=5.572) · 2021: 46,1% (n=4.934)

Rezultat / capitaluri proprii-2.032,2%112%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2022: 68,7% (n=5.400) · 2021: 60,4% (n=4.788)

Vânzări per angajat—104.422 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2022: 109.524 lei (n=2.984) · 2021: 111.774 lei (n=2.205)

Capital și îndatorare

Indicator20222021
Active circulante / datorii totale4,99×61,76×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2022: 2,08× (n=7.171) · 2021: 2,67× (n=6.435)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20222021
Creanțe în zile de vânzări—36,9 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2022: 91,2 zile (n=4.393) · 2021: 55,1 zile (n=3.727)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-5.751
Angajați
—
Datorii
71
Active imobilizate
—
Active circulante
354
Capitaluri proprii
283
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
5.751
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
354
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
104.422
Rezultat net
102.404
Angajați
1
Datorii
1.505
Active imobilizate
—
Active circulante
92.951
Capitaluri proprii
91.446
Venituri totale
104.422
Cheltuieli totale
1.099
Stocuri
—
Creanțe
10.692
Casă și conturi la bănci
82.259
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-7.292
Angajați
1
Datorii
21.722
Active imobilizate
—
Active circulante
10.764
Capitaluri proprii
-10.958
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
7.292
Stocuri
—
Creanțe
10.692
Casă și conturi la bănci
72
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2022 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2022

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeFără potriviri exacte de nume2026-10-22

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2023-08-28Sursa bilanțului 2022Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2022 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2022
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2022.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2021-10-21–2026-10-22 · verificat 2026-10-22.

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39971670
Număr de înregistrare
J40/14442/2018
Înmatriculare
9 octombrie 2018
EUID
ROONRC.J40/14442/2018
Formă juridică
SRL
Sediu social
CAMIL RESSU 19 56 Bucureşti Sectorul 3 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
TIBACU ANCA

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
SWEET HOME INVEST S.R.L.
Stare de înregistrare
RADIERE din data 21.07.2023
Înregistrare fiscală
9 octombrie 2018
Număr registrul comerțului
J40/14442/2018
Cod CAEN
6831
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL CAMIL RESSU, NR.19, BL.56, SC.4, ET.6, AP.157
Cod poștal fiscal
31734
Strada sediului
Bld. Camil Ressu
Numărul sediului
19
Localitatea sediului
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
31734
Strada domiciliului fiscal
Bld. Camil Ressu
Numărul domiciliului fiscal
19
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 3 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
31734

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2022.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20222023-08-28—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-22Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 3CAEN 6831
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI