Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Sari la conținut
DupaCUI.
Caută în toate dateleListă firmeAchiziții publiceTopuri
Caută
Meniu
FirmeAchiziții publiceTopuri
Acasă/Firme/TERRAFORM PEISAJE S.R.L.

TERRAFORM PEISAJE S.R.L.

CUI 44232495 · SRL· Municipiul Cluj-Napoca

ActivăONRC · 2026-09-03

01

Rezumat

Vânzări în creștere. Marjă în creștere.

TERRAFORM PEISAJE S.R.L. are sediul în Municipiul Cluj-Napoca. Ultimul bilanț disponibil este pentru 2025.

Cifra de afaceri a crescut+4%

Cifra de afaceri raportată pentru 2025 este 103 K lei, față de 99 K lei în 2024.

Bilanț 2025
Marja netă a crescut77,1%

Marja netă calculată este 77,1% în 2025, față de 68,7% în 2024.

Calcul din bilanț 2025
Datoriile au crescut+8,7%

Datoriile raportate sunt 3,9 K lei în 2025, față de 3,6 K lei în 2024. Schimbarea singură nu stabilește riscul.

Bilanț 2025

Observațiile descriu datele publicate, nu cauza schimbărilor sau o predicție.

Scor de risc · indicativ
0/ 100
Niciun semnal confirmat · date parțiale
0100

Scorul numără numai semnalele observate. 0 nu garantează lipsa riscului; datele lipsă nu adaugă puncte. Nu este rating de credit.

Verificări disponibile 4/6 · date parțiale · BPI neverificatVezi acoperirea →
Cifră de afaceri 2025103 K lei+4% față de anul anterior2021: 22.3002022: 75.3692023: 111.5302024: 99.0002025: 103.000
Rezultat net 202579,4 K lei+16,8% față de anul anterior2021: 14.7092022: 57.3932023: 41.6492024: 67.9872025: 79.409
Angajați 20251+0% față de anul anterior2022: 12023: 12024: 12025: 1
Capitaluri proprii 202580,5 K lei+13,3% față de anul anterior2021: 14.9092022: 57.5932023: 45.4852024: 71.0792025: 80.545
În acest raport
01Rezumat02Financiar03Risc și verificări04Relații și activitate05Date și surse
02

Performanță financiară

Cum evoluează activitatea și profitabilitatea

Cifră de afaceri

Lei · valori raportate056 K112 K2021: 22,3 K lei22,3 K20212022: 75,4 K lei75,4 K20222023: 111,5 K lei111,5 K20232024: 99 K lei99 K20242025: 103 K lei103 K2025

Marjă netă

Rezultat net / cifra de afaceri0%38,5%77,1%Mediana sectorului (2025): 19,7% · n=57982021: 66%66%20212022: 76,1%76,1%20222023: 37,3%37,3%20232024: 68,7%68,7%20242025: 77,1%77,1%2025

Cifra de afaceri: +4% față de anul anterior. Marja netă: 77,1%. Valorile sunt din bilanțuri anuale.

Capital și datorii2025 comparat cu 2024
Capitaluri proprii80,5 K lei+13,3% față de anul anterior
Datorii3,9 K lei+8,7% față de anul anterior

Bilanț pe ani

Vezi tabelul complet →
Indicator202320242025Ultima variație
Cifră de afaceri111,5 K lei99 K lei103 K lei+4% față de anul anterior
Rezultat net41,6 K lei68 K lei79,4 K lei+16,8% față de anul anterior
Capitaluri proprii45,5 K lei71,1 K lei80,5 K lei+13,3% față de anul anterior
Datorii4,6 K lei3,6 K lei3,9 K lei+8,7% față de anul anterior
Creanțe9 lei48,1 K lei44,7 K lei-7,1% față de anul anterior
Angajați111+0% față de anul anterior

Repere financiare derivate

Calcule directe din rubricile bilanțului raportare simplificată. Mediana sectorului folosește firme cu același cod CAEN, an și formular și apare numai pentru minimum 20 de valori comparabile. Sunt repere descriptive, nu rating, probabilitate de insolvență sau limită de credit. Activele folosite aici sunt suma activelor imobilizate și circulante disponibile; duratele folosesc soldul de la sfârșitul anului și cifra de afaceri anuală.

IndicatorFormulaFirma 2025Sector 2025Firma 2024Sector 2024
Marjă netărezultat net / cifra de afaceri77,1%19,7%n=5.79868,7%18,1%n=6.014
Capitaluri proprii / activecapitaluri proprii / (active imobilizate + active circulante)95,4%51,9%n=4.74895,2%61%n=4.827
Datorii / activedatorii / (active imobilizate + active circulante)4,6%46,4%n=4.7484,8%37,2%n=4.827
Structura activeloractive imobilizate / (active imobilizate + active circulante)6,9%17,5%n=4.74812,8%15,8%n=4.827
Randamentul activelorrezultat net / (active imobilizate + active circulante)94%17,3%n=4.74891%14,8%n=4.827
Randamentul capitalurilor propriirezultat net / capitaluri proprii pozitive98,6%59,4%n=5.36495,6%44,3%n=5.516
Acoperirea datoriilor cu active circulanteactive circulante / datorii20,13×1,58×n=6.63318,12×1,9×n=6.813
Durata creanțelorcreanțe / cifra de afaceri × 360156,18 zile97,45 zilen=5.368174,98 zile85,42 zilen=5.472
Cifră de afaceri per angajatcifra de afaceri / numărul mediu de angajați103.000 lei167.102 lein=4.44499.000 lei149.603 lein=4.687

Istoric financiar complet · 5 ani

Valorile sunt în lei. „—” înseamnă că informația lipsește. Profitul și pierderea folosesc o scară proprie. Formularul de raportare este indicat pentru fiecare an; unele rubrici diferă între sectoare.

2025

raportare simplificată
Cifră de afaceri
103.000
Rezultat net
79.409
Angajați
1
Datorii
3.904
Active imobilizate
5.863
Active circulante
78.586
Capitaluri proprii
80.545
Venituri totale
103.000
Cheltuieli totale
9.278
Stocuri
—
Creanțe
44.684
Casă și conturi la bănci
33.902
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2024

raportare simplificată
Cifră de afaceri
99.000
Rezultat net
67.987
Angajați
1
Datorii
3.592
Active imobilizate
9.567
Active circulante
65.104
Capitaluri proprii
71.079
Venituri totale
99.000
Cheltuieli totale
18.758
Stocuri
—
Creanțe
48.119
Casă și conturi la bănci
16.985
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2023

raportare simplificată
Cifră de afaceri
111.530
Rezultat net
41.649
Angajați
1
Datorii
4.571
Active imobilizate
13.270
Active circulante
36.786
Capitaluri proprii
45.485
Venituri totale
111.530
Cheltuieli totale
68.985
Stocuri
—
Creanțe
9
Casă și conturi la bănci
36.777
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2022

raportare simplificată
Cifră de afaceri
75.369
Rezultat net
57.393
Angajați
1
Datorii
1.817
Active imobilizate
—
Active circulante
59.410
Capitaluri proprii
57.593
Venituri totale
75.369
Cheltuieli totale
16.513
Stocuri
—
Creanțe
35.787
Casă și conturi la bănci
23.623
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

2021

raportare simplificată
Cifră de afaceri
22.300
Rezultat net
14.709
Angajați
—
Datorii
437
Active imobilizate
—
Active circulante
15.346
Capitaluri proprii
14.909
Venituri totale
22.300
Cheltuieli totale
6.934
Stocuri
—
Creanțe
—
Casă și conturi la bănci
15.346
Cheltuieli în avans
—
Venituri în avans
—
Provizioane
—
Capital subscris vărsat
200
Datorii sub un an
—
Datorii peste un an
—

Ani disponibili: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020. Cum citești indicatorii →

03

Risc și verificări

Ce știm, ce merită verificat și ce lipsește

0/ 100Niciun semnal confirmat · date parțiale
0semnale de urmărit · 0 context
4/ 6verificări disponibile

De urmărit

Nu sunt semnale din regulile afișate în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Starea verificărilor

ONRCActivă2026-09-03
ANAF · inactivitateNu figurează inactivă fiscal2026-10-03
Restanțe ANAFNu apare în lista publicată2026-06-30
BPI · insolvențăNeverificat—
InstanțeNeverificat—

Absența dintr-o listă publică nu dovedește datorii zero sau lipsa altor proceduri. Potrivirile instanțelor sunt după nume și pot privi altă firmă.

Indicele indicativ adună 30 de puncte pentru fiecare semnal critic și 12 pentru fiecare semnal de atenție din regulile afișate, până la 100. Mențiunile de context și lipsa datelor nu adaugă puncte. Calitatea acoperirii este afișată separat. Vezi acoperirea →

Semnale critice 0 × 30 puncteSemnale de atenție 0 × 12 puncteAcoperire afișată separat

Repere recente din surse

2026-09-03Exportul ONRC din profilDate de registru
2026-06-11Sursa bilanțului 2025Date financiare

Verificări fiscale și juridice detaliate

Semnale de risc din date publice

Constatări verificabile, nu un scor de credit sau o predicție. Semnalăm o scădere a cifrei de afaceri de cel puțin 30% față de anul comparabil. Bilanțurile sunt anuale; stările ONRC și ANAF au date de verificare diferite.

Nu apar semnalele de mai sus în datele disponibile. Acest lucru nu confirmă absența riscului.

Acoperire: ONRC 2026-09-03 · evidență fiscală MF 2021-05-06 · ANAF 2026-10-03 · restanțe ANAF 2026-06-30 · conformare ANAF 2026-06-30 · categorie ANAF nepublicată pentru firmă · BPI neverificat · RNPM necolectată · bilanț 2025.

Firma nu apare în lista obligațiilor restante publicată pentru 2026-06-30. Lista are praguri legale de publicare, deci absența nu înseamnă datorii zero.

Lipsa datelor din profil nu confirmă absența datoriilor sau a procedurilor de insolvență.

Dosare în instanță

Colectorul verifică automat ultimii cinci ani. Înregistrările verificate înaintea extinderii păstrează intervalul lor inițial până la următoarea actualizare. Potrivirea se face după numele normalizat, deoarece serviciul public nu furnizează CUI. Un dosar asociat numelui poate privi altă firmă; apariția într-un dosar nu dovedește datorie sau culpă.

Datele acestei firme sunt în curs de colectare automată.

04

Relații și activitate

Cine este conectat la companie și unde apare în date publice

Persoane și relații declarate

1 calități publicate de ONRC.

Vezi identitatea și persoanele →

Achiziții publice

0 înregistrări

Rânduri publicate în care firma apare ca ofertant câștigător. Nu confirmă livrarea sau plata.

Explorează înregistrările →

Identitate, contacte și persoane

Date de identificare

CUI
44232495
Număr de înregistrare
J12/2235/2021
Înmatriculare
6 mai 2021
EUID
ROONRC.J12/2235/2021
Formă juridică
SRL
Sediu social
GALAŢI 6 Municipiul Cluj-Napoca Cluj · Firme la aceeași adresă
Adresă fiscală
Str GALAŢI 6 Cluj-Napoca CLUJ · Firme la aceeași adresă
TVA
Neînregistrată în scopuri de TVA
Tip unitate fiscală
Sediu central
Tip contribuabil
Persoană juridică (PJ)
Stare în evidența fiscală
INREGISTRAT
Data stării fiscale
6 mai 2021
Înregistrare fiscală
27 aprilie 2021
Telefon
0746887170 · Firme cu același număr

Reprezentanți legali publicați de ONRC

Numele și calitățile provin din exportul ONRC 2026-09-03. Reprezentarea nu dovedește calitatea de asociat sau beneficiar real. Nu sunt afișate date de naștere sau adrese personale.

administrator
TEODORESCU VLAD BOGDAN

Date fiscale și de contact actualizate

Situație interogată pentru 3 octombrie 2026; ultima verificare: 3 octombrie 2026. Datele de înmatriculare și bilanțurile din profil sunt evidențe separate.

Identitate fiscală

Denumire în evidența fiscală
TERRAFORM PEISAJE S.R.L.
Stare de înregistrare
INREGISTRAT din data 06.05.2021
Înregistrare fiscală
6 mai 2021
Număr registrul comerțului
J12/2235/2021
Cod CAEN
7111
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Contact și adrese

Telefon
0746887170 · Firme cu același număr
Domiciliu fiscal
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GALAŢI, NR.6, SC.B, ET.3, AP.23
Strada sediului
Str. Galaţi
Numărul sediului
6
Localitatea sediului
Mun. Cluj-Napoca
Județul sediului
CLUJ
Strada domiciliului fiscal
Str. Galaţi
Numărul domiciliului fiscal
6
Localitatea domiciliului fiscal
Mun. Cluj-Napoca
Județul domiciliului fiscal
CLUJ

TVA și facturare

Înregistrată în scopuri de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
În registrul RO e-Factura
Nu
Plată defalcată TVA
Nu

Inactivitate fiscală

Inactivă fiscal
Nu

Achiziții publice

Înregistrări în care firma apare ca ofertant câștigător. Acoperire: T2 2026, T1 2026, T4 2025, T3 2025, T2 2025, T1 2025, T4 2024, T3 2024, T2 2024, T1 2024.

Nu am găsit înregistrări pentru această selecție în perioadele disponibile.

Atribuirea nu confirmă livrarea sau plata. Lipsa înregistrărilor nu înseamnă că firma nu a avut contracte publice în alte perioade.

Vezi notificările și anunțurile legate de firmă →

Activități, finanțări, sedii și alte înregistrări

Activități autorizate

Codurile includ activități secundare. Reviziile CAEN pot avea definiții diferite; sunt păstrate separat.

6 activități autorizate

CAEN 4221 Rev. 2Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide

CAEN 4312 Rev. 2Lucrări de pregătire a terenului

CAEN 7111 Rev. 2Activități de arhitectură

CAEN 7490 Rev. 2Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

CAEN 8130 Rev. 2Activități de întreținere peisagistică

CAEN 9003 Rev. 2Activități de creație artistică

Codul principal afișat provine din raportarea financiară 2025. Revizia nu este specificată în acel export.

05

Date și surse

Perioade, ultime verificări și limitele acoperirii

SursăPerioadăData surseiUltima verificareStare
ONRCRegistrul comerțului2026-09-03—Disponibil
Ministerul Finanțelor2021–20252026-06-11—Disponibil
ANAFStare fiscală—2026-10-03Verificat
Restanțe ANAFListă publicată2026-06-30—Disponibil
BPIProceduri de insolvență——Neverificat
RNPMAvize după CUI——Neverificat
InstanțePotrivire după nume——Neverificat
Achiziții publiceT1 2024–T2 2026——Fără înregistrări în acoperire

Datele din surse au ritmuri diferite. Data raportării, data publicării și ultima verificare nu sunt interschimbabile. „—” indică o dată indisponibilă.

Cum sunt colectate și verificate sursele →

ExploreazăJudețul ClujMunicipiul Cluj-NapocaCAEN 7111
Semnalează o neconcordanță
DupaCUI.

Date publice, mai ușor de înțeles.

Listă firmeAchiziții publiceAnunțuri și proceduriInstituții publiceLocalitățiLicențe utilitățiProiecte europeneServicii socialeGlosarCorecturiDespreAtribuiri
© 2026 DupaCUI