radiată
ONRC · 2026-09-03TEMPO CONSTRUCT SRL
radiatăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Profilul companiei. Date financiare limitate.
TEMPO CONSTRUCT SRL are sediul în Bucureşti Sectorul 3. Nu există bilanț disponibil în profil.
Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Nu există bilanțuri disponibile pentru această entitate. Indicatorii financiari nu pot fi calculați.
Istoric financiar complet · 0 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
Nu există raportări pentru această firmă în anii financiari disponibili.
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
radiată
ONRC · 2026-09-03Inactivare publicată la 2020-09-09. Starea este valabilă pentru data interogării.
ANAF · 2026-11-061 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-12Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
radiată
ONRC · 2026-09-03T09:50:03.316945Inactivare publicată la 2020-09-09. Starea este valabilă pentru data interogării.
ANAF · 2026-11-061 înregistrare în registrul de insolvență.
BPI / e-Justice · 2026-10-12Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF indisponibilă · ANAF 2026-11-06 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI 2026-10-12 · RNPM necolectată · bilanț indisponibil.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Obligații fiscale restante publicate
Firma are apariții în ediții istorice ale listelor publicate. Acestea descriu numai situația de la data fiecărei ediții.
Istoric publicat
Aparițiile vechi nu indică existența unei datorii în prezent sau continuitatea aceleiași obligații. Arhivele sunt folosite numai pentru prezențe; absența dintr-o ediție istorică nu este interpretată.
| Ediție | Total | Buget de stat | Asigurări sociale | Șomaj | Sănătate | Contestat |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-03-31 | 46.638 lei | 26.822 lei | 13.593 lei | 624 lei | 5.599 lei | 0 lei |
Proceduri de insolvență publicate
Date interconectate din registrul românesc al insolvenței, verificate automat la 2026-10-12.
Deschisă la 16/01/2018
1 dosar de insolvență
Deschidere: 16.01.2018 · Închidere: 29.03.2022
Practician în insolvență: FOCUS INSOLV IPURL · office@lichidarifirme.com
81 publicări în BPI
08/09/2022 · BPI 15 641 din 29/09/2022
27/09/2022 · BPI 15 641 din 29/09/2022
28/06/2022 · BPI 11 277 din 30/06/2022
29/03/2022 · BPI 6 591 din 13/04/2022
13/04/2022 · BPI 6 591 din 13/04/2022
Dată act indisponibilă · BPI 5 025 din 22/03/2022
22/02/2022 · BPI 3 564 din 25/02/2022
24/02/2022 · BPI 3 564 din 25/02/2022
Dată act indisponibilă · BPI 2 931 din 16/02/2022
Dată act indisponibilă · BPI 2 931 din 16/02/2022
11/02/2022 · BPI 2 714 din 14/02/2022
Dată act indisponibilă · BPI 2 714 din 14/02/2022
02/12/2021 · BPI 20 520 din 06/12/2021
Dată act indisponibilă · BPI 19 547 din 17/11/2021
26/10/2021 · BPI 18 983 din 09/11/2021
11/10/2021 · BPI 16 972 din 11/10/2021
26/07/2021 · BPI 12 991 din 29/07/2021
05/07/2021 · BPI 11 812 din 06/07/2021
25/06/2021 · BPI 11 370 din 28/06/2021
Dată act indisponibilă · BPI 11 356 din 28/06/2021
16/03/2021 · BPI 4 781 din 16/03/2021
Dată act indisponibilă · BPI 3 701 din 01/03/2021
08/02/2021 · BPI 2 424 din 09/02/2021
09/11/2020 · BPI 18 974 din 09/11/2020
Dată act indisponibilă · BPI 17 987 din 26/10/2020
08/07/2020 · BPI 11 415 din 10/07/2020
Dată act indisponibilă · BPI 9 302 din 10/06/2020
21/05/2020 · BPI 8 465 din 28/05/2020
05/05/2020 · BPI 7 075 din 07/05/2020
Dată act indisponibilă · BPI 7 059 din 07/05/2020
28/10/2019 · BPI 20 420 din 29/10/2019
17/10/2019 · BPI 19 788 din 21/10/2019
17/10/2019 · BPI 19 788 din 21/10/2019
07/10/2019 · BPI 18 971 din 09/10/2019
07/10/2019 · BPI 18 971 din 09/10/2019
Dată act indisponibilă · BPI 16 788 din 11/09/2019
09/09/2019 · BPI 16 725 din 10/09/2019
Dată act indisponibilă · BPI 16 715 din 10/09/2019
10/09/2019 · BPI 16 693 din 10/09/2019
Dată act indisponibilă · BPI 16 289 din 03/09/2019
Dată act indisponibilă · BPI 16 172 din 02/09/2019
Dată act indisponibilă · BPI 16 169 din 02/09/2019
Dată act indisponibilă · BPI 16 147 din 30/08/2019
09/08/2019 · BPI 15 324 din 12/08/2019
01/08/2019 · BPI 15 314 din 12/08/2019
26/07/2019 · BPI 14 735 din 30/07/2019
22/07/2019 · BPI 14 402 din 23/07/2019
22/07/2019 · BPI 14 402 din 23/07/2019
09/07/2019 · BPI 13 786 din 11/07/2019
09/07/2019 · BPI 13 786 din 11/07/2019
Dată act indisponibilă · BPI 13 786 din 11/07/2019
09/04/2019 · BPI 8 444 din 24/04/2019
18/04/2019 · BPI 8 444 din 24/04/2019
08/03/2019 · BPI 5 228 din 13/03/2019
25/02/2019 · BPI 4 235 din 27/02/2019
Dată act indisponibilă · BPI 4 235 din 27/02/2019
15/02/2019 · BPI 3 596 din 19/02/2019
15/02/2019 · BPI 3 596 din 19/02/2019
Dată act indisponibilă · BPI 2 737 din 08/02/2019
31/01/2019 · BPI 2 556 din 06/02/2019
21/01/2019 · BPI 1 426 din 22/01/2019
Dată act indisponibilă · BPI 717 din 14/01/2019
28/11/2018 · BPI 22 990 din 03/12/2018
28/11/2018 · BPI 22 936 din 03/12/2018
Dată act indisponibilă · BPI 22 193 din 21/11/2018
Dată act indisponibilă · BPI 17 136 din 17/09/2018
27/04/2018 · BPI 8 746 din 02/05/2018
17/04/2018 · BPI 8 072 din 19/04/2018
17/04/2018 · BPI 8 072 din 19/04/2018
Dată act indisponibilă · BPI 7 122 din 04/04/2018
02/04/2018 · BPI 6 955 din 03/04/2018
Dată act indisponibilă · BPI 6 897 din 03/04/2018
Dată act indisponibilă · BPI 6 109 din 22/03/2018
16/03/2018 · BPI 5 860 din 20/03/2018
Dată act indisponibilă · BPI 5 218 din 12/03/2018
08/03/2018 · BPI 5 180 din 12/03/2018
Dată act indisponibilă · BPI 5 040 din 08/03/2018
Dată act indisponibilă · BPI 4 068 din 26/02/2018
16/01/2018 · BPI 3 961 din 22/02/2018
20/02/2018 · BPI 3 961 din 22/02/2018
18/01/2018 · BPI 1 468 din 23/01/2018
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
Nu au fost găsite potriviri exacte de nume · 2024-09-30–2026-09-30 · verificat 2026-09-30.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
0 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 10174209
- Număr de înregistrare
- J40/908/1998
- Înmatriculare
- 4 februarie 1998
- EUID
- ROONRC.J40/908/1998
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- BĂDENI 3 M18 Bucureşti Sectorul 3 Bucureşti · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- —
- TVA
- Necunoscut
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- lichidator judiciar
- FOCUS INSOLV IPURL
- reprezentant al persoanei juridice
- BURLACU VALENTIN
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 6 noiembrie 2026; ultima verificare: 6 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- TEMPO CONSTRUCT SRL
- Stare de înregistrare
- RADIERE din data 15.04.2022
- Înregistrare fiscală
- 9 februarie 1998
- Număr registrul comerțului
- J40/908/1998
- Cod CAEN
- 4339
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Contact și adrese
- Domiciliu fiscal
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, INT. BĂDENI, NR.3, BL.M18, SC.3, ET.PARTER, AP.41, CAM.1
- Cod poștal fiscal
- 30471
- Strada sediului
- Int. Bădeni
- Numărul sediului
- 3
- Localitatea sediului
- Sector 3 Mun. Bucureşti
- Județul sediului
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- Codul poștal al sediului
- 30471
- Detalii sediu
- PARTER, CAMERA 1
- Strada domiciliului fiscal
- Int. Bădeni
- Numărul domiciliului fiscal
- 3
- Localitatea domiciliului fiscal
- Sector 3 Mun. Bucureşti
- Județul domiciliului fiscal
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- Cod poștal domiciliu fiscal
- 30471
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Nu
- Perioada 1: TVA de la
- 17 iunie 2013
- Perioada 1: TVA până la
- 1 noiembrie 2019
- Perioada 1: Anulare operată la
- 1 noiembrie 2019
- Perioada 1: Motivul anulării
- Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
- Perioada 2: TVA de la
- 9 februarie 1998
- Perioada 2: TVA până la
- 1 februarie 2013
- Perioada 2: Motivul anulării
- Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
- TVA la încasare
- Nu
- TVA la încasare de la
- 17 iunie 2013
- TVA la încasare până la
- 1 noiembrie 2019
- Actualizare TVA la încasare
- 1 noiembrie 2019
- Publicare TVA la încasare
- 2 noiembrie 2019
- Tip act TVA la încasare
- Radiere
- În registrul RO e-Factura
- Nu
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Da
- Inactivare
- 9 septembrie 2020
- Publicarea deciziei
- 9 septembrie 2020
- Radiere
- 15 aprilie 2022
Achiziții publice
Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.
Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
0 activități autorizate
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | — | — | — | Nedisponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-06 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | 2026-10-12 | Verificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-09-30 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Fără înregistrări în acoperire |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.