Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/TANTASTIC STUDIO TINERETULUI S.R.L.

TANTASTIC STUDIO TINERETULUI S.R.L.

CUI 39831838 · SRL· Bucureşti Sectorul 4

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în scădere. Marjă în creștere.

TANTASTIC STUDIO TINERETULUI S.R.L. are sediul în Bucureşti Sectorul 4. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a scăzut-58,8%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 404,5 K lei, față de 980,7 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut0,4%

Marja netă calculată este 0,4% în 2025, față de 0,2% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+44,5%

Datoriile raportate sunt 278,5 K lei în 2025, față de 192,7 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
12/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025404,5 K lei-58,8% față de anul anterior2021: 49.8102022: 473.1142023: 567.4492024: 980.6842025: 404.450
Rezultat net 20251,6 K lei+7,7% față de anul anterior2020: -18.4892021: 952022: 183.0572023: 8.9442024: 1.4982025: 1.613
Angajați 20252-33,3% față de anul anterior2021: 22022: 22023: 32024: 32025: 2
Capitaluri proprii 2025312,3 K lei+1.219% față de anul anterior2020: -11.6082021: 1662022: 183.2332023: 102.1772024: 23.6742025: 312.254
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0490 K981 K—20202021: 49,8 K lei49,8 K20212022: 473,1 K lei473,1 K20222023: 567,4 K lei567,4 K20232024: 980,7 K lei980,7 K20242025: 404,5 K lei404,5 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%19,3%38,7%Mediana sectorului (2025): 1,9% · n=52420202021: 0,2%0,2%20212022: 38,7%38,7%20222023: 1,6%1,6%20232024: 0,2%0,2%20242025: 0,4%0,4%2025

Cifra de afaceri: -58,8% față de anul anterior. Marja netă: 0,4%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii312,3 K lei+1.219% față de anul anterior
Datorii278,5 K lei+44,5% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri567,4 K lei980,7 K lei404,5 K lei-58,8% față de anul anterior
Rezultat net8,9 K lei1,5 K lei1,6 K lei+7,7% față de anul anterior
Capitaluri proprii102,2 K lei23,7 K lei312,3 K lei+1.219% față de anul anterior
Datorii720,1 K lei192,7 K lei278,5 K lei+44,5% față de anul anterior
Creanțe44,2 K lei197,2 K lei137,8 K lei-30,2% față de anul anterior
Angajați332-33,3% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0,4%1,9%n=5240,2%1,8%n=2.387
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)39,1%0,2%n=4292%-4,7%n=1.934
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)34,8%90%n=42916,2%97,4%n=1.934
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)81%55%n=42984,8%55,4%n=1.934
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0,2%-0,1%n=4290,1%0%n=1.933
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0,5%50,7%n=3286,3%30,8%n=1.476
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,55×0,48×n=6330,94×0,37×n=3.011
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360122,62 zile26,08 zilen=40272,4 zile23,18 zilen=1.775
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 3603,99 zile14,56 zilen=26812,72 zile19,61 zilen=1.206
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați202.225 lei87.421 lein=372326.895 lei82.880 lein=1.649

