Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/TEHNOLOGIC ECO GREEN RECYCLE S.R.L.

TEHNOLOGIC ECO GREEN RECYCLE S.R.L.

CUI 41968404 · SRL· Sat Slobozia, Comuna Slobozia· Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor

radiatăONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăradiatăVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

TEHNOLOGIC ECO GREEN RECYCLE S.R.L. are sediul în Sat Slobozia, Comuna Slobozia și raportează activitatea comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2022.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

radiată

ONRC · 2026-09-03
Creanțe în creștere+32,7%

Soldul creanțelor a crescut față de 2021. Bilanțul nu arată dacă facturile sunt restante sau dacă au fost încasate ulterior.

Bilanț 2022
Datoriile au crescut+27,1%

Datoriile raportate sunt 984,2 K lei în 2022, față de 774,2 K lei în 2021. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2022

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
42/ 100
Atenție moderată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2022—Fără an comparabil2020: 3.738.5792021: 1.433.321
Rezultat net 2022-5,1 K lei-107,2% față de anul anterior2020: 02021: 70.5692022: -5.050
Angajați 2022—Fără an comparabil2020: 122021: 8
Capitaluri proprii 2022143,6 K lei-0,4% față de anul anterior2020: 73.5532021: 144.1222022: 143.550
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate02 mil.4 mil.2020: 3,7 mil. lei3,7 mil.20202021: 1,4 mil. lei1,4 mil.2021—2022

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%6%12%Mediana sectorului (2022): 12% · n=5422020: 0%0%20202021: 4,9%4,9%20212022

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2022 comparat cu 2021
Capitaluri proprii143,6 K lei-0,4% față de anul anterior
Datorii984,2 K lei+27,1% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202020212022Ultima variație
Cifră de afaceri3,7 mil. lei1,4 mil. lei—Fără an comparabil
Rezultat net0 lei70,6 K lei-5,1 K lei-107,2% față de anul anterior
Capitaluri proprii73,6 K lei144,1 K lei143,6 K lei-0,4% față de anul anterior
Datorii776 K lei774,2 K lei984,2 K lei+27,1% față de anul anterior
Creanțe533,2 K lei129,8 K lei172,3 K lei+32,7% față de anul anterior
Angajați128—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2022Sector 2022Firma 2021Sector 2021
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri—12%n=5424,9%14,8%n=505
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)12,7%50%n=44415,7%58,8%n=414
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)87,3%48,8%n=44484,3%39%n=414
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)2,3%17,1%n=4443,4%14,3%n=414
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-0,4%14,5%n=4427,7%19,2%n=413
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive-3,5%36,1%n=54849%44,5%n=500
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii1,12×1,73×n=6971,15×1,93×n=641
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360—36,3 zilen=50432,59 zile32,59 zilen=467
Durata stocurilorstocuri / cifra de afaceri × 360—20,96 zilen=48111,61 zile18,88 zilen=447
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați—329.730 lein=404179.165 lei339.497 lein=376

Istoric financiar complet · 3 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-5.050
Angajați
—
Datorii
984.195
Active imobilizate
26.297
Active circulante
1.101.448
Capitaluri proprii
143.550
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
5.050
Stocuri
46.223
Creanțe
172.257
Casă și conturi la bănci
882.968
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
1.433.321
Rezultat net
70.569
Angajați
8
Datorii
774.210
Active imobilizate
31.178
Active circulante
887.154
Capitaluri proprii
144.122
Venituri totale
1.435.152
Cheltuieli totale
1.351.353
Stocuri
46.223
Creanțe
129.774
Casă și conturi la bănci
711.157
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
3.738.579
Rezultat net
0
Angajați
12
Datorii
776.035
Active imobilizate
36.059
Active circulante
813.529
Capitaluri proprii
73.553
Venituri totale
3.760.151
Cheltuieli totale
3.651.568
Stocuri
239.784
Creanțe
533.215
Casă și conturi la bănci
40.530
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

42/ 100Atenție moderată
2semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2022 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2022

Starea verificărilor

ONRCradiată2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 1 × 30 puncteSemnale de atenție 1 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2023-08-28Sursa bilanțului 2022Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

radiată

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2022 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2022
Alte firme cu pierderi

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2022.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

Nu sunt reprezentanți disponibili în profil.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
41968404
Număr de înregistrare
J3/2814/2019
Înmatriculare
29 noiembrie 2019
EUID
ROONRC.J3/2814/2019
Formă juridică
SRL
Sediu social
DOLIA 39 Sat Slobozia, Comuna Slobozia Argeş · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
—
TVA
Necunoscut

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
TEHNOLOGIC ECO GREEN RECYCLE S.R.L.
Stare de înregistrare
RADIERE din data 15.05.2024
Înregistrare fiscală
29 noiembrie 2019
Număr registrul comerțului
J03/2814/2019
Cod CAEN
4677
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Costeşti

Contact și adrese

Domiciliu fiscal
JUD. ARGEŞ, SAT SLOBOZIA COM. SLOBOZIA, STR. DOLIA, NR.39
Strada sediului
Str. Dolia
Numărul sediului
39
Localitatea sediului
Sat Slobozia Com. Slobozia
Județul sediului
ARGEŞ
Strada domiciliului fiscal
Str. Dolia
Numărul domiciliului fiscal
39
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Slobozia Com. Slobozia
Județul domiciliului fiscal
ARGEŞ

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 aprilie 2020
TVA până la
15 mai 2024
Anulare operată la
16 mai 2024
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

19 activități autorizate

CAEN 1624 Rev. 2Fabricarea ambalajelor din lemn

CAEN 1629 Rev. 2Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite

CAEN 1729 Rev. 2Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a.

CAEN 2222 Rev. 2Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic

CAEN 2361 Rev. 2Fabricarea produselor din beton pentru construcții

CAEN 3109 Rev. 2Fabricarea de mobilă n.c.a.

CAEN 3319 Rev. 2Repararea altor echipamente

CAEN 3811 Rev. 2Colectarea deșeurilor nepericuloase

CAEN 3821 Rev. 2Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase

CAEN 3831 Rev. 2Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor

CAEN 3832 Rev. 2Recuperarea materialelor reciclabile sortate

CAEN 4613 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CAEN 4619 Rev. 2Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN 4677 Rev. 2Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor

CAEN 4779 Rev. 2Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine

CAEN 4791 Rev. 2Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN 4799 Rev. 2Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

CAEN 9524 Rev. 2Repararea mobilei și a furniturilor casnice

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2022.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20222023-08-28—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ArgeşSat Slobozia, Comuna SloboziaCAEN 4677
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI