Cifra de afaceri raportată pentru 2024 este 6,1 mil. lei, față de 10,8 mil. lei în 2023.
Bilanț 2024TERM SRL
ActivăONRC · 2026-09-03
Rezumat
Vânzări în scădere. Marjă în scădere.
TERM SRL are sediul în Municipiul Oradea și raportează activitatea activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2024.
Marja netă calculată este 30,9% în 2024, față de 43,9% în 2023.
Calcul din bilanț 2024Datoriile raportate sunt 3,6 mil. lei în 2024, față de 3,3 mil. lei în 2023. Schimbarea singură nu stabilește riscul.
Bilanț 2024Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.
Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.
Performanță financiară
Cum evoluează activitatea și profitabilitatea
Bilanțul entității juridice · 2024 · bilanț complet · valori nominale în lei
Cifră de afaceri
Lei · valori raportateMarjă netă
Rezultat net / cifra de afaceriReper 2024: mediana sectorului 11,6% · n=1.017Cifra de afaceri: -43,4% față de anul anterior.Marjă netă 30,9% · -13 pp față de 2023
Capital, datorii și lichidități
Solduri la 31 decembrie · barele se compară doar în cadrul fiecărui indicatorCapitaluri proprii
Datorii raportate
Disponibilități bănești
Capital de lucru net
Capital de lucru net = active circulante − datorii sub un an. Provizioane 2024: —, separat de datorii. Profitul și soldul de numerar nu măsoară fluxul de numerar operațional.
Bilanț pe ani
Vezi tabelul complet →| Indicator | 2022 | 2023 | 2024 | Ultima variație |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6,6 mil. lei | 10,8 mil. lei | 6,1 mil. lei | -43,4% față de anul anterior |
| Rezultat net | 2,3 mil. lei | 4,8 mil. lei | 1,9 mil. lei | -60,1% față de anul anterior |
| Capitaluri proprii | 5,1 mil. lei | 9,9 mil. lei | 10,4 mil. lei | +5,1% față de anul anterior |
| Datorii | 3 mil. lei | 3,3 mil. lei | 3,6 mil. lei | +7,6% față de anul anterior |
| Creanțe | 5,8 mil. lei | 10,6 mil. lei | 9,9 mil. lei | -6,5% față de anul anterior |
| Angajați | 8 | 10 | 6 | -40% față de anul anterior |
Indicatori financiari · comparație
2024 / 2023A+B = active imobilizate + circulante, fără cheltuieli în avans. Datoriile nu includ provizioanele. Randamentele folosesc soldurile de la sfârșitul anului.
Profitabilitate și productivitate
Mediana sectorului: 2024: 11,6% (n=1.017) · 2023: 13,9% (n=997)
Mediana sectorului: 2024: 11,4% (n=977) · 2023: 13,9% (n=946)
Mediana sectorului: 2024: 33,7% (n=988) · 2023: 35% (n=982)
Mediana sectorului: 2024: 319.852 lei (n=888) · 2023: 294.326 lei (n=865)
Capital și îndatorare
Mediana sectorului: 2024: 50,5% (n=978) · 2023: 56% (n=946)
Mediana sectorului: 2024: 46,1% (n=978) · 2023: 42,3% (n=946)
Mediana sectorului: 2024: 16,3% (n=978) · 2023: 16% (n=946)
Mediana sectorului: 2024: 1,5× (n=1.121) · 2023: 1,66× (n=1.106)
Lichiditate și capital de lucru
Mediana sectorului: 2024: 118,8 zile (n=973) · 2023: 112,5 zile (n=961)
Mediana sectorului: 2024: 10,4 zile (n=645) · 2023: 9,7 zile (n=605)
Mediane pentru același CAEN, an și formular; minimum 20 de valori pe indicator.
Istoric financiar complet · 3 ani
Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.
2024
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 6.133.342
- Rezultat net
- 1.898.179
- Angajați
- 6
- Datorii
- 3.575.773
- Active imobilizate
- 333.200
- Active circulante
- 13.626.049
- Capitaluri proprii
- 10.383.476
- Venituri totale
- 7.406.672
- Cheltuieli totale
- 5.232.900
- Stocuri
- 2.837.239
- Creanțe
- 9.936.794
- Casă și conturi la bănci
- 852.016
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 8.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2023
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 10.844.582
- Rezultat net
- 4.762.421
- Angajați
- 10
- Datorii
- 3.321.736
- Active imobilizate
- 398.973
- Active circulante
- 12.799.360
- Capitaluri proprii
- 9.876.597
- Venituri totale
- 11.169.929
- Cheltuieli totale
- 5.711.362
- Stocuri
- 1.526.243
- Creanțe
- 10.622.284
- Casă și conturi la bănci
- 650.833
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 8.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
2022
bilanț complet- Cifră de afaceri
- 6.645.316
- Rezultat net
- 2.308.157
- Angajați
- 8
- Datorii
- 3.022.545
- Active imobilizate
- 378.488
- Active circulante
- 7.758.233
- Capitaluri proprii
- 5.114.176
- Venituri totale
- 7.651.717
- Cheltuieli totale
- 5.238.400
- Stocuri
- 1.110.164
- Creanțe
- 5.810.299
- Casă și conturi la bănci
- 837.770
- Cheltuieli în avans
- —
- Venituri în avans
- —
- Provizioane
- —
- Capital subscris vărsat
- 8.000
- Datorii sub un an
- —
- Datorii peste un an
- —
Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →
Risc și verificări
Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește
De urmărit
Scădere de 43% față de 2023.
Ministerul Finanțelor · 2024Starea verificărilor
Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.
Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →
Repere recente din surse
Verificări fiscale și juridice detaliate
Semnale de risc din date publice
Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.
Scădere de 43% față de 2023.
Ministerul Finanțelor · 2024Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 1997-07-08 · ANAF 2026-11-07 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2024.
Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.
Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.
Dosare în instanță
Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.
8 dosare cu nume identic · 2021-11-02–2026-11-03 · verificat 2026-11-03.
contestaţie la executare 2443/2025 · Fond
1 termen · ultima soluție: indisponibilă
Soluție indisponibilă
pretenţii · Fond
1 termen · ultima soluție: Încheiere
Încheiere
Anulează cererea formulată de reclamanta NOKLE CONSTRUCT S.R.L., în contradictoriu cu pârâta TERM S.R.L., având ca obiect pretenţii. Cu drept de a formula cerere de reexaminare, în termen de 15 zile de la comunicarea prezentei încheieri, cererea urmând a se depune la Tribunalul Bihor. Prezenta încheiere se va comunica reclamantei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 09.04.2026.
Document: _IncheiereFinalaDezinvestire 32/2026 · 2026-04-09
litigiu privind achiziţiile publice · Apel
3 termene · ultima soluție: Nefondat
Nefondat
Respinge apelul formulat de către apelanţii Bumb Company SRL şi PRO DIMENSION CONTRACTS SRL, ca nefondat. Respinge apelul formulat de către apelantul CNI SA, ca nefondat. Definitivă. Pronunţată azi, 29.06.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei.
Document: _Hotarare 167/2026 · 2026-06-29
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la 29.06.2026. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică azi, 15.06.2026.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-06-15
Amână cauza
Pentru ca apelanta-reclamantă Compania Naţională de Investiţii să depună la dosar înscrisurile solicitate, amână cauza la data de 15.06.2026, completul 5 Apel Achiziţii Publice, ora 12:00
Document: incheieredesedinta · 2026-05-18
Căi de atac declarate: Apel · 2026-03-06; Apel · 2026-03-06
litigiu privind achiziţiile publice SUMA DE 27.756,29 LEI · Fond
3 termene · ultima soluție: Admite in parte cererea
Admite in parte cererea
Respinge ca neîntemeiată excep?ia lipsei calită?ii procesuale pasive a pârâ?ilor. Admite în parte cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta COMPANIA NAŢIONALĂ DE INVESTIŢII "C.N.I." S.A., în contradictoriu cu pârâ?ii BUMB COMPANY SRL, TERM SRL, PRO DIMENSION CONTRACTS SRL. Obligă pârâ?ii în solidar la plata către reclamantă a sumei de 14.106,54 lei reprezentând penalită?i de întârziere. Respinge în rest cererea, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Tribunalul Bucureşti - Secţia a II-a de contencios administrativ şi fiscal. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 16.02.2026.
Document: _Hotarare 1474/2026 · 2026-02-16
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea la data de 16.02.2026. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată azi, în sedinţa publică, din data de 09.02.2026.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2026-02-09
Amână cauza
Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 09.02.2026.
Document: incheieredesedinta · 2025-11-10
Căi de atac declarate: Apel · 2026-03-10; Apel · 2026-03-06; Apel · 2026-03-06
ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond
2 termene · ultima soluție: Admite cererea
Admite cererea
Admite cererea de emitere a unei ordonanţe de plată formulată de creditoarea Term SRL, în contradictoriu cu debitoarea Comuna Balc. Ordonă debitoarei să-i plătească creditoarei în termen de 15 de zile de la data comunicării ordonanţei suma de 188.020 lei, reprezentând debit restant, precum şi penalităţi de întârziere în cuantum de 0,1% pe zi în sumă de 43.261,85 lei calculate până la data de 07.03.2025, precum şi în continuare, până la data achitării efective a debitului principal aferent fiecărei facturi. Obligă debitoarea să-i plătească creditoarei suma de 200 lei cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru. Respinge în rest cererea de acordare a cheltuielilor de judecată ca neîntemeiată. Executorie. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la data comunicării prezentei ordonanţe, care se depune la Tribunalul Bihor. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 02.07.2025.
Document: _Hotarare 532/2025 · 2025-07-02
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 02.07.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 17.06.2025.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-06-17
ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond
2 termene · ultima soluție: Admite cererea
Admite cererea
Admite cererea de emitere a unei ordonanţe de plată formulată de creditoarea Term SRL, în contradictoriu cu debitoarea Comuna Husasău de Tinca. Ordonă debitoarei să-i plătească creditoarei în termen de 15 de zile de la data comunicării ordonanţei suma de 355.608,83 lei, reprezentând debit restant, precum şi penalităţi de întârziere în cuantum de 0,1% pe zi în sumă de 412.767,61 lei calculate până la data de 12.05.2025, precum şi în continuare, până la data achitării efective a debitului principal aferent fiecărei facturi. Obligă debitoarea să-i plătească creditoarei suma de 200 lei cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru. Respinge în rest cererea de acordare a cheltuielilor de judecată ca neîntemeiată. Executorie. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la data comunicării prezentei ordonanţe, care se depune la Tribunalul Bihor. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 02.07.2025.
Document: _Hotarare 533/2025 · 2025-07-02
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 02.07.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 17.06.2025.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2025-06-17
pretenţii · Fond
1 termen · ultima soluție: Anulează cererea
Anulează cererea
Anulează cererea formulată de reclamanta Nokle Construct SRL în contradictoriu cu pârâta Term SRL, având ca obiec pretenţii. Cu drept de a formula cerere de reexaminare, în termen de 15 zile de la comunicarea prezentei încheieri, cererea urmând a se depune la Tribunalul Bihor. Prezenta încheiere se va comunica reclamantei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 18.07.2025.
Document: _IncheiereFinalaDezinvestire 57/2025 · 2025-07-18
ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. · Fond
4 termene · ultima soluție: Admite cererea
Admite cererea
Admite cererea de chemare în judecată, aşa cum a fost precizată, formulată de creditoarea VEMAT S.R.L. în contradictoriu cu debitoarea TERM S.R.L. şi, în consecinţă: Obligă debitoarea să-i plătească creditoarei suma de 11 lei cu titlu de debit principal rămas restant. Obligă debitoarea să-i plătească creditoarei suma de 1.600 lei cu titlu de cheltuieli de judecată reprezentând taxă judiciară de timbru şi onorariu avocaţial. Fixează termen de plată de 15 zile de la comunicarea prezentei ordonanţe. Executorie de drept. Cu drept de a formula cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Oradea. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei azi, 20.06.2024.
Document: Hotarare 3194/2024 · 2024-06-20
Amână pronunţarea
Amână pronunţarea în cauză la data de 20.06.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 10.06.2024.
Document: incheiereAmanareinitialaapronuntarii · 2024-06-10
Amână cauza
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 10.06.2024.
Document: incheieredesedinta · 2024-03-25
Amână cauza
Având în vedere Hotărârea nr.9 a Adunării Generale a Judecătorilor din data de 14.12.2023, respectiv a Hotărârii Sindicatului Dicasterial din data de 11.12.2023, care prevede că grefierii de şedinţă vor participa la şedinţele de judecată doar în cauzele cu caracter urgent, amână cauza.
Document: incheieredesedinta · 2023-12-18
Nume de administratori menționate alături de firmă
Arătăm numai dosare civile sau comerciale în care apar atât numele normalizat al firmei, cât și un nume de administrator publicat de ONRC. Coincidența numelor în același dosar nu verifică identitatea persoanei ori a firmei și nu dovedește culpă.
Nu au fost găsite mențiuni comune ale numelor în dosarele returnate pentru această firmă.
Relații și activitate
Cine este conectat la companie și unde apare în date publice
Achiziții publice
77 înregistrăriRânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.
Explorează înregistrările →Identitate, contacte și persoane
Date de identificare
- CUI
- 9569400
- Număr de înregistrare
- J05/944/1997
- Înmatriculare
- 4 iulie 1997
- EUID
- ROONRC.J05/944/1997
- Formă juridică
- SRL
- Sediu social
- DACIA 36 U54 Municipiul Oradea Bihor · Firme la aceeași adresă
- Adresă fiscală
- B-dul DACIA 36 Oradea BIHOR · Firme la aceeași adresă
- TVA
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Tip unitate fiscală
- Sediu central
- Tip contribuabil
- Persoană juridică (PJ)
- Stare în evidența fiscală
- INREGISTRAT
- Data stării fiscale
- 8 iulie 1997
- Înregistrare fiscală
- 20 decembrie 2024
- Telefon
- 0727464327 · Firme cu același număr
Reprezentanți legali publicați de ONRC
Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.
- administrator
- BEKO ANDRAS
Date fiscale și de contact actualizate
Situație interogată pentru 7 noiembrie 2026; ultima verificare: 7 noiembrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.
Identitate fiscală
- Denumire în evidența fiscală
- TERM SRL
- Stare de înregistrare
- INREGISTRAT din data 08.07.1997
- Înregistrare fiscală
- 8 iulie 1997
- Număr registrul comerțului
- J05/944/1997
- Cod CAEN
- 7112
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Formă de organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Formă de proprietate
- PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Contact și adrese
- Telefon
- 0727464327 · Firme cu același număr
- Domiciliu fiscal
- JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, BLD. DACIA, NR.36, LA MEZANIN, BL.U54
- Strada sediului
- Bld. Dacia
- Numărul sediului
- 36
- Localitatea sediului
- Mun. Oradea
- Județul sediului
- BIHOR
- Detalii sediu
- LA MEZANIN
- Strada domiciliului fiscal
- Bld. Dacia
- Numărul domiciliului fiscal
- 36
- Localitatea domiciliului fiscal
- Mun. Oradea
- Județul domiciliului fiscal
- BIHOR
- Detalii domiciliu fiscal
- LA MEZANIN
TVA și facturare
- Înregistrată în scopuri de TVA
- Da
- TVA de la
- 1 februarie 1998
- TVA la încasare
- Nu
- TVA la încasare de la
- 1 aprilie 2021
- TVA la încasare până la
- 1 februarie 2023
- Actualizare TVA la încasare
- 8 februarie 2023
- Publicare TVA la încasare
- 9 februarie 2023
- Tip act TVA la încasare
- Radiere
- În registrul RO e-Factura
- Da
- Înscriere RO e-Factura
- 1 august 2022
- Plată defalcată TVA
- Nu
Inactivitate fiscală
- Inactivă fiscal
- Nu
Achiziții publice
Explorează toate (77) →Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.
Autorități cu cele mai multe înregistrări
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA32 din 77 înregistrări (41,6%) · Vezi relația
COMUNA PALEU5 din 77 înregistrări (6,5%) · Vezi relația
COMUNA SANIOB5 din 77 înregistrări (6,5%) · Vezi relația
ORASUL PECICA4 din 77 înregistrări (5,2%) · Vezi relația
Agentia Nationala pentru Locuinte2 din 77 înregistrări (2,6%) · Vezi relația
Categorii CPV frecvente
Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)26 din 77 înregistrări (33,8%) · Vezi selecția
Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)24 din 77 înregistrări (31,2%) · Vezi selecția
Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)9 din 77 înregistrări (11,7%) · Vezi selecția
Studiu de fezabilitate (Rev.2)7 din 77 înregistrări (9,1%) · Vezi selecția
Lucrari de constructii de imobile colective si de case individuale (Rev.2)2 din 77 înregistrări (2,6%) · Vezi selecția
Ponderile folosesc numărul de rânduri publicate, nu valoarea lor. Nu indică dependență economică, favoritism, livrare sau plată; loturile și câștigătorii pot produce rânduri separate.
Categorie CPV: Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) · Anunț SCNA1114717
Autoritate: COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA
Vezi detaliile atribuirii →Categorie CPV: Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) · Anunț CAN1138655
Autoritate: COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA
Vezi detaliile atribuirii →Categorie CPV: Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2) · Anunț SCNA1073708
Autoritate: COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA
Vezi detaliile atribuirii →Categorie CPV: Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2) · Anunț SCNA1082532
Autoritate: COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA
Vezi detaliile atribuirii →Categorie CPV: Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) · Anunț SCNA1114717
Autoritate: COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA
Vezi detaliile atribuirii →Categorie CPV: Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) · Anunț SCNA1114679
Autoritate: COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA
Vezi detaliile atribuirii →Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.
Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări
Activități autorizate
Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.
27 activități autorizate
CAEN 0312 Rev. 2Pescuitul în ape dulci
CAEN 4120 Rev. 2Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN 4211 Rev. 2Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CAEN 4213 Rev. 2Construcția de poduri și tuneluri
CAEN 4221 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN 4222 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
CAEN 4291 Rev. 2Construcții hidrotehnice
CAEN 4299 Rev. 2Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN 4311 Rev. 2Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului
CAEN 4321 Rev. 2Lucrări de instalații electrice
CAEN 4322 Rev. 2Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN 4329 Rev. 2Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN 4652 Rev. 2Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
CAEN 4669 Rev. 2Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
CAEN 4673 Rev. 2Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CAEN 4674 Rev. 2Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CAEN 4941 Rev. 2Transporturi rutiere de mărfuri
CAEN 7022 Rev. 2Activități de consultanță pentru afaceri și management
CAEN 7111 Rev. 2Activități de arhitectură
CAEN 7112 Rev. 2Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN 7120 Rev. 2Activități de testări și analize tehnice
CAEN 7219 Rev. 2Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
CAEN 7490 Rev. 2Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
CAEN 8211 Rev. 2Activități combinate de secretariat
CAEN 8219 Rev. 2Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
CAEN 8299 Rev. 2Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2024.
Date și surse
Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii
| Sursă | Perioadă | Data sursei | Ultima verificare | Stare |
|---|---|---|---|---|
| ONRC | Registrul comerțului | 2026-09-03 | — | Disponibil |
| Ministerul Finanțelor | 2022–2024 | 2026-06-24 | — | Disponibil |
| ANAF | Stare fiscală | — | 2026-11-07 | Verificat |
| Restanțe ANAF | Listă publicată | 2026-06-30 | — | Disponibil |
| BPI | Proceduri de insolvență | — | — | Neverificat |
| RNPM | Avize după CUI | — | — | Neverificat |
| Instanțe | Potrivire după nume | — | 2026-11-03 | Verificat |
| Achiziții publice | T1 2024–T2 2026 | — | — | Înregistrări disponibile |
Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.