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
404.450
Rezultat net
1.613
Angajați
2
Datorii
278.497
Active imobilizate
647.698
Active circulante
151.850
Capitaluri proprii
312.254
Venituri totale
884.865
Cheltuieli totale
874.296
Stocuri
4.488
Creanțe
137.762
Casă și conturi la bănci
9.600
Cheltuieli în avans
250
Venituri în avans
209.047
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
980.684
Rezultat net
1.498
Angajați
3
Datorii
192.703
Active imobilizate
1.007.687
Active circulante
180.736
Capitaluri proprii
23.674
Venituri totale
980.684
Cheltuieli totale
969.009
Stocuri
34.647
Creanțe
197.232
Casă și conturi la bănci
-51.143
Cheltuieli în avans
250
Venituri în avans
972.296
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
567.449
Rezultat net
8.944
Angajați
3
Datorii
720.074
Active imobilizate
1.340.628
Active circulante
405.262
Capitaluri proprii
102.177
Venituri totale
568.007
Cheltuieli totale
554.239
Stocuri
27.239
Creanțe
44.240
Casă și conturi la bănci
333.783
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
923.639
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
473.114
Rezultat net
183.057
Angajați
2
Datorii
127.921
Active imobilizate
—
Active circulante
311.154
Capitaluri proprii
183.233
Venituri totale
473.114
Cheltuieli totale
285.421
Stocuri
103.775
Creanțe
128.744
Casă și conturi la bănci
78.635
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
49.810
Rezultat net
95
Angajați
2
Datorii
24.660
Active imobilizate
—
Active circulante
24.826
Capitaluri proprii
166
Venituri totale
59.489
Cheltuieli totale
58.896
Stocuri
1.038
Creanțe
12.262
Casă și conturi la bănci
11.526
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-18.489
Angajați
—
Datorii
20.340
Active imobilizate
—
Active circulante
8.732
Capitaluri proprii
-11.608
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
18.489
Stocuri
—
Creanțe
8.466
Casă și conturi la bănci
266
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
300
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

12/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
1semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 59% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Cifra de afaceri a scăzut

Scădere de 59% față de 2024.

Ministerul Finanțelor · 2025

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2022-03-09 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
39831838
Număr de înregistrare
J2018012665409
Înmatriculare
5 septembrie 2018
EUID
ROONRC.J2018012665409
Formă juridică
SRL
Sediu social
Gheorghe Șincai 9 3 Bucureşti Sectorul 4 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str PETRU RAREŞ 32 Bucureşti MUNICIPIUL BUCUREŞTI · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
TRANSFER(SOSIRE)
Data stării fiscale
9 martie 2022
Înregistrare fiscală
6 aprilie 2026

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
UDREA FLORIN-BOGDAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
TANTASTIC STUDIO TINERETULUI S.R.L.
Stare de înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 07.07.2026
Înregistrare fiscală
5 septembrie 2018
Număr registrul comerțului
J2018012665409
Cod CAEN
9623
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD GHEORGHE ȘINCAI, NR.9, CAMERA 1, BL.3, SC.A, ET.PARTER, AP.1
Cod poștal fiscal
40312
Strada sediului
Bld. Gheorghe Şincai
Numărul sediului
9
Localitatea sediului
Sector 4 Mun. Bucureşti
Județul sediului
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Codul poștal al sediului
40312
Detalii sediu
camera 1
Strada domiciliului fiscal
Bld. Gheorghe Şincai
Numărul domiciliului fiscal
9
Localitatea domiciliului fiscal
Sector 4 Mun. Bucureşti
Județul domiciliului fiscal
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Cod poștal domiciliu fiscal
40312
Detalii domiciliu fiscal
camera 1

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
Perioada 1: TVA de la
9 septembrie 2026
Perioada 2: TVA de la
1 septembrie 2022
Perioada 2: TVA până la
30 aprilie 2026
Perioada 2: Anulare operată la
30 aprilie 2026
Perioada 2: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
Perioada 3: TVA de la
1 septembrie 2019
Perioada 3: TVA până la
18 octombrie 2021
Perioada 3: Anulare operată la
18 octombrie 2021
Perioada 3: Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Proiecte europene ale firmei

Legăturile folosesc CUI-ul beneficiarului când este publicat; în rest, numele și județul trebuie să indice o singură firmă.

„Măsuri de eficiență energetică în cadrul TANTASTIC STUDIO TINERETULUI SRL”2014-2020 · POIM · MySMIS 160919 · Proiect finalizat

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

9 activități autorizate

CAEN 4645 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 4711 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4726 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor din tutun

CAEN 4775 Rev. 3Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN 9621 Rev. 3Activități de coafură și frizerie

CAEN 9622 Rev. 3Activități de tratament și înfrumusețare

CAEN 9623 Rev. 3Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

CAEN 9699 Rev. 3Alte servicii personale n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BucureştiBucureşti Sectorul 4CAEN 9623
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI