Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/TELROX SRL

TELROX SRL

CUI 2814420 · SRL· Municipiul Oneşti

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în scădere.

TELROX SRL are sediul în Municipiul Oneşti. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+3,3%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 5,4 mil. lei, față de 5,2 mil. lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a coborât3,8%

Marja netă calculată este 3,8% în 2025, față de 4,9% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+35,1%

Datoriile raportate sunt 1,2 mil. lei în 2025, față de 878,3 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 5/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 20255,4 mil. lei+3,3% față de anul anterior2020: 4.892.9282021: 5.798.0242022: 5.844.5352023: 5.181.4392024: 5.233.6082025: 5.407.710
Rezultat net 2025207,7 K lei-18,6% față de anul anterior2020: 452.9152021: 725.9672022: 499.4882023: 298.6222024: 255.1472025: 207.655
Angajați 202521Neschimbat față de anul anterior2020: 222021: 212022: 202023: 202024: 212025: 21
Capitaluri proprii 20254 mil. lei+1,5% față de anul anterior2020: 2.385.4432021: 3.111.4112022: 3.410.8992023: 3.709.5212024: 3.914.6692025: 3.972.324
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Bilanțul entității juridice · 2025 · bilanț complet · valori nominale în lei

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate03 mil.6 mil.2020: 4,9 mil. lei4,9 mil.20202021: 5,8 mil. lei5,8 mil.20212022: 5,8 mil. lei5,8 mil.20222023: 5,2 mil. lei5,2 mil.20232024: 5,2 mil. lei5,2 mil.20242025: 5,4 mil. lei5,4 mil.2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%6,3%12,5%2020: 9,3%9,3%20202021: 12,5%12,5%20212022: 8,5%8,5%20222023: 5,8%5,8%20232024: 4,9%4,9%20242025: 3,8%3,8%2025Reper 2025: mediana sectorului 2,4% · n=69

Cifra de afaceri: +3,3% față de anul anterior.Marjă netă 3,8% · -1 pp față de 2024

Capital, datorii și lichidități

Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicator

Capitaluri proprii

20243,9 mil. lei
20254 mil. lei

Datorii raportate

2024878,3 K lei
20251,2 mil. lei

Disponibilități bănești

202425,6 K lei
2025137,7 K lei

Capital de lucru net

2024—
2025—

Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2025: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri5,2 mil. lei5,2 mil. lei5,4 mil. lei+3,3% față de anul anterior
Rezultat net298,6 K lei255,1 K lei207,7 K lei-18,6% față de anul anterior
Capitaluri proprii3,7 mil. lei3,9 mil. lei4 mil. lei+1,5% față de anul anterior
Datorii790,9 K lei878,3 K lei1,2 mil. lei+35,1% față de anul anterior
Creanțe277 K lei437,7 K lei430,2 K lei-1,7% față de anul anterior
Angajați202121Neschimbat față de anul anterior

Indicatori financiari · comparație

2025 / 2024

A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.

Profitabilitate și productivitate

Indicator20252024
Marjă netă3,8%4,9%
Rezultat net / cifra de afaceri

Mediana sectorului: 2025: 2,4% (n=69) · 2024: 3,7% (n=60)

Rezultat / active (A+B)4%5,3%
Rezultat net / active la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 4,2% (n=68) · 2024: 4,9% (n=60)

Rezultat / capitaluri proprii5,2%6,5%
Rezultat net / capitaluri proprii pozitive la sfârșitul anului

Mediana sectorului: 2025: 9,2% (n=65) · 2024: 10,1% (n=58)

Vânzări per angajat257.510 lei249.219 lei
Cifra de afaceri / numărul mediu de angajați

Mediana sectorului: 2025: 723.967 lei (n=67) · 2024: 769.035 lei (n=59)

Capital și îndatorare

Indicator20252024
Capitaluri proprii / active (A+B)77%81,7%
Capitaluri proprii / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 42,3% (n=68) · 2024: 51,2% (n=60)

Datorii / active (A+B)23%18,3%
Datorii raportate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 58,3% (n=68) · 2024: 47,7% (n=60)

Ponderea activelor imobilizate8,2%9,8%
Active imobilizate / (active imobilizate + circulante)

Mediana sectorului: 2025: 21,9% (n=68) · 2024: 21,7% (n=60)

Active circulante / datorii totale3,99×4,92×
Reper de acoperire; nu este lichiditate curentă

Mediana sectorului: 2025: 1,2× (n=73) · 2024: 1,28× (n=63)

Lichiditate și capital de lucru

Indicator20252024
Creanțe în zile de vânzări28,6 zile30,1 zile
Creanțe totale / cifra de afaceri × 360; reper, nu termen efectiv de încasare

Mediana sectorului: 2025: 26 zile (n=69) · 2024: 18,2 zile (n=59)

Stocuri în zile de vânzări277,6 zile265,6 zile
Stocuri / cifra de afaceri × 360; nu durata de rotație a stocurilor

Mediana sectorului: 2025: 105,7 zile (n=66) · 2024: 87,9 zile (n=57)

Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.

Istoric financiar complet · 6 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.407.710
Rezultat net
207.655
Angajați
21
Datorii
1.186.873
Active imobilizate
420.675
Active circulante
4.738.522
Capitaluri proprii
3.972.324
Venituri totale
5.500.733
Cheltuieli totale
5.258.930
Stocuri
4.170.562
Creanțe
430.243
Casă și conturi la bănci
137.717
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.233.608
Rezultat net
255.147
Angajați
21
Datorii
878.313
Active imobilizate
468.856
Active circulante
4.324.126
Capitaluri proprii
3.914.669
Venituri totale
5.309.043
Cheltuieli totale
5.011.838
Stocuri
3.860.827
Creanțe
437.691
Casă și conturi la bănci
25.608
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.181.439
Rezultat net
298.622
Angajați
20
Datorii
790.901
Active imobilizate
517.453
Active circulante
3.982.969
Capitaluri proprii
3.709.521
Venituri totale
5.326.449
Cheltuieli totale
4.980.283
Stocuri
3.693.829
Creanțe
276.952
Casă și conturi la bănci
12.188
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.844.535
Rezultat net
499.488
Angajați
20
Datorii
1.305.449
Active imobilizate
476.882
Active circulante
4.239.466
Capitaluri proprii
3.410.899
Venituri totale
6.038.541
Cheltuieli totale
5.458.540
Stocuri
3.772.805
Creanțe
460.810
Casă și conturi la bănci
5.851
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

bilanț complet
Cifră de afaceri
5.798.024
Rezultat net
725.967
Angajați
21
Datorii
1.579.056
Active imobilizate
482.220
Active circulante
4.208.247
Capitaluri proprii
3.111.411
Venituri totale
5.947.243
Cheltuieli totale
5.101.645
Stocuri
3.376.235
Creanțe
828.591
Casă și conturi la bănci
3.421
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2020

bilanț complet
Cifră de afaceri
4.892.928
Rezultat net
452.915
Angajați
22
Datorii
1.172.459
Active imobilizate
434.042
Active circulante
3.123.860
Capitaluri proprii
2.385.443
Venituri totale
5.059.711
Cheltuieli totale
4.528.253
Stocuri
2.519.723
Creanțe
506.294
Casă și conturi la bănci
97.843
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
5/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-11-06
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțePotriviri după nume · necesită confirmare2026-10-14

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1993-01-27 · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Conformare fiscală publicată

Firma apare în lista ANAF pentru 2026-06-30 a contribuabililor persoane juridice fără obligații restante.

Publicarea indică faptul că declarațiile fiscale cerute au fost depuse, obligațiile principale și accesorii din trimestru au fost achitate la scadență, iar la întocmirea listei nu existau obligații bugetare restante. Situația este o observație trimestrială și nu reprezintă o garanție pentru perioadele ulterioare.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

1 dosare cu nume identic · 2021-10-13–2026-10-14 · verificat 2026-10-14.

Dosar 273/110/20262026-01-30 · Tribunalul BACAU · Creditor

deschiderea procedurii la cererea debitorului · Fond

16 termene · ultima soluție: Amână cauza

2027-01-21 · 12:00

Amână cauza

2026-10-21 · 12:00

Soluție indisponibilă

2026-10-14 · 12:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 21.10.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 14.10.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-10-14

2026-10-08 · 12:00

Amână pronunţarea

Amana pronuntarea la data de 14.10.2026

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-10-08

2026-10-01 · 12:00

Amână pronunţarea

Amana pronun?area la data de 8.10.2026

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-10-01

2026-09-24 · 12:30

Amână cauza

Termen administrativ de control

Document: incheieredesedinta · 2026-09-24

2026-07-06 · 12:00

Repus pe rol

Repune cauza pe rol Fixeaza termen de judecata la data de 01.10.2026 ora 12 pentru cand se vor cita partile cu mentiunea de a pune concluzii asupra sesizarii Curtii Constitutionale a Romaniei cu exceptia de neconstitutionalitate a prevederilor art.97 alin.13 din legea nr.85/2014 prin raportare la dispozitiile art.1 alin.5, art.21 alin.3, art.24 si art.124 din Constitutia Romaniei. Cu apel odata cu fondul Pronuntata azi 06.07.2026 conform art.396 alin.2 cod de procedura civila

Document: incheieredesedinta · 2026-07-06

2026-07-02 · 12:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 06.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 02.07.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-07-02

2026-06-25 · 12:00

Amână pronunţarea

Amana pronuntarea la data de 2.07.2026

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-06-25

2026-06-18 · 12:00

Amână pronunţarea

Amână pronunţarea în cauză la data de 25.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 18.06.2026.

Document: incheiereAmanareulterioaraapronuntarii · 2026-06-18

2026-06-11 · 12:00

Amână pronunţarea

Amana pronuntarea la data de 18.06.2026

Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-06-11

2026-05-28 · 12:00

Amână cauza

Pentru solutionarea cererii formulata de creditoarea AGRO LIA SRL se acorda termen în Camera de consiliu la data de 11.06.2026 CF4u 2022 şi pentru continuarea procedurii se acorda termen la data de 24.09.2026 ora 12,30 CF4u 2022

Document: incheieredesedinta · 2026-05-28

2026-03-26 · 12:00

Amână cauza

Ia act de desemnarea administratorului special, în persoana numitului Mihai Ilie, ?i dispune înscrierea acestuia în citativ. Admite cererea formulată de AJFP ?i dispune prelungirea termenelor de efectuare a inspec?iei fiscale cu 60 de zile. Admite cererea formulată de administratorul judiciar ?i dispune: majorarea termenului pentru întocmirea raportului cauzal cu 40 de zile; Prelungirea termenului de inventariere a bunurilor societă?ii debitoare cu 60 de zile. Amână judecarea cauzei la data de 28.05.2026 ora 12.00 Cf4u 2022.

Document: incheieredesedinta · 2026-03-26

2026-02-06 · 10:30

Amână cauza

Ia act de Rezoluţia Preşedintelui de secţie şi trimite cauza la completul CF 4 u.

Document: incheieredesedinta · 2026-02-06

2026-02-06 · 10:30

Legea 85/2006 privind insolventa

Admite cererea debitoarei SC Panimon SA cu sediul în Onesti, B-dul Marasesti nr.9 jud. Bacău, În temeiul art. 71 alin. 1 din Legea 85/2014, deschide procedura generală a insolvenţei împotriva debitoarei SC Panimon SA pe o durata maximă a perioadei de observaţie de 12 luni, calculate de la data deschiderii procedurii, conform art. 112 alin. 3 din aceeaşi lege. Păstrează dreptul de administrare al debitoarei, sub supravegherea administratorului judiciar desemnat. Ia act de intenţia de reorganizare a debitoarei în baza unui plan de reorganizare. În temeiul art. 45 alin. 1 lit. d coroborat cu art. 57 alin. 1 şi art. 73 din Legea nr. 85/2014, desemnează provizoriu administrator judiciar al debitoarei pe Expert Insolventa SPRL filiala Bucuresti, care va avea atribuţii de supraveghere a activităţii debitoarei şi atribuţiile prevăzute de art. 58 din Legea 85/2014. Stabileşte provizoriu un onorariu de 10000 lei pe toată durata procedurii. Pune în vedere administratorului judiciar prevederile art. 252 din Legea 31/1990 republicată şi dispune îndeplinirea formalităţilor privind menţionarea la O.R.C. Bacău a reprezentanţilor săi permanenţi. În temeiul art. 71 alin 2 din Legea nr. 85/2014, pune în vedere administratorul judiciar obligaţia de a notifica: creditorii, debitoarea, Oficiul Registrului Comerţului de pe lângă Tribunalul Bacău, conf. art. 100 alin. 1 Legea 85/2014. Notificarea va fi comunicată creditorilor de îndată şi, în orice caz, cu cel puţin 10 zile înainte de împlinirea termenului-limită pentru înregistrarea cererilor de admitere a creanţelor. Notificarea va cuprinde informaţiile prevăzute de art. 100 din Legea nr. 85/2014, respectiv următoarele termene-limită: • termenul pentru înregistrarea cererii de admitere a creanţelor asupra averii debitorului, care va fi 24.03.2026; • cerinţele pentru ca o creanţă înregistrată să fie considerată valabilă; • termenul de verificare a creanţelor, de întocmire şi publicare în BPI a tabelului preliminar de creanţe, care va fi 13.04.2026; • termenul de definitivare a tabelului creanţelor, care va fi 08.05.2026; • locul, data şi ora primei şedinţe a adunării creditorilor, care va avea loc cel târziu la data de 18.04.2026. În baza art. 99 alin. 3 din Legea 85/2014 notificarea se va realiza potrivit prevederilor Codului de procedură civilă şi se va publica, totodată, pe cheltuiala averii debitorului, într-un ziar de largă circulaţie şi în BPI. Conform art. 92 alin. 1 din Legea 85/2014 dispune ca administratorul judiciar să întocmească şi să supună judecătorului sindic în maxim 20 de zile de la desemnare un raport prin care va propune fie intrarea in procedura simplificată, fie continuarea perioadei de observaţie în cadrul procedurii generale. Conform art. 97 alin. 1 din Legea 85/2014 dispune ca administratorul judiciar să întocmească şi să supună judecătorului – sindic în maxim 40 de zile de la desemnare, un raport asupra cauzelor şi împrejurărilor care au dus la apariţia insolvenţei debitoarei, cu menţionarea persoanelor cărora le-ar fi imputabilă. O copie de pe raport va fi depusă la grefa tribunalului şi la registrul comerţului şi va fi comunicată debitoarei. În baza art. 53 din Legea 85/2014 dispune ca administratorul judiciar desemnat să convoace adunarea generală a acţionarilor/asociaţiilor/membrilor debitoarei pentru a-şi desemna un administrator special în termen de maxim 10 zile de la notificarea prezentei hotărâri. Adunarea generală va fi prezidată de administratorul judiciar sau de lichidatorul judiciar, după caz. Atrage atenţia debitoarei asupra faptului că, dacă adunarea asociaţilor/acţionarilor/membrilor, convocată potrivit alin. (1), nu desemnează un administrator special, debitoarei i se va ridica dreptul de administrare, dacă acesta nu a fost deja ridicat, iar debitoarea, respectiv asociaţii/acţionarii/membrii sunt decăzuţi din drepturile recunoscute de procedură şi care sunt exercitate prin administrator special. Prima adunare a creditorilor va fi ţinută

Document: Hotarareintermediara 31/2026 · 2026-02-06

2026-02-05 · 10:30

Amână cauza

Pentru solutionarea sesizării în ceea ce priveşte repartizarea aleatorie a prezentei cauze, conform art.5 pct. 8 din Legea 85/2014 şi art. 137 din ROI, acordă termen la 06.02.2026, ora 10,30.

Document: incheieredesedinta · 2026-02-05

Căi de atac declarate: Apel · 2026-02-20; Apel · 2026-02-18; Apel · 2026-02-13

Nume de administratori menționate alături de firmă

Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.

Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
2814420
Număr de înregistrare
J1992002529047
Înmatriculare
27 octombrie 1992
EUID
ROONRC.J1992002529047
Formă juridică
SRL
Sediu social
Str. MIHAI BRAVU 12 12 Municipiul Oneşti Bacău · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str. MIHAI BRAVU 12 Oneşti BACĂU · Firme la aceeași adresă
TVA
Înregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
27 ianuarie 1993
Înregistrare fiscală
29 mai 2025
Telefon
0746242480 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
TANASE COSTICĂ

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
TELROX SRL
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 27.01.1993
Înregistrare fiscală
27 ianuarie 1993
Număr registrul comerțului
J1992002529047
Cod CAEN
4754
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Oneşti

Contact și adrese

Telefon
0746242480 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. MIHAI BRAVU, NR.12, BL.12, SC.B, ET.2, AP.22
Cod poștal fiscal
601039
Strada sediului
Str. Mihai Bravu
Numărul sediului
12
Localitatea sediului
Mun. Oneşti
Județul sediului
BACĂU
Codul poștal al sediului
601039
Strada domiciliului fiscal
Str. Mihai Bravu
Numărul domiciliului fiscal
12
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Oneşti
Județul domiciliului fiscal
BACĂU
Cod poștal domiciliu fiscal
601039

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Da
TVA de la
1 septembrie 1993
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

16 activități autorizate

CAEN 4644 Rev. 3Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere

CAEN 4683 Rev. 3Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

CAEN 4684 Rev. 3Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CAEN 4690 Rev. 3Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN 4712 Rev. 3Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CAEN 4740 Rev. 3Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

CAEN 4752 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

CAEN 4754 Rev. 3Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice

CAEN 4755 Rev. 3Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

CAEN 4791 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CAEN 4792 Rev. 3Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat

CAEN 4941 Rev. 3Transporturi rutiere de mărfuri

CAEN 5210 Rev. 3Depozitări

CAEN 5224 Rev. 3Manipulări

CAEN 9522 Rev. 3Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină

CAEN 9699 Rev. 3Alte servicii personale n.c.a.

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2020–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-11-06Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume—2026-10-14Verificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul BacăuMunicipiul OneştiStrada Mihai BravuCAEN 4754
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI