Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/TEHNICA DE AUTOMATIZARE - SIBIU SRL

TEHNICA DE AUTOMATIZARE - SIBIU SRL

CUI 15274470 · SRL· Municipiul Sibiu

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

TEHNICA DE AUTOMATIZARE - SIBIU SRL are sediul în Municipiul Sibiu. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+11,4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 23,6 mil. lei, față de 21,2 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut0%

Marja netă calculată este 0% în 2025, față de 0% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+2%

Datoriile raportate sunt 29,5 mil. lei în 2025, față de 28,9 mil. lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 202523,6 mil. lei+11,4% față de anul anterior2020: 20.418.7322021: 27.563.7252022: 45.676.1392023: 37.137.8522024: 21.160.9542025: 23.563.941
Rezultat net 20250 leiFără an comparabil2020: 02021: 02022: 02023: 02024: 02025: 0
Angajați 202553-10,2% față de anul anterior2020: 522021: 492022: 592023: 612024: 592025: 53
Capitaluri proprii 202521,2 mil. lei+1,6% față de anul anterior2020: 14.844.5212021: 13.612.5962022: 13.999.6642023: 18.645.8402024: 20.892.9632025: 21.220.108
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate023 mil.46 mil.2020: 20,4 mil. lei20,4 mil.20202021: 27,6 mil. lei27,6 mil.20212022: 45,7 mil. lei45,7 mil.20222023: 37,1 mil. lei37,1 mil.20232024: 21,2 mil. lei21,2 mil.20242025: 23,6 mil. lei23,6 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%0,5%1%Mediana sectorului (2025): 0% · n=9602020: 0%0%20202021: 0%0%20212022: 0%0%20222023: 0%0%20232024: 0%0%20242025: 0%0%2025

Cifra de afaceri: +11,4% față de anul anterior. Marja netă: 0%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii21,2 mil. lei+1,6% față de anul anterior
Datorii29,5 mil. lei+2% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri37,1 mil. lei21,2 mil. lei23,6 mil. lei+11,4% față de anul anterior
Rezultat net0 lei0 lei0 leiFără an comparabil
Capitaluri proprii18,6 mil. lei20,9 mil. lei21,2 mil. lei+1,6% față de anul anterior
Datorii12,4 mil. lei28,9 mil. lei29,5 mil. lei+2% față de anul anterior
Creanțe10,9 mil. lei10,6 mil. lei1,8 mil. lei-83,2% față de anul anterior
Angajați615953-10,2% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului bilanț complet. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri0%0%n=9600%0%n=1.011
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)41,9%45%n=92542%50,5%n=978
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)58,2%52,4%n=92558,1%46,1%n=978
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)10,1%17,1%n=92510,6%16,3%n=978
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)0%0%n=9160%0%n=973
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive0%0%n=9420%0%n=982
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,55×1,43×n=1.0581,54×1,5×n=1.121
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 36027,12 zile127,42 zilen=936180,25 zile118,83 zilen=973
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360445,47 zile9,69 zilen=636361,84 zile10,44 zilen=645
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați444.603 lei365.506 lein=851358.660 lei319.852 lein=888

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
23.563.941
Rezultat net
0
Angajați
53
Datorii
29.490.089
Active imobilizate
5.102.718
Active circulante
45.600.482
Capitaluri proprii
21.220.108
Venituri totale
33.063.319
Cheltuieli totale
26.707.387
Stocuri
29.158.546
Creanțe
1.775.125
Casă și conturi la bănci
14.666.811
Cheltuieli în avans
6.997
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
21.160.954
Rezultat net
0
Angajați
59
Datorii
28.917.178
Active imobilizate
5.293.084
Active circulante
44.483.831
Capitaluri proprii
20.892.963
Venituri totale
35.618.336
Cheltuieli totale
31.855.746
Stocuri
21.269.046
Creanțe
10.595.374
Casă și conturi la bănci
12.619.411
Cheltuieli în avans
33.226
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
37.137.852
Rezultat net
0
Angajați
61
Datorii
12.358.361
Active imobilizate
5.324.565
Active circulante
25.672.802
Capitaluri proprii
18.645.840
Venituri totale
29.717.606
Cheltuieli totale
23.417.852
Stocuri
7.842.390
Creanțe
10.923.263
Casă și conturi la bănci
6.907.149
Cheltuieli în avans
6.834
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
45.676.139
Rezultat net
0
Angajați
59
Datorii
17.101.353
Active imobilizate
5.541.147
Active circulante
31.657.576
Capitaluri proprii
13.999.664
Venituri totale
41.845.787
Cheltuieli totale
39.861.272
Stocuri
16.192.735
Creanțe
11.633.006
Casă și conturi la bănci
3.831.835
Cheltuieli în avans
580.087
Venituri în avans
6.677.793
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
27.563.725
Rezultat net
0
Angajați
49
Datorii
19.073.048
Active imobilizate
5.649.967
Active circulante
27.026.104
Capitaluri proprii
13.612.596
Venituri totale
29.053.704
Cheltuieli totale
27.335.769
Stocuri
20.221.366
Creanțe
6.242.401
Casă și conturi la bănci
562.337
Cheltuieli în avans
9.573
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
20.418.732
Rezultat net
0
Angajați
52
Datorii
16.789.853
Active imobilizate
5.977.239
Active circulante
32.213.282
Capitaluri proprii
14.844.521
Venituri totale
27.166.048
Cheltuieli totale
23.288.404
Stocuri
17.630.949
Creanțe
14.048.206
Casă și conturi la bănci
534.127
Cheltuieli în avans
16.463
Venituri în avans
6.572.610
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
1.000
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-03

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2003-03-07 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF 2024-07-01 · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-10-02–2026-10-03 · verificat 2026-10-03.

Dosar 944/85/20252025-05-20 · Tribunalul SIBIU · Intimat

contestaţie decizie de concediere · Fond

8 termene · ultima soluție: Respinge cererea

2026-06-25 · 09:00

Respinge cererea

Respinge contesta?ia formulată de către contestatorul Drăghici Dumitru-Mădălin, în contradictoriu cu intimata Tehnica de Automatizare Sibiu SRL, ca neîntemeiată. Respinge cererea intimatului privind cheltuielile de judecată. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare, cererea de apel se depune la Tribunalul Sibiu. Pronun?ată astăzi, 25.06.2026, cu votul consultativ al asisten?ilor judiciari, prin punerea solu?iei prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.

Document: _Hotarare 656/2026 · 2026-06-25

2026-06-10 · 09:00

Amână pronunţarea

la 25.06.2026

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-06-10

2026-04-29 · 09:00

Amână cauza

la 10.06.2026 - pentru studiul actelor comunicate

Document: incheieredesedinta · 2026-04-29

2026-03-11 · 10:00

Amână cauza

la 29.04.2026 - pentru studiul actelor comunicate

Document: incheieredesedinta · 2026-03-11

2025-12-16 · 09:00

Amână cauza

la 11.03.2026 - administrarea probelor propuse

Document: incheieredesedinta · 2025-12-16

2025-10-21 · 10:00

Amână cauza

la 16.12.2025 - potrivit Hot. A.G. nr. 2/26.08.2025 a Tribunalului Sibiu

Document: incheieredesedinta · 2025-10-21

2025-09-23 · 09:00

Amână cauza

la 21.10.2025 - potrivit Hot. A.G. nr. 2/26.08.2025 a Tribunalului Sibiu

Document: incheieredesedinta · 2025-09-23

2025-06-17 · 09:00

Amână cauza

la 23.09.2025 - pentru studiul întâmpinării

Document: incheieredesedinta · 2025-06-17

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

2 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
15274470
Număr de înregistrare
J2003000315323
Înmatriculare
7 martie 2003
EUID
ROONRC.J2003000315323
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. EUROPA UNITĂ 8 Municipiul Sibiu Sibiu
Adresă fiscală
Str. EUROPA UNITĂ 8 Sibiu SIBIU
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
7 martie 2003
Înregistrare fiscală
1 noiembrie 2018
Telefon
0269206560 · Firme cu același număr
Fax
0269206561

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
COPTIL SERGIU IOAN
administrator
SUCIU IULIAN ION

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
TEHNICA DE AUTOMATIZARE - SIBIU SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 07.03.2003
Înregistrare fiscală
10 martie 2003
Număr registrul comerțului
J2003000315323
Cod CAEN
7112
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Sibiu

Contact și adrese

Telefon
0269206560 · Firme cu același număr
Fax
0269206561 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. EUROPA UNITĂ, NR.8
Cod poștal fiscal
550018
Strada sediului
Str. Europa Unită
Numărul sediului
8
Localitatea sediului
Mun. Sibiu
Județul sediului
SIBIU
Codul poștal al sediului
550018
Strada domiciliului fiscal
Str. Europa Unită
Numărul domiciliului fiscal
8
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Sibiu
Județul domiciliului fiscal
SIBIU
Cod poștal domiciliu fiscal
550018

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
11 martie 2003
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Da
Înscriere RO e-Factura
1 august 2024
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Categorie de administrare fiscală ANAF

Clasificare nominală în vigoare de la 2024-07-01. Categoria descrie administrația fiscală competentă și dimensiunea fiscală folosită de ANAF; nu este un calificativ de risc.

Categorie
contribuabil mijlociu
Administrație teritorială
Sibiu

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

64 activități autorizate

CAEN 2344 Rev. 3Fabricarea altor produse tehnice din ceramică

CAEN 2599 Rev. 3Fabricarea altor articole din metal n.c.a.

CAEN 2611 Rev. 3Fabricarea componentelor electronice

CAEN 2612 Rev. 3Fabricarea subansamblurilor electronice (module)

CAEN 2620 Rev. 3Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

CAEN 2630 Rev. 3Fabricarea echipamentelor de comunicații

CAEN 2640 Rev. 3Fabricarea produselor electronice de larg consum

CAEN 2651 Rev. 3Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație

CAEN 2670 Rev. 3Fabricarea de instrumente optice, suporți magnetici și optici; fabricarea de echipamente fotografice

CAEN 2711 Rev. 3Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice

CAEN 2712 Rev. 3Fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității

CAEN 2720 Rev. 3Fabricarea de acumulatori și baterii

CAEN 2731 Rev. 3Fabricarea de cabluri cu fibră optică

CAEN 2732 Rev. 3Fabricarea altor fire și cabluri electrice și electronice

CAEN 2733 Rev. 3Fabricarea dispozitivelor de conexiune pentru fire și cabluri electrice și electronice

CAEN 2740 Rev. 3Fabricarea de echipamente electrice de iluminat

CAEN 2790 Rev. 3Fabricarea altor echipamente electrice

CAEN 2811 Rev. 3Fabricarea de motoare și turbine (cu excepția celor pentru avioane, autovehicule și motociclete.)

CAEN 2823 Rev. 3Fabricarea mașinilor și echipamentelor de birou (exceptând fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice)

CAEN 2824 Rev. 3Fabricarea mașinilor-unelte portabile acționate electric

CAEN 2829 Rev. 3Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.

CAEN 2841 Rev. 3Fabricarea utilajelor și a mașinilor-unelte pentru prelucrarea metalului

CAEN 2842 Rev. 3Fabricarea altor mașini-unelte n.c.a.

CAEN 2897 Rev. 3Fabricarea mașinilor și utilajelor pentru fabricația aditivă (care utilizează tehnologia de fabricație aditivă)

CAEN 2899 Rev. 3Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.

CAEN 2910 Rev. 3Fabricarea autovehiculelor de transport rutier

CAEN 2931 Rev. 3Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule

CAEN 2932 Rev. 3Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule

CAEN 3250 Rev. 3Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice

CAEN 3299 Rev. 3Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

CAEN 3312 Rev. 3Repararea și întreținerea mașinilor

CAEN 3313 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice

CAEN 3314 Rev. 3Repararea și întreținerea echipamentelor electrice

CAEN 3315 Rev. 3Repararea și întreținerea navelor și bărcilor, civile

CAEN 3320 Rev. 3Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

CAEN 4614 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane

CAEN 4619 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4643 Rev. 3Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor

CAEN 4650 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4662 Rev. 3Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte

CAEN 4664 Rev. 3Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4782 Rev. 3Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 5829 Rev. 3Activități de editare a altor produse software

CAEN 6210 Rev. 3Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CAEN 6220 Rev. 3Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CAEN 6290 Rev. 3Alte activități de servicii privind tehnologia informației

CAEN 6310 Rev. 3Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CAEN 6391 Rev. 3Activități ale portalurilor web

CAEN 7020 Rev. 3Activități de consultanță în afaceri și management

CAEN 7112 Rev. 3Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CAEN 7120 Rev. 3Activități de testări și analize tehnice

CAEN 7210 Rev. 3Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie

CAEN 7412 Rev. 3Design grafic și activități de comunicare vizuală

CAEN 7414 Rev. 3Alte activități de design specializat

CAEN 7499 Rev. 3Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

CAEN 8230 Rev. 3Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN 8292 Rev. 3Activități de ambalare

CAEN 8569 Rev. 3Activități de servicii suport pentru învățământ

CAEN 9510 Rev. 3Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

CAEN 9540 Rev. 3Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-03Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul SibiuMunicipiul SibiuStrada Europa UnităCAEN 7112
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI