Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/TEKNO CART VÎRFURI S.R.L.

TEKNO CART VÎRFURI S.R.L.

CUI 38578460 · SRL· Sat Valea Lungă Ogrea, Comuna Valea Lungă

întrerupere temporară de activitateONRC · 2026-09-03

Activitatea sau existența firmei este afectatăîntrerupere temporară de activitateVezi contextul →
01

Rezumat

Profilul companiei. Pierdere netă raportată.

TEKNO CART VÎRFURI S.R.L. are sediul în Sat Valea Lungă Ogrea, Comuna Valea Lungă. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Activitatea sau existența firmei este afectatăNecesită verificare

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03
Datoriile au crescut+0%

Datoriile raportate sunt 31,1 K lei în 2025, față de 31,1 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
96/ 100
Atenție foarte ridicată
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025—Fără an comparabil2020: 308.1942021: 382.6732022: 439.8122023: 125.609
Rezultat net 2025-198 lei+99,4% față de anul anterior2020: 54.8012021: 5.4792022: 73.0992023: 63.0422024: -33.1202025: -198
Angajați 2025—Fără an comparabil2020: 22021: 32022: 32023: 12024: 1
Capitaluri proprii 2025-25,9 K lei-0,8% față de anul anterior2020: 132.4752021: 137.9532022: 73.3392023: 63.2822024: -25.6582025: -25.856
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate0220 K440 K2020: 308,2 K lei308,2 K20202021: 382,7 K lei382,7 K20212022: 439,8 K lei439,8 K20222023: 125,6 K lei125,6 K2023—2024—2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%25,1%50,2%Mediana sectorului (2025): 9,1% · n=218732020: 17,8%17,8%20202021: 1,4%1,4%20212022: 16,6%16,6%20222023: 50,2%50,2%202320242025

Cifra de afaceri: Fără an comparabil. Marja netă: —. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii-25,9 K lei-0,8% față de anul anterior
Datorii31,1 K lei+0% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri125,6 K lei——Fără an comparabil
Rezultat net63 K lei-33,1 K lei-198 lei+99,4% față de anul anterior
Capitaluri proprii63,3 K lei-25,7 K lei-25,9 K lei-0,8% față de anul anterior
Datorii10,3 K lei31,1 K lei31,1 K lei+0% față de anul anterior
Creanțe59,3 K lei3,5 K lei3,5 K lei+0% față de anul anterior
Angajați11—Fără an comparabil

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)-489%34,2%n=18.786-467,8%36,9%n=27.247
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)589%64,5%n=18.786567,8%61,3%n=27.247
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)33,8%20,4%n=18.78636,2%19,4%n=27.247
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)-3,7%2,2%n=18.775-603,8%2%n=27.231
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii0,11×1,04×n=30.3830,11×1,12×n=44.266

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-198
Angajați
—
Datorii
31.143
Active imobilizate
1.786
Active circulante
3.501
Capitaluri proprii
-25.856
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
198
Stocuri
—
Creanțe
3.501
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
—
Rezultat net
-33.120
Angajați
1
Datorii
31.143
Active imobilizate
1.984
Active circulante
3.501
Capitaluri proprii
-25.658
Venituri totale
0
Cheltuieli totale
33.120
Stocuri
—
Creanțe
3.501
Casă și conturi la bănci
—
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
125.609
Rezultat net
63.042
Angajați
1
Datorii
10.313
Active imobilizate
2.579
Active circulante
71.016
Capitaluri proprii
63.282
Venituri totale
125.740
Cheltuieli totale
61.466
Stocuri
—
Creanțe
59.321
Casă și conturi la bănci
11.695
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
439.812
Rezultat net
73.099
Angajați
3
Datorii
11.277
Active imobilizate
3.174
Active circulante
81.442
Capitaluri proprii
73.339
Venituri totale
440.000
Cheltuieli totale
362.591
Stocuri
—
Creanțe
5.952
Casă și conturi la bănci
75.490
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
382.673
Rezultat net
5.479
Angajați
3
Datorii
11.831
Active imobilizate
—
Active circulante
149.784
Capitaluri proprii
137.953
Venituri totale
383.324
Cheltuieli totale
374.476
Stocuri
—
Creanțe
1.996
Casă și conturi la bănci
147.788
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

raportare simplificată
Cifră de afaceri
308.194
Rezultat net
54.801
Angajați
2
Datorii
13.936
Active imobilizate
—
Active circulante
146.411
Capitaluri proprii
132.475
Venituri totale
308.533
Cheltuieli totale
250.723
Stocuri
—
Creanțe
30.829
Casă și conturi la bănci
115.582
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

96/ 100Atenție foarte ridicată
5semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Activitatea sau existența firmei este afectată

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-07-23. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2024-06-27
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025

Starea verificărilor

ONRCîntrerupere temporară de activitate2026-09-03
ANAF · inactivitateInactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 2 × 30 puncteSemnale de atenție 3 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Activitatea sau existența firmei este afectată

întrerupere temporară de activitate

ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945
Inactivă fiscal la ANAF

Inactivare publicată la 2024-07-23. Starea este valabilă pentru data interogării.

ANAF · 2026-10-03
Activitate suspendată în evidența fiscală

SUSPENDARE ACTIVITATE

Ministerul Finanțelor · 2024-06-27
Capitaluri proprii negative

Bilanțul pentru 2025 raportează capitaluri proprii sub zero.

Ministerul Finanțelor · 2025
Pierdere netă

Rezultatul net raportat pentru 2025 este negativ.

Ministerul Finanțelor · 2025
Alte firme cu capitaluri negativeAlte firme cu pierderiInactivitate fiscală

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2024-06-27 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
38578460
Număr de înregistrare
J15/1599/2017
Înmatriculare
8 decembrie 2017
EUID
ROONRC.J15/1599/2017
Formă juridică
SRL
Sediu social
134 Sat Valea Lungă Ogrea, Comuna Valea Lungă Dâmboviţa
Adresă fiscală
134 Valea Lungă Ogrea DÂMBOVIŢA
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
SUSPENDARE ACTIVITATE
Data stării fiscale
27 iunie 2024
Înregistrare fiscală
24 iulie 2024
Telefon
0723737782 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
TĂTULESCU ION

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
TEKNO CART VÎRFURI S.R.L.
Stare de înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 27.06.2024
Înregistrare fiscală
8 decembrie 2017
Număr registrul comerțului
J15/1599/2017
Cod CAEN
4120
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Moreni

Contact și adrese

Telefon
0723737782 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT VALEA LUNGĂ OGREA COM. VALEA LUNGĂ, NR.134
Cod poștal fiscal
137465
Numărul sediului
134
Localitatea sediului
Sat Valea Lungă Ogrea Com. Valea Lungă
Județul sediului
DÂMBOVIŢA
Codul poștal al sediului
137465
Numărul domiciliului fiscal
134
Localitatea domiciliului fiscal
Sat Valea Lungă Ogrea Com. Valea Lungă
Județul domiciliului fiscal
DÂMBOVIŢA
Cod poștal domiciliu fiscal
137465

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA de la
1 februarie 2020
TVA până la
23 iulie 2024
Anulare operată la
24 iulie 2024
Motivul anulării
Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Da
Inactivare
23 iulie 2024
Publicarea deciziei
23 iulie 2024

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

0 activități autorizate

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul DâmboviţaSat Valea Lungă Ogrea, Comuna Valea LungăCAEN 4120
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